Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Asus G551 notebook

Hozzászólások

(#2640) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Sziasztok!

Remélem valamelyikőtök használ még ilyet. :D A G551JM-emmel kapcsolatban (pontos modell az adatlapomon) szeretnék kérdezni. 3 év után végre sikerült rászánnom magam, hogy elvigyem másodjára kitisztani+újrapasztázni, mert beütött a meleg. Ez a processzor hőmérsékletén nagyon szépen meg is látszott (94-5 fokról lement átlag 80-82 köré játék közben).
Viszont a videókártyának kb alig jelentett valamit, ugyanúgy melegszik játék közben (jelen esetben War Thunder: Ground Forces). Normális, hogy teljesen gyári órajelen a VGA 80-83 fokos és már elkezdi visszahúzni magát, annyira melegszik? Sosem láttam még ilyet, hogy a GTX860M jobban melegedjen, mint a processzor (i5-4200H).
Azért is kérdezem, mert azóta megjárta mégegyszer a szervízt és ugyan ez a helyzet utána is. Tudom, hogy elég hitvány a hűtése gyárilag gamer laptop létére, de ennyire azért nem kéne rossznak lennie szerintem közvetlen teljes takarítás+pasztázás után.
Mit javasolnátok ezzel kapcsolatban? Ha nem normális, akkor lehet harmadjára is visszaviszem.

Előre is köszönöm a segítséget! :)

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Asus G551 notebook
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.