Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52151) Heavyrain


Heavyrain
őstag

Jelenleg melyik a legnagyobb tudású grafikus számológép Androidra?
Az ár nem akadály!
(Wolfram Alpha kilőve,mert az nem offline,illetve a tegnapi Amazonos is,mert az meg nem számít egyenlőtlenséget)

[ Szerkesztve ]

(#52152) quailstorm válasza Vasinger! (#52150) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Régebbi adobe reader apk-k próbálgatása? (10-es verzió)
Aztán miért 2.2? Nem hiszem hogy legalább 2.3 nincs a telóra. CM7 formában. És azt se hiszem hogyha mondok mást ami nyit PDF-et, pl kingsoft office, office suite, quickoffice
2.3-mas droid státusza a PC-s XP-hez hasonló, 2.2 meg a win2000-hez. Nem használja a kutya se. Nem érdekel senkit hogy fusson rajta valami is, nem piac.

[ Szerkesztve ]

(#52153) kisnokia válasza #79335424 (#52149) üzenetére


kisnokia
aktív tag

Hűha, azt hittem egyszerűbb a válasz, két szakértő sem ért egyet! Annyit még elmondok, hogy egy symbianos N97-es Miniről költöznék át, de a napokban döntöm el, hogy mire. Jelenleg a Lumia 625-ös áll szemben az androidos világgal, de legalább is az F6-ossal, az Idol 2 S-sel, (illetve, ha normális áron beérkezne a T...r-hoz) a G -6-sal. Még döntetlen a mérkőzés, ilyen apróságok döntenek.

(#52154) Vasinger! válasza quailstorm (#52152) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Pedig erre a tabletre nem jött ki 2.2-nél újabb verzió. Evvel adták ki és kész. Főzött rom sincs rá újabb.

Egyébként 2.2 inkább XP, 2.3 Vista, 4.0 W7, 4.1-2 W8, 4.4 W8.1 szerintem.

Régebbi Adobe .apk file nem igazán van meg sajnos.

Huaweri IDEOS S7 slim-ről van szó egyébként.

(#52155) #79335424 válasza kisnokia (#52153) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem vagyok szakértő és nincs itt semmilyen ellentmondás. Amit írtál, abból számomra nem volt egyértelmű, hogy a két készülék különböző oprendszert használ. Amit én írtam, az az alkalmazások adatait is menti (pl. játékállások, beállítások), viszont csak Androidon belül. Ha jól tudom, akkor az N97 minin S60 v5 rendszer van, és van mikroSD hely. A Vcardot, mp3 -at, jpeget mindkét rendszer ismeri. Ezekhez nem kell semmi extra alkalmazás. Az üzenetekre is biztos van vmi megoldás. Régebbi PCSuit biztosan tudta menteni és Androidon is van PC -s mentés. A kérdés csak az, hogy konvertálhatók -e, de egy szöveges állománynál sztem ez megoldható.

(#52156) zho-lee válasza Heavyrain (#52151) üzenetére


zho-lee
addikt

Hogy mennyire profi, nem feszegettem, de nekem ez van, nézz rá, ha van kedved: Classic calc

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#52157) kmarci25


kmarci25
veterán

Arra ismertek megoldást, hogy a Handcent SMS appban lehet-e sim kártyát változtatni benne? Szóval azt szeretném, ha a Handcent-ben az sms elküldése előtt megkérdezné, hogy melyik kártyáról akarom küldeni. A gyári app tudja ezt, de az meg nem konvertálja az ékezetes karaktereket, így mindig 2-3 sms-t küldd el pl. egy hosszú í miatt...
Az is jó lenne, ha kártyaválasztós, ékezet konvertálós sms appot mondtok a handcent helyett.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#52158) canniball válasza Bozek (#52129) üzenetére


canniball
nagyúr

Ez 403.

Viszont nem tudom hogyan, de nekem is sikerült elvarázsolnom. Most már csak két bánatom van: a már említett reklám és hogy nem kezeli a hegylakók rss-t; utóbbira rá tudnál nézni hogy nálad megy-e? Nálam beteszi a források közé de nem szedi le a híreket...

Vasinger!
Én ezt használom a Defyn: PDF Reader.

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#52159) #79335424


#79335424
törölt tag

Talán nem konkrét alkalmazásról lenne szó, de lehet, hogy mégis. Lenne egy 2GB -os letöltésem, aminek egy Gdrive fiók a szervere. Tetü lassú. 80órát írt rá a letöltésvezérlőm, de reggelre végképp eldobta. Át lehetne másolni ezt a fájlt az én Gdrive -omra? Közvetlen, felhőből, felhőbe másolásra gondolok, Gdrive fiókok között.

(#52160) atosan


atosan
addikt

Sziasztok,
A Lux-on kívül todtok olyan alkalmazást, ami az előlapi kamerát használja automatikus fényerőszabályozásra?
Előre is köszi a segítséget :R

Maine coon

(#52161) air


air
nagyúr

Ha vállalti windows-os szerver fájlmegosztására szeretnék csatlakozni, akkor szerintetek milyen klienst használjak?
VPN szépen létrejön, de ES-ben a hálózati résznél nem csatlakozik a szervernév/megosztásnév és a felhasználói név, jelszó adatok megadása után. Gyanítom az ES erre nem alkalmas. Mit javasoltok helyette?
Van kimondottan "samba" kliens, vagy olyan file manager amiben működik ez a kapcsolat?
Köszi.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#52162) fa4hu


fa4hu
őstag

Tudtok olyan programot, amellyel az automatikusan induló alkalmazások megregulázhatók (a boot-kor ne induljanak el automatikusan, csak ha rájuk kattintok), de ne kelljen hozzá lefagyasztani az alkalmazást? Az lenne a legjobb, ha ez az alkalmazás nem futna állandóan, csak a programok ilyen tulajdonságai válnának állíthatóvá vele. Előre is köszönöm az ötleteket!

(#52163) canniball válasza air (#52161) üzenetére


canniball
nagyúr

Biztos nálad van a gond, nem lehet hogy a szerver tilt valamiért? Nálam itthon gond nélkül csatlakozik az ES a szerveremhez (Win2k3).

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#52164) #79335424 válasza air (#52161) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem ismerem az ES -t, de szerintem vmi más bibi lesz. A SolidExplorerben van külön SMB/CIFS kliens, a TotalCommanderen pedig a LAN pluginnal lehet. Solid -dal csatlakoztam már PPTP VPN -hez. Most átnéztem a kapcsolat beállításait. A 445 -ös portot adtad meg?

(#52165) kmarci25 válasza fa4hu (#52162) üzenetére


kmarci25
veterán

A Greenify pont erre való.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#52166) air válasza #79335424 (#52164) üzenetére


air
nagyúr

Ez most úgy hangzott, hogy láttam már autót. Biztos, hogy MOL benzint tankoltál bele?
Nem, nem adtam meg a 445-ös portot, mert nem kért semmit, és nem is PPTP-t használunk, hanem IPSec-et.
Mivel a VPN kapcsolat létrejön, szerintem nem ott van a hiba.

(#52163) canniball
És a share-t hogyan adod meg az ES-ben? szervernév/megosztás vagy IPcím/megosztás?
Nekem az a gyanús, hogy a windowsban ugyebár \ jellel kell elválasztani a szerver nevét és a megosztást, az ES-ben a példa pedig rendes / jelet mutat.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#52167) Devas


Devas
őstag

Hali! Tudnátok ajánlani valamilyen ingyenes offline navigációt nekem a Play Áruházból ami normálisabban működik? Az iGo-ra vagy micsodára kerestem rá, de nem találtam. Köszi!

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#52168) [DE2JAY]


[DE2JAY]
senior tag

Gangsters on the Boardwalk - Katt a képre a TRAILERÉRT!
(Veletech 2014 trailer)

Aki szeretné támogatni eme magyar produktumot bármilyen formában (vélemény,like,osztás) azt nagyon szépen köszönjük!
Korábbi kritikák miatt a játék tud magyar nyelven! :)

Aki olvasni szeretne, itt jelent meg egy cikk a bétáról!

:R

Gangsters on the Boardwalk - Díjnyertes játékunk a Google play-en - [sᴧᴍsᴜɴɢ Galaxy s10e]

(#52169) kmarci25 válasza Devas (#52167) üzenetére


kmarci25
veterán

Hát nem kérdezel könnyűt... Én egy ilyenről tudok: MapFactor: GPS Navigator Van ingyenes része is, ami így nem tudja a házszámokat, de talán navigál (élesben nem próbáltam).

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#52170) Devas válasza kmarci25 (#52169) üzenetére


Devas
őstag

Nagyon köszi! Mi a helyzet akkor most az iGo-val? Valakitől hallottam hogy az a legjobb. Gondolom az meg akkor nem ingyenes.

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#52172) kmarci25 válasza Devas (#52170) üzenetére


kmarci25
veterán

Az iGo androidra warez. Létezik, de warez. Emlékeim szerint az iGo izraeli és/vagy török változata elérhető (asszem az sem ingyenes), de feltételezem, hogy nem Izraelben vagy Törökországban szeretnél navizni. :DDD
Az iGo egyébként tényleg jó, kifejezetten navigációs eszközön használom is, de legutóbb telón a Sygic-et használtam, és az számomra jobban tervezett. Az iGo elég kacifántosan tervez sokszor (ez a térképgyártótól is függ). Egyszóval számomra a Sygic tűnik jobbnak, ami meg persze fizetős.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#52173) air válasza Devas (#52170) üzenetére


air
nagyúr

Az iGO nem ingyenes, és csak készülékkel együtt tudod megvenni.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#52174) Devas válasza kmarci25 (#52172) üzenetére


Devas
őstag

Nagyon köszönöm a segítséget! Már telepítem a másik navit amit az előbb említettél, remélem nem okoz majd csalódást. :)

[ Szerkesztve ]

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#52175) dokee78 válasza Devas (#52170) üzenetére


dokee78
félisten

Navigon ajánlott itthonra ha a vásárláson gondolkodsz.

(#52176) Devas válasza dokee78 (#52175) üzenetére


Devas
őstag

Nem tervezem egyenlőre a vásárlását, de köszönöm a hasznos infót. Igyekszem észben tartani. :)

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#52177) canniball válasza air (#52166) üzenetére


canniball
nagyúr

IP/megosztott mappa; ahogy írod is / jel kell.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#52178) air válasza canniball (#52177) üzenetére


air
nagyúr

Akkor viszont csak az lehet a baj, hogy az adott kérést nem a vpn felé route-olja. Terminalban van ifconfig? Vagy hogyan lehet megnézni, hogy a vpn-en milyen IP-t kapok és milyenek a routing útvonalak. (Mint Windowson az ipconfig /all és a route print parancsok.)

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#52179) ctibor


ctibor
senior tag

Erre valaki?

(lehet, hogy túl hosszan írtam le. A lényeg: Chrome könyvjelzőit hogyan importálhatom a stock böngészőbe?)

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#52180) canniball válasza air (#52178) üzenetére


canniball
nagyúr

Ez a dolog már nekem magas, én itthon csak bepötyögtem az adatokat és működött. :R

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#52181) |AP|


|AP|
veterán

Használja valaki a Google saját útvonal rögzítőjét? Egyszerű, mint a szög, rögzíti az időt, a sebességet, lejtésviszonyokat. Az egészet megjeleníti mapsen, exportálható drive-ra, lejátszható az útvonal Google Earth-ben is.
Eddig tetszik, pont az egyszerűsége miatt. Egy dologra nem jöttem csak rá. Ha drive-ra szinkronizálom az útvonalat, akkor ott nem látom a statisztikákat csak magát a megtett utat? Én az adatokat nem látom sehol.

(#52182) twine válasza |AP| (#52181) üzenetére


twine
addikt

Csak ezt használom(az ilyen jellegű progik közül) nagyon régóta, de most szégyen szemre, nem értem a kérdésed... :B
Épp nemrég importáltam be az "új" telefonba a régi túráimat drive-ról és tökéletesen látok minden adatot...

[ Szerkesztve ]

(#52183) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

4.4.2-n hogyan/mivel állítható be, hogy az üzenetek érkezésekor ne rezegjen, de híváskor igen.
ha külön app kell hozzá, akkor a nevét kérném.
előre is kösz!

#?*@&!

(#52184) |AP| válasza twine (#52182) üzenetére


|AP|
veterán

a telefonon látom a statisztikákat, gépen viszont ha megnézem a saját útvonalak mappát drive-on, akkor ott .kmz fájlokat látok. Ezekre kattintva megjelenik az útvonal, de a statisztikákat nem látom sehol. Ezek szerint azok is tárolva vannak a .kmz fájlban, csak PC-n nem látszik.

(#52185) Balinov


Balinov
félisten

hamar myTracks, altitude pontossag mennyire fugg a programtol vagy inkabb a HW-tol? One-vel (M7) hasznalom sokat, minap setaltunk a tengerparton (abszolut 0m-es tengerszint feletti magassag), de a stat szerint 50m-nel nem mentunk alacsonyabbra.

Letezik valami pontosabb megoldas? Fotzok viszonylag sokat, de a vazban nincs gps, igy jo lenne a mytracks export fajljat hasznalni LR-ben koordinata szinkronizalasra.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#52186) Vasinger! válasza canniball (#52158) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Köszi, ez bevált, bár ez is egy szenvedés egy iPhone-os apphoz képest. :R

(#52187) twine válasza |AP| (#52184) üzenetére


twine
addikt

értem már...
Az életben nem próbáltam így megnyitni drive-ból :B mindig csak biztonsági mentésként tekintettem ezekre a file-okra a drive-ban.. most először, hogy mondtad, és valóban nem találom én sem a statisztikákat így...
Az viszont biztos hogy eart-be importálva működik a dolog, és kiír mindent, mert azt régebben próbáltam, mikor a megtett utat repültettem be vele,,,ott a kezdő vagy a végpontra rányomva megmutatja mindazt a statisztikát, amit a telefonon is látsz...

(#52185) Balinov:
Én úgy tudom ezekkel a szerkezetekkel a tengerszint feletti magasságok csak megközelítő értékűek,,,régebben olvastam erről, minek köszönhető de nagyon nem érdekelt, mert nem volt rá soha szükségem,,,évekkel ezelőtt valami technológiai dolgoról olvastam,,, hogy nem pontos a mérés hanem valamilyen számításon alapszik...(de lehet hogy ez egy bődületes hülyeség)
Itt pontosabb képet kapsz a dologról...

[ Szerkesztve ]

(#52188) mouzrr


mouzrr
őstag

Tudtok pár alkalmazást amivel mélyebben láthatom mi húzza az akksit és esetleg tehetek ellene valamit? Reggel 7-kor feltöltöttem 100%-ra a telót, most 21%-on van, pedig nem sokat nyomkodtam. Az android rendszer 48%-ot fogyasztott..

(#52189) MaTMaN
Köszi szépen!

[ Szerkesztve ]

(#52189) mttssz válasza mouzrr (#52188) üzenetére


mttssz
senior tag

(#52190) goom


goom
senior tag

Van egy KMZ/KML-fájlom, amit Locus-al meg tudok nyitni a telefonomon, án a GoogleEarth nem nyitja: odanavigál arra a környékre ugyan, de az útvonal rajza nem jelenik meg. Vajon miért?
Másik kérdésem: a GoogleMaps is képes nyitni/mutatni KMZ/KML fájlokat? Ha igen, hogyan nyitható meg vele?

(#52191) mouzrr válasza mouzrr (#52131) üzenetére


mouzrr
őstag

Erre valamit valaki?

(#52192) mttssz válasza mouzrr (#52191) üzenetére


mttssz
senior tag

(#52193) twine válasza goom (#52190) üzenetére


twine
addikt

Második kérdésedre igen a válasz,,de a hogyant egyszerűen nem tudom neked leírni...mióta feltetted a kérdést, azóta ezen gyakorlatozom,,,hogy lépésről lépésre leírjam, de az "uj" maps, és ez a maps engine durván bekavar...egyszer sikerült eljutnom valahogy az importálásig most is,,de úgy hogy valahogy átirányít a hagyományos felületre(régi maps),,,
Első lépésként be kell jelentkezni a maps-ben,,,aztán rányomsz a kereső sávra,,iitt nekem megjelenik hogy "saját egyéni térképek",ahol listázza a régebben importált útjaimat...és innen káosz... :B

És itt jegyezném meg (#52184) pollai nak is,,hogy ezen a régi felületen a mapsben is lehet látni a végpontra nyomva a statisztikákat.... :(((

Én nagyon szeretem a google termékeit,,,ezzel együtt a térképét....de valahogy a mostani frissítések számomra elég átláthatatlanok lettek.... :O :(((

[ Szerkesztve ]

(#52194) Bozek válasza canniball (#52158) üzenetére


Bozek
nagyúr

Rossz linket adtam meg. Ez a jó: [link]

Ez a hegylakók RSS címe: http://hegylakok.hu/feed/?

(#52195) canniball válasza Bozek (#52194) üzenetére


canniball
nagyúr

Igen, ez az.

Vasinger!
Fogalmam sincs milyen az i-app, de ezzel rábökök, megnyitja és nézhetem, nekem ennyi elég. :)

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#52196) twine válasza goom (#52190) üzenetére


twine
addikt

Második kérdésre megvan végre mégis az importálás:
maps/bejelentkezel a fiókodba/bal oldalon alul earth-re váltasz/jobb oldalon alul fogaskerék/saját helyek/ bal oldalon térkép létrehozása alatt van az, hogy "Vagy hozza létre a klasszikus Saját térképekkel" erre rányomsz...és VOILÁ :((( megjelenik az importálás....a k*va anyjukat,,,,, :(((
Szóljon ha valaki tud rövidebb utat :R

[ Szerkesztve ]

(#52197) szemmelver


szemmelver
aktív tag

Hali!

Megtudja azt valaki magyarázni, hogy miért van ez a jelenség?

Letöltöm a Real Racing 3-mat a Telefon memóriára, letölti a hozzá tartozó kiegészítőket stb.... játszok vele tök jó minden, majd csatlakoztatom a telefonhoz az sd kártyát, rábökök a Real Racing-re és megint elkezdni letölteni a kiegészítőket... :(((
Azt vettem észre, hogy ilyenkor inaktívvá válik a telefon memória... Lehetséges ez??

Valaki legyen szíves adjon valami választ, mert már napok óta szenvedek vele...

Üdv!

(#52198) Bozek válasza canniball (#52195) üzenetére


Bozek
nagyúr

Este megnézem, de most mobilnettel nem szórakozok.

(#52199) artid


artid
aktív tag

Sziasztok.
Gyári programok eltávolítására 4.2.2-ről milyen progit ajánlatok?
Ezt?
[https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jumobile.manager.systemapp]

Samsung S23+, Galaxy Watch 6 Classic

(#52200) canniball válasza Bozek (#52198) üzenetére


canniball
nagyúr

OK, köszi!

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.