Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#47951) oriic válasza KISDUCK (#47948) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Hmm, pedig a Magi-ra nem tudnám azt mondani, hogy túlfűtött. Emlékeim szerint a romantika kimerült annyiban, hogy Aladdin a gyerkőc forma főszereplő imádja a fejét keblek közé nyomni."

Hjaja, van pár vicces jelenet a full széria alatt, ahol kicsit megőrül a mellekért, de ennyi, semmi extra. :D

Live-Die-Respawn

(#47952) KISDUCK válasza oriic (#47951) üzenetére


KISDUCK
addikt

Mondjuk az igaz, hogy volt egy karakter a 2. évadban aki lengén volt öltözve, de olyat a strandon is lehet látni, meg ugye a fedetlen keblű női dzsinnek, de ebben már tényleg kimerül a sorozat erotikája. Jó lenne ha lenne hozzá folytatás. Miket el lehetett röhögni az egészen. :D
Most a The God of Highschoolon röhögök ennyit, amikor Mori Jin bement a ringbe csapatmérközéseknél hogy "bocs srácok ezt lerendezem hamar, kert nyerni akarok és egy gyenge karakter instant megveri, hát kiégtem. Meg Mira Yoo hülyeségei. :DD A legjobb talán az volt amikor a vánpíszt meg a többi neverendinget piszkálták kicsit. :)

(#47953) consono válasza KISDUCK (#47950) üzenetére


consono
nagyúr

A Mononke Hime tényleg jó! Mondjuk én elfogult vagyok mindennel, ami Miyazaki :) Nekem a Totoro meg a Vándorló palota a kedvencem tőle, de a Nausicaa is bejött.
Ja, a SAO-t csak azért hoztam fel, mert sokan azzal kezdik az anime pályafutásukat, hátha neki is bejönne, nem a hárem miatt :D

[ Szerkesztve ]

"In God we trust. All others must bring data"

(#47954) Mister_X válasza KISDUCK (#47950) üzenetére


Mister_X
nagyúr

What? A Magi mióta hárem? Vagy csak nagyon rosszul emlékszem?

Egészséges orientációval rendelkezik a főhős, na ;]

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#47955) Silεncε válasza grizlisandor (#47947) üzenetére


Silεncε
őstag

Dede, elérhető, csak váltsd át a Netflix nyelvét angolra és megjelenik

[ Szerkesztve ]

(#47956) KISDUCK válasza Mister_X (#47954) üzenetére


KISDUCK
addikt

Nem mondtam hogy hárem, csak visszautaltam arra hogy túl erotikusnak találta és az alapján nem hiszem hogy a háremet értékelné.

(#47957) bandiras2 válasza grizlisandor (#47947) üzenetére


bandiras2
senior tag

Nemzetközi békefenntartó zsoldoscsapatot fedett közeli személvédelemre rendelik. Probléma: Védett személy középiskolás tinilány. És közel kéne lenni hozzá. Titokban. Megoldás: Pár éve összeszedtek egy elárvult gyereket az afgán hegyek között, azóta ők nevelik. Szóval vadember iskolába megy. Vadember kiváló gyilkológép és pilóta, vezetni is úgy tanult mikor a törzse még létezett, hogy kirugdalta a haldokló szovjet pilótát a sérült gépből, majd hajtotta a gépet amíg az végleg szét nem esett. És most ez az emberféle Tokyoba... Civilek közé... Hercegnőre tapadni... Akinek ugyan jól esik a figyelem, csakhát a barbárgyerek...
Szitkomként indul, aztán hercegnőt utoléri a valóság, és barbárgyerek az egyetlen akire számíthat.
[Full Metal Panic]
3+1 sorozat kint van, folytatása várható.

[ Szerkesztve ]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#47958) Farkassacred válasza Silεncε (#47943) üzenetére


Farkassacred
őstag

Megnézem akkor mihamarabb. Köszi a válaszért, neked is bandiras2. :R
Bár egyébként nem igazán vagyok oda a robotos cuccokért, de hátha ez majd elindít valamit.

(#47959) Silεncε


Silεncε
őstag

Munou no nana ep7

Ez a mostani rész (vagy inkább az utolsó kettő) elég bizarr volt. Még hátra van 6 rész (ha a MAL nem hazudik), kíváncsi vagyok, hova futtatják ki, de szerintem ebből esélyes egy S2 is. Viszont a holttestek között az a Nana-ra nagyon hasonlító vajon mi volt? Gondolom nem véletlen (ahogy amúgy a többi hulla se)

[ Szerkesztve ]

(#47960) japunk


japunk
aktív tag

Hétvégén belekezdtem a Dragon Ball Superbe. Ódzkodtam eddig tőle, de azért elcsíptem belőle ezt-azt szóval már előre tudom mi fog benne történni de nagy rajongója vagyok Toriyama alkotásainak, a Z az örök favoritom. Ezek az átalakulások nekem egyelőre nagyon de nagyon semmilyenek, sokkal jobban csípem a GT merészebb design-jait mint a piros/kék/szürke/rózsaszín hajakat. Remélem azért lesznek benne badass jelenetek mert akkor már megérte megnézni. :)

[ Szerkesztve ]

The owls are not what they seem.

(#47961) Sordoran válasza Silεncε (#47959) üzenetére


Sordoran
addikt

Igen, ez a két rész kicsit fura volt. Előző részben mikor beleszaladt a csapdába, majd rögtön utána megmagyarázza mit nem vett észre, nem is értettem. Annyira tökéletes, szemfüles volt eddig, erre itt ez a baki. Majd utána pedig olyan nyomokat mond el, amiknél fogtam a fejem, hogy jött rá. A Nana kinézetű hulla érdekes, tényleg lehet valami nagy titok is. Legalábbis elég olcsó poén ha csak annyi szerepe volt, hogy azt hitték róla ő az. Esetleg valami klónozás, és az egész sziget arra épül, hogy egy tökéletes Nana-t képezzenek ki? Mármint nekem még mindig fura, hogy a szuperhősök eltüntetését ilyen körülményesen oldják meg. Ennél sokkal effektívebb is lehetne. Ráadásul minden tudnak, irányítanak, Nana mégis itt szembesül mindenki képességével. Akkor honnan tudja ki hány ember életet oltana ki? Szóval, van itt kérdés bőven.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#47962) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Danmachi heti resze a varhato befejezest kapta. Ilyenkor sajnalom h Bell nem erosebb h ki tudjon allni az elvei mellett az erejevel is.

Live-Die-Respawn

(#47963) Silεncε


Silεncε
őstag

[link] még mindig meg tudok lepődni :D

Linket adhattak volna a szereplőkhöz... :U

[ Szerkesztve ]

(#47964) bandiras2 válasza Silεncε (#47963) üzenetére


bandiras2
senior tag

Na EZT hívják marketingnek.
A célközönség kompromisszum mentes megcélzása, a nyafogó idióták sirámainak teljes körű figyelmen kívül hagyásával.
Ez a BAR nemsokára mennybe megy, és a sörfluenza ellenére teltházzal fog menni.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#47966) Piszmaty76 válasza oriic (#47965) üzenetére


Piszmaty76
aktív tag

Már nagyon várom! :C

Thermaltake Overseer RX-1, Seasonic Prime 750W Titanium, ASUS C8H X570 wifi, R9 5900X, Thermalright Peerless Assassin SE, G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 Trident Z RGB, Sapphire 7900XTX Nitro+, Samsung 960 pro NVME gen3. 256GB/Kingston KC3000 NVME gen4. 2TB, LG QNED863QA 55" (HDMI 2.1)

(#47967) consono válasza oriic (#47965) üzenetére


consono
nagyúr

Hehe :) Ebből a mangát olvastam egy darabig, meglesem az animét is!

"In God we trust. All others must bring data"

(#47968) oriic válasza consono (#47967) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Simán jó lett szerintem. Nem az a hétköznapi isekai. (Bár itt is OP a főhős nyilván :D)

Live-Die-Respawn

(#47969) kristof123 válasza oriic (#47965) üzenetére


kristof123
őstag

Kint van már az összes rész? Mi az, hogy még nincs?! :DDD

(#47967) consono:
Én is beterveztem már a mangát, mert a sorozat nagyon tetszett. Mindenképpen nézd meg.

[ Szerkesztve ]

(#47970) F34R válasza kristof123 (#47969) üzenetére


F34R
nagyúr

Hogy vona' ;]

(#47971) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Elértem a The god of high school szezon 5 végére kb 307. oldal körül volt. Mondtátok ugye hogy a webtoon 300 részét kb. 10 rész dolgozza fel az animében. Szóval akkor a szezon 5ig dolgozta fel nagyjából a webtoont az anime?
Szezon ugye a harccal ért véget, ahol Moti Jint elzárták, Taejin Jint megölték és a főgenya Mubong Park lett.

(#47972) F34R válasza KISDUCK (#47971) üzenetére


F34R
nagyúr

Ez hol tortent igy? mert az animeben nem. :U

(#47973) KISDUCK válasza F34R (#47972) üzenetére


KISDUCK
addikt

Webtoonban. Az 5. szezonban egy nagy harc zajlik az istenek ellen a szörnnyekkel és emberekkel, ahol Mori Jin klónja Mori Hui harcol, mert az igazi énje egy másik dimenzióban/világban rekedt miután felrobbant oraeguk, majd betoppan ő is a harctérre. Én az animéből csak az első 2-3 részt néztem meg, de már ott is volt bőven ferdítés és kihagyás. pl.: Mori Jin a divine peletet véletlenül ette meg amikor rátalált Na Bongchimre és eredetileg ő akarta megenni, az animében meg csak Mubong becsempészte a gyümölcskosárba és itt még nem mutatták Na-t pedig fontos a storyban mert egy nagyon komoly technikát tanít Morinak, az animébebn nem tudom hogy ez hogy alakul, mert nem néztem még végig..

(#47974) F34R válasza KISDUCK (#47973) üzenetére


F34R
nagyúr

Ez alapjan az anime egy total mas tortenet.

(#47975) bandiras2


bandiras2
senior tag

Digibro ajánlója az elmúlt 10 év legjobbjaiból. Érdemes végignézni, volt köztük olyan amiről még nem hallottam. Backlogba került pár.
[link]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#47976) KISDUCK válasza F34R (#47974) üzenetére


KISDUCK
addikt

Na most csekkoltam az utolsó részt, az anime a webtoont kb. a 110.-ik részéig dolgozza fel, de van ferdítés még abban a pár jelentben is amit megnéztem. Itt inkább a webtoont érdemes olvasni, mert jobb mint az anime.

(#47977) kristof123 válasza KISDUCK (#47976) üzenetére


kristof123
őstag

Szvsz ez általánosságban mindre igaz. : D
Mostanság inkább olvasok, mint anime-t nézek és őszintén, totál más élmény.

[ Szerkesztve ]

(#47978) Maxxy10 válasza kristof123 (#47977) üzenetére


Maxxy10
addikt

+1
Én is jóval többet olvasok mostanában.
Most a Martial Peak light novel-t darálom az ilyen soha véget nem érő :DDD
Jelenleg valami 5600 fejezet van és most olyan 1500 környékén járok, szerencsére van normális angol fordítás.

(#47979) Michell


Michell
tag

Az ebben a fórumban is többségében pozitív értékeléseket látva végignéztem az Eureka 7 sorozatot. Avagy lehet inkább végig szenvedtem. Nekem közbe kellett iktatnom lightosabb darabokat kikapcsolódásként - Blood Lad, To Love Ru Darkness - ez utóbbi vagy 70 százalékkal kevesebb ecchi tartalommal még tetszett is volna.

(#47980) bandiras2 válasza Michell (#47979) üzenetére


bandiras2
senior tag

Ezeket nem nálam láttad az ziher.
Ess neki az evangelion eredeti sorozatának inkább. Kicsit feljebb kifejtettem hogyan kell nézni [link]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#47981) Michell válasza bandiras2 (#47980) üzenetére


Michell
tag

Depresszióhoz nem kell animét néznem. Elég belegondolnom, hogy az aláírásod második felében szereplő vágyálomból mi lett.

A túl drámai dolgokat igyekszem kerülni.

[ Szerkesztve ]

(#47982) KISDUCK válasza Michell (#47981) üzenetére


KISDUCK
addikt

Én az evangelion a "tűzgyűrű" miatt néztem, az óriás robotok vs. óriás szörnyek animében is nagyon fenszi, plussz van benne egy kis emozás.

(#47983) Aljasvip válasza Michell (#47979) üzenetére


Aljasvip
senior tag

Ritka egy szar az az Eureka 7, nálam 6 részt ért meg, aztán belepörgettem a továbbiakba és az ott látottak alapján dobtam. Vagy lehet ha 12 éves fejjel nézem, akkor tetszett volna az a klisé tömeg.
Ha mecha-t keresel, akkor szívesen ajánlunk párat.

[ Szerkesztve ]

(#47984) Farkassacred válasza Aljasvip (#47983) üzenetére


Farkassacred
őstag

Én anno végignéztem simán azt az eurékát, valahogy lekötött a sorozat. Pedig én aztán nem kegyelmeztem akkor aztán semminek.. :C

[ Szerkesztve ]

(#47985) F34R válasza Aljasvip (#47983) üzenetére


F34R
nagyúr

Pedig meg a Seven jo, a Seven AO viszont borzaszto lett.

(#47986) Michell válasza Aljasvip (#47983) üzenetére


Michell
tag

Alapvetően nekem az Eureka 7 sem a Mecha-król szólt. Ami nem baj, mivel nem a kedvenceim. Csak idő kitöltésként futottam át pár hasonlót mostanában: Macross Frontier, Darling in the Franxx . Most egy darabig tényleg kerülni fogom a témát.

(#47987) unclefucka


unclefucka
senior tag

Most, hogy a Tonikaku Kawaii a vége felé közelít egyfajta vegyes izgalom - félelem kettősség kezd elhatalmasodni rajtam.

Attól tartok a leginkább, hogy nem happy-end lesz a vége, hanem valami tragédia-szerű befejezést adnak neki. Mondjuk még azt is el tudnám fogadni, ha nyitva hagynák a végét, csak ne legyen szomorú.

Eddig annyira jó volt.
Cukibb volt, mint Agnes az egyszarvújával. Mondjuk annyira nem cuki, mint bobaepapa csipogó-cipős jelenete, de azért ott van a szinten.

Igen, év eleje óta annyi munkám volt, hogy meghalni sem volt időm, ezért nem toltam ide a képem. :D

[ Szerkesztve ]

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#47988) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Code Geass: Z of the Recapture (anime) announced

(It's a sequel to Lelouch of the Resurrection)

コードギアス新プロジェクト発表会

[link]

Live-Die-Respawn

(#47989) F34R válasza oriic (#47988) üzenetére


F34R
nagyúr

Menj mar, de jo lessz. :C

(#47990) Maxxy10 válasza oriic (#47988) üzenetére


Maxxy10
addikt

Szóval akkor ez a film után játszódik?

(#47991) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Az Attack on Titan final seson elkezdődött.

(#47992) mark!


mark!
őstag

elmúlt másfél/2 évben minimum 10x álltam neki bepótolni egy pár animét, és most jutottam el arra a pontra, hogy tényleg neki is kezdek. Szóval ma indítok a Danganronpa első évadjával, remélem holnap már tudok is tovább haladni, hiszen sok a pótolnivaló. :D
Black Clover van még a listám elején, eléggé tetszik.

Ez idő alatt többször próbálkoztam a JoJo-val, de egyszerűen nem köt le, ráhagytam inkább (majd egy gyengébb pillanatomban lehet megnézek pár résznél többet).

>

(#47993) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Kamisama ni Natta Hi

10.

Éles váltás az eddigi vidám dolgokhoz képest. Szegény Hina-t így látni, gondolom a legvége az lesz majd hogy meghal, nem tudom, hogy akarom-e látni. :(

Live-Die-Respawn

(#47994) Pikkolo^^ válasza KISDUCK (#47991) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Igen. Már a második résznél tartanak.

Időben hova ugrottak? Eléggé zavaros.

(#47995) KISDUCK válasza Pikkolo^^ (#47994) üzenetére


KISDUCK
addikt

Ugye a 3. évad úgy ért véget hogy évek teltek el és Erenék kijutottak a szigetük kikötöjébe. Most az ellenfelük oldaláról folytatódik a történet és valószínűleg Erenéket legközelebb csak a köztük zajló háborúban látjuk majd újra.

(#47996) Pikkolo^^ válasza KISDUCK (#47995) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Igen, visszaugrottak az időben az első évad elé.

(#47997) KISDUCK válasza Pikkolo^^ (#47996) üzenetére


KISDUCK
addikt

Nem ugrottak vissza az időben, a 3. évad cselekménye után vagyunk évekkel csak az ellenfél oldaláról.

(#47998) Pikkolo^^ válasza KISDUCK (#47997) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Köszi. Jó régen volt már a 3. évad vége.

(#47999) Farkassacred válasza oriic (#47993) üzenetére


Farkassacred
őstag

Ugyan a hozzászólásod még nem olvastam el (mert még nem tartok a tizedik résznél), csak a szomorú smile jelet láttam.. De amondó vagyok hogy a szezon legszomorúbb és legérzelmesebb sorozata ez. Amelyik sorozatnál még "ezerrel ver" a szívem az a Munou na Nana, ott se semmi amit kihoznak az emberből.. respect a készítőknek mindenképp. :K

(#48000) kristof123


kristof123
őstag

Sziasztok,

Eljutottam a manga olvasással arra a pontra, amikor már a manganelo oldal nem tud kiszolgálni. Sajnos azokat a műveket amiket dobtam nem tudom vele számon tartani.

Így elkezdtem keresni valami értelmes adatbázist ahol minden általam olvasott művet számon tudom tartani, mint a MAL-en az anime-et (sajnos a MAL hiányos, sok mindent nem tudok hozzáadni).
Az anime-planet oldalt találtam erre a célra, de nem az igazi, de egyelőre jobb nincs.

Tudtok valami bevált oldalt erre a célra?

Köszi a válaszokat!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.