Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) s4hu|SyD^ válasza gejala (#850) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Ultimate-et be is húztam. Oigins-en gondolkodom még. :D

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#852) evitiguF


evitiguF
senior tag

Sziasztok!

Két kérdés:

- Nem tudom, hogy én adtam-e ki utasításnak, de láttam, hogy a madaram lecsapott egy kecskére. :) Ezt én idéztem elő? Ha igen, mivel lehet ezt utasítani?

- Ha egy területen van adott feladat ( Öld meg a vezetőt, találd meg a kincseket, szabadítsd ki a rabot ) az meddig érvényes? Úgy értem, hogy nem szabadítottam ki a rabot, gondoltam megtisztítom előtte a terepet, aztén összegyűjtöttem a javakat, majd el is hagytam a "pirosnak" titulált részt, és most hiába szabadítottam ki a rabot, nem adta be azt, hogy a terület teljesítve. Ezt így már buktam? Vagy később ha visszajövök, akkor újrázhatok? - játékból kilépve, majd vissza, működött, beadta.

[ Szerkesztve ]

(#853) Anonymus23 válasza evitiguF (#852) üzenetére


Anonymus23
veterán

Nem, önálló életet él, amikor vadászqatsz, akkor Ő is beszáll adhoc.

;) - The Power of the Light Side

(#854) Serpiko


Serpiko
addikt

Assassins creed odyssey-ben mennyi a max szint? A sima játék van meg dlc nélkül. DLC-vel mennyire meg fel a szint?

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#855) Anonymus23 válasza Serpiko (#854) üzenetére


Anonymus23
veterán

Az egyik frissítéssel jött be emelés, 70 jelenleg a max szint. Ez még az első DLC előtt volt.

;) - The Power of the Light Side

(#856) Serpiko válasza Anonymus23 (#855) üzenetére


Serpiko
addikt

Az nem semmi akkor lesz dolgunk vele jelenleg 7 szinten vagyunk :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#857) Anonymus23 válasza Serpiko (#856) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ha csinálod a területeket, felfedezed, kimaxolod és a melléküldetéseket akkor még javában a történet befejezése előtt meg lesz a 70.

;) - The Power of the Light Side

(#858) Serpiko válasza Anonymus23 (#857) üzenetére


Serpiko
addikt

Így csináljuk összeszedünk mindent kimaxoljuk a játékot gyűjtögetünk, halászunk, vadászunk. :DDD Imádok területet bejárni és felfedezni az új dolgokat.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#859) simonl


simonl
tag

Sziasztok, azt hogyan lehet megvalósítani, hogy a hajómon a legénység tüzes nyilakat lőjön ki?
Fejlesztenem kell vagy ilyen íjászokat kell "toboroznom"? Vagy csak egy másik gombot kell nyomni?
Köszönöm a türelmes válaszokat.
Azért azt a bejglit még nyeljétek le :)

A nők félelmetesek. Semmit nem mondasz, mégis mindent értenek. Ők mindent elmondanak, mégse értesz semmit sem.

(#860) Serpiko válasza simonl (#859) üzenetére


Serpiko
addikt

Ez engem is érdekelne szerintem ez fejlesztés lesz majd a későbbiekben. Egyenlőre íj illetve lándzsa dobás megy nekem. :K

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#861) Alexios válasza simonl (#859) üzenetére


Alexios
veterán

Fejleszteni kell hozzá a hajót

[ Szerkesztve ]

(#862) Serpiko válasza Alexios (#861) üzenetére


Serpiko
addikt

Akkor jól gondoltuk irány a fejlődés majd a fejlesztés. :B

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#863) Anonymus23 válasza Serpiko (#862) üzenetére


Anonymus23
veterán

Igazából 2+1 dolog kell.

Egyrészt fejleszteni kell:

De ettől még nem tudsz alapból tüzes nyilat lőni, hanem olyan lesz mint az adrenalin a normál harcban, gyűlik a lövések által és annyit tudsz lőni, ahány szegmensed van:

És a +1 az a spec billentyű kombó, pl a nyilakhoz nálam ha jól rémlik a JK lenyomva majd az egér Görgő gombja.

;) - The Power of the Light Side

(#864) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Nekem sem kifejezetten világos ez a tüzes nyíl dolog de a méreg sem a fegyvereknél. Azt tudom, hogy valahogy mindet fel kell "tölteni". Szerencsére a harc már jól megy, de mindig nyitott vagyok új dolgokra.

Nekem az a kérdésem, hogy hogy lehet kiütni valakit és a legénységhez adni? Sima ellenségnél tudom, hogy "E" gomb de pl. erősebb meg nagyobb ellenfeleknél az nem működik. Kábító nyílvesszőt meg ilyeneket kell használni?

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#865) Anonymus23 válasza s4hu|SyD^ (#864) üzenetére


Anonymus23
veterán

Több lehetőség is van, én amíg nem volt kábító nyíl, addig azt csináltam, hogy mögé lopóztam, és megnéztem, hogy mennyit sebzek rajta assassinként, mert kb. annyi a leütés is.
Hogy ha jó tálentjei voltak a Mercenarynak, akkor először assassinoztam, majd levittem annyira az életét, hogy csak nagyon kevés maradjon, majd elbújtam, amikor feladta a keresést, akkor mögé lopóztam és akkor már azonnal leütötte, nem kellett vele harcolni, és fel tudtam fogadni.

;) - The Power of the Light Side

(#866) rottenbull válasza s4hu|SyD^ (#864) üzenetére


rottenbull
senior tag

A spartai rugas rendesen kiuti oket.

(#867) s4hu|SyD^ válasza Anonymus23 (#865) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Na pont ezen gondolkodtam én is tegnap mikor éppen rám voltak szállva a zsoldosok. Mondjuk jó sokáig keresnek, néha nincs türelmem. Na majd kitanulom ezeket a talenteket is, mert nem mindig világos melyik mit ad, mert csak ugye ikont mutat és csak akkor ha Ikaros-szal nézem.

(virágbolti verzióban Hunter-re próbáltam tenni, de mivel megvettem így kukáztam ez egészet és most a Warrior/Assassin vonalat akarom vinni némi Hunter beütéssel, mint a különböző nyílvesszők pl.)

Egyelőre még tanulom, hogy mit hogy kell, hatalmas a világ könnyű elveszni.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#868) unreg1 válasza Anonymus23 (#865) üzenetére


unreg1
tag

Nem kell ennyire bonyolultan.
Ha már levitted az életét annyira, hogy csak 1 mm maradt, akkor van a kiütős nyílvessző, azzal addig lövöd, míg elterül, utána jöhet a felfogadás.

Érdemes ezekre a harcokra rákészülni, a sassal kifigyelni, hogy ki legendary és akkor tudod, hogy a végén nem megölni, hanem kiütni kell.

(#869) Anonymus23 válasza unreg1 (#868) üzenetére


Anonymus23
veterán

Az elején másra kellett a skill pont, akkor viszont csak így ment. Én már régen nem vadászok rájuk, nem jelent akkora különbséget ha már van pár jó tálentes legendás.

;) - The Power of the Light Side

(#870) s4hu|SyD^ válasza Anonymus23 (#863) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Gondolom te sem keveset játszottál, hogy ennyi arany meg nyersanyag van. :DDD

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#871) Anonymus23 válasza s4hu|SyD^ (#870) üzenetére


Anonymus23
veterán

175 óra van benne. Az nem tudom sok-e vagy kevés. :F

;) - The Power of the Light Side

(#872) s4hu|SyD^ válasza Anonymus23 (#871) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Akkor viszont nem aggódom a nyersanyag miatt, ha annyi lesz később. 20-as szint felé még nem igazán van sok. :O

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#873) Serpiko válasza Anonymus23 (#871) üzenetére


Serpiko
addikt

Szerintem ez normális így van jól megveszel valamit aztán játszol vele nekem is lesz benne szerintem ennyi legalább. :B

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#874) Anonymus23 válasza Serpiko (#873) üzenetére


Anonymus23
veterán

Nem arra gondoltam, hanem hogy ehhez a játékidőhöz képest sok-e vagy kevés az összegyűjtött alapanyag.

Én kb 5 szintenként upgradeltem a cuccokat, 2 szett ruha volt főleg, egy assassin és egy warrior, lilák voltak, mert kisebb szinten még nem nagyon voltak értelmes legendás szettek, max a fegyverek közül volt olyan, aminek jó tálentje volt.

;) - The Power of the Light Side

(#875) Serpiko válasza Anonymus23 (#874) üzenetére


Serpiko
addikt

Majd ha eljutok odáig mint te akkor kiderül hogy sok vagy kevés.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#876) s4hu|SyD^ válasza Anonymus23 (#874) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Ahhoz képest, hogy 20-as szinten örülök, ha mindent 1000 körül tartok úgy jó az a sok arany meg nyersanyag. De ahogy észrevettem minél magasabb szintű cuccokat szedek szét annál többet ad, most már 20-as szinten is sokat adnak.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#877) Anonymus23 válasza s4hu|SyD^ (#876) üzenetére


Anonymus23
veterán

Eleinte sok a gond a nyersanyaggal, de én ezt úgy oldottam meg, hogy sokat farmoltam, és semmit sem vettem, hanem felfedeztem, küldetéseket csináltam (a napi orichalcumosokat mindig).
Én mindent bontottam szét, egy ideig volt, hogy eladtam a cuccokat, de akkor meg nem volt elég a következő 5 szint után a fejlesztéshez. A végére már bőven gyűlik minden.

;) - The Power of the Light Side

(#878) s4hu|SyD^ válasza Anonymus23 (#877) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Én is elmentem a főküldetésben addig amíg érdemes (nem spoil-erezek) és most azon vagyok, hogy szépen területről területre menjek. Illetve előtte még megszerzem a 2. Ikaros fejlesztést. :)

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#879) gejala válasza Anonymus23 (#874) üzenetére


gejala
őstag

A legendary armor nem ér semmit, mert a lilán eggyel több perk van és a legendary set bónusza nagyon gyenge. Skinnek viszont tökéletes. :P
Lv40 alatt meg szerintem nem érdemes upgradelni armort, hacsak nem találsz valami nagyon jó statosat. Fegyvert 10 szintenként elég húzni, Achilles Bow például még mindig a legjobb íj a játékban és már lv15-20 körül beszerezhető.

[ Szerkesztve ]

(#880) Anonymus23 válasza gejala (#879) üzenetére


Anonymus23
veterán

Szerintem meg nem, mert van olyan szett, ami igen is kiváló. van pl egy warrior szett (Spartan War Hero) és assassin (Pirate) is, ami elég ütős, és ugyanannyi perk van rajta mint a lilákon, igaz itt az egyik perk az a szett bónusz, de azok nagyon jók.
De ott van Hunternek a Master's Artemis szett, az is eléggé ott van.

Az, hogy ki mikor szintezi magáét, meg egyéni, ahogy érzi, vagy ha esik egy jobb cuccos, akkor úgyis azt teszi be a szettbe az ember...

;) - The Power of the Light Side

(#881) nak0n válasza Anonymus23 (#880) üzenetére


nak0n
aktív tag

Az én Kassandrám egyszer volt csak teljes legendary cuccban, hogy meglegyen érte az acsi, egyébként meg csupa lila +warrior damage +assassin damage +all damage ruhákban van, ezt a két fajta stílust kevertem, íjászkodni alig szoktam, és kényelmesebb volt így nekem, nem kellett két szett ruhát fejlesztgetnem.

(#882) gejala válasza Anonymus23 (#880) üzenetére


gejala
őstag

Az a baj, hogy hiába buffolták a set bónuszokat, ezek alapból nem túl jó statok. Ráadásul legendary-n van jó pár haszontalan perk, mint +hp, +bow charging speed, stb. Epicből kifarmolhatsz olyat, ami tökéletes tripla statot ad.

Ahhoz, hogy megbízhatóan oneshotolni tudj mindent, crit chance meg crit dmg/crit dmg on full hp kell. Alap dmg-ből csak annyi kell, hogy meglegyen +100% bónusz.
Hiába van pl +50% hunter dmg az Artemisen, ha epicből össze tudsz hozni 75% crit chance-t meg 500% crit dmg-t, a legendary nem versenyképes ezzel.

[ Szerkesztve ]

(#883) LÁZ


LÁZ
addikt

ntom volt e már, de most én is belefutottam a következő jelenségbe

Ha a sztoriban ott tartasz, hogy vissza kell menni athénba, és járvány van, akkor az összes egyéb kveszted törlődik :Y , úgyhogy akinél aktuális, az hagyja későbbre a dolgot (le akartam adni egy kvesztet, és egyből törölt mindent).

Én térképészkedem, 170 órával 70es szinten, és van még pár küldi ami érdekel, szóval majd csak utána folytatom a sztorit....

ps. vajon az az öcsivment, hogy fedezz fel minden víz alatti helyet (child of poseidon) bugos? a térkép már full fel van fedezve, de még nem kaptam meg :F

a játék természetesen eredeti :K

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#884) LÁZ válasza LÁZ (#883) üzenetére


LÁZ
addikt

revidiálom az álláspontom, a sztori folytatása után visszadobott mindent, mindenesetre vmi kis jelzés jó lett volna a játék részéről :K

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#885) badoer


badoer
csendes tag

sziasztok spear level hogyan emelkedik?44 szinten vagyok

(#886) unreg1 válasza badoer (#885) üzenetére


unreg1
tag

Cultistokat kell ölni és ha megvan a megfelelő számú fragment, akkor el lehet menni Andros szigetére upgradelni.
De majd úgy is mutatja.

[ Szerkesztve ]

(#887) badoer válasza unreg1 (#886) üzenetére


badoer
csendes tag

,már vagy 20 elintéztem szigetet elfeljtetem most 4/5 vagyok most 20 tőredék valamit kell keresni 9 megvan kőszőnőm a segitséget:)

(#888) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

24 óra játékidő után rájöttem, hogy a kőtáblák mire is jók. Egyébként 27-es szinten vagyok már és egyre jobb a harc. 5 zsoldossal azért még nem bírok egyszerre, de úgy látszik szeretem ha üldözve vagyok legalább 3 vagy 4 által. :D Szerencsére már a nyersanyag sem probléma. Nem is igazán fejlesztek. Még nem olyan nehéz normálon, hogy kéne.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#889) Darko_addict


Darko_addict
őstag

Rég voltam itt, sokat autóversenyeztem mostanában. :)
Volt már olyan párbeszédetek Sokrates-szal, ami után elégedetten távoztatok? Nekem mindig ilyen "ja, tényleg", "hmm, végülis igaza van", "aha, már én is úgy gondolom" érzéssel válok el a beszélgetéseink után. Vajon mindegy mit választasz megkérdőjelezi a döntésed? ;]

Hány márványbánya van Attikán? Kipusztítottam kettőt, de még mindig nem találtam meg az egyik Kozmos Szeme tagot... Van még egy kis felfedeztetlen rész délkeleten, a félszigeten, de mára abbahagytam. Neten is próbáltam keresni, de azt írják, mellékkülikkel lehet megtudni. Abból is csináltam vagy 20-at, de még semmi.

[ Szerkesztve ]

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#890) unreg1 válasza Darko_addict (#889) üzenetére


unreg1
tag

Attikán 2 tábla van.

Melyik tagot nem találod?

(#891) Darko_addict válasza unreg1 (#890) üzenetére


Darko_addict
őstag

Sárgával jelöltem. Annyit tudok róla, hogy bányája van és aktívan részt vesz a rabszolga-kereskedelemben is. Körülötte már megöltem mindenkit, sőt, másik ágakról is egy rakást, SŐT, ennek az ágnak a Sage-éről is tudok mindent, de ez a gazfickó nincs meg. :B

Köszi.

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#892) rottenbull válasza Darko_addict (#891) üzenetére


rottenbull
senior tag

Ha jol emlekszek, egy rabszolga kuldeteset kellett felvennem, hogy ratalaljak.

(#893) unreg1 válasza Darko_addict (#891) üzenetére


unreg1
tag

(#894) Darko_addict válasza unreg1 (#893) üzenetére


Darko_addict
őstag

Pont azon a területen volt, ahol még nem jártam Attikán, túlságosan a másik kettő 'marble quarry' környékére fókuszáltam (emez meg ezüstbánya volt). Köszi, kész is. :)

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#895) zolka95


zolka95
őstag

Nemrég kezdtem el a játékot Alexiossal. Még az elején járok. Már találkoztam az apjával.

A felderítetlen, kérdőjellel jelölt helyeket valamilyen quest során meg kell majd látogatnom, mint az originsben? Ha befejeztem egy területet akkor ami megmaradt felderítetlen rész azokat nyugodtan megnézhetem?
Nem akarom azt a hibát elkövetni mint az originsben hogy kétszer ugyanarra a helyre elmentem.

Ezt a spárta vs athén dolgot meg nem értem. Úgy látszik nem muszáj választanom oldalt, mégis a fő küldetés arra vett rá hogy a spártaiaknak segítsek. De ugyanúgy tudom gyilkolni a spártaiakat is. Az egyik karakterrel beszélnem kellett volna, egy asztalnál álltak npc spártaiakkal és véletlenül legyilkoltam mellette álló spártait. Mert ugyanazt a gombot kellett megnyomni a gyilkoláshoz mint a beszéléshez és véletlenül az npc-re nyomtam. Ez nekem annyira gagyi. :W

Most akkor végülis mi ennek a játéknak a lényege?
A többi területet is a spártaiaknak szerezzem meg vagy mi? Hogy kell ezt játszani? Komolyan nem értem. :DDD

[ Szerkesztve ]

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#896) unreg1 válasza zolka95 (#895) üzenetére


unreg1
tag

A kérdőjeles helyeket nyugodtan felderítheted előre, nem kell megvárnod vele a küldetéseket, sőt a fejlődéshez, farmoláshoz elengedhetetlen.
Persze bele fogsz futni olyanba, hogy egy küldetés miatt visszamész ugyanoda, de ez nem baj.

Nem kötelezőek a spártai/athéni harcok, de sok XP-t és aranyat ad, néha érdemes csinálni, de nem történik semmi, ha kihagyod, kivéve persze a küldetésekhez kapcsolódóakat.

Igen, az NPC-k közelében óvatosan kell nyomni a talk gombot, nehogy kill legyen belőle.

Nem kell senkinek sem megszerezned a területeket, ez csak egy gyűjtögetős opció.

[ Szerkesztve ]

(#897) PeAdam


PeAdam
tag

Fiúk lányok ennek a legendás disznónak hányas szinten érdemes nekimenni? 11-es szintű vagyok, a küldetés 13-as, meg is találtam a malacot de úgy csapott le mint a taxiórát. Normal fokozaton tolom a játékot Hunter-Assasin képességekkel főként.

Ryzen 3700X, 32Gb HyperX Predator 3200 MHZ RGB, RX 5700 XT Asus Strix OC 8GB

(#898) s4hu|SyD^ válasza PeAdam (#897) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Az mindig 2 szinttel alattad lesz azt hiszem. Én is úgy gondoltam kis szinten, hogy majd megcsapom én, de ő csapott meg 2x és haltam is meg. 21-es szinten tértem vissza azt hiszem mikor már voltak jó skill-jeim. Sok jó erős skill lesz a későbbiekben, amiket ha ritkán is tudsz használni, mert lassan tölt vissza, de nagyon hasznosak.

@zolka95:

Athén-Spárta harcot én sem értettem az elején, de mivel zsoldosok vagyunk így ott harcolunk ahol tetszik. Mercenary rész sem volt világos, de igazából ha nagyobb Tier-ben lévőt ölsz meg akkor fellépsz és jobb bónuszokat kapsz. Ha kisebb vagy azonos Tier-ben lévőt(nagyobb szám vagy ugyanaz) akkor nem igazán történik semmi, csak legyőzöttnek mutatja. Ha kell az XP vagy kihívás vagy küldetést ad be rá akkor jó. Esetleg ha van jó felszerelés amit dob akkor is jó vadászni őket.

Kőtáblák azok fejtörők lennének, nekem azok is bejönnek. Illetve lehet húzni a Trait-eket velük, már amelyikhez kell.

Egyébként oda mész ahová akarsz, nem árt a kilátókat megcsinálni, csak nem kell leállni harcolni ott ahol 1 csapától fekszünk.

Időkorlátos küldetések is vannak illetve olyanok amikre van idő bőven az Üzenőtáblákon(Message Board). Minden nagy városban vannak ezek, érdemes őket csinálgatni, némelyik csak olyan, hogy adj 50 drachma-t és ad egy csomó XP-t.

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#899) nak0n válasza PeAdam (#897) üzenetére


nak0n
aktív tag

Hali!
Én a legendás állatokat úgy öltem meg, hogy gyűjtöttem olyan cuccokat, amiken warrior dmg és damage on animals volt. Úgy nem volt nehéz.

(#900) rottenbull válasza PeAdam (#897) üzenetére


rottenbull
senior tag

Az az elso legendas allat, es nehany levadaszasa utan ugy erzem, hogy a legnehezebb is. Legalabb is eddig.
Mindenkeppen ajanlatos egy jol felturbozott ijjal odamenni. Foleg, ha az alap nyilvesszon kivul mas is van mar megnyitva. Mellette egy jobb darda is kell. Meg turelem. Hasznalni kell a dodge-ot, amitol belassul az ido. Csak ugye tizenakarhanyas szinten ezt meg nehez jol csinalni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.