Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) marilllyo válasza gali777 (#48) üzenetére


marilllyo
veterán

Melyik lesz vajon előbb? Final stand vagy ez?!

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#52) Bjørgersson válasza marilllyo (#51) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Final Standre voksolnék, még ha nagyon kis eltéréssel is. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#53) marilllyo válasza Bjørgersson (#52) üzenetére


marilllyo
veterán

Jah... ! Eheti a kefét az EA most, hogy kiszivárogtak ezek a dolgok.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#54) Bjørgersson válasza marilllyo (#53) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Még mindjárt megsajnálom őket. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#55) gali777 válasza marilllyo (#51) üzenetére


gali777
őstag

Azért szerintem csak "befejezik" a BF4-et mielőtt kiadják az új fejős tehenet.

Akkor most értünk el az évenkénti új BF-hez? Kell a codnak az ellenfél?

(#56) Bjørgersson válasza gali777 (#55) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem értem miért a Battlefieldet kell tönkretenni, ott a Titanfall, abból nyugodtan foshatnák ki évenként az új, jobbnál jobb részeket.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#57) bunfi válasza Bjørgersson (#56) üzenetére


bunfi
őstag

Ők más véleményen vannak és mivel övék a franchise azt csinálnak vele amit akarnak. Te maximum nem veszed meg, és/vagy lehurrogtatod magad a fórumokon a fanboyokkal. A marketing mindent elad. Ez is el fogja.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#58) FollowTheORI válasza Bjørgersson (#56) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Mert ez a brand már bejáratott és így több potenciális vevőt lehet megcélozni, mint egy új dologgal...

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#59) marilllyo


marilllyo
veterán

Nagyon hajaz ez a dolog a PayDay-re. Szerintem látták ők is, hogy ez jó ...de nem volt túl nagy tábora...gondolták ezt akkor most eladják egy kicsit nagyobb hype-al.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#60) marilllyo


marilllyo
veterán

A videó egyébként ps gameplay. Ha ps3-ra is megjelenik akkor szerintem arról vették fel. Csúnyának érzem egy ps4-hez.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#61) Bjørgersson válasza marilllyo (#60) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A 3-hoz viszont túl szép, az 1080p-ről nem is beszélve.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#62) regener


regener
veterán

Azért én kíváncsi vagyok milyen lesz, a kiadó tanult a nem adjuk ki amíg a fejlesztő azt nem mondja leckéből.

caine69: tudom, énis annak tanulok :P

[ Szerkesztve ]

(#63) marilllyo válasza Bjørgersson (#61) üzenetére


marilllyo
veterán

Nem volt az olyan csúnya a 3-mon sem, és ha belegondolunk, hogy lehet, hogy nem lesznek akkora batár mapok mint a BF4-ben akkor ki lehet hozni a PS3-ból még ezt is.

Bár, ha hozzávesszük azt, hogy a Dice nem viszi túlzásba a megjelenés optimizálását konzolra...akkor jah, ez így hihetőbb, hogy ps4. Ahhoz viszont csúnyácska.

(#62) regener: :N

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#64) velizare válasza regener (#62) üzenetére


velizare
nagyúr

a legtöbb fejlesztő a világ végéig ülne rajta.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#65) Bjørgersson válasza marilllyo (#63) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Azt is vedd figyelembe, hogy egy YouTube videóról van szó.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#66) Nxn908xxx


Nxn908xxx
őstag

Ez lesz konkrétan a következő bf, vagy ez csak egy mellék ág, és jön majd egy háborús rész is?

(#67) Bjørgersson válasza Nxn908xxx (#66) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Első hozzászólás, második bekezdés, első mondat.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#68) marilllyo válasza Bjørgersson (#67) üzenetére


marilllyo
veterán

Mondjuk ez a fegyverlista ez még csak ilyen tájékoztató jellegű lehet, mert a vidiben M4-el is lődöznek :)

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#69) Nxn908xxx válasza Bjørgersson (#67) üzenetére


Nxn908xxx
őstag

:B

(#70) Bjørgersson válasza Nxn908xxx (#69) üzenetére


Bjørgersson
félisten

:P

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#71) LLD


LLD
aktív tag

Hát így a videó alapján én azért qrvára kíváncsi vok rá.Talán még akár jó dolog is kisülhet belőle.(legalább is remélem) :K Ez a modern hadviseléses cirkusz már nem kicsit kezd unalmas lenni. :DDD

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott."

(#72) Nxn908xxx válasza LLD (#71) üzenetére


Nxn908xxx
őstag

Kéne már egy középkori is, lóval, faltörő kossal. :C

(#73) bunfi


bunfi
őstag

Ezt a sor szeretném kérni, hogy javítsuk:A készítőgárda ezúttal azonban nem a Dice, hanem a Visceral Games.. A tényállás legjobb tudomásom szerint a következő: egyjátékos kampány - Visceral, többjátékos mód - DICE. Forrás: [link]

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#74) Bjørgersson válasza bunfi (#73) üzenetére


Bjørgersson
félisten

És ez már azt jelentené, hogy csak a single playerért felelős a Visceral Games, a multiplayert ugyanúgy a Dice készíti? :F

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#75) marilllyo válasza Bjørgersson (#74) üzenetére


marilllyo
veterán

Jah...úgy néz ki megint 2 csapat mint a moha-nál. Mondjuk a Visceral DS sorozata ...végülis nem volt rossz. Nem tudom...egyelőre nem hozott lázba ez az egész.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#76) v!ct0y válasza bunfi (#73) üzenetére


v!ct0y
veterán

Zsír. Remélem ez nem igaz mert MOH is így készült. És még a hangok is mások voltak...

(#77) marilllyo


marilllyo
veterán

Még plusz infó

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#78) Bjørgersson válasza bunfi (#73) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Igazatok volt, kértem, hogy írják át. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#79) huby80


huby80
senior tag

Létezik még gamplay video erröl ? sehol nem tudom megnézni már... :(

(#80) Bjørgersson válasza huby80 (#79) üzenetére


Bjørgersson
félisten

#33

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#81) huby80 válasza Bjørgersson (#80) üzenetére


huby80
senior tag

Valamiért ez se indul el ...lehet a gépem szemétkedik de azért kössz!

(#82) Bjørgersson válasza huby80 (#81) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nekem pedig közel maximum sebességgel töltené.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#83) bunfi válasza v!ct0y (#76) üzenetére


bunfi
őstag

Mások is megerősítették, hogy így lesz. Egyébként sem volt valószínű, hogy TPS horror játékokat készítő stúdióban van elég tapasztalat a multihoz, még ha a DICE által felhalmozott tudásbázis rendelkezésre is áll.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#84) Gyula84 válasza bunfi (#83) üzenetére


Gyula84
veterán

pedig a dead spaceben micsoda multi van :DDD

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#85) Sontir Fel


Sontir Fel
őstag

Megnéztem a trailert. Lehet a korabbi nem tetszos allaspontom valtozni fog :DDD

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#86) marilllyo válasza Gyula84 (#84) üzenetére


marilllyo
veterán

A DS 2-é olyan nagyon nem rossz. De nem bíznék rájuk egy bf-et.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#87) Gyula84


Gyula84
veterán

Origin storeban már ott is a játék? wtf

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#88) gali777 válasza Gyula84 (#87) üzenetére


gali777
őstag

eugabesz már előrendelheti ;]

Azért kíváncsi lennék egy statisztikára, hogy már hányan vették meg... :U :D

[ Szerkesztve ]

(#89) Bjørgersson válasza Gyula84 (#87) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ahogy látom azt még véletlenül sem lehet tudni miben több a Digital Deluxe. Vagyis gondolom az első DLC ingyen + Battlefield 5 béta hozzáférés. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#90) marilllyo válasza Bjørgersson (#89) üzenetére


marilllyo
veterán

Hát a BF4 esetében a Limitedben benne volt az első DLC. A digital deluxe editionnek konzolon van értelme mert ott fémdobozos volt. A DLC-n kívül még kaptál pár arany battlepackot is.

Egyébként kövezzetek meg...de jobban várom a következő 2 DLC-t a BF4-hez mint ezt a hardline-t. Nem azért mert átbaszás....ha leülsz vele játszani úgyis bekockít. Mint eddig minden BF. Csak valahogy egyelőre ez a trailer nem fogott meg.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#91) Bjørgersson válasza marilllyo (#90) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Mi lenne rajta átbaszás? Ott a gameplay videó, nem rejtegetnek semmit. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#92) marilllyo válasza Bjørgersson (#91) üzenetére


marilllyo
veterán

Miért írtam azt, hogy "átbasz*s"? Megint 3 dolgot csinálok egyszerre és hülyeségeket írogatok. Sry.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#93) Gyula84 válasza marilllyo (#90) üzenetére


Gyula84
veterán

látom neked bejön vagyis gondolsz rá :D én semmi féle késztetést nem érzek hogy megvegyem ezt a részét, majd ha lesz nagy mapos rész mint a battlefieldnek kell lennie akkor azt majd lehet megveszem ennyi erővel lehetett volna a moha is battlefiled azt se vettem volna meg :(

(#89) kovy29
hát bf5ből úgy lesz prémium :DDD

(#88) gali777
:DDD

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#94) marilllyo válasza Gyula84 (#93) üzenetére


marilllyo
veterán

Végülis Battlefield....figyelemmel kísérem az újonnan megjelent részeket. Biztos nem fogok előrendelni rá. Nem a pénz miatt, hanem én mindig csak 1 játékkal játszom és most bőven jó a BF4. Van még 2 DLC vissza. Bár most, hogy ingyenes a BF3. Öcsémén is letöltik...lehet én is beszállok picit abba is. Az a baj, hogy az olyan játék amiben gondolkodni kell...multiban...azzal mindig csak bajok vannak :D

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#95) bunfi


bunfi
őstag

Már mosdatják magukat. Troedsson papa kiadott (kiadatott?) egy nyilatkozatot, hogy nem kell aggódni, a BF4 top prioritás marad. Persze. Már ott elbukik a dolog, hogy kiadnak egy ilyen nyilatkozatot viharos gyorsasággal a kiszivárgás után. Valamitől félnek? Netalán talán volt alapja a múltban? Jé, tényleg. Kijött a BF3, BC2 kuka, kijött a BF4, BF3 kuka. Erre most ingyenessé teszik a BF3-mat? 2 és fél év után? Mikor volt olyan, hogy egy AAA cím 2,5 év után már ingyenes? Trollok, lámák, csalók gyülekezzetek!. Persze értem én, ki kell végezni a BF3-mat véglegesen és terelni a birkákat... ez egyre undorítóbb.

[ Szerkesztve ]

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#96) marilllyo válasza bunfi (#95) üzenetére


marilllyo
veterán

A bf3 ingyenessé tétele teljesen logikus húzás volt. Gondolj bele...a kutya nem vette meg a 3-mat. Ha valaki vett most BF-et az tuti a 4. volt. Szóval most ingyenessé tették a 3-mat. Sok kis noob rákap és ha behúzza őket akkor még egy BF3 premiumra beruháznak. Attól fosnak, hogy most mindenki azt hiszi, hogy a BF4 le lesz sz*rva és csak a Hardline-al foglalkoznak.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#97) .OM.


.OM.
aktív tag

Volt már ilyen BF:

Battlefield_2:_Special_Forces

ex .Oldman.

(#98) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Üdv!
Valami megjelenést,akármit lehet már tudni?Én biztos előrendelő leszek...
Na jó,lehet,hogy valami mexikói trükkel,stb :DDD

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#99) @rglaaf válasza BandiHUN (#98) üzenetére


@rglaaf
veterán

az uj cod előtt vagy után 1héttel, azt is le merem fogadni igy hogy nem az Acti lépte meg előbb ezt a témát jövőre hasonlóval jön ki egy cod

PSN:BiZzare_0 ️

(#100) bunfi válasza .OM. (#97) üzenetére


bunfi
őstag

A két játéknak ZÉRÓ/SEMMI/NULLA köze van egymáshoz.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.