Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Barátnőnek ajándék szülinapra/névnapra? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#51) vtechun


vtechun
veterán

Én most Karácsonyra többek között egy divx játékost tervezek neki adni, ezüst ékszerek társaságában (karkötő, gyűrű)<-- ezeket szeretne...divx-et én gondoltam, mert szeret videózni, oszt nekem meg van egy pár filmem, persze nem kazettán...

(#52) j.bravo válasza Den (#37) üzenetére


j.bravo
addikt

Értettem én :) csak akkor már a te hsz-odon nyomtam meg a válasz linket. :B (végülis valamennyire ahhoz is kapcsolódik, nem csak ahhoz amire te is válaszoltál).

Mellesleg ha már ajándéktémánál vagyunk, akár karácsonyi ajándékkal kapcsolatban is lehet már ötletelni, mit gondoltok?

Szerk: (ja most látom, ez már felmerült feljebb.)



[Szerkesztve]

Whatever.

(#53) aesir válasza Fantasy (#45) üzenetére


aesir
veterán

Engem a világból ki lehet kergetni ezekkel:)

VIszont veszettül tudok örülni valami társasjátéknak.)

Van saját életem...

(#54) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

1 hónap múlva nekem is vennem kell valamit névnapra és Karácsonyra:) Múltkor jártunk a kedvesemmel a Westendben és annyira megtetszett neki egy aranyos ki plüss kutyus, hogy szerintem megvan az ajándék egyik része:B Mondta, hogy nagyon finom anyagból van és ezt nagyon szereti. Gondolom akkor biztos örülne neki:U Virág az nálam alap dolog:) Kedvenc édességeket is tudom, de nem akarom teleetetni:D Igaz úgysem tud hízni:)) Meg gondoltam olyasmire is, ami nagyon személyes és a kapcsolat fontosságát jelképezi, mondjuk két hasonló ékszer, amit mindkét fél visel vagy valami ilyesmi. Ötletek, vélemény?:F

(#55) Sanya


Sanya
nagyúr

Ejj, megmenekültem karácsonyig!

az a legrosszabb az ajándékvásárlásban, hogy ha eldöntöm, hogy mit akarok venni, akkor az csak egy dolog, de olyat kéne venni, ami tetszik is. pl parfümből veszek egy illatot, ami nekem tetszik,de neki nem


amúgy sikeresen megcsodált (remélem véletlenül) egy pénztárcát a media márkt előtt db-ben, és mondta is hogy az tetszik neki. :)) már tudom, ezt fog kapni-ha még holnap lesz :))

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#56) Obi-1


Obi-1
őstag

Sanya, éppen ez sem egy IQ-Blaster topic.

Ötletek:
-Társasjáték. (Fentebb írta valaki, nagyon jó ötlet)
-Egy szép pulóver, kardigán (egyszerű venni, mert nem olyan méret-érzékeny, mint a szexi alsónemű, és többször is hordhatja).
-Sapka-sál-kesztyű szett (nagyon szép csíkosakat árulnak mostanában).
-Nyaklánc (főleg ha házasodó korban vagy, és gyűrűt nem akarsz venni.
-A parfüm-vásárlás szerintem egy átlag férfinek macerás, a fehérnemű dettó.
-Plüssállat.

Idén valószínűleg a társasjátékot választom. Az Abalone jópofának tűnik, állítólag az is, és akkor nem csak sakkozhatunk.

Only a Sith deals in absolutes.

(#57) tildy


tildy
nagyúr

Én már tudom mit kapok és ő is tudja ő mit kap.
Az enyém már itt van a polcon :deveoping seria 60 applicationa neve.
a párom mmeg két stanislav grof könyvet kap, mindkettő pszichoterápiákról szól.
Na meg majd valami apróságot még.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#58) vjannus2 válasza Sanya (#55) üzenetére


vjannus2
tag

Ha nem akarsz szívni, akkor parpűm ruha , egyéb termékekekt mellőzd, mert ha nem tetszik neki, kicsi stb, az nem sül ki jól, ajánlom : ÉKSZER , ha nem vedtél neki mostanába akkor ez a legjobb !, mondjuk kortol és felfogástól is függ, mert 1 15 éves lánynak , nem éppen ez a legmegfelelőbb, hanem pl plüss vagy ilyesmi

(#59) tildy válasza Fantasy (#45) üzenetére


tildy
nagyúr

Hát ha hozzám rózsával állítana be, akkor tuti elvinném dokihoz, hogy nem ütötte-e be a fejét.
Engem általában számtech cucokkal lehet elvarázsolni...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#60) vjannus2 válasza tildy (#59) üzenetére


vjannus2
tag

Azért ez a kisebb rész a női társadalomba, 1 rozsának általában többen örülnek mint 1 9800pro-nak ;)

(#61) I_Am válasza viharhozo (#43) üzenetére


I_Am
veterán

Ez kész.....:C :D

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#62) tildy válasza vjannus2 (#60) üzenetére


tildy
nagyúr

Őőő a 9800 prónak nem örülnék...Nem vagyok nagy játékos ugyanis...
A rózsa meg elhervad...Viszont a cserepes növényeket szeretem.
(Mellesleg nekem ilyen csöpogösek a plüssmaci, rózsa, gyertyafény dolgok, de ezt már mondtam....)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#63) steve@prhw válasza tildy (#62) üzenetére


steve@prhw
őstag

És a 9800 cserépben? Határeset? :D

''Egy bármilyen Annál jobb hogy új és Fényképezős!'' by Rolabola

(#64) I_Am válasza j.bravo (#36) üzenetére


I_Am
veterán

Ha az ajándékozáson megbukik egy kapcsolat, akkor buknia kell. Ha nagyon mellényúlsz, akkor legfeljebb jót nevettek a dolgon és megmarad egy kellemes emléknek.

Én nyúltam már mellé nagyon. :D

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#65) ipgirl


ipgirl
tag

Szerintem nem az ajándék a fontos, hanem hogy szeretetből/szerelemből adják.

bár ha vibrátort vagy ilyesmit kapnék, valószínűleg elgondolkodnék a kapcsolat komolyságán

''Aki az embereknél eredményt akar elérni, kell hogy szeresse őket.''

(#66) tildy


tildy
nagyúr

Én közvetlen környezetemben azt vettem észre, hogy a férfiak jobban szeretik a a praktikus-értsd kevésbé haszontalan- dolgokat.
A párom pl. nagyon nem kedveli , ha lakásdíszitésre adok ki pénzt. (Tehát ha valami képet, szobrot vagy ilyesmit veszek neki...Az ilyen dolgok a ''haszontalan'' dolgok, csak a port fogják.)


[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#67) tikomio


tikomio
csendes tag

szerintem, ha már régóta jártok, ékszer, vagy talán már célozgatott is, hogy mit szeretne, csak nem vetted észre. ha még csak pár hónapja, virág, különleges édesség, gyertya, poló stb.
ha meg igazán ki akarsz tenni magadért készíts valamit (lehetőleg) sajátkezüleg, és ha szeret, nagyon-nagyon fog örülni.

a társasjáték jó ötlet!

üdv, tikomio ;)

[Szerkesztve]

hüpp-hüpp-hüpp, barbatrükk...

(#68) j.bravo válasza I_Am (#64) üzenetére


j.bravo
addikt

Ez így van, főleg bejáratott kapcsolatnál, és ésszel tudjuk.

De mivel nem mindig ésszel működünk :) pláne ha nőről van szó; (tudjuk hogy nem kell, mégis parázunk); pláne az elején.
Szóval azért akad para, és ha ezen bukik a dolog, azér' sz*r. De utána, lehiggadva valóban rájön az ember, hogy ha ezen bukott, akkor jobb is :D

Whatever.

(#69) vjannus2 válasza tildy (#66) üzenetére


vjannus2
tag

akkor ezel letudnálak venni a lábadról :D Bővebben: link

(#70) rup1u5 válasza vjannus2 (#69) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Kösz a linket. :DDD
Már rendeltem is egy Garfieldosat barátnőmnek.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#71) Obi-1 válasza vjannus2 (#69) üzenetére


Obi-1
őstag

Ez aranyos :))

Only a Sith deals in absolutes.

(#72) Sanya válasza tildy (#66) üzenetére


Sanya
nagyúr

dettó: én sem szeretek semmi porfogót venni ajándékba azon az ürügyön, hogy ''aranyos''.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#73) Thunder78


Thunder78
senior tag

Szerintem mindenki tudja azt, hogy a barátnője milyen beállítottságú, és minek örülne igazán, ha nem az egy kicsit gáz, de létezhetnek jolly joker ajándékok, de ezt is meg kell tudakolni, hogy örülne-e neki. Pl.: virág, parfüm, vacsora ... nem mindenki szereti, vagy nem mindegyik jön be.

Szülőkkel, nagyszülőkkel én is gondba vagyok, de az vígasztal, hogy ők is velem :D

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#74) gergod


gergod
tag

Én már vettem neki egyszer ramot :DD
Örült neki :C

(#75) sziszegő


sziszegő
senior tag

Na én megmondom az okosat!
Megiszol 2 redbullt befújod a farkad lidokainal 5-10% és 2 napig fogsz kalapállni.

(#76) #51736960


#51736960
törölt tag

felhozom ezt a kiváló topikot, mivel közeledik barátnőm születésnapja. Sajnos nincs ötletem hogy mit vegyek neki, idáig mindig parfümöt és ékszert kapott tőlem, de most valami mást szeretnék.
Gondoltam hogy veszek egy hatalmas plüssállatot, de nem vagyok képben hogy hol lehetne ilyet kapni. Teszkóban, korában, ósanban néztem de ott nem volt. Valami tipp, help pls!!!

(#77) MyKonzerv válasza #51736960 (#76) üzenetére


MyKonzerv
senior tag

mi az amit nagyon szeret?valami azzal hasonlatosat...
értem ezalatt: barátnőm oda van a vw bogarakért és régi transporterekért; névnapjára azt kapta, hogy beszerveztem egy T2 transzporteres embert, akivel furikázhatott, sőt vezethette volna
hónapfordulóra meg bogár alakú bögrét kapott:DD:C

Halott indul hozzád, Uram, lelkét ezer kínba taszítsd! Könnyel terhes jajsiráma megváltja majd bűneimet.

(#78) #51736960 válasza MyKonzerv (#77) üzenetére


#51736960
törölt tag

nem is tudom, igazából enni szeret :) meg bírja ezeket a plüss cuccokat is... Sajnos nem tudom hogy igazán mit szeretne, úgy vettem észre hogy mindennek örül. Nagy plüssállatot nem tudod hol kaphatnék?

(#79) ipgirl válasza #51736960 (#78) üzenetére


ipgirl
tag

Bővebben: link

talán itt van

''Aki az embereknél eredményt akar elérni, kell hogy szeresse őket.''

(#80) #51736960 válasza ipgirl (#79) üzenetére


#51736960
törölt tag

hú de jó ez az oldal, elég jól össze van rakva! Azt hiszem elmegyek egy ilyen üzletbe, köszi a tippet!

szerk: a topic zárható!!! :D

[Szerkesztve]

(#81) ipgirl válasza #51736960 (#80) üzenetére


ipgirl
tag

nincs mit :)

''Aki az embereknél eredményt akar elérni, kell hogy szeresse őket.''

(#82) MyKonzerv válasza #51736960 (#80) üzenetére


MyKonzerv
senior tag

azé készüljél fel az árakra
nem tudom mekkora plüssfigurát akarsz, de egy 20-30 cm magas állatka ezekben a boltokban 5k és 20k között mozog(inkább az utóbbihoz közelít)

Halott indul hozzád, Uram, lelkét ezer kínba taszítsd! Könnyel terhes jajsiráma megváltja majd bűneimet.

(#83) #51736960 válasza MyKonzerv (#82) üzenetére


#51736960
törölt tag

hát nem olcsók, de szerencsére csak 1x van szülinap egy évben :)

(#84) lesaux válasza ipgirl (#79) üzenetére


lesaux
veterán

Ez a webdizájn büntet! ;] Félelmetesen szar. De olyan rossz, hogy az már majdnem jó. :)

(#85) Andie


Andie
őstag

Nálunk vasárnap volt aktuális a névnap téma, és bizony énis gondolkodóba estem. Háztartási eszközökböl már annyi van, hogy Tiszát lehet rekeszteni. Plüssállatokból kinőtt. Szinházba nem járunk, mozi meg snassz. Vacsora okés, de azért kéne még valami. Aztán addig faggattam óvatosan, hogy ráterelődött a szó ezekre az utazásos receptes könyvekre. Volt ezeknek egy úttörö része kb 2 évvel ezelött, valami Toscana akármi, meg a második része az Édes élet Itáliában. Namost ezek romantikus út- és vidékleirások, tele mediterrán hangulattal, a görög utazásainkat idézve, és ráadásul jópofa receptek is vannak bennük, ami egy nőnek szerintem fő olvasmány. Legalábbis neki :)
Úgyhogy utánna néztem, azóta három ilyen jellegü könyv jelent meg :

Marlena de Blasi: Ezer nap velencében
Tom Stone: Volt egyszer egy tavernám
Susan Loomis: Ház a Tatin utcán

Alexandrában és Libriben megtalálhatóak, 2200 ft körüli összegért.
Egy különleges cserepes virággal együtt átadva nekem sikerem volt :C

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#86) szergej


szergej
tag

Én kaptam barátnőmtől egy bögrét, ami el van csavarva és azt irja rajta :
''Sikerült teljesen elcsavarni a fejem'' :C
Ez egy találó ajándék és biztos nem olyan drága. Persze bögréből mondanom
sem kell Shopot nyithatnék. :)

Na milyen csokit kér minden PH! tag a büfében ? ---> 3Bit-et

(#87) amargo


amargo
addikt

Nekem még annó kedvesem névnapomra azt az ajándékot adta, hogy nem adot semmit.
Egy nagyon frappáns magyarázattal!

Azóta is erre az ajándékomra emlékszem a legjobban! És olyan jót nevettem akkor rajta és most is, ha vissza emlékszem, hogy szerintem ez volt az eddigi legjobb ajándékom, komolyan! Pedig semmit se kaptam csak egy magyarázó szöveget.

Végső esetben ez is megteszi :)
Bár szerintem erre is készült rendesen :D

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#88) Andie válasza amargo (#87) üzenetére


Andie
őstag

Erre a magyarázó szövegre azért kiváncsiak lennénk... már ha publikus :DD

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#89) tildy


tildy
nagyúr

Hugom kedvenc kocsija a peugeot 206. A minap kapott is egyet. Kb 10cm-es meretben:D A baratjatol:U Szerintem otletes.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#90) Tapsi


Tapsi
addikt

A kedvesemtöl 1x kaptam egy hütömágnest, igaz akkor még csak barátok voltunk, ez állt rajta: A türelem meghosszabbítja a barátságot!

Akkor nemnaon örültem neki, de ma már ez a legkedvesebb ajándékom!
Jah, és aznap jöttünk össze...ez volt 1,25 éve..:DDD

(#91) Tapsi


Tapsi
addikt

Bnőmnek most veszek ilyet!Nincs különösebb apropoja, csak megláttam és megteccett:DDD
Bővebben: link

(#93) Azazello- válasza amargo (#87) üzenetére


Azazello-
senior tag

es mi volt a szoveg? :)

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#94) Fisha válasza Kalandor (#92) üzenetére


Fisha
őstag

Cipot a cipoboltbol, rozsat a prohardverrol. :)
[link]

(#96) Fisha válasza Kalandor (#95) üzenetére


Fisha
őstag

Ehh, rozsat az ostermelotol.. :)
Letuskezve, szepen megkotve, zolddel, meritett papirral?

[Szerkesztve]

(#98) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Én tavaly karácsonykor megírtam az összes sims kiegészítőt, meg vettem neki egy kisebb értékű bizyu nyakláncot, meg egy gyűrűt amin egy i love you felirat volt.És persze örült neki.De idén már nem kell ilyen dolgokkal foglalkoznom,mert már 2 hónapja lesz hogy szakított velem.

[Szerkesztve]

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#99) Azazello- válasza Jégkokó (#98) üzenetére


Azazello-
senior tag

elore is elnezest, nem rosszindulat, de az ''i love you feliratos gyuru'' nem giccses egy kicsit? :U

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#100) Jégkokó válasza Azazello- (#99) üzenetére


Jégkokó
veterán

Szerintem nem volt giccses, mert csak akkor látszott , ha közelebbről megnéztem.De a gyűrű mostanra teljesen elvesztette a jelentőségét

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#101) Azazello- válasza Jégkokó (#100) üzenetére


Azazello-
senior tag

ezekkel a dolgokkal ez a baj... hamar ervenyuket vesztik :U

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#102) Jégkokó válasza Azazello- (#101) üzenetére


Jégkokó
veterán

Hát igen, de csak majd egy év után vesztette el a jelentőségét.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Barátnőnek ajándék szülinapra/névnapra? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.