Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4451) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Holnaptól duó.

(#4452) markknight válasza Maxxy10 (#4451) üzenetére


markknight
veterán

És vasárnap iPaden kaptam egy értesítést, amin a duó mód thumbnail volt Revananttal, de mikor rákattintottam, eltűnt. Erről nem találtam azóta se infót se redditen, se sehol, de valszeg valami videó is jön csak véletlen idő előtt kirakták.

(#4453) callmeakos válasza Maxxy10 (#4451) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Solonak valahogy jobban örülnék, de Valentin napra ez tény hogy jobban passzol.

All→M8

(#4454) Troy. válasza Maxxy10 (#4451) üzenetére


Troy.
addikt

19:00-kor élesedik?

.

(#4455) Maxxy10 válasza Troy. (#4454) üzenetére


Maxxy10
addikt

Valószínűleg igent.

(#4456) markknight


markknight
veterán

Hmm psen még semmi.

(#4457) callmeakos válasza markknight (#4456) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Dettó.

Lejött az 1.29-es update de semmi nem változott még.

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#4458) Szilágyi84 válasza callmeakos (#4457) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

+1

(#4459) markknight válasza Szilágyi84 (#4458) üzenetére


markknight
veterán

Elhalasztották holnapra.

(#4460) ridiculous válasza ridiculous (#4420) üzenetére


ridiculous
aktív tag

Senki? :O
Jöhetne majd valaki rankedezni.. (meg normálozni is persze)
Felmászok GOLD-ba (mint előző season-be) de ott megunom egyedül mert kommunikáció nélkül nem túl élvezetes :D ..de szeretnék feljutni DIA-ba, csak ehhez megfelelő társak kellenek.
Szóval GOLD-tól jöhetne valaki (vagy valakik :DDD )
Az elejétől játszom:
-Season 1-et még X1-on űztem
-Season 2 második felét már PC-n, akkor kezdtem építeni gépet :U
-Season 3-at karácsonykor hagytam abba mert kifarmoltam a BP-t és picit kiégtem a randomoktól:(((
-a jelenlegi Season-re meg újult erővel visszatértem :))
Annyi hogy ha lehetséges a kor legyen 18+ :K
...jaaa és általában este vagyok elérhető :DDD

[ Szerkesztve ]

[ [ [ Pain...Death...Nothing phases me ] ] ]

(#4461) zsoika válasza ridiculous (#4460) üzenetére


zsoika
addikt

"általában este vagyok elérhető" Jó lenne ,de este nekem nem megy a duma...a család alszik és nagyon zavaró lenne. Egyébként az Apex előnye az (szerintem) hogy ált. meg sem kell szólalni és elég jól meg lehet érteni egymást....persze vannak határok.

(#4462) Szilágyi84 válasza zsoika (#4461) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Én azt vettem észre hogy általában idegenekkel beszéd nélkül jobbakat megyek mint a megszokott egész ügyes haverokkal mivel velük eldumáljuk de egyedül játszva jobban tudok koncentrálni minden apróságra és ragadozó leszek super kifinomult hallással😀

(#4463) Vismajor01 válasza ridiculous (#4460) üzenetére


Vismajor01
addikt

Szia,

Engem felvehetsz, ugyanez a nevem mint itt.

Plat vagyok diamond a cel

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#4464) zsoika válasza Szilágyi84 (#4462) üzenetére


zsoika
addikt

Egy barátom sem játszik Apex-el (márcsak a korukból adódóan sem) , szóval fogalmam sincs milyen lehet klánban nyomni....100%-ban randomokkal megyek.
Angolom egyszerű kommunikációra korlátozódik, bonyolultabb stratégia kialakítására nem alkalmas...sajnos. Ha az volna sem garantálná semmi hogy a random tud annyira angolul, hogy meg is értse.

Vismajor01 : Platform?Gondolom PC.

[ Szerkesztve ]

(#4465) ridiculous válasza zsoika (#4461) üzenetére


ridiculous
aktív tag

Nem az a baj hogy nem lehet megérteni egymást, hanem hogy a randomok meg sem akarják érteni például hogy defeljünk egy házat vagy valami.. :D 10-ből talán!!! 1-szer kapok normális csapattársakat..

Szilágyi84
én sem akarom végigdumálni az egészet, sőt kifejezetten utálom amikor végig pofázik valaki és nem lehet hallani semmit, DE rengeteg helyzet megkívánja hogy időben szólj a másiknak meg megszervezzetek valamit amit pingeléssel nem lehet.

Vismajor01
Okés, felvettelek! :DDD

[ [ [ Pain...Death...Nothing phases me ] ] ]

(#4466) gyuribácsi88

Én imádom a randomokat, annyira hasznosak, hogy azt szavakkal el se lehet mondani. Nem elég hogy azt se tudják hogy merre vannak arccal, de hiába mondok bármit, nagy ívben tojnak rá, mennek a saját nagyon okos fejük után, szerencsére ha nem egy mamahotel lakó 0-24 streamer csapat jut a végére, azért elboldogulok egyedül is, de ilyen 10-ből max 1x van. Még golyófogónak sem jók, mert kilométerekre kolbászolnak.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#4467) jonnyjoker01 válasza gyuribácsi88 (#4466) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Én ezt az ultimate balfaszságot egyáltalán nem tudom megérteni.

Most kezdtem el a Geforce Now cloud gaming próbaverzióját, iszonyatosan szar nettel, kb 60ms input laggal, 720p tömörítési artifactos képpel is általában minden meccsben lehozok minimum 600-700 dmget és kisegítem a csapattársaimat, próbálok a teamplayre fókuszálni.

Hogyha ilyen szar körülmények között ezeket meg tudom csinálni, rendes gépen játszó egyéneknek hogy nem sikerül? Lábbal játszanak vagy mi?:W

Üdv. Johnny

(#4468) markknight


markknight
veterán


Nekem ilyen volt tegnap :D Ezek is szép emberek voltak.

(#4469) dragonborn


dragonborn
tag

PSN:xX_hazafi_Xx

(#4470) markknight válasza dragonborn (#4469) üzenetére


markknight
veterán

Visszaigazolva

(#4471) Szilágyi84


Szilágyi84
senior tag

Ma este 7-től lesz akkor az újdonság vagy még nem lehet tudni melyik nap kapjuk meg?

(#4472) zsoika válasza ridiculous (#4465) üzenetére


zsoika
addikt

Akkor én szerencsés vagyok. 10 ből 5x nem kapok normális társakat

(#4473) gyuribácsi88 válasza dragonborn (#4469) üzenetére

1000 és egy éve :Y :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#4474) callmeakos válasza gyuribácsi88 (#4466) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Nekem ez volt most "hajnalban".
Nagyon nehéz akárcsak értelmes random játékost találni, pláne olyat aki okosan is játszik. Hát ez a jani volt inkább jó játékos semmint okos, mert már az elején éreztem hogy baj lesz abból hogy állandóan rá akar rusholni az ellenre, ami a legtöbb esetben ment is, de kicsit többször knockolták mint kellene, ráadásul a végét is nekem kellett befejeznem amikor úgy gondolta a 3v1 az okos dolog, igaz hogy knockolt egyet, de a másik kettőt nekem kellett elkapni :D

All→M8

(#4475) ridiculous válasza zsoika (#4472) üzenetére


ridiculous
aktív tag

irigyellek.. :U

ma is megpróbálkoztam a rankeddal.. összejött 1 win mert 2 értelmes embert dobott mellém akik nem mentek bele a fightokba eszetlenül, aztán szépen az este további részében visszabuktam mert kaptam folyamatosan a kreténeket, kevés vagyok egyedül full team-ek ellen :O :D

[ [ [ Pain...Death...Nothing phases me ] ] ]

(#4476) dragonborn


dragonborn
tag

Tegnap 5* lettem második. Nem voltam egy ideg. Ebből a felét simán hozhattuk volna. Nem baj a rambozás, de mikor 5 csapat vagy kevwsebb van, azért egy kicsit lehetne gondolkozni meg helyezkedni, hogy legalább a helyzeti előny meglegyen

(#4477) Szilágyi84


Szilágyi84
senior tag

Másnál is volt már hogy Revenanttal lerakom a totemet és eltünik nem használható? Ma kétszer tegnap egyszer tapasztaltam.

[ Szerkesztve ]

(#4478) Shkiz0 válasza Szilágyi84 (#4477) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Igen.
Javításra váró bug.
Nem szabad rakni szikla, fal tövébe, és olyan helyre ahol belelóghat a textúrába.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#4479) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

El is felejtettem írni, hogy a tegnap este munkatársal munka után nekimentünk a duónak, és nagyjából 10 menet után a kontrollerem bánta. Rettenetesen bugos a játék, 10 menetből vicc nélkül 4 biztosan valamilyen bug miatt végződött. Az első az amikor engem kivágott code:wheel üzenettel egy akkora lagg után hogy azt hittük szétesett a játék, de munkatársam ment tovább. A másikban egy carepackage-t a sziklák közé dobta a játék de úgy hogy elérhetetlen volt, a harmadikban a partner beletolt legalább 100 töltényt az ellenfélbe az L-Starral mirel egy fikarcnyit se sebződött, sőt, még ő bánta mert az ellen kivégezte két találattal a Peacekeeperrel, a negyedben dettó ez volt neki, csak akkor Hemlokkal tolt bele legalább 20 töltényt a pajzstalan és sebződött ellenbe aki semmit nem kapott.

Nem tudom hogy vagytok vele, de a Season 4-re sokször megint dühöngeni lenne kedvem olyan bakik történnek. Valahogy ezek az új seasonok sosem kezdődnek valami fényesen.

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#4480) #48613632 válasza callmeakos (#4479) üzenetére


#48613632
törölt tag

Duóba 2x egymás után kidobott minket. Először a havert, utána meg engem. Még jó, hogy nem volt time limit utána.

más:
Akkor ha jól értem, a Revenant totem, ha nem volna bugos, nem is tünne el sosem? Max ha másikat leraksz? Én totál azt hittem, hogy időlimites .... #confused

[ Szerkesztve ]

(#4481) Shkiz0 válasza #48613632 (#4480) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

De eltűnik, időlimites, van is jelzése amikor lerakod.
Amit fent beszéltünk az az, hogy ha közel sziklához, vagy sarokba rakod le, akkor ahogy lerakod eltűnik, viszont az ultit "levonja" szóval nincs lehetőséged újra letenni csak ha megint 100%-ra töltődik.
Buktam már kört én is emiatt.

Más.
Osztom azt a véleményt, hogy most valahogy pár napja szét bírnám verni a monitort, meg úgy mindent ami a kezem alá kerül.
Első 2 napban lett 12 win soloban, azóta 4 ha jött.
Egyszerűen hihetetlen milyen balfasz embereket képes bedobni az emberhez.
Arról nem is beszélek, hogy közel a 250. szinthez miért dob be hozzám folyamatosan 10-50 közöttieket, akik sokszor azt se tudják melyik mapon vannak...
Ez eddig talán S2-ben volt számomra ennyire drasztikus, S3 egész jó volt, főleg a vége.
Rankedet meg se próbálom egyedül ezek alapján.
Sajnos a haverok meg elcsábultak a Tarkov miatt, így csak egyedül tudok tryhardolni, amivel nem is lenne gond, de valahogy most nagyon béna embereket fogok ki.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#4482) markknight


markknight
veterán

Nekem pozitív eddig, kb 2 órát játszhatok egy nap, de csak 1-2 olyan meccs van ahol kikapunk, láma ellenfeleket dobál a gép, itt-ott van predator, de egymagukban nem érnek semmit azok sem. Napi kb 2-3 win megvan, így állok 29-en. Revenant sajna kuka lett nekem, pedig 18 win megvolt vele elõzõ héten. Kicsit useless az ultija is.

(#4483) callmeakos válasza Shkiz0 (#4481) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Sajnos nekem az a tapasztalatom, hogy még a viszonylag sokat látott randomok 100-as szint felett is iszonyatosan hülyék és baromira nem csapatjátékosok. Gyakorlatilag arra mennek amerre lövéseket hallanak, taktika az nuku, ha meg kiszedi őket harc közben egy harmadik squad, akkor meg fákjúzik.

Ezek miatt most egy picit pihentettem is a játékot erre a hétre.
Majd jövőhéten nekiugrok megint.

All→M8

(#4484) PAtr0n válasza callmeakos (#4479) üzenetére


PAtr0n
addikt

Vannak bugok, PC-n is, a sebzéseket néha rohadtul nem értem én sem, de tegnap full gear-ben azé szívtuk be a kukit, mert rányitottam a supply-t csapattársra, amitől ő deathboxba került rögtön. :F Haver elvitte respawnra, persze ott meg szétlőtt minket egy squad...

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#4485) Szilágyi84


Szilágyi84
senior tag

Megvettem ezt a Dualshock 4 Back Button Attachment ami egész jó nekem kényelmes is csak szokni hogy mást is tudok vele mint eddig pl gránátozás amit hanyagoltam eddig általában hogy félre kellett nyúlni. Viszont a futás L3 megszünt ha nincs elrakva a fegyver vagy csak megszokásból nyomogatom és csak elrakva fut gyorsabban ?

(#4486) Szilágyi84 válasza Szilágyi84 (#4485) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Auto sprint megvan már megint magától elállítodott

(#4487) Szilágyi84


Szilágyi84
senior tag

Az ügyes random társak amikor meglehetne mert azt hiszik hogy lehozom az egészet.

(#4488) #48613632


#48613632
törölt tag

Üdv
Bronz és ezüst ranked játékosokat keresek funolni, fejlődni, meg mindenhez, ami kihozható a stuffból. Írj privátot, felvesszük egymást. Origin: pit371

köszi :R

PS: Amikor minden összejön :DDD

(#4489) jonnyjoker01 válasza #48613632 (#4488) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Bronze IV, nagyon ritkán játszok cloud PC-vel förtelmes kollégiumi wifivel. Megfelelő?:DDD

Üdv. Johnny

(#4490) #48613632 válasza jonnyjoker01 (#4489) üzenetére


#48613632
törölt tag

Persze, majd együtt fejlődünk. Vagy ha nem, akkor röhögünk. Esetleg mindkettő :DDD

(#4491) jonnyjoker01 válasza #48613632 (#4490) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Rendben akkor majd ha legközelebb fent vagyok, be jelöllek!

Még ranked bevezetése előtt elég keményen toltam a játékot, meg akkor jó internetem is volt ezért az input lag szinte nem is volt jelen, így elég jól játszottam de most olyan 60-70ms az input lag ami nagyon a jatszhatatlan kategóriát súrolja nálam, ezért se játszok annyit. 3 hónap ingyenes a Geforce Now-al, arra pont jó hogy elszöszmötöljek vele. Bár sajnálom hogy nincs ultrawide támogatás.

Üdv. Johnny

(#4492) #48613632 válasza jonnyjoker01 (#4491) üzenetére


#48613632
törölt tag

Ha túl jó vagy, nem fogod élvezni a játékot. Elég lassan tudom magam sajnos összeszedni. Kicsit körülményes a válogatás, hogy mit vegyek fel, mi jó nekem, vagy hogy tudok eljutni A-ból B-be. Gondolom, ez főleg a map ismeretem hiányosságai miatt van.
Elég idegesítő lehetek, mikor 5x körberohanok egy épület körül, mire megtalálom, hogyan tudok bejutni, vagy feljutni. :DDD
No de ha fentiek nem zavarnak, én megköszönöm, ha jössz futni pár kört alkalomadtán velem. :R

(#4493) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

jonnyjoker01 és pitepeti71: Engem is felvehettek, nincsenek elvárásaim, feltéve, hogy velem szemben sincsenek támasztva. :DDD Nickem: lomha8v

(#4494) markknight


markknight
veterán

Ranked meccs miva’

Ebben a szezonban sima a predator, 80 meccs alapján a majdnem 5-ös kdr odavág.

(#4495) Shkiz0 válasza markknight (#4494) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Probald meg ezt pc-n :D
Eselytelen

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#4496) Szilágyi84


Szilágyi84
senior tag

És ez milyen? A fél brigád lepusztult 30 kill!

(#4497) gyuribácsi88

Örülök neki, hogy az EA-nél meg a Respawn-nál nincs idejük foglalkozni a csalókkal meg a szerver gondokkal, viszont erre nagy figyelmet tudnak fordítani.

"Hello

We want to notify you that we found your EA account to be in violation of our User Agreement.

After reviewing your account, we identified the following violation:
Apex Legends

Harassment - Xenophobia

Our penalty system is cumulative—as the number of violations increase, so does the severity of the consequence. If you continue to violate our User Agreement, you risk having your account suspended or permanently closed."

Ráadásul nevetséges mind a két feltételezés. És akkor még én vegyem fel a kapcsolatot ha nem értek egyet, először talán küldjék el mellékletként az emailben a bizonyítékot. Hogy tudok zaklatni valakit egy online játékban? Gondolom az is zaklatás ha azt mondom a 10 évesnek hogy menjen fortnite-ozni. :U

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#4498) Ribi válasza gyuribácsi88 (#4497) üzenetére


Ribi
nagyúr

Kényszeresen beszólsz embereknek ahol 2 kattintás a report?
Mégis mit vársz :F

Inkább azt oldanák meg, hogy azt is lehessen reportolni aki beír valami jó szaftosat, majd azonnal kilép. Ez miért nincs megoldva?

(#4499) #48613632 válasza Lomha 8V (#4493) üzenetére


#48613632
törölt tag

Felvettelek, köszi :R Persze, semmilyen elvárás nincs. Pont ez a cél. :K

(#4500) MaYDaN válasza #48613632 (#4499) üzenetére


MaYDaN
tag

Ha hazaérek felveszlek én is plusz még a fenti kollégákat ( jonnyjoker01 és Lomha 8v) is, ha nem probléma. :) Jómagam is hasonló játékos lennék. Ahogy olvasom a topikot mindig az jön le, hogy mindenki nagyon pro hozzam képest. Úgyhogy inkább nem rontanám el a játékukat. :D

ui.: Én általában estefelé vagyok, ha az nem baj.
Origin: maLLoY_HuN

[ Szerkesztve ]

---// Steam: m a L L o Y // Uplay: maLLoY... // Battle.net: maLLoY#2971 //---

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.