Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) VTom válasza nak0n (#400) üzenetére


VTom
veterán

Ide menti, ahogy az Origins is. :K

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#402) RudY válasza RudY (#397) üzenetére


RudY
addikt

Bakker 1 órája szívok, mert xbox dvr-re se mennek fel a fotók... erre megtaláltam ezt:
https://assassinscreed.ubisoft.com/game/en-gb/photo-mode

Bejelentkezés után az összes fotó felkerül ide (minden platformról begyűjti). :W :DDD :O
Na majd holnap kopizok végre. :D

[ Szerkesztve ]

(#403) l.skywalker válasza RudY (#402) üzenetére


l.skywalker
félisten

WoW. Végre megvannak az Origins-ban lőtt képeim is :D Már el is felejtettem milyen jókat lőttem ott is! :D Köszi

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#404) Dlite válasza nak0n (#400) üzenetére


Dlite
tag

Köszi. Az a baj, hogy a dokumentumok mappa üres. Na mindegy, majd kiderítem :)

RTX2060 I5-9500

(#405) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Az e heti live event törölve lett, remélhetőleg jövő héten (október 23.) már meg lesz tartva: [link]

A heti LIVE küldetések lényege: [link]
30-as szint felett minden héten a hirdetőoszlopon ill. a hajó árbocának tövében lévő táblán megjelenik egy heti küldetés ami egy Epic hajót vagy egy Epic zsoldost jelöl meg. Ha ezt a küldetést letudjuk Orichalcum-ot kapunk.

Epic Ship

Epic Mercenary

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#406) VTom válasza RudY (#402) üzenetére


VTom
veterán

áh, ezt jó tudni.

Gondoltam, hogy online tárolja valahol, mivel mások képeit is látni a térképen, és az én képeimet is like-olták már idegenek.

Mondjuk én azért mentem google drive-ra az összeset, biztos, ami biztos ;)

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#407) VTom


VTom
veterán

Ha már itt tartunk, ha van egy-két jó kép, amit a játékban lőttetek, akkor ne habozzatok megosztani. :K Gondolom a topik témájába belefér :)vTermészetesen spilermentességre törekedve. Pl.:

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#408) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Nekem nincs sok, de érezhető a minőségen azért, hogy Xbox One S-en játszok. De azért berakom őket:

Szerk: az Origins-es képeim sokkal szebbek voltak még [link]

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#409) RudY válasza RudY (#402) üzenetére


RudY
addikt

Érdekes, hogy xbox screenshot nálam nincs 12 MB alatt, az ACO photo mode-dal készült viszont mindegyik 1 MB alatti.
One X-en így néz ki nagyjából a tüzeskedés:




Plusz még pár kép a galériában:
[link]

(#410) Anonymus23 válasza RudY (#409) üzenetére


Anonymus23
veterán

Azért ezek a képek már sokkal jobban vállalhatóak! :C
(mármint felbontás, részletesség, kinézetre).
Azért a PC még mindig odaüt, de ennek jócskán megvan a felára is. :R

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#411) VTom válasza RudY (#409) üzenetére


VTom
veterán

One X-en azért szép a grafika. :K

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#412) l.skywalker válasza VTom (#411) üzenetére


l.skywalker
félisten

Érdekes. Képernyőn in-game játék közben pixeles a kép. Photo mode-ban és Xbox képként mentve a képernyőn nem pixeles, de a kép exportálása után már az:

Próbáltam az AC Photo oldalra is menteni, de hibát dob most server oldalról...

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#413) VTom válasza l.skywalker (#412) üzenetére


VTom
veterán

Majd este csinálok én is fáklyás képet PC-n.
Elvileg nem pixeles, de kép alapján One X-en jobb a láng effekt. PC-n szerintem Originsben sokkal szebb volt, cserébe -20fps, ha elővettem a fáklyát.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#414) l.skywalker válasza VTom (#413) üzenetére


l.skywalker
félisten

Azért az Xbox One S most kezd "korlátozott" lenni, az első játékok most jelennek meg ahol már érezni a lemaradását, de még nem vészes.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#415) Televan74


Televan74
nagyúr

Nálam így néz ki PC -n.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#416) Anonymus23


Anonymus23
veterán

A történet szempontjából van jelentősége, hogy melyik karakterrel indítasz?
Azaz egy újra játszás esetén ad pluszt a másik?

;) - The Power of the Light Side

(#417) l.skywalker válasza Anonymus23 (#416) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én úgy gondolom, hogy nincs, de ha tévednék kijavít valaki. Abban bízom, hogy a Game+ módban lehet úgy a másik karaktert választani, hogy az előző képességeit átviszem...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#418) VTom válasza Anonymus23 (#416) üzenetére


VTom
veterán

Még nem tartunk ott :)

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#419) Alexios válasza Anonymus23 (#416) üzenetére


Alexios
veterán

Nincs. Más a szinkronszinész, amúgy ugyan az minden

(#420) Dlite válasza Anonymus23 (#416) üzenetére


Dlite
tag

Mindenhol azt olvasom, illetve a jútyúberek videóiban is azt hallom, hogy semmi különbség nincs. Kassandrának jobb a szinkronja meg a segge. Kb ennyi.

RTX2060 I5-9500

(#421) Anonymus23 válasza Alexios (#419) üzenetére


Anonymus23
veterán

Köszönöm az infókat! Mindenkinek is! :R

;) - The Power of the Light Side

(#422) Xalderon válasza l.skywalker (#398) üzenetére


Xalderon
tag

Visszakoszonnek az Origins-bol a cursed fegyverek?! :Y
Azok voltak ilyenek, hogy +sebzes, de cserebe kevesebb elet.

(#423) l.skywalker válasza Xalderon (#422) üzenetére


l.skywalker
félisten

Direktbe nincsenek. Eddig csak ezzel találkoztam, de ez solo, lassú ellenfelek ellen kiváló.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#424) RudY válasza RudY (#301) üzenetére


RudY
addikt

Nem szoktam nyafogni, de ez a .......(18+ lenne) .... ....... ........ vaddisznó és a spanjai kifognak rajtam. Tegnap is nekifutottam, de a 3. kör után feladtam és inkább mentem máshova, pedig már elég tápos és ügyes is vagyok. :DDD Amikor már majdnem sikerül, kitúrtak a körből és felhízlalja magát a rohadék. :O

(#425) VTom válasza RudY (#424) üzenetére


VTom
veterán

Engem a fejvadászok idegeltek ki tegnap, az egyik az én szintemen volt, a másik eggyel magasabb. Ketten egyszerre soknak bizonyultak, ezért lesből megvártam, amíg egyikük elsétál.
kb. 150 méterre volt a városban, amikor megtámadtam a másikat. Erre kb. 5 mp alatt visszasprintelt..
Ezzel scak az a bajom, hogy semmi realitása nincs.

De kib@sztam velük, mert elkaptam sétálás közben, utána meg visszamentem, és megöltem a másikat is.

9 óra és 10. szint után egyre jobban tetszik a játék, egy valag mellékküldetés van, azokkal időzök. Elég változatosak.
Tetszik, az is, hogy azért néha el kell bújni a fejvadászok elől, tegnap pl. volt, hogy meg kellett várnom egy kapualjban, amíg elhalad, aztán indultam a másik irányba, de nincs túltolva, mint az Originsben.

Ma megyek az első csatámba, Spártai oldalon. :K

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#426) l.skywalker válasza RudY (#424) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én tegnap letudtam az összes állatos küldetést. Lesznek még cifra dolgok :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#427) Anonymus23 válasza l.skywalker (#426) üzenetére


Anonymus23
veterán

Én még csak most rendeltem meg, kb 2 hét mire ideér, Novemberben talán bele is tudok kezdeni.
Annyi jót írtatok itt róla, hogy kedvet kaptam hozzá :DDD

;) - The Power of the Light Side

(#428) VTom válasza Anonymus23 (#427) üzenetére


VTom
veterán

már feltalálták ám a digitális vásárlást :K
Vagy falunet van?

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#429) Anonymus23 válasza VTom (#428) üzenetére


Anonymus23
veterán

OMG, de amikor "ingyenbe" lesz kb? Akkor te sem várnál rá 1-2 hetet?

Egyébként így is kódot kapok csak :P 100 Mbites "falunet" :P ;]

(Samsung SSD mellé promó kód az alap játék, ha valakit érdekel)

;) - The Power of the Light Side

(#430) sith7 válasza Anonymus23 (#429) üzenetére


sith7
nagyúr

engem érdekel, küldheted a kódot pm - ben ;] :P

(#431) VTom válasza Anonymus23 (#429) üzenetére


VTom
veterán

Persze, így érthető. Nem tudtam, hogy promózza a Samsung.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#432) VTom válasza sith7 (#430) üzenetére


VTom
veterán

A 950 kevés lesz neki sajnos. :(

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#433) Anonymus23 válasza sith7 (#430) üzenetére


Anonymus23
veterán


Jááááj more, most kaptam egy figyelmeztetés (mármint pár napja) mert félreérthetően írtam, hogy ne hirdessek szakmai topikban, úgy, hogy inkább jelzem, hogy MAGAMNAK vettem, nem eladásra!

Ha valakit érdekel, hogy honnan lehet így venni: SAMSUNG AC Odyssey promotion

Én végignéztem nagyjából, és a MyMemory és a Scan az, ahol tényleg jó áron (magyar árakhoz viszonyítva, ideszállítva) lehet az SSD-ket beszerezni amihez van promócióban az Odyssey kód. Ha valakit érdekel, akkor privátban szívesen adok linkeket, hogy mely cuccok érik meg jobban.

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#434) VTom válasza Anonymus23 (#433) üzenetére


VTom
veterán

érdekes, nekem átjött a hsz-ből, hogy mi a mondanivalód :)

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#435) sith7 válasza Anonymus23 (#433) üzenetére


sith7
nagyúr

JAAA ... akkor már értem :))

A 950 kevés lesz neki sajnos.
ne már ... :o

Origin megy vele mediumon :F

szerk.

Vtom

nekem is átjött, csak poén volt ;)

[ Szerkesztve ]

(#436) Anonymus23 válasza VTom (#434) üzenetére


Anonymus23
veterán

Mondjuk még kérdéses, mert elvileg UK/IRL residentek számára van, de ezért megéri kiutazni Angliába :)

;) - The Power of the Light Side

(#437) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Végre meglett! Letudtam az összes Mercenary-t és első vagyok a rangsorban. Az utolsó durván kemény volt, főleg, hogy 44-es szinten vagyok (ő pedig maxos 50-es) - de nagyon megérte, triplán is :)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#438) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Bocs a dupláért, már nem lehetett szerkeszteni. Ez esett most:

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#439) l.skywalker


l.skywalker
félisten

És ha már így belemerültem, akkor végigmentem az Aréna-n is :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#441) Đusty válasza l.skywalker (#439) üzenetére


Đusty
addikt

Az Origins nekem ettől jóvál átgondoltabbnak tűnt, itt egyre több menü végeláthatatlan quests csoport és lista, kezd káoszba fulladni az egész pedig csak szigurúan egymás utáni területekre megyek amerre a főszál visz és még csak a 3.nál járok. Ahol nem voltam területek meg automatikusan felskálázódnak.
Ebbe a sok questbe meg nem lehet kigazodni valaki elárulhatná mit érdemes, a netes pillanatnyi baromságok nem érdekelnek (az elég lenne a játék végeztével) csakis a fő és mellékküldetések amik úgymond a 100% kijátszásához kellenek.
Ez egy végeláthatatlan katyvasz lett a hülye feleletválasztósdival és túlbonyolításaival együtt.

[ Szerkesztve ]

(#442) VTom válasza Đusty (#441) üzenetére


VTom
veterán

A visszaszámlálósakat hagyd, a mellékküldikből azokat csináld meg amelyik a főküldi szintedhez kell, vagy amelyik szimpatikus.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#443) gejala válasza gejala (#217) üzenetére


gejala
őstag

Pár extra haladó tipp:

1. A lootolható weapon standeket (ami a nyilakat adja) is tönkre lehet tenni, csökkenti a nation powert és néha fegyver nélkül maradnak a járőrök.

2. A poison effekt zöld felhője gyúlékony, ha poisonnel lősz tűzforrás közelébe (fáklyás őr, stb.), akkor berobban.

3. A kettétöréssel elsüllyesztett hajó ládája is lootolható a víz alatt, ha elég gyors vagy, viszonylag lassan süllyed le.

(#444) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Egy frissítéssel jön a nyílvessző automatikus craft-olása: ha elfogy és van elég nyersanyag automatikusan újra fog magától generálódni [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#445) Alexios válasza l.skywalker (#444) üzenetére


Alexios
veterán

Jobban örülnék ha az arusoknal az összes nyersanyag vásárlása opció lenne pont úgy ahogy a nyíl craftolasnal

(#446) l.skywalker válasza Alexios (#445) üzenetére


l.skywalker
félisten

Jogos! Mondjuk ott egyszerre lehet nyomni a buy-t és a mennyiséget így nem "annyira" lassú...
(Mi ez a név most nézem? :DD)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#447) Doblós


Doblós
aktív tag

Sziasztok!

Feloldottam Evie-t az ubistoreban,viszont nem tudom betenni második hadnagynak a hajómra,pedig a fejlesztésen már túl vagyok.Sőt,Evie nem is választható,viszont az "Owned" szekcióban benne van.

Nincs ez elb@szva,csak másra lesz jó

(#448) l.skywalker válasza Doblós (#447) üzenetére


l.skywalker
félisten

Log off - log in után próbáltad már?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#449) Televan74 válasza Doblós (#447) üzenetére


Televan74
nagyúr

Nekem az újrakezdés után jelent meg a hajón.Én is furcsálltam dolgot,hogy megvettem de nem jelent meg azonnal a válaszható hadnagyok között.

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#450) Doblós válasza l.skywalker (#448) üzenetére


Doblós
aktív tag

Próbáltam,de semmi :(

Nincs ez elb@szva,csak másra lesz jó

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.