Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4601) bitpork válasza 8th (#4600) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Valahol érthető de számomra nem elfogadható. Ahogy okosok mondták egyszer: Ha az ember szemmel tehetné amit gondol akkor az utcák teli lennének terhes nőkkel és halottakkal. :R

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#4602) Qru válasza 8th (#4600) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ha önvédelemből teszi akkor nincs gond, bár ugye ott is tartani kell az arányosság elvét.

#nincsbennetarcsi

(#4603) EQMontoya válasza Qru (#4602) üzenetére


EQMontoya
veterán

Mar nem, ezt azota modositottak a btk-ban.

Same rules apply!

(#4604) Qru válasza EQMontoya (#4603) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ááá, ezt jó tudni akkor beszerzek vmi komolyabb cuccot én is. :R

#nincsbennetarcsi

(#4605) EQMontoya válasza Qru (#4604) üzenetére


EQMontoya
veterán

Bovebben itt: [link].

Same rules apply!

(#4606) bitpork válasza EQMontoya (#4603) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Csak az nem módosult h illegálisan birtokolható tárggyal teszed-e ezt v nem. És onnan már ahogy írtam is nem vicces.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#4607) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog

https://coub.com/view/1n5g1y

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#4608) 8th válasza bitpork (#4606) üzenetére


8th
addikt

Ugyan már. Soha sem tudhatod milyen zavarodott elmebeteggel hoz össze a véletlen az utcán. Ha megtámad én lesokkolom és ettől eldobja a kanalat a tag akkor így járt. Bocsánat de Ő támadott meg engem nem én őt. Tudod mit? Ítéljenek el érte, nem izgat. Legrosszabb esetben kapna az ember egy felfüggesztett fogházbüntetést esetleg közügyektől is eltiltanák egy időre. Na bumm. Inkább ez mint, hogy random tudatmódosító szer hatása alatt egy drogos szemét összeszurkáljon és ott dögöljek meg a helyszínen. Engem marhára nem érdekel az ilyen erőszakos bűnelkövetők testi épsége. Tőlem akár már holnap felfordulhatna az összes. Ezen a téren egy szemernyit sem vagyok szociálisan érzékeny.

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#4609) bitpork válasza 8th (#4608) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Ha egy ember ezt csinálja, 100 v 1000 másik fogja másolni, mit több mert mi kemény magyar gyerekek vagyunk csak nekünk csak itt és csak most még többet lehet mint másnak. Hol áll ez meg? Legközelebb ha vki holttérben rám húzza a kormányt kérdés nélkül lőjem agyon? Vagy mi a tosznak zajong a szomszéd majd én jól megmutatom kis arzénnal neki mit lehet és mit nem? És mi lesz a sokadik alkalommal? Vagy mi van ha ezen felbuzdulva már nem lehúzni akarnak majd hanem téged megelőzve azzal kezdi hogy leszúr-lelő-orvul leszop?

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#4610) 8th válasza bitpork (#4609) üzenetére


8th
addikt

Istenem, hagyd már ezt a politikailag korrekt dumát. Komolyan, iIyenkor látnod kéne magad kívülről. :D Nem fog itt senki senkit másolni ez az érvelés egy hülyeség. Egy szándékos erőszakos támadásról volt szó ahol túlzás nélkül akár életed is veszélybe kerülhet erre jössz egy zajong a szomszéd dumával. Ne már. Az egyik váltásban hajtott céges dobozosban egy kolléga tart egy viperát. Én gondolkodás nélkül használnám, hogy adott esetben védjem magam vele. Egy pillanatig nem hezitálnék, hogy juj milyen komoly sérüléseket okozok ha néhány embereset ráverek a támadóra vele. Ez legyen az ő problémája. Az egész onnan ered, hogy nem kell bűnözni nem kell nyereségvágyból egyéb okokból másokat megtámadni és akkor nincs gond és nincs probléma. Ha valaki mégis erre adja a fejét az lehetőleg ne engem támadjon meg mert bár simán megvan rá az esély, hogy alul maradok de ha esetleg nem, akkor nem lennék illető bőrében. És nem érdekelnek sem a jogszabályok sem a törvények sem a következmények. A támadót sem érdeklik amikor áldozatként kiválaszt magának akkor engem miért is kéne, hogy érdekeljen?

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#4611) bitpork válasza 8th (#4610) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Ezért tart itt az ország ahol - mert mindenki játszhatja az önjelölt igazságosztót. De fogsz majd találkozni valakivel aki bebizonyítja hogy tévedsz és nagyon fog fájni. Nem számít mit gondolsz mi fog történni, az elmúlt idő bebizonyította hogy nincs az az öntudat ami helyettesítheti az ész használatát (a patriotizmusról is kiderült hogy rejtett kommunizmus). MOD Nem mellesleg pont te mutatod be az érveléseddel amit írtam: ha neki szabad akkor neked is még durvábban :U MOD Próbálj meg kicsit kinézni a véleménybuborékodból mielőtt butaságokat írsz.
Itt és most abbafejezem az offolást. Nem tudom mi tett ilyenné (régen a ph-s megnyilvánulásaid sokkal komplexebb személyiségről árulkodtak), de remélem hamar meg fog változni az ami ilyen irányba kényszerített :R

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#4612) freaghill válasza bitpork (#4611) üzenetére


freaghill
őstag

Ezért tart itt az ország ahol

De szeretem ezt a mondatot. :))

(#4613) bitpork válasza freaghill (#4612) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Tény kérdés h következmények nélküli ország lettünk és ez mindenre IS rányomja a bélyegét. De ez itt tényleg OFFOFF már.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#4614) 8th válasza bitpork (#4611) üzenetére


8th
addikt

Ja, hogy ezért tart itt az ország. Értem. Nincs több kérdésem...

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#4615) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#4616) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#4617) tboy93 válasza kisza25 (#4616) üzenetére


tboy93
nagyúr

Erről most haver jut eszembe. Hétvégén voltunk náluk, megkérdeztem hogyan szuperál az októberben vásárolt 4-s golf kombi. Mondja hogy fasza, de annyi della nincs, hogy egy olajcserét megcsináljon rajta. Dik. Mondanom sem kell, hogy amúgy hitelre vették 0 kp beugróval.

(#4618) kisza25 válasza tboy93 (#4617) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

amikor annyira nem volt pénzem, megcsináltam magam, vagy jártam inkább biciklivel, de ja egy autó akármilyen olcsón is veszed, csak viszi a pénzt, az ilyen autóknál jönnek a tákolások, meg addig használja amíg kileheli a lelkét szegény pára, de arra vehetett volna egy 3-as golfot is, mondjuk ez a full hitel ez gáz szerintem, az is, hogy adnak ilyet

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#4619) tboy93 válasza kisza25 (#4618) üzenetére


tboy93
nagyúr

az előző skoda feliciát addig használták amíg meg nem állt, azóta is ott van az utcában ahol otthagyta őket

(#4620) kisza25 válasza tboy93 (#4619) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Na az szép :(

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#4621) Qru


Qru
MODERÁTOR

#nincsbennetarcsi

(#4622) pècsimunkás válasza Qru (#4621) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Enyémet nem :D !
De amúgy várok kicsit :K .

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#4623) Richard!


Richard!
addikt

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#4624) Qru válasza pècsimunkás (#4622) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Toyota-t le lehet állítani, az keringeti tovább a vizet. Havernak D4-D van, abban is így működik.

#nincsbennetarcsi

(#4625) SpaceKombajn válasza Qru (#4621) üzenetére


SpaceKombajn
tag

Ezért "kell" még jobban sietni, hogy legyen idő lehűteni a turbót :D

spacetime

(#4626) Integrale


Integrale
veterán

"Bad reklám is reklám too"

(#4627) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Nem bírom ki, bocsánatot kérek!

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#4628) barnam_


barnam_
nagyúr

A két vádlott a viteldíj ki nem fizetésével a két vádlott 333 533 forint kárt okozott a sofőrnek, valamint 61 880 forintot loptak el tőle, az összegeket az eljárás során nem térítették meg.

És még csodálkoznak, hogy cigánynak nézik a magyarokat Ausztriában.
Mondjuk az a taxisofőr sem normális, aki Grazból Pécsre viszi az embert, a jövőbeli fizetés reményében.

(#4629) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog


Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#4630) pècsimunkás válasza barnam_ (#4628) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Ezek szerintem tènyleg cigányok voltak.

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#4631) 8th válasza barnam_ (#4628) üzenetére


8th
addikt

Fővárosban ez mindennapos. Sógorom két éve taxizik de már fél tucat olyan esete volt, hogy kiugrott az utas és kereket oldott. Legutóbb pár hete egy belvárosi szórakozóhelyre ment utasért két húszon éves gyerek volt a kuncaft. Vitte őket ki taksonyba. Taksony határában megállították őt, hogy az egyikük rosszul van és mindjárt behány a kocsiba. A "rosszul lévő" gyerek kikászálódott közben a pajtikája segített neki majd röhögve bekiabálta taxiba, hogy viszlát és azzal a lendülettel berohantak az erdőbe. Nesze neked lóvé. Már fel sem húzza magát ezeken belekalkulálja, hogy becsúszik néha 1-1 ilyen fuvar azt annyi.

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#4632) barnam_ válasza 8th (#4631) üzenetére


barnam_
nagyúr

Szomorú, hogy ilyen söpredékek vannak :(
Ha nincs pénzem egy szolgáltatásra, nem veszem igénybe.

(#4633) Mágus2


Mágus2
Közösségépítő

(#4634) freaghill válasza Mágus2 (#4633) üzenetére


freaghill
őstag

Ő most parodizál vagy komolyan gondolja?! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4635) aero. válasza freaghill (#4634) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Elég egyértelmű szerintem :)

(#4636) bitpork válasza Mágus2 (#4633) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

De elhangzik benne a lényeg a csiptuningról ;] Amivel viccen kívül egyetértek

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#4637) 8th válasza bitpork (#4636) üzenetére


8th
addikt

Mégpedig? Én képtelen voltam végig nézni. :N

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#4638) bitpork válasza 8th (#4637) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Hogy a csiptuning kell mert jobban értünk a gépsárkányhoz mint a mérnökök akik tervezték.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#4639) 8th válasza bitpork (#4638) üzenetére


8th
addikt

Aham. Tipikus. :D

Azért szerencsére vannak kivételek: Kulinpapa, Füsti ...

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#4640) bitpork válasza 8th (#4639) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Gondolod a számban az AMG packos bmw feltételezi a komoly műszaki hátteret és hozzáértést? :U

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#4641) Integrale válasza bitpork (#4640) üzenetére


Integrale
veterán

Az AMG packos BMW is a parodizalas resze.

"Bad reklám is reklám too"

(#4642) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#4643) bitpork válasza Integrale (#4641) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Hát pont ez az! Minden ami a klipben van egy görbe tükör. A csip tuning is.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#4644) 8th válasza bitpork (#4643) üzenetére


8th
addikt

Mi bajod a chiptuninggal?

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#4645) bitpork válasza 8th (#4644) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Nemtom ... nekem olyan mintha vki plasztikáztat. A kocsi megszületett gyárilag sok különböző felszereléssel és kivitelben. Ha nagyobb-jobb kell miért nem a gyári a cél? Mondhatnám pl a doppingot is: ha nem vagyok elég jó futó akkor már nem is futhatok a sport öröméért hanem akkor muszáj vérátömleszteni meg cuccozni?

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#4646) Qru válasza bitpork (#4645) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Igen. ;]

#nincsbennetarcsi

(#4647) 8th válasza bitpork (#4645) üzenetére


8th
addikt

Ha a tulajnak nincsenek irreális elvárásai és az autó műszakilag rendben van akkor az ég világon semmi rizikó nincs egy ésszel megírt chiptuningban. Erőátvitel bőven elbírja azt a kis pluszt és ha nem falábú az ember a kuplung élettartama sem rövidül le jelentősen. Ha egy motorból ki lehet hozni többet úgy, hogy az nem megy az élettartam rovására akkor miért ne? Sok esetben ezáltal biztonságosabbá is válik az autó mert egy előzést másodpecekkel hamarabb be tud fejezni az ember.

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#4648) kisza25 válasza 8th (#4647) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

A + teljesítmény mindig az élettartam rovására is megy, csak a mértéke nem mindegy

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#4649) Qru válasza kisza25 (#4648) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ami csak szoftveresen van "butítva" ott nem feltétlenül igaz.

#nincsbennetarcsi

(#4650) bitpork válasza 8th (#4647) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Látod , le is írtál mindent helyettem :D
"Ha a tulajnak nincsenek irreális elvárásai és az autó műszakilag rendben van akkor az ég világon semmi rizikó nincs egy ésszel megírt chiptuningban." Mert itthon ez a jellemző , jah :DDD A konzerv csip, na az igen. Füstöl? Leszarják megírjuk!
De nem akarok én itten hitéleti vitát, én ezt gondolom és én vagyok a kisebbség :R

MOD

(#4649) Qru Olyan nincs :N Ott a féekek is át vannak méretezve meg minden más is.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.