Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34201) -=RelakS=- válasza Nova96 (#34198) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

fogalmam nincs, mert én meg csak azt láttam :DDD

Viszont ha minden igaz, az angyal Asukát sokkal jobban kikészíti a rendezői változatban

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#34202) bandiras2 válasza Nova96 (#34200) üzenetére


bandiras2
senior tag

Csak haladj vele. A végén minden kiderül. Kemény lesz.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#34203) Nova96 válasza -=RelakS=- (#34201) üzenetére


Nova96
őstag

Értem, köszönöm. :R
Akkor sokat nem hagytam ki azzal. :DDD

bandiras2
Hát, jó ez beteg.
Ennek van valami alapja vagy csak úgy beteg? :B

[ Szerkesztve ]

(#34204) F34R


F34R
nagyúr

Azert .11, .22, .33 Mert a Bluray lemez tartalmaz extrakat is nem csak a filmet csomagoltak nekunk, ilyen szempontbol ez lenyegtelen, mert ugyis a cim a meghatarozo.

(#34205) bandiras2 válasza Nova96 (#34203) üzenetére


bandiras2
senior tag

Csak folytasd! Majd mikor Shinji feláll a fa alatt, akkor értelmet nyer az egész ha előbb nem.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#34206) Nova96 válasza bandiras2 (#34205) üzenetére


Nova96
őstag

Befejeztem,de így valami nem világos, ezért írtam pm-et, hogy ennek van köze a rendesnek?
És ha igen mi a kapcsolat? Mert van kapcsolat. Az EoE befejezés után, hogy lett az a filmekbe? :B

(#34207) Because


Because
őstag

biztos ismeritek a Lovely Complex-et (ha nem talán érdemes megnézni) elég együgyű egy sorozat, de mégis kavarognak bennem az érzelmek, vén fax létemre magával ragadott :)

(#34208) Mister_X válasza Because (#34207) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ootani nem tudta, hogy mi a jó: minél magasabb, annál hoszabbak a combjai :D Most olyan lánnyal kavarok, aki Risára is ráver még tíz centit, mondjuk én még mindig magasabb vagyok :)

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#34209) F34R válasza Mister_X (#34208) üzenetére


F34R
nagyúr

Akkor te is 190 centis villanykorte roppanto vagy? :DDD

(#34210) Because válasza Mister_X (#34208) üzenetére


Because
őstag

nekem az alacsony, kis kezű lánykák az eseteim, náluk legalább óriásnak tűnök :DDD

[ Szerkesztve ]

(#34211) F34R válasza Because (#34210) üzenetére


F34R
nagyúr

findloveasia.com ajanlom neked is. Ott atlag malaysian es kinai nok 160-tol nem igen magasabbak.

(#34212) -=RelakS=- válasza Mister_X (#34208) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Hogy is mondta a magyar ferdítésben, mikor közölték, hogy Koizumi szerelmes belé?
Ha majd hülye ötletekre lesz szükségem, válogatok a sajátjaim közül?
:DDD

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#34213) Mister_X válasza F34R (#34209) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Csak 185, a lány meg 181, ideális :K Egyéb méretekben nem kiemelkedő, de amíg a combjai nem lesznek rövidebbek, nem panaszkodok :D

@Because: mindig is foglalkoztatott, hogy egy lényegesen alacsonyabb lány (>160cm) mellett mennyivel lenne nagyobb az amúgy se kicsi. Kedvenc sztorim, amikor a volt szobatársam (lány), aki mindig azon volt, hogy zavarba hozzon, megjegyezte, hogy látja, nincsenek méretbeli problémáim - amikor meg mondtam, hogy legközelebb szűkebb boxert veszek fel, azt mondta, hogy ne, mert kireped :DDD

@Relaks: nem nézek magyarul animét, talán tíz sorozat volt, amit még felirattal, de inkább leszoktam róla, mert kezdő nyelvtanulóként is sértette a szemem a félrefordítás, hát még ma.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#34214) -=RelakS=- válasza Mister_X (#34213) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Ja, évekkel ezelőtt elkezdtem a japánt, hogy mert tetszik, meg felirat nélkül jobb...
Két mondatot nem tudok még mindig elmondani egymás után :((

Amúgy lehet, hogy abban is voltak félrefordítások, de a Lovely Complex fordítása nekem speciel tetszett.

"Defekt Duó" :D

Nameg a Soul Eater-nél lepődtem meg, hogy Maka-nak milyen élettelen vacak hangja van eredetiben O_O Japán seiyuu-tól meglehetősen szokatlan.

[ Szerkesztve ]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#34215) bandiras2 válasza Nova96 (#34206) üzenetére


bandiras2
senior tag

Evangelion Re-Take spoiler következik.
Az egész Re-Take akkor játszódik amikor Shinji teljhatalmánál fogva "újrateremti" a világot miután "odabent" a kávéleverős jelenet után először fojtogatta Asukát. "Most majd minden másképp lesz!" Meanwhile, the REAL Asuka is not impresed with the result.
És hogy hogy jön a Re-build a képbe? Már rögtön az első rész elején bent volt a csatahajó a város közepén, mikor azt a third impact lökéshulláma dobta oda, valamint EVA 01 becsapódási lenyomata a hegy oldalában valamikor a 3. rész környékéről mikor Kensuke és Touji is tiszteletüket tették a fülkében.

Így már világosabb?

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#34216) Nova96 válasza bandiras2 (#34215) üzenetére


Nova96
őstag

Köszi. :R
Ez így világos, magyarán ez igaz a EoE után a filmekre is? Azaz ez egy már más lesz helyzet?

(#34217) bandiras2 válasza Nova96 (#34216) üzenetére


bandiras2
senior tag

Na EZ az mit nem tudunk.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#34218) Nova96 válasza bandiras2 (#34217) üzenetére


Nova96
őstag

Köszönöm a segítséget akkor értem. :R
Remélem , hogy igaz. :C

(#34219) Archanon


Archanon
őstag

Az utóbbi időkben megnézettekből néhány értékelés:

Death Note - Azóta sokat aludtam rá... Nincs mese, [10/10].

Shingeki no Kyojin - Adrenalinfaktor 10/10, a grafika is jó, pörgős sztori, noha néha vannak benne agyatlan marhaságok... Majdnem mestermű. Mivel a sztori még nagyon nincs befejezve, nem tudok érdemben írni róla, a várható folytatást megelőzve azért egy [9/10]-et mindenképp kap tőlem, egyszerűen zseniális cucc. A live action film már kevésbé az...

Golden Time - Imádtam minden percét, akár az író másik művének, a Toradora-nak. Ilyen sztorik kellenek nekem, elég volt már a töketlenkedők királyaiból. [9/10] - Szuper, nagyszerű, imádás.

Beck - Meglehetősen sajátos stílusú sorozat, az már biztos. Időhiányom ellenére laza 1 hét alatt kivégeztem, eléggé magával ragadott a cucc, pedig elég lassú lefolyású. A vége nagyon tetszett, plusz megfelelően le van zárva, ez plusz pont. Részemről [8/10], simán nagyon jó, és ajánlott kategória.

Kyoukai no Kanata - Az első perceiben azt hittem valami animébe ültetett Harry Pottert nézek, a zene legalábbis tisztára olyan hangulatot adott. Aztán jött a hatszázszor leszúrlak de nem halsz meg akkor sem, ami összetörte ezt a képet. :DDD Van egy alapsztori, de semerre nem bontakozik ki tizenrész alatt, sőt a közepe felé eléggé ellaposodik, klisés fillerhegyek (?), fölösleges fanservice... A vége tetszett ugyan, de nagyon ordít valami folytatásért, ami egyelőre nincs. Láttam már azért jobbat. [6/10]

Ima, Soko ni Iru Boku - Még most is a borzongás fog el, ha visszagondolok rá. Borzasztóan nyomasztó sorozat - bár kinek mi... Nekem azért rendesen hazavágta napokig a hangulatomat a gyors és hirtelen befejezés. Nem a legújabb cucc, a grafika mégis lenyűgöző, kiemelkedően részletes animációval, mintha egy Ghibli-t néztem volna. A kislegény akármennyire is idegesítő, egész tökös volt végig, ami azért segített abban, hogy a harmadik rész után ne nyomjam ki az egészet shift+del társaságában. Az opening kifejezetten jól sikerült! Jó a zene, és semmi spoilert nem lő, még ha csak amolyan szereplőfelsorolós is. [8/10] - ajánlott.

Blood+ - Végre megnéztem ezt a sokak által ajánlott sorozatot is. Bevallom derekasan, tartottam tőle, mert eddig a Hellsing Ultimate kivételével (amit még mindig nem fejeztem be, 4 rész után off) egy normális vámpíros sorozatot nem láttam. Talán még a Karin, de az is csak egy agyatlan shounen vígjáték. Ez viszont egészen bejött, noha itt-ott rémesen lassú volt, Saya az első felében iszonyat idegesítő a nyavalygásával, ugyanígy képen töröltem volna párszor ezt a Kai gyereket, Hajit viszont csendessége ellenére nagyon bírtam. Viszont a karakterek nagyon szépen fejlődtek, tetszett, ahogy kiderültek a dolgok ki miért akar kit miért sötöbö. Nem utolsó sorban gyönyörű szerelmi szállal fűszerezték meg az egészet. Tuti. [8/10]

Darker than Black - Kuro no Keiyakusha, Gaiden, Ryuusei no Gemini
Ez az a sorozat, amit hosszú idő után sem tudok még nagyon hova tenni. Valamennyire lezárták, meg nem is. Rengeteg kérdés nyitva maradt.

Ami tetszett, hogy újfent nem nyomi középiskolások a világ megmentői. Az elején talán még arra is nehéz volt rájönni ki is a főszereplő, van-e egyáltalán olyan...? Ki a rossz, és ki a jó? Hangulatában kicsit a Baccano-t véltem fölfedezni benne, talán a zene miatt. A sztori eléggé nehézkesen indult be, epizodikus jellege miatt meg aztán tényleg baromi lajhár módjára derültek ki a dolgok, a szereplőket is nehéz volt így megismerni. Persze szépen lassan a legtöbb lényeges dolgot azért megtudjuk, de sok kérdés így is nyitva marad. Engem továbbra is foglalkoztat, hogy mégis mit takar pontosan a Keiyakusha elnevezés? Kik ezek? Kivel kötöttek egyezséget? Miért, milyen okból nyíltak meg ezek a kapuk? Csak úgy megjelentek, ne is törődjünk velük? Hei-nek mi a feltétele az egyezséghez? Egyáltalán keiyakusha? Izanami? Izanagi? Műcsillagok? Nem hiszem, hogy én nem figyeltem eléggé, egyszerűen a sorozat ezekre nem ad semmiféle magyarázatot, csak úgy vannak. Ami bánt. Mindezek mellett nagyon tetszett, sőt, Li talán az egyik legjobb főszereplővé léptette elő magát nálam - bár sajnálom, hogy totálisan magába fordult, szétcseszett emberré vált, jobban tetszett, mikor „dupla szerepet” tolt.

A Gaiden ovával teljesen más irányt vett a sztori, ami a Gemini-ben folytatódott. Komoly sorozat, teli meglepetésekkel, váratlan fordulatokkal. Vártam valami nagyobb szerelmi szálat is, de mindhiába - ami így visszagondolva rendjén is van. Kirihara viszont <3 Meg mégiscsak az egyik legjobb "hárem". :DDD

Nagyon nincs vége... sok kérdés nyitva maradt. De amennyire élveztem a sorozatot, így is vacillálok a pontozásban... 7-8-9... nem tudom hova tenni. Mindenesetre remek. Különösen ajánlott. [8/10]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#34220) Nova96


Nova96
őstag

(#34221) Totheground


Totheground
addikt

Na, meggyütt a pólóm. :DDD
Power level not fully concealed.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#34222) Máté94 válasza Totheground (#34221) üzenetére


Máté94
addikt

Power Rangers? :DDD

;]

(#34223) neko18


neko18
senior tag

KIÉGET XD

kdxsv

(#34224) Archanon


Archanon
őstag

Sword Art Online 2 kivégezve. Na majd azt mondom tabascot csepegtettem a szemembe, és allergiás vagyok... meg ilyenek. Sőt, ki se mozdulok egy darabig itthonról... áh... Megyek aludni.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#34225) F34R válasza Totheground (#34221) üzenetére


F34R
nagyúr

Es szexinek erzed magad benne? :DDD

(#34226) Máté94 válasza Archanon (#34224) üzenetére


Máté94
addikt

Kellett 10 másodperc, míg leesett miért is kell letargiába süllyedni... :DDD

(#34227) Archanon válasza Máté94 (#34226) üzenetére


Archanon
őstag

Engem teljesen hazavágott a Mother's Rosario, utoljára a Clannad készített ki hasonlóan... Persze ettől még nem fog 10 pontot kapni a sorozat, mivel több sebből vérzik sajnos, de... áh..

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#34228) Mister_X válasza Archanon (#34227) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Itt tipikusan tudtad, hogy mi fog történni, Clannad esetén sejtetted (bár inkább "nagyon valószínű" kategória), azért meg kell hagyni, hogy utóbbi rendesebben odavágott (kb. bőgtem a monitor előtt, két napig nem is bírtam folytatni). Szépen spoilerbe ki is idéztem Yuuki utolsó szavait, mert engem is megérintett, hiába vésték le kőbe, hogy ez lesz.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#34229) stratova válasza Archanon (#34224) üzenetére


stratova
veterán

Üdv újfent (laza 2500 olvasatlan hsz után.)
Kollégám szerint érdemes lenne vele kivárni a SAO3-at mert úgy több értelme van a kettőnek. Szerinted érdemes?

Vééégre le tudtam ültetni asszonykámat Clannad elé és szépen lassan elértünk a S1 végére és tetszett neki. Viszont szerintem az S2-t pihentetem, nem biztos, hogy annak neki kellene futnia így a 8. hónapban. S1-ben már Fukonál is itatta szegénykém az egereket.

(#34230) F34R válasza stratova (#34229) üzenetére


F34R
nagyúr

harmadik evad? sehol nincs meg planned scheduled-ben sem. szerintem nezze meg, nekem meg az elso resz is aktivan el az emlekezetemben, pedig tobb mint masfel eve lattam.

(#34231) stratova válasza F34R (#34230) üzenetére


stratova
veterán

Abban egyetértettünk, hogy SAO-ból még ha gyengébb is volt a 12-24 van pár rész, amit bármikor újra néznénk.
Köszi, csak említettem egyik jó barátomnak, hogy van S2 és gondolkodtam, hogy várassam-e meg vele az S3-at a korábbi javaslat miatt, mert az S2 hallatán a következő volt a reakciója:
- Hol? hol?! ide vele!

[ Szerkesztve ]

(#34232) F34R válasza stratova (#34231) üzenetére


F34R
nagyúr

xD

Egyelore meg nincs lathataron, elore 2016 ig megneztem mik fognak jonni es nem talaltam koztuk. Viszont jon az Accel World folytatasa.

[ Szerkesztve ]

(#34233) oriic válasza F34R (#34232) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pont az utóbbi miatt szerintem jönni fog ez is később. Ideje lenne már.

Live-Die-Respawn

(#34234) F34R válasza oriic (#34233) üzenetére


F34R
nagyúr

SAO-nak? szerintem nem mervado hogy evente adjanak ki egy ujabb routot. Szerintem a hardmadik evadra fel kell tenni a mercet mert nem akarmit kell nyujtaniuk.

(#34235) oriic válasza F34R (#34234) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Alapanyag van, akkor miért ne?

Live-Die-Respawn

(#34236) F34R válasza oriic (#34235) üzenetére


F34R
nagyúr

majd kiderul, en azert nem szeretnek akkorat koppani mint a gun gale rootnal.

(#34237) renji00


renji00
aktív tag

Oniichan dakedo Ai Sae Areba Kankeinai yo ne! - 6
Kono Naka ni Hitori, Imouto ga Iru! - 6
Princess Lover! - 6
Princess Lover! OVA - 4
Ore-tachi ni Tsubasa wa Nai: Under the Innocent Sky. - 7

Shigatsu wa Kimi no Uso + OVA - Egy órája fejeztem be és én még ilyet nem éreztem. A végtagjaim remegni kezdtek az utolsó rész előtt és könnyes szemmel kezdtem bele az utolsó résznek. Az utolsó rész első 5 perce után patakot öltöttek még a Fin felirat után 20 perccel sem szerettek volna elállni. A sorozat alatt többször csalt mosolyt az arcomra és nevettetett meg, néhol pedig elszomorított és a vége felé a könnyeimet is előcsalta. Számomra etalon, nem láttam még jobbat.

(#34238) tatararpad válasza renji00 (#34237) üzenetére


tatararpad
őstag

Hayate no Gotoku-t javasolták már? Az is tud kellemesen pihent lenni aki vevő a humorára, annyi hogy sok utalás van benne más animekre amiket ha nem értesz idegesíthet, én sem értettem sokatm de legalább növeli az újranézési értékét.

(#34239) renji00 válasza tatararpad (#34238) üzenetére


renji00
aktív tag

Ismerem, de még nem láttam. Azért néztem ezt a sok harem-romance párost, hogy felkészüljek a Shigatsu-ra. :) És tényleg egy gyönyörű hazugság volt.

Más: Valami sötét , elborult , szektás vagy bármi hasonló sorozatot keresnék ismerősömnek. (Mint a Black Buttler , Darker Than Black) Annyi kikötéssel, hogy ne legyen mecha. :R

(#34240) tatararpad válasza renji00 (#34239) üzenetére


tatararpad
őstag

Another, Black Bullet ha bírod a lolit, Blade of the Immortal, Gai-Rei Zero, Gunslinger Girl szintén ha bírod a lolit, meg felékszülve hogy a 2. évad gyenge mint a harmat, Pandora Hearts ha bírod hogy félbehagyták, Scrapped Princess, mondjuk ez nem darkos de itt is egy csapat mozog a nagy ellenség ellen, Tasogare Otome x Amnesia ez már kicsit darkosabb, Grisaia no Kajitsu-ban is találni elég lehangoló dolgot ha keresi az ember. Hirtelen ennyi jut eszembe amit láttam is.

(#34241) Dluinet válasza kristof123 (#34034) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Kill La Kill
1-18-ig nagyon jó
19-24 jó, csak gyors a lezárás

következik: Chaos;Head

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#34242) KisTücsök válasza Dluinet (#34241) üzenetére


KisTücsök
addikt

OVA-t is nézd meg.

(#34243) Archanon válasza Dluinet (#34241) üzenetére


Archanon
őstag

Chaos;Head-et annyira nem erőltetném, van tőle ezer meg ezer sokkal jobb.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#34244) Dluinet válasza Archanon (#34243) üzenetére


Dluinet
nagyúr

nem is jön le sehonnan

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#34245) Pttypang válasza Archanon (#34243) üzenetére


Pttypang
veterán

Valami ritka szerencsetlen egy anime az is, nem is ertem, miert kedvelik nehanyan.

Everybody lies.

(#34246) Archanon válasza Dluinet (#34244) üzenetére


Archanon
őstag

Ez egy jel. :))

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#34247) kristof123 válasza Dluinet (#34241) üzenetére


kristof123
őstag

Nekem az elsők között volt amit láttam és akkor tetszett! :DDD

(#34248) Dluinet válasza Dluinet (#34241) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Chaos;Head helyett a Fractale következik (vagyis 4 részt már meg is néztem)

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#34249) Archanon válasza Dluinet (#34248) üzenetére


Archanon
őstag

Az legalább még jó is. ;)

Én meg elkezdtem a Fullmetal Alchemist-et végre, így 200+ megnézett sorozat után. Hát emberek, 20 rész után én még mindig nem értem hogy lesz ebből minden idők egyik legjobb sorozata, azt meg pláne, hogy az alternatív vonalon futó Brotherhood toplistás number 1. Ennyivel jobb lenne? Na nem baj, majd kiderül. :DDD (Tehát nem kérek spoilert. ;] )

Jónak jó, de egyelőre tipikus shounen.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#34250) stratova válasza Archanon (#34249) üzenetére


stratova
veterán

Azt nekem is erősen ajánlották, de még nem veselkedtem neki. Eddig direkt valami 12-24 részeset kerestem inkább, miután nagyon ráuntam Bleachre kb. 6 éve.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.