Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#19546) WesTM válasza - = Zk = - (#19544) üzenetére


WesTM
senior tag

:R :R :R

Hát akkor drága BARÁTOM, én is összegezném a tegnap estét.
Először is nagyon örülök, hogy veled sikerült átlépnem a 2010es évbe, meghatározó voltál a tavalyi évben, és ez egy nagyon jó dolog, igaz barátra tettem veled szert, és hihetetlen büszke vagyok erre. :R

Én is piszok jól éreztem magam egész este, mindenből volt egy kicsi. :) Bár az a fenyőpálinka már nem biztos hogy kellett volna, de nem bántam meg semmit sem. xD

Táncházas buli is nagyon jó volt, bár 4 óra felé már kezdett kifogyni belőlem a power, eléggé megtáncoltattak a lánykák. :DDD Főleg Katii :B

Annak pedig kiváltképp örülök, hogy végre tudtunk egy jó nagyot beszélgetni, és hogy tetszik kisvárosunk. Persze semmi sem tökéletes, (ahogy tegnap láthattad is amit mondtam az árny oldalról) főleg ebben a mai világban, de azért Berényre, és a kis társaságunkra méltán lehetünk büszkék. :K

Mai nap ahogy gondolkoztam, sikerült végre túllépni ténylegesen a tavalyi év történésein, természetesen csak negatív vonatkozásaiban, és rengeteg lehetőséget látok arra, hogy ez az év sokkal több jót hozzon. Depi kizárva, és aki körülöttem depis mer lenni (Gabi remélem olvasod :D ) annak ahogy tegnap az olasz néni megmondta a filmben: lecsapom töke. :C

Mindezekből kiindulva, új év, tiszta lap, vissza 2 padlógáz! ;]

ÉS tényleg! el ne felejtsem: MEGTÖRT AZ ÁTOK! :C ;]

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.