Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8001) Tibiajax válasza Nyugdíjas (#7998) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:K nálam is dettó.

(#8002) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

Akkor csak nekem volt ez újdonság :D :B

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#8003) shteer válasza Nyugdíjas (#8002) üzenetére


shteer
titán

jól bele kellene írni az 1. hsz-be

..szerintem jónak tűnik

(#8004) Tibiajax válasza Nyugdíjas (#8002) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Épp eleget szoptam én is a csodatracerekkel, még az abitban, míg a supertalentek kiválóan mentek benne, majd amikor megérkezett a premium, egybol a talentek mentek bele, és ugyanúgy gyönyörűek. Nem sokkal később, visszakaptam a trecereket, kölcsönből, de semmi kedvem nem volt már berakni őket, még próbára sem, nem láttam egyszerűen létjosultságát nálam. st powa.

(#8005) Drizzt válasza Anthony28 (#7997) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Optimal Q-fan szerinted mennyin akarja tartani? Most olyan 410-es fsb-vel 67-67 fokosak a magok, valamit állítottam a biosban, mert előbb megfőtt picit nagyobb órajelen az Orthos, de az új biosban csomó minden van, ami nem volt, NB fesz. mondjuk mennyi lehet max.? Nincsen ehhez az újhoz is overclocking guide, mint volt a régihez?

1455-ön pörög ilyenkor Q-fannal a venti, Orthos közben.

[ Szerkesztve ]

I am having fun staying poor.

(#8006) eVan


eVan
tag

Emberek P5KCnek van ugye ez a töltés közbeni hangproblámája...Felraktam a patchet,bár azt is fel lehet rakni 4féle képpen a telepítőben..Megoldotta,de kb 2 újraindítás után ugyanazt csinálja...Ötletek? :R

Minél több embert ismerek meg,annál jobban szeretem a kutyákat.:)

(#8007) westlake


westlake
félisten

elmeselek nektek egy tanulsagosnak nevezheto tortenetet, amit tegnapelott ejjel esett meg velem.. leszogeznem, hogy nem ma kezdtem a szakmat, de ezzel a dologgal 3 orat szoptam..
adott egy p5k premium, amiben eppen egy e8200-at tuningoltam.. eppen fsb520-nal jartam es a prime mindig eldogbta magat 5 percen belul.. ez azert volt furcsa, mert ez a proci megy fsb530 felett is.. megneztem prime-al a memoriakat es valamiert mindig lehalt a teszt 5 percen belul.. megneztem windows-os memtest-el is, es az is dobott hibat (igaz, hogy minden egyes elinditasnal csak 2-t!).. en mar itt gondoltam, hogy valami nem gombolyu.. irany a memtest86+.. #3-as es #4-es tesztnel minden korben dobott 2-2 hibat.. az erdekes csak az volt, hogy kizarolag 0.0mb-nal (ez ugye fizikailag lehetetlen).. itt mar biztos voltam benne, hogy valamilyen masfajta nem problema van, nem pedig instabilitasi.. fsb333 -> hiba ; fsb266 -> hiba.. nyomtam egy cmos clear-t, de nem lepodtem meg nagyon, mikor ott is hibazott a memtest86+.. hmm mondom, ez erdekes.. egyik modul ki a gepbol (2 darab volt benne) -> hiba ; idozites vissza cl5-re -> hiba.. hehe.. ekkor cseretem ki a procit egy masik e82-re -> hiba.. kicsereltem a procit egy q6600-ra.. hiba megszunt!.. itt mondhattam volna, hogy a lap nem megy a wolfdale procikkal, de ez eleve hulyeseg lett volna.. e82-es proci vissza, osszes kartya, hdd kiszedve es egy sima pci-os vga berakva -> hiba.. masik tap -> hiba.. ekkor mar ugy voltam vele, hogy azert sem adom fel a dolgot es elkeztem kihuzgalni a lapra csatlakoztatott usb-s eszkozoket es a lan kabelt.. hopp, a hiba megszunt.. a gepben volt egy pendrive es egy usb hub (1 usb-bol csinal 4-et), amire egy radios eger + billentyu paros volt csak kotve.. halokabel vissza -> nincs hiba ; pendrive vissza -> nincs hiba ; usb hub vissza -> hiba.. ehh.. hub atdug barmelyik masik portba -> hiba.. eger + billentyuzet paros hub nelkul -> nincs hiba.. usb hub, rakotott eszkoz nelkul -> nincs hiba.. :D szoval az egesznek az a lenyege, hogy az usb hub (rakotott eszkozzel) es wolfdale procival memoriahibat general (ez a hub mar tobb lapot "megjart", de meg egyikben sem csinalt ilyet).. ha ez a tortenetet mas meseli nekem, akkor nem hiszem el ;)

Play nice!

(#8008) tom_tol válasza Nyugdíjas (#7998) üzenetére


tom_tol
addikt

ma szerváltam 2*1GB mushkint xp2-8500 s miután olvastam mi a tapasztalat majd lehidaltam mérgembe mert GMH-sok
de ugy néz ki 'hál isten' jók
blend teszt ca 3 órája még nincs gond 5-5-4-12 1200Mhz 2.3V
igaz ez P5K-E-s lap talán szerencsém lessz (remélem)

(#8009) zso73 válasza eVan (#8006) üzenetére


zso73
veterán

Töltés közben hiba? Miféle töltés, és hiba? :F
Nekem semmi.
Drizzt: Neked nem ment az 1066 a 0804-es bioszzal? Nekem azzal fut 1066-on.
Az 1001 meg nem volt jó.Csak 800-on mentek a ramok. A rendszerünk ua.

[ Szerkesztve ]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#8010) eVan válasza zso73 (#8009) üzenetére


eVan
tag

Az amikor belassul a zenelejátszás például ha veblapot görgetek le.

Minél több embert ismerek meg,annál jobban szeretem a kutyákat.:)

(#8011) laragirl83 válasza westlake (#8007) üzenetére


laragirl83
őstag

:K

gigabyte x670 aorus elite ax * 7800x3d * corsair icue h170i elite lcd * 32gb g.skill tridentz 6000 * sapphire 7900xtx nitro+ vapor x * samsung evo 980 pro 1tb * fractal design meshify 2 xl tgd * gigabyte g32qc

(#8012) Anthony28 válasza Drizzt (#8005) üzenetére


Anthony28
őstag

NB max 1,55V.
Q fan-os okosságok nekem ki vannak kapcsolva...minden energia takarékos funkció és autómatikus vezérlés disabled a többi nagy része pedig manual beállítás. ;)

Call Of Juarez teszt ATI 3870 X2-vel ! Irány a logout-om... :-)

(#8013) Anthony28 válasza westlake (#8007) üzenetére


Anthony28
őstag

Akkor nekem is ez lehetett a szopás fő oka!! :Y :Y :W
Nekem is van USB HUB 4 portos (MSI)...mind a 4 portot használom nekem is van rajta,egér,bill,2x külső usb 3,5 rack.E6850-el,Quaddal jók voltak a Crucial memóim...E8xxx meg nekem is az átalad jelzett módon 66,2mb-nál dobott hibát a DOS-os memtest.Nekem is zsír ugyan így zajlott minden, csak én nem jöttem rá mitől lehetett.Nem voltak csere alkatrészeim. :F Viszont nekem is a GKX-es ST1000 4x1gb full stabilan viszi a 990mhz-et 4-4-4-12 Tr.B. 2-vel 2,25V-tal.Az az hiba megszünt nálam is. :K :C

Call Of Juarez teszt ATI 3870 X2-vel ! Irány a logout-om... :-)

(#8014) Drizzt válasza zso73 (#8009) üzenetére


Drizzt
nagyúr

0804-es az nekem kimaradt az életemből.

I am having fun staying poor.

(#8015) szacsee válasza Anthony28 (#8013) üzenetére


szacsee
nagyúr

:Y Mit csinálsz ember?
T1000-et azon az időzítésen és frekin annyi fesszel?
Nekem a T800-asok mennek annyit 1000-en.4-4-4-8-al.. :F
Ugyanúgy 4 modul.. :B

Ami viszont érdekes, de meglesem, hogy az M2N32-ben simán ment 1000@ 4-4-3-8-at, addig P5K Deluxe-ban csak 4-4-4-8-on stabil...de ezt csak a tescos koróval néztem, meglesem a Quaddal is mi a helyzet..
2,2V nem elég neki, vagy kevesebb? 900-hoz nálam 2,05V is elegendő volt..anno.
Tom hogy minden modul más, csak következtetek, sztem menne kevesebb fesszel is.. :R

(#8016) Shkiz0 válasza Anthony28 (#7999) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

kizárt, mivel nekem megy benne faintosan a ballistix.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#8017) keIdor válasza Shkiz0 (#8016) üzenetére


keIdor
titán

Is. Illetve Tracerek.
De már kiderűlt, hogy a hub+wolf a hibás.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#8018) bteebi válasza westlake (#8007) üzenetére


bteebi
veterán

Ez egészen hatalmas történet! :DD

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#8019) Anthony28 válasza szacsee (#8015) üzenetére


Anthony28
őstag

Megnézem kevesebb fesszel. ;)
Neked mennyi a max. amin még megy hibátlanul? CL5-ben mondjuk..de CL4 max. eredmény is jöhet. :R 1100 körül kéne menniük CL5-ben? :U

Call Of Juarez teszt ATI 3870 X2-vel ! Irány a logout-om... :-)

(#8020) Drizzt válasza Drizzt (#8014) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Gondoltam rá, hogy felteszem, de Asus update csak újabbiakat enged feltenni. Nem tudom van-e értelme baszkódnom vele... Most 15 perc után Orthos blend megállt 400/1066-on. Ez-flash-hel fel lehet tenni?

I am having fun staying poor.

(#8021) zso73 válasza eVan (#8010) üzenetére


zso73
veterán

Nekem ez még nem jött elő. Sok újraindítás után sem csinál semmi ilyet. Kodekek? ..

Drizzt: A régebbi Asus update felteszi a bioszokat gondolkodás nélkül. Egy próbát megérne /gondolom/ neked is a 0804. Nekem ezzel stabil a lap.

[ Szerkesztve ]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#8022) szacsee válasza Anthony28 (#8019) üzenetére


szacsee
nagyúr

A T800-asok max 1000-et mennek, de azt CL4-ben is akár..
1000 fölé csak 1-2 mhz-vel lehet menni, de instabil (amd-s lappal is).
1000@ 4-4-3-8 2,25V-al stabil volt az amd-s konfigomban, P5K-ban pedig 4-4-4-8-al stabil.
900 CL4 valahol 2,05V-al stabil emlékeim szerint.
CL5 is 1000 a vége nálam...mármint ezeknek a ramoknak. ;)

(#8023) Drizzt válasza zso73 (#8021) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Ez oké, de a régebbi asus update felfrissíti magát indításnál. :)

I am having fun staying poor.

(#8024) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Ez az FSB to NB strap dolog mire jó? Mennyit szabad neki állítani? Tényleg nincs valami jó tuning összefoglaló ehhez a bioshoz? Van benne egy csomó funkció, ami korábban nem volt, aztán nem tudom mire vélni őket.
apro: privi ment.

[ Szerkesztve ]

I am having fun staying poor.

(#8025) apro válasza Drizzt (#8023) üzenetére


apro
senior tag

hali
a 6102-es nem frissiti magát és azzal visszalehet akármelyik biost tenni
hali
ird meg az imail cimed elküldöm
hali

(#8026) apro válasza Drizzt (#8024) üzenetére


apro
senior tag

hali
elküldtem, és ment privibe egy bios beállitás is hátha tudod használni, igaz ez P5K lap
hali

[ Szerkesztve ]

(#8027) westlake válasza Anthony28 (#8013) üzenetére


westlake
félisten

akkor nyugodtan legyel nagyon-nagyon halas, hogy megsporoltam neked ezt a szivast :D

Play nice!

(#8028) Anthony28 válasza westlake (#8027) üzenetére


Anthony28
őstag

Hát megspórolni semmiképp sem sikerült.Ultrát szívtam, csak nem jöttem rá hogy mitől.Magamtól jött a ST 1000-es csere...és egyszer csak jó lett, és így hagytam.Az okát meg most tudtam meg. ;)

szacsee: Az oké hogy sokallod a 2,25V-t de neked is Tr.B. 2-be van állítva? :U Megnéztem hogy 2,15V megy e, de win boot-nál kék halál. 2,2V-n megy egyenlőre de nem tudom mennyire stabil.Majd lecsekkolom.

Call Of Juarez teszt ATI 3870 X2-vel ! Irány a logout-om... :-)

(#8029) szacsee válasza Anthony28 (#8028) üzenetére


szacsee
nagyúr

Most nem annyin hajtom, de lecsekkolom ha lesz rá időm. ;)

(#8030) Gecse válasza toth_janika (#7784) üzenetére


Gecse
csendes tag

...

[ Szerkesztve ]

(#8031) Shkiz0 válasza Gecse (#8030) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

:F
apa kezdődik

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#8032) Anthony28 válasza Shkiz0 (#8031) üzenetére


Anthony28
őstag

Elejt egy pár ilyen értelemes hsz-t és 10 év múlva meg Jómunkásember lesz! :DDD :DDD

Call Of Juarez teszt ATI 3870 X2-vel ! Irány a logout-om... :-)

(#8033) toth_janika


toth_janika
őstag

Hello!
Lehet már kérdezte valaki előttem, ezért bocs, de valahogy lusta vagyok végigolvasin ~8e hozzászólást! :DDD
Van egy P5K-E WIFI-AP alaplapom! Tuti frankó, tuti jó, de nem tudom hibernálni a gépet! Ez mitől van?
:R előre is!

Flickr - http://www.flickr.com/photos/toth_janos/

(#8034) toth_janika válasza Gecse (#8030) üzenetére


toth_janika
őstag

[OFF]Ne ezzel aztán ki vagyok segítve! :DDD
Még jó, hogy vannak értelemes hozzászólók is, akik segítenek! :DDD

MOD:
THX shteer :R :R [/OFF]

[ Szerkesztve ]

Flickr - http://www.flickr.com/photos/toth_janos/

(#8035) Drizzt válasza apro (#8026) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Hello. A mail sajnos nem jött meg. :(

I am having fun staying poor.

(#8036) VinoRosso válasza apro (#8026) üzenetére


VinoRosso
veterán

lassan nevet változtathatnál hailra :)

(#8037) VinoRosso válasza westlake (#8007) üzenetére


VinoRosso
veterán

nincs másik hubod hogy esetleg megnézd azzal is ilyen e?

(#8038) apro válasza Drizzt (#8035) üzenetére


apro
senior tag

háromszor küldtem el az imailedre de mindig valami hiba üz. nem küldte el
nemtudom miért

(#8039) zso73 válasza Drizzt (#8023) üzenetére


zso73
veterán

Ez érdekes. :F Nekem nem csinálja. Még most is a 6.03.01 van.
Valami régebbi asus lap letöltései közül szedd le.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#8040) apro válasza VinoRosso (#8036) üzenetére


apro
senior tag

hali
mi a gind a névvel?
a hali? hát lehet ha jobb neked hail !
hail

(#8041) apro válasza Drizzt (#8035) üzenetére


apro
senior tag

hail
most is elküldtem de a te "mailbox-od blokkolja nem engedi át
biztos virus gyanusnak találja? pedig nem az

(#8042) Drizzt válasza apro (#8041) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Oké, mind1 akkor, köszi azért! :R
Kipróbáltam régebbi update-ket is, de egyik sem engedi a korábbi verziójú biost visszarakni! EZ-Flash sem! Szóval még mindig azzal bénázok, hogy összehozzak végre egy bootolható dvd-t, de az se megy normálisan, amit találtam, annak az isojába hiába raktam bele a fájlokat, nem ér semmit, nem látja boot után őket. Azt mondja a lemez, hogy az r:-on kéne lenniük, de arra érvénytelen meghajtót ír.

I am having fun staying poor.

(#8043) japy válasza Drizzt (#8042) üzenetére


japy
őstag

Itt a progi ami kell neked katt Plussz a leírása! :C

[ Szerkesztve ]

(#8044) tom_tol válasza Drizzt (#8042) üzenetére


tom_tol
addikt

elég vadul hangzik de legrosszabb esetben egy flash közbeni áramszünet megoldja a problémát :Y

(#8045) Nyugdíjas válasza westlake (#8007) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Vezeeeeeee :W :W
Én meg lecseréltem a Ballistixeket:U
Akkó most baxhatom ki az ablakon a hubot.

OMFG!:Y Ezt hétfőn megnézem,de ha jobban mennek a ramok,ha kihuzom a hubot,akkor levizelem a bokám::Y

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#8046) Nyugdíjas válasza tom_tol (#8008) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Más P5K lapokban nem volt gondom nekem sem. P5K-Pro csinálja csak ezt. Illetve még a Premiumról hallottam érdekeseket:U

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#8047) japy válasza tom_tol (#8044) üzenetére


japy
őstag

Ezt nem ajánlanám meg felesleges is!!!!!!!!!!!!!!

(#8048) tom_tol válasza japy (#8047) üzenetére


tom_tol
addikt

ez igaz azért irtam hogy legrosszabb esetben
Nyugdijas azért a biztonság kedvééert kértem egy ilyet[link]

[ Szerkesztve ]

(#8049) japy válasza tom_tol (#8048) üzenetére


japy
őstag

Én megírtam a frankót (#8043)

[ Szerkesztve ]

(#8050) Anthony28 válasza tom_tol (#8048) üzenetére


Anthony28
őstag

Mennyibe fáj 2x1gb ?

Call Of Juarez teszt ATI 3870 X2-vel ! Irány a logout-om... :-)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.