Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4151) Vismajor01 válasza markknight (#4149) üzenetére


Vismajor01
addikt

Mik ezek a szlogenek? Hogy hagyhatnak ki akkora lehetőséget, hogy Bamboozle, Mozambique etcetea

Have fun dont die wtf?

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#4152) markknight válasza Vismajor01 (#4151) üzenetére


markknight
veterán

Jönnek azok is. A have fun, dont die az pl Pathfinder beszólás :)

(#4153) PAtr0n válasza Vismajor01 (#4151) üzenetére


PAtr0n
addikt

Bambúzöld póló van. Csak nyomj a "Load more"-ra ;)
De gondolom bővül majd a kínálat, kezdésnek ez se rossz, bár ha belegondolok, a legolcsóbb szállítással is 12000Ft egy póló, hááát, ennyit nem ér meg. Bár ajándéknak lehet én is megvenném, csak nem magamnak :D

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#4154) bankapeter


bankapeter
csendes tag

Sziasztok.Az lenne a kérdésem hogy nekem miért nem ír killt,champion....amikor karaktert választok.Csak a szintem van.Hol lehet beállítani? :R

(#4155) ridiculous válasza bankapeter (#4154) üzenetére


ridiculous
aktív tag

A menüben felül kiválasztod a LEGENDS-et, azon belül rányomsz az adott champ-re, ott a BANNERS-ra és ott a TRACKER-nél tudod beállítani hogy mit raksz be.:K

[ Szerkesztve ]

[ [ [ Pain...Death...Nothing phases me ] ] ]

(#4156) bankapeter


bankapeter
csendes tag

:D :R köszike.

(#4157) hu3b11b7


hu3b11b7
csendes tag

Sracok, van valami trukk az Apex crossplayre XBOX/PC kozott?

koszonom!

(#4158) markknight válasza hu3b11b7 (#4157) üzenetére


markknight
veterán

Nincs

(#4159) hu3b11b7


hu3b11b7
csendes tag

koszonom!

(#4160) markknight


markknight
veterán

Végre! [link]

(#4161) Gebriel válasza markknight (#4160) üzenetére


Gebriel
veterán

Jó, hogy ilyen aktívan jön tartalom. :)

(#4162) markknight válasza Gebriel (#4161) üzenetére


markknight
veterán

Mondjuk annak nem örülök, hogy level 700-ról le leszek redukálva 100-ra, de legalább lesz mit grindolni.

(#4163) Gebriel válasza markknight (#4162) üzenetére


Gebriel
veterán

Nekem nem jött le az, hogy 100ra vissza teszik :F

(#4164) Shkiz0 válasza Gebriel (#4163) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

De irtak redditen, 100-as lesz mindenki.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#4165) Gebriel válasza Shkiz0 (#4164) üzenetére


Gebriel
veterán

Ok. Köszi az infót!

(#4166) sirszevenap


sirszevenap
addikt

Sziasztok!

Haverom tegnap Ban-t kapott. Eléggé meglepődtünk. Soha nem cheatelt. Soha nem használt ki bugot/glitchet (Direkt biztosan nem). Nem játszott cheaterrel folyamatosan, max véletlenűl egyszer kétszer bedobta mellé, de nem módszeresen.

Írt a supportnak ahol az első körben 21 napos bant írnak majd jön a sablonszöveg. Majd rákérdezett, hogy ugyan mondják már el, hogy mi a konkrét indok. Akkor elküldték megint ugyan azt a sablon szöveget, viszont a mondandó már végleges bannal kezdődött. Konkrét választ nem kaptunk még mindig.

Történt már valakivel ilyen? Lehet egyáltalán valamit tenni?

Bankkártyával? Hát persze!

(#4167) gbela válasza sirszevenap (#4166) üzenetére


gbela
senior tag

Esetleg nem lepett ki tobbszor ido elott?

[ Szerkesztve ]

(#4168) gyuribácsi88 válasza gbela (#4167) üzenetére

Ha ilyenért bann járna, én már biztos repültem volna 1000x.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#4169) sirszevenap válasza gbela (#4167) üzenetére


sirszevenap
addikt

Szerintem az is igen ritka volt, néha ragelt biztos. Ha ekkor reportolják akkor fordulhat ilyen elő gondolom.

Bankkártyával? Hát persze!

(#4170) PunkZoli válasza sirszevenap (#4169) üzenetére


PunkZoli
aktív tag

toxikus viselkedésért is jár ban, de nem örök.
Örök bant csak csalásért kaphat szerintem.
Sőt, biztos is vagyok benne.
Szerintem a haverod csalt és te meg hiszékeny.

(#4171) sirszevenap válasza PunkZoli (#4170) üzenetére


sirszevenap
addikt

Nem hiszem...

Kért bizonyítékot. Látjuk mi lesz.

Bankkártyával? Hát persze!

(#4172) PunkZoli válasza sirszevenap (#4171) üzenetére


PunkZoli
aktív tag

bele cc-zett téged is bizonyítékkérős mailbe? :D

(#4173) sirszevenap válasza PunkZoli (#4172) üzenetére


sirszevenap
addikt

Persze, majd rakom ide is. Mutatunk neked pár korrekt aimbotot! ;]

Bankkártyával? Hát persze!

(#4174) bankapeter


bankapeter
csendes tag

Sziasztok.Azt szeretném megkérdezni hogy az úgymond piros pontokból tudok venni karaktert.Az összes megvan már.De adja a pontot.Mire lehet még bevàltani?köszönöm :R

(#4175) eLit-MiLan válasza bankapeter (#4174) üzenetére


eLit-MiLan
senior tag

Lehet rerollolni a napi küldiket belőle.

Origin / Steam Name: eLit-MiLan || The headless chickens invaded our world...even me.

(#4176) Szilágyi84 válasza bankapeter (#4174) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Vannak a Storban néha fegyver vagy karakter skin de előtte sajnos aranyból kell venni és utána lehet pirosból is. Most jelenleg az arany Octane van 1800 ami szerintem elég komoly lett. Nekem is megvan már mindenki + 200 ezer piros. Nem lenne rossz ha változna vagyis a pirosból is lehetne venni vagy becserélni kékre vagy aranyra legalább.

(#4177) bankapeter


bankapeter
csendes tag

Köszi :)

(#4178) PAtr0n


PAtr0n
addikt

Srácok, kinél mennyire gyakori, hogy nincs hit reg?
Múltkor ellőttem vagy 100 golyót longbow-al, látom hogy pedig ráesik a tagra a töltény, de nincs hit. Mondom ott már biztos a ping lehet a baj.
De mostanában már Wingmannel se találom el a tagot, pont felém csúszik kb 15-20 méterre, rendesen ADS-ben célzok, és 3 lövésből egy se megy be neki.
Én is bénázok sokszor, de konkrétan, itt nem mehetett mellé a golyó, annyira közel volt, és ADS-ben azért elég pontos a wingman.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#4179) Szilágyi84 válasza PAtr0n (#4178) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Akadnak furcsa helyzetek néha én is tapasztalom hogy a picsbe nem találom el ilyen közelről amikor biztosra látom de van az ellenkezője is hogy messzire nem is gondolnám futtába végig kísérem folyamatos pl gépfegyveres lővés úgy szívja mintha mágnes lenne hihetetlen módon nem hibázva pedig pont hogy nem is gondolnám akció közben hogy meglesz.

(#4180) PAtr0n válasza Szilágyi84 (#4179) üzenetére


PAtr0n
addikt

Jó, ilyen nekem is van, azt betudom pillanatnyi durva skillnek (ami aztán sose kírér végig az egész csatán persze), de ez, hogy konkértan velem csúszik szembe az enemy, nem is oldalra, ADS-ben lövöm a testét wingman-el, és 1 nyamvadt hitreg sincs, persze ő egy sorozattal kib*sz. :F

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#4181) markknight válasza PAtr0n (#4178) üzenetére


markknight
veterán

Van baj a hitreggel, sokan sírnak miatta. Én is pont Wingmanen látom, hogy néha konkrétan nem találom el a tagot közelrõl, bármit csinálok.

(#4182) PAtr0n válasza markknight (#4181) üzenetére


PAtr0n
addikt

Igen, valahogy annál a fegyónál érzem azt a legjobban néha, hogy mintha csak patronos műanyag pisztoly lenne, csak csattan, de nem lő ki semmit. :D
Először azt hittem, hogy ennyire durván a holdba lő ha nem ADS-ben célzok, de régebben (Season 1 környékén) nem volt vele baj csípőből tüzeléskor sem, persze nyilván ott jóval pontatlanabb.

Na de a lényeg, hogy nem csak engem sújt :U

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#4183) markknight


markknight
veterán

Kinek mi a tapasztalata az új matchmakinggel? Premade predátorok vannak itt mindenhol, 20000-40000 killles tagokkal, irtó nehéz helyt állni konzolon.

(#4184) Szilágyi84


Szilágyi84
senior tag

Storban ami volt most Octane öltözék pár napig azt már nem lehet valahogy megvenni? Vásárolt már valaki Legendary packot megéri vagyis jó ritka egyedi cuccokat dobál tényleg? Volt régebben Wraithnek egy kés azt is csak packból lehet megszerezni még talán most is vagy aranyért volt Storban?

(#4185) markknight válasza Szilágyi84 (#4184) üzenetére


markknight
veterán

Azt már nem, talán jövőre visszatér. A legendary packos csomagvásár nagy lutri, mert lehet framet vagy kivégést kapsz, ami nem túl jó, inkább a rare packok érik meg jobban. A Wraithes kést meg random kapod, nagyon kevés eséllyel, de már lehet Lifelineos elektromos dobverő vagy Bloodhound baltája is helyette, amivel még kevesebb az esélyed, hogy azt megszerezd.

(#4186) Szilágyi84


Szilágyi84
senior tag

Nálam van csak az hogy a joy analógját lenyomva futáshoz egy kis idő után lelassul magától és nyomogatnom kell pár napja előtte elég volt egyszer nyomni? A joystickom amúgy rendben van mert az új Star Warsban is ugyanaz a futás és ott meg jó Apexbe alig akar rendesen futni.

(#4187) markknight válasza Szilágyi84 (#4186) üzenetére


markknight
veterán

Tegnap nekem is furán sprinteltek. Nem tudom mi ez. Mindenesetre kapcsold be az autosprintet.

(#4188) Szilágyi84 válasza markknight (#4187) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Köszi basszus valamiért kikapcsolódott magától.

[ Szerkesztve ]

(#4189) Szilágyi84


Szilágyi84
senior tag

Nem úgy volt hogy dec 2. vagy 3.-án jön frissítés ami tovább viszi a szintezést? Nálam semmi változás.

(#4190) markknight válasza Szilágyi84 (#4189) üzenetére


markknight
veterán

Utolsó pilanatban találtak egy bugot, majd elhalasztották. Ettől független PC-re megérkezett, konzolosok várnak. Ez van, itt a patch notes: [link]

(#4191) markknight válasza Szilágyi84 (#4189) üzenetére


markknight
veterán

Ma PC-re megint jött egy patch, tönkrevágta egy rakás embernek a játékot, konzolra meg semmi. A szerverek égnek, kb teljesen elvesztette a kontrollt a respawn. Annyi gerinc lehetett volna bennük, hogy nyíltan megmondják mikor jön valami, mert sokan fent vannak, várnak rá stb. Nem tanulnak ezek semmit. Persze redditen most is az a szar aki szóvá teszi ezt, merhát ez egy free game, kuss legyen. Szerintem ezen a játékon 3 ember dolgozik össz-vissz :D

[ Szerkesztve ]

(#4192) Shkiz0 válasza markknight (#4191) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Ez csak egy ~100mb-os bugfix volt, és nálam konkrétan nincs semmi gond, de ettől még van némi valóságalapja annak amit mondasz. (mondjuk én pc-n tolom)

[ Szerkesztve ]

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#4193) Shkiz0 válasza markknight (#4191) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#4194) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Nekem a legutóbbi nagy patch óta nincs visszaszámlálás kijelzés a karakter választó előtt, de ami rosszabb hogy a dobható fegyvereknél nem jelenik meg a célzó röppálya kijelző. Így érzésre kell dobáljam a gránátokat. Nálatok minden oké ezekkel?

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#4195) ooooobi válasza Dr. Romano (#4194) üzenetére


ooooobi
senior tag

Tegnap patch után toltam pár kört, röppálya is meg visszaszámlálás is ok volt.

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#4196) Dr. Romano válasza ooooobi (#4195) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Ma is volt valami kis update de nálam a helyzet továbbra is bugos :(

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#4197) markknight válasza Dr. Romano (#4196) üzenetére


markknight
veterán

A visszaszámláló nálam is eltűnt, a gránát illetve Bangalore ultijának eldobásánál ugyanúgy eltűnt a segédlet, Gibraltarnál semmi gond.

(#4198) Dr. Romano válasza markknight (#4197) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Én általában Giblaltárral és Bloodhounddal vagyok, nálam egyiknél sincs, de ránézek akkor a többi karakterre hátha valamelyiknél van :)

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#4199) Szilágyi84


Szilágyi84
senior tag

Megjött a frissités Ps4 - re 8 GB. 14 packot kaptam Most 101-től 500-ig egyesével rohadt hosszúra tervezték ezt így.

(#4200) Maxxy10


Maxxy10
addikt

:C :C :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.