Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4051) Gebriel válasza Ribi (#4050) üzenetére


Gebriel
veterán

Így van, minden karakter ugyan olyan gyors, csak az animáció lassabb.

(#4052) -conrad-


-conrad-
addikt

Sziasztok,

van egy PC-s verzióm a collectors editionból. Ez áll benne:
1. open origin client
2. go to my game library
3. right click your game
4. click game properties

A pop-up with your product code will appear.
És?! Innen hogyan tovább? Nem lehet beírni a kapott kódot sehogyan sem.
A leírás semmiféle további információt nem tartalmaz. Hogyan lehet aktiválni?

(#4053) -conrad- válasza -conrad- (#4052) üzenetére


-conrad-
addikt

Megoldódott, nem kell követni a leírást, csak a kliensben Origin/redeem product key :)

(#4054) markknight


markknight
veterán

Nemrég jött egy szerver patch, teljesen kiherélték a charge riflet. Ezért megéri új fegyvereket behozni, ha a végén pont ugyanúgy sebez kb mind.

[ Szerkesztve ]

(#4055) callmeakos válasza markknight (#4054) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Pont azt néztem ma hogy hogy a francba nem megy bele extended mag. Hát ezért. Hozzáteszem, ennek már semmi értelme nem volt, az hogy lecsökkentették a tárkapacitást és felnövelték a töltényhasználatot, plusz csökkentettek a sebzésen épp elegendő volt, de nem. Nem is értem, bezzeg azt a retek distruptort egész előző szezonban hagyták bent komolyabb nerf nélkül.

All→M8

(#4056) ridiculous


ridiculous
aktív tag

én egyáltalán nem bánom hogy sz*rrá lett nerfelve :DD
mocsok OP volt.. :((( :D

[ [ [ Pain...Death...Nothing phases me ] ] ]

(#4057) Jokerdapro válasza ridiculous (#4056) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Jah főleg akkor amikor valaki állt kővè dermedve.... Egyéb esetben azért kellett hozzá némi érzek. ;)

(#4058) markknight válasza ridiculous (#4056) üzenetére


markknight
veterán

Azért nem volt olyan könnyû leszedni vele az embert, max a kis lámákat.

Megint sírtak a streamerek, aztán a Respawn becsicskult nekik. Szokásos lemez, kb mindenhol ez van.

De tényleg, felesleges új fegyvereket ezért behozni. Legyen r301, r99, peacekeeper, kraber, longbow, azt kész. Szedjék ki az attachmenteket is, minek az is.

[ Szerkesztve ]

(#4059) Bennyboy válasza ridiculous (#4056) üzenetére


Bennyboy
őstag

Sztem is. Csak a havoc-hoz ne nyúljanak.

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#4060) Shkiz0 válasza markknight (#4058) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Ez úgy jó ha nem randomokkal mész, és 1 ember ezzel letördeli a shieldet, a másik kettő meg leaprítja a népet :)

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#4061) ridiculous válasza Jokerdapro (#4057) üzenetére


ridiculous
aktív tag

egy gyengébb játékos kezében is elég erős fegyvernek számított szerintem, nem csak ha valaki kővé dermedve állt ;)

markknight: szerintem nem csak a lámákat.. messzire is középtávba is remekül lehettet vele osztani, PC-n csak szimplán lekövetted az ember mozgását és végig sebezte.. többi SR-hez képest túl volt tolva.. :D

Bennyboy: Havoc meg Devo szerintem teljesen kiegyensúlyozott, nem hiszem hogy piszkálnák.. :DDD

[ [ [ Pain...Death...Nothing phases me ] ] ]

(#4062) markknight válasza Shkiz0 (#4060) üzenetére


markknight
veterán

Olyan messzirõl? Mivel? P2020-al?

(#4063) Shkiz0 válasza markknight (#4062) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Úgy értem, azzal könnyű pajzsot törni még úgy is, hogy most már nincs extended tár.
A másik kettő meg ha közelebb van, be tudja fejezni őket R99/301-el.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#4064) sirszevenap válasza Maxxy10 (#196) üzenetére


sirszevenap
addikt

Offos! Egy rohadt régi hsz-re válaszoltam. :D

[ Szerkesztve ]

Bankkártyával? Hát persze!

(#4065) markknight


markknight
veterán

Tegnap átlépték a 70 millió játékost: [link]
Az aktív játékosok száma meg ennek talán 5%-a.

(#4066) sirszevenap válasza markknight (#4065) üzenetére


sirszevenap
addikt

Diamond-ba 19 óra előtt alig találok meccset. :( Ha talál mégis, akkor több mint a fele predator.

Bankkártyával? Hát persze!

(#4067) callmeakos válasza sirszevenap (#4066) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Gold II-nél is szenved már, illetve van hogy Silvereseket ad be.

All→M8

(#4068) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Nem tudom mi van de egyre jobban élvezem a játékot. Kezdek ráérezni és a randomok is meglepően ügyesek. Úgy tűnik egész sikeres az apex: [link] mondjuk mobil verzió engem hidegen hagy. Meg kíváncsi lennék az aktuális player base-re.

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#4069) markknight válasza sirszevenap (#4066) üzenetére


markknight
veterán

Mert ott a shadowfall meg a sima játékmód. Egyébként ahogy olvastam a Diamondban vannak a legnagyobb szívások.

(#4070) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Jövő héten jön a Duo mód:

[link]

All→M8

(#4071) sirszevenap válasza callmeakos (#4070) üzenetére


sirszevenap
addikt

Na. Tök jó, csak nem limitedbe kéne. Kell nagyon a solo, duo és a 4 man squad is. Haverunk pl azért nem jön átfelé pubg-ről, mert sosem fér be.

Bankkártyával? Hát persze!

(#4072) Bennyboy válasza sirszevenap (#4071) üzenetére


Bennyboy
őstag

Sztem túl kicsi a player base és félnek, h túlságosan feldarabolódna ha még ennyi mód jönne be. Rankeden így is sokat kell néha várni és a mm sem a legjobb.

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#4073) Rage47 válasza Bennyboy (#4072) üzenetére


Rage47
veterán

ps4-en szinte egyből bedob minden módban, szóval nem érzek gondot egyelőre.
de ez valóban probléma lehet, hogy feldarabolódna. ilyen a Titanfall 2 is, van csomó mode, aztán mindenki 1-2-vel játszik csak, amihez lenne kedvem mode, abban nincs senki

[ Szerkesztve ]

(#4074) sirszevenap válasza Bennyboy (#4072) üzenetére


sirszevenap
addikt

Számomra érthetetlen módon kicsi az a playerbase. Mondjuk szerintem ezzel pont növelnék. Inkább játszik sok streamer is azzal a kotvány, tele ócska megoldásokkal megoldott PUBG-vel. Imádtam azt a játékot, talán a legjobb játékos élményeim is abban voltak (itt szerettem meg a BR műfajt), de egyszerűen elviselhetetlen a fizikája, a hitboxa, a lootolas keserves és ennek tetejében még optimalizálatlan is. Az apex kicsit más vonal, de minden megoldás jobb benne.

[ Szerkesztve ]

Bankkártyával? Hát persze!

(#4075) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Be kéne hozni itt is a cross play lehetőséget mint a cod-ban. Nem is értem miért nem élnek ezzel. Ott ha jól tudom kilehet választani, h szeretnéd-e használni és jelezve is van, h ki min játszik és mivel.

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#4076) gyuribácsi88 válasza sirszevenap (#4074) üzenetére

A lootolás még nem is gond, mert ha tab-al lootolsz akkor csak behúzod a cuccokat, nekem a gunplay-el volt gondom abban a játékban mindig is, pedig több mint 2K órám van benne. Amúgy annak sincs sok hátra, esténként már csak 120K player van összesen, talán majd csinál valaki azokra az alapokra építve egy minőségibb játékot (vagy nem). Elvileg jön majd az új cod-hoz is br mód később, arra még kíváncsi leszek.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#4077) sirszevenap válasza Bennyboy (#4075) üzenetére


sirszevenap
addikt

Ebben nem tudok egyetérteni. Mit keresnének a controlleresek ellenünk. FPS-be nem kell cross play. Persze ha PS és Xbox között gondolod, úgy oké.

(#4076) gyuribácsi88 : Tavalyi codot balgaságból megvettem. Életem legelpocsékoltabb 7k-ja volt. Sok contentet néztem erről a CoD-ról is, mindenki mondja, hogy hosszú idő óta ez a legjobb cod. Lehet Én látom rosszul, de ez ugyanaz mint eddig. Legalábbis nekem.

[ Szerkesztve ]

Bankkártyával? Hát persze!

(#4078) Bennyboy válasza sirszevenap (#4077) üzenetére


Bennyboy
őstag

Nem értelek. Egyrészt ez csak egy lehetőség lenne amivel vagy élsz vagy nem. A másik meg, h pc-sként engem nem zavarna ha kontroller-es ellen mennék. Hosszú távon szükség van a konzolosokra mert pc-n a cod hamar meghal mert nagyon kevés a player. Ez meg egy tök jó megoldás lenne rá.

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#4079) sirszevenap válasza Bennyboy (#4078) üzenetére


sirszevenap
addikt

Normális console-os önakaratából nem fog a pc-k ellen menni. Semmi esélye gyakorlatilag. Ha tetszik ez valakinek, ha nem.

Bankkártyával? Hát persze!

(#4080) Bennyboy válasza sirszevenap (#4079) üzenetére


Bennyboy
őstag

cod multi nem ezt mutatja de nyilván nem látok bele annyira mint egy ottani fejlesztő, csak ha belenézek egy streambe ott vegyesen tolják a konzolosok a pc-sekkel ami sztem tök jó, főleg mint ahogy írtam opcionális.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#4081) zsoika válasza sirszevenap (#4079) üzenetére


zsoika
addikt

Ha vesz egy egeret és bill-t máris van.
Nekem sincs sok esélyem pc-n egérrel és bill-vel pl. Battlefild3 ban az olyan repülőgépek ellen amit joystickal vagy kontrollerrel vezetnek és nem sírok. Ez van , válthatok én is más beviteli eszközre.
Egyébként próbáltam , vettem joystickot de nem jött be... maradtam az egérnél

[ Szerkesztve ]

(#4082) sirszevenap válasza zsoika (#4081) üzenetére


sirszevenap
addikt

Nem tudom milyen (minőségi és hivatalos) támogatás van egérre és billre konzolon.

Bankkártyával? Hát persze!

(#4083) markknight válasza sirszevenap (#4079) üzenetére


markknight
veterán

Azért ez nem igaz. Ez a játék nem csak az aimról szól, mint mondjuk egy Cod vagy egy Fortnite. Cseszheti a PC-s, ha szar a loot, 6 fele vannak, vagy nem jól helyezkednek. Szal ne a streamereket vedd alapul, átlag controlleres Apex játékos nem szívna akkorát billes ellen mint az hiszik páran.

[ Szerkesztve ]

(#4084) Shkiz0


Shkiz0
nagyúr

Azért elég vicces ez a ranked...
Nézem Diegot aztán EZT muszáj voltam kiklippelni.
Tudom, hogy ha nincsenek meg akkor feltölti alacsonyabbal, de azért na az, hogy predatornal 2 plat II, meg 1 gold 1 legyen a champion az azért elég cinkes.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#4085) callmeakos válasza Shkiz0 (#4084) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Predator már egy olyan szűk réteg ilyen előfordul. Az meg hogy Gold 1-el legyen valaki champion az jelenthet több dolgot, ráadásul aki eljut Gold1-ig az már nem rossz játékos, főleg ha randomokkal megy (mint én :DDD ).

All→M8

(#4086) sirszevenap válasza markknight (#4083) üzenetére


sirszevenap
addikt

Teljesen igaz amit mondasz. Itt több tényező van, mint egy CoD-ban és sokkal jobb esélye van egy controlleres-nek, mint ott. Csak egy példa és nem felvágás: Ettől függetlenül adott szituációba körbelövök P2020-al egy controllerest úgy, hogy a büdös életben nem követ le. És igaz ez szerintem az összes diamond és felette lévő pc-s playerre is. Sőt talán még a platok-ra is. Ez az állításom a szigorúan egy open szitura igaz, enemy által okosan ledefelt szitukra nem. Így végeredményben igazad van, több esélye van a játékmenet miatt controlleresnek mint akárhol máshol, csak ne jöjjön szembe sehol, ahol open a terület. ;] :P

Bankkártyával? Hát persze!

(#4087) chungee


chungee
addikt

Estét!

Auto sprint-et érdemes használni :F Vannak hátrányai :F

(#4088) ooooobi


ooooobi
senior tag

Casual játékosként most nagyon örülök elsö Solo winemnek :) Sajna nem tolja egy haver se, kénytelen vagyok randomokkal játszani.

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#4089) chungee válasza ooooobi (#4088) üzenetére


chungee
addikt

Nem tartom magam jó játékosnak de az 1v1 et általában lehozom. Lifeline és bangalore. Nekem sincs sok Apex-es haverom, ha nem veszed zokon. Csatlakoznék hozzád :)

(#4090) Szilágyi84


Szilágyi84
senior tag

Na jó hamár itt tartunk én se vagyok profi de aki Ps4 - en játszik és kicsit tapasztaltabb azzal szívesen mennék partyba. Jelenleg 35 winnél járok S3-ban.

(#4091) chungee


chungee
addikt

Napot!

Caustic csapdákat hova kell meglőni hogy hatástalanítva legyen :F Nem úgy hogy kieressze a gázt hanem hogy eltűnjön

(#4092) markknight válasza chungee (#4091) üzenetére


markknight
veterán

(#4093) chungee válasza markknight (#4092) üzenetére


chungee
addikt

:R Köszönöm

(#4094) Szilágyi84


Szilágyi84
senior tag

Kinek mennyi volt a legtöbb damage egy meccs alatt?

(#4095) callmeakos válasza Szilágyi84 (#4094) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

[link]

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#4096) markknight válasza Szilágyi84 (#4094) üzenetére


markknight
veterán

Most volt ebben a szezonban 2800 akárhány 14 killel karöltve. (Bloodhound)

Update: Mégse, 12 kill volt csak :(

[ Szerkesztve ]

(#4097) Szilágyi84 válasza markknight (#4096) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Brutál vagy!

(#4098) markknight válasza Szilágyi84 (#4097) üzenetére


markknight
veterán

A tiéd se rossz, bár minden meccsem ilyen lenne :D Egyébként sajnos csak Charge Rifle-lel lőttem mindenkit mint a vadbarom :D Bár most a Prowler és az R99 (néha g7) őrült kombó nálam, avg 5-8 kill megvan, így végre valahára a sok randomtól függetlenül lassan diamondba léphetek.

(#4099) Szilágyi84


Szilágyi84
senior tag

Most lesz egy olyan problémám hogy tavaly vettem először 1 éves Ps+t 12500-ért ami 21. -én fog lejárni de idén nov 29.-én lesz BF. Az Apex elvileg megy Ps+ nélkül is? Csak a havi ingyenes letöltött játékokat veszítem el vagy megmaradnak amíg nem töltöm csak nem lehet használni ? Mással nem multizom online csak Apex. Kösz a segítséget aki tudja pontosan.

(#4100) Gebriel válasza Szilágyi84 (#4099) üzenetére


Gebriel
veterán

Apex megy igen ps+ nélkül, és a ps+ játékokra lakat kerül és addig nem fogod tudni használni míg újra nem lesz aktív az előfizud.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.