Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) seniman válasza MiklosSaS (#750) üzenetére


seniman
addikt

Nem sok játéknál jelenthet problémát,volt kétmagos kártyám,szinte minden játék hajtotta mindkét magot.De hát olyan konfig úgysem létezik,ami minden játékhoz tökéletes :N

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#752) MiklosSaS válasza seniman (#751) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Nalam altalaban nem volt baj vele....ACIV, batman, Ghost Recon, FC3, SN GW2......kb ezek voltak azok a jatekok ahol ne ment rendesen vagy egyaltalan a CF.

BF3, BF4, Sniper Elite II, Crysis3, Tomb Raider, stb.......jol hasznalta a CF-et.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#753) SimonYana válasza MiklosSaS (#752) üzenetére


SimonYana
addikt

A BF4 szerinted jól használja? Ne viccelj már! :F Microlaggos az egész , akadozik , olykor be megy 40 FPS alá , van ahol 100 FPS felett van (1440p-ben).

® SimonYana ®

(#754) MiklosSaS válasza SimonYana (#753) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Igaz en csak olyan 25-30 percet jatszottam BF4-et 7990-el, de nekem eleg jonak tunt a kartya a jatekhoz.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#755) SimonYana válasza MiklosSaS (#754) üzenetére


SimonYana
addikt

Az bőven elég , hogy észre vedd a microlaggot , de tegyél be utána egy NV vagy egy szóló AMD és meg fogsz lepődni mennyire folyamatos a játék. Az a baj hogy nincs viszonyítási alapod és megszoktad már ezt a látványt! :DD

® SimonYana ®

(#756) MiklosSaS válasza SimonYana (#755) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Hat lehet benne valami..7990-rol 780-ra, aztan 780 SLI-re es vegul 780Ti-re valtottam. A 780 sli is laggolt.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#757) Geryson válasza NastyHUN (#725) üzenetére


Geryson
addikt

Örök hála Kolléga! :) Az az igazság, hogy egyrészt nem is igazán foglalkoztam ezzel a dologgal a másik meg, hogy a 7990 az első ATI kártyám, eddig mindig NVIDIÁ-s voltam és ott valahogy ügyesebben fel volt építve az oldal (vagy csak én nem voltam ennyire lusta). Most letöltöttem, megnézem, hogy fagy-e a Hitman (amivel kb. fél évente játszom szintén vagy 1 órát sajnos) :(

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#758) Geryson


Geryson
addikt

Mitől lehet az, hogy feltettem az utolsó drivert (amúgy szerintem ez is volt fent) és hiába indítom el AMD konzolból akár a játékot, mégis kikapcsol a gép, ahogy elkezdek mozogni a Hitman-ben? Ilyet esküszöm még nem láttam... :(

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#759) seniman válasza Geryson (#758) üzenetére


seniman
addikt

Kékhalál vagy csak simán leáll?

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#760) hszilard666 válasza Geryson (#758) üzenetére


hszilard666
veterán

Wilkommen auf AMD! Én akkor adtam el a 7990 et amikor felraktam a drivert és nem fekete képernyő fogadott boot után. Legyalultam a windózt és a driver telepítése után szintén nem ment :W

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER, ZOTAC GTX 1060 6GB tinyurl.com/yh5zwxf2

(#761) MrPetya19 válasza hszilard666 (#760) üzenetére


MrPetya19
addikt

Jó hogy nem vettem.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#762) hszilard666 válasza MrPetya19 (#761) üzenetére


hszilard666
veterán

Csak az én konfigomban csinálta, havernál nem :W Pedig ratyibb gépe van :U

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER, ZOTAC GTX 1060 6GB tinyurl.com/yh5zwxf2

(#763) MrPetya19 válasza hszilard666 (#762) üzenetére


MrPetya19
addikt

És újabb? (pl a deszka)

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#764) hszilard666 válasza MrPetya19 (#763) üzenetére


hszilard666
veterán

Egy asus p8z77 vlx vagy valamwlyik p8z77 volt full ATX es lapban csücsült 3570k val. Nálam meg 3770k val egy Asus sabertoothz77 ben.

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER, ZOTAC GTX 1060 6GB tinyurl.com/yh5zwxf2

(#765) MrPetya19 válasza hszilard666 (#764) üzenetére


MrPetya19
addikt

Értem, mert pl 290-enekkel régi alaplapokban vannak gondok.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#766) SimonYana válasza hszilard666 (#760) üzenetére


SimonYana
addikt

Nincs ott ekkora gond az AMD-vel! Ja és mennyibe kerül használtan egy GTX Ti és mennyi egy 290 vagy X ? Nem kicsi az árkülönbség a teljesítmény meg ott van azért!

® SimonYana ®

(#767) hszilard666 válasza SimonYana (#766) üzenetére


hszilard666
veterán

Ebben igazat adok! :R a 7990 volt a 4. AMD vgam, csak vele volt gondom, 7970, 7870xt 7850 tökéletesen ment mind! A 290 használtan még mindíg az egyik legjobb üzlet :K (a legjobb a 100ks 7990 :D)
A 780tit csak azért vettem meg mert filléres áron találtam :B az itthoni 200ks ref ár egy vicc :U

[ Szerkesztve ]

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER, ZOTAC GTX 1060 6GB tinyurl.com/yh5zwxf2

(#768) SimonYana válasza hszilard666 (#767) üzenetére


SimonYana
addikt

Nem tudom , hogy van aki megveszi mostanában 200-ért mikor 120-ért 290 is van?! Na mindegy! Én is imádom az NV-t és volt is Asus 780 Ti-m , de a 290-es megbirkózik a BF4-el 1440p-ben simán gond nélkül!
Sőt a jelenlegi 7970 is simán megy 1440p-ben Ultrán a BF4 akadás mentesen!

[ Szerkesztve ]

® SimonYana ®

(#769) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Mar itt is indul az AMD vs NVIDIA flame ?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#770) hszilard666 válasza MiklosSaS (#769) üzenetére


hszilard666
veterán

Nem flame :B Csak dumálunk :R Nem habzó szájjal bizonygatjuk hogy melyik a jobb :D
SimonYana:
A DCU2 es 7970 csodás halk is és agyon húzható :K Sajnos nekem refim volt, ő is jól ment de hangos volt, mondjuk egy mostani ref vga hoz képest elfogadható volt a hőfok és a hang is:D

[ Szerkesztve ]

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER, ZOTAC GTX 1060 6GB tinyurl.com/yh5zwxf2

(#771) SimonYana válasza hszilard666 (#770) üzenetére


SimonYana
addikt

Lehet el sem adom! Ez mindenre jó VGA és olcsó is. Lagalábis 60-ért még alkudoznak. Nagyon meg vagyok elégedve vele.
Persze a 7990 is ott van a szeren , főleg 100-ért. De nem kell akkora teljesítmény nekem ! Had vigyék!

® SimonYana ®

(#772) seniman válasza SimonYana (#771) üzenetére


seniman
addikt

Sosem értettem mire alkudoznak a lámák minden alap nélkül :( Két darab van per pillanat az aprón és a tiéd az olcsóbb,tehát semmi ráció nincs benne.Alkudozni olyanra kell,amivel tömve van az apró,mint mostanában a bányaomlás után az R9 széria.Pár hónapja össze is verekedtek volna ennyiért érte,a 7990-eseknek meg már nyoma se lenne :K Amúgy hétköznapi használatra milyen a nagy ördög,gondolok itt zajra,hőfokra,teljesítményre?YT-n láttam róla videót,igaz ott bench táblán volt nem házban,de kis terhelésen ott lehetett hallani mellette az utca zaját is,zárt ablakoknál.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#773) SimonYana válasza seniman (#772) üzenetére


SimonYana
addikt

Nézd a 7990-esek hűtése az egyik legjobb és erről koppintották a többit szerintem!
Csendesebb szerintem mint egy Toxic , de hangosabb a DCU II.-nél. Azért nem semmi léggel lehűteni 2 db nem gyengén melegedő GPU-t!Bányászatra már nem volt alkalmas a léghűtés , mert túlmelegedett! Ezért volt rajtuk víz. Viszont az ITT szerepló radi a 4 db veltivel 70 fok alatt tartotta bányászaton a 2 db 7990-et. Az az 4 db GPU-t. Az azért nem gyenge ettől a raditól!

® SimonYana ®

(#774) seniman válasza SimonYana (#773) üzenetére


seniman
addikt

A bányászat része annyira nem érdekes számomra,abból az őrületből szerintem csak a kártyák forgalmazói meg az áramszolgáltatók profitáltak :DDD A lényeg hogy normál játék alatt vállalható.Tesztben a Titan és a 690-es közé lőtték be a hangját,csak mivel egyik se gyakori vendég nálam,ez az info annyit ér mintha mondtak volna egy nyers decibel értéket :D Minden esetre nagyon piszkálja a fantáziámat ez a szörnyeteg,csak rossz emlékeim vannak a 2GPU-s AMD/ATI kártyákról,bár azóta kicsit fejlődött a technika.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#775) Geryson válasza seniman (#759) üzenetére


Geryson
addikt

Simán újraindul a gépem, de egy másodperc alatt. Érzi is a Windows, hogy valami inkorrekt leállás volt, mert feljön az a menü, hogy normál, vagy safe módban akarom-e indítani. :)

A kérdésedre válaszolva amúgy egy rohadt jó kártya szerintem. Nekem nem is tűnik hangosnak és az FPS az meg ultrabrutál. Csak a Hitman fagy, de a többi játéknál minden fullra húzva simán 60-100 FPS-em van, akármivel játszom. Én nagyon jó áron vettem, nettó 120-ért egy alaplappal együtt Scan-en, szóval tökre jó vételnek tartottam akkor is és most is.

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#776) SimonYana válasza Geryson (#775) üzenetére


SimonYana
addikt

Nem a játékkal van ott valami gáz?

® SimonYana ®

(#777) MiklosSaS válasza Geryson (#775) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Annak idejen en is elcsiptem a scan-en 400 ezert. Ebay-en meg elment joval dragabban :D

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#778) NastyHUN válasza SimonYana (#726) üzenetére


NastyHUN
csendes tag

Jogos a 2 pont :)
Meló végén voltam, kapkodtam és csak control/C volt :R

Don't hate the hacker ! Hate the code... :)

(#779) SimonYana válasza NastyHUN (#778) üzenetére


SimonYana
addikt

:))

® SimonYana ®

(#780) NastyHUN válasza SimonYana (#776) üzenetére


NastyHUN
csendes tag

Sztem is a játék törésével lesz valami bibi.

Nekem egyik 7990 se fagyott meg vagy indult újra SOHA játék alatt !!!
Bányászatnál már volt hogy kinullázta a rendszert, de KINYÍRHATATLANOK ezek a kártyák ! :C

Don't hate the hacker ! Hate the code... :)

(#781) seniman válasza NastyHUN (#780) üzenetére


seniman
addikt

Volt nekem is olyan BlackBox releasem,ami állandóan fagyott.Már majdnem felrúgtam a gépet,utánaolvastam és mindenkinek gondja volt vele.Kipróbáltam egy másikat,azóta is fut.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#782) Geryson válasza NastyHUN (#780) üzenetére


Geryson
addikt

Steam-es, nem tolom virágboltival soha.

Ami furcsa, hogy decemberben vettem meg ezt a kártyát, azelőtt soha nem volt gondom vele (baromi keveset játszom), most ugye újra kellett tennem az egészet az új rendszer miatt, tehát a Hitman is új és mégis fagy. Mondjuk az így belegondolva lehet, hogy én fent hagytam a "régi" Hitman-t és amikor a Steam-en letöltöttem újra, akkor ugye nem szó szerint installált egyet végig, hanem csak végigfutott a csúszka, kirakta a parancsikont és szevasz, játszhattam.

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#783) hszilard666 válasza Geryson (#782) üzenetére


hszilard666
veterán

Próbáld meg kikapcsolni a catalystban a crossfiret, hátha segít. :F

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER, ZOTAC GTX 1060 6GB tinyurl.com/yh5zwxf2

(#784) keksz077


keksz077
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék egy-két dolgot kérdezni a 7990-esről, és kérném ne vegyétek se rosszindulatnak se szőrszálhasogatásnak..
Például, hogy a COD Ghosts hogyan fut a kártyával, főleg a multiplayer része érdekelne..
Sajnos találtam elég bizarrnak nevezhető teszteket, amik nem elég meggyőzőek, sőt, alig teljesít a kártya..
Driver támogatottsága jó?
Kezdek arra gyanakodni, hogy azért szeretnének az emberek mélyen áron alul megválni tőle, mert hasonlóképp jártak vele, mint anno a 6990-el, a kártya erős (lenne), de vegyesen teljesít, nincs hozzá "értelmes" driver..
Nem szeretnék egy abszolút vesztes üzletbe belemenni..

Köszönöm :R

(#785) SimonYana válasza keksz077 (#784) üzenetére


SimonYana
addikt

Sajnos van amelyik játék elég siralmas , de nem mind! Az hogy ár alatt van , az főleg , mert a leg jobb volt bányászatra ás már nem üzlet a bányászat! Más AMD kariból is túlkínálat van , csak azoknál minden játék tökéletes. Igen lehet driver gond , de sajnos nem biztos , hogy az AMD bűne , mert akkor semelyik játék nem menne! éN A BF4-EL PRÓBÁLTAM. SAJNA VANNAK ÉSZREVEHETŐ MICROLAGGOK. A többit én nem teszteltem! :R

® SimonYana ®

(#786) hszilard666 válasza keksz077 (#784) üzenetére


hszilard666
veterán

Szia!
Már okés a driver támogatás, nyugodtan beruházhatsz egyre, itt van az aprón fillérekért blokkal együtt is! :K Azt sajnos nem tudom hogy hogyan megy a COD ghost, de általában a tripla A s címek rendesen szokták kezelni a több gput, arra viszont figyelj hogy ne pici házba rakd, mivel ott tud fűteni rendesen :D
Mod:
Hopi, megelőztek :B

[ Szerkesztve ]

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER, ZOTAC GTX 1060 6GB tinyurl.com/yh5zwxf2

(#787) keksz077 válasza hszilard666 (#786) üzenetére


keksz077
csendes tag

A körítés megfelelő, a házam, annak hűtése is jó, de engem kifejezetten a COD Ghosts érdekelne, ezek után, nézzétek meg hol van a 7990: [link]

(#788) hszilard666 válasza keksz077 (#787) üzenetére


hszilard666
veterán

Ott biztos volt valami para, mert a 7990=2db 7970ghz edition, és ott még 1db is meg előzte. :F

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER, ZOTAC GTX 1060 6GB tinyurl.com/yh5zwxf2

(#789) SimonYana válasza keksz077 (#787) üzenetére


SimonYana
addikt

Hát ez tényleg siralmas és egyértelműen a driver , hiba , mert ott kellene lennie az 1. vagy a 2. helyen! :F
Ezt kukkold meg!
Én ezzel sosem játszottam , de a kutya mozgása az borzalmas! :F

[ Szerkesztve ]

® SimonYana ®

(#790) hszilard666 válasza SimonYana (#789) üzenetére


hszilard666
veterán

Ezek már ratyik :U A cod4 óta nem igazán volt jó rész, csak a zsé miatt "fejlesztik" a játékot. És nem ez a durva hanem az hogy ezt csillióan megveszik évről évre...

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER, ZOTAC GTX 1060 6GB tinyurl.com/yh5zwxf2

(#791) keksz077 válasza SimonYana (#789) üzenetére


keksz077
csendes tag

Igen, a kutya mozgása, tudom, tragédia, mint még annyi más is ebben a játékban..
Találtam aztán egy multiplayer videót[link], meg egy hozzászólást:

"i have 7990 , amd fx 8350 4.2 ghz 16 go corsair vengeance is a monster bf4 ultra = 90 fps cod ghost 40 fps . fuck ! FUCK ! FUCK !"

Sajnos nem győződtem meg.
Nem szeretnék kompromisszumokra kényszerülni, ha már egyszer ilyen kártyát vennék. :R 

(#792) SimonYana válasza hszilard666 (#790) üzenetére


SimonYana
addikt

A COD4-et vagy 5 ször végig toltam , de ez rettenetes! A gyerek is lő minden felés csak az ellenségre nem! A helikopterhez mire megtalálja a célfegyvert és körbe lövöldözi! :W
Amúgy az új driverrel úgy néz ki rendesen megy! Legalábbis a videó szerint.

® SimonYana ®

(#793) SimonYana válasza SimonYana (#792) üzenetére


SimonYana
addikt

Nem szeretnék kompromisszumokra kényszerülni, ha már egyszer ilyen kártyát vennék
A 100 ezres áron még csak hagyján , de gondold el aki 200 vagy 300-ért vette meg! Mert annyi is volt az ára! :DD

® SimonYana ®

(#794) keksz077 válasza SimonYana (#792) üzenetére


keksz077
csendes tag

Nem rettenetes, csak nehezebb.
Sok a mikrolag, optimalizálatlan.
Csak félek, hogy több AMD oldalon, mint az NV-nél.
Majd meglátjuk, még kitalálom.. ;)

"gondold el aki 200 vagy 300-ért vette":

HÁT EZ AZ!!! :C

De kevesebbért, öt forintért sem érne annyit, ha ilyen..

[ Szerkesztve ]

(#795) SimonYana válasza keksz077 (#794) üzenetére


SimonYana
addikt

Hát ha 5 Ft-ot sem ér meg neked , akkor ne is törd a fejed!
Szerintem a játék rettenetesebb , mint ahogyan fut a 7990-en! :)) Nincsenek rendes színek , alig látni az ellenfelet , minden szürke és egybe olvad. Még a kutyámat is tüzelném , ha nem lenne felette színes felirat.
Lehet én vagyok már öreg és vak , de ebben az esetben a kártya lenne a lig kisebb problémám!
Te is szerintem a társaság miatt vagy fent.
Ha FULLHD-ban tolod , vegyél egy jó 7970-et és felejtsd el az összes többit! Én a BF4-et tudom vele ultrán játszani 1440p-ben. :))

® SimonYana ®

(#796) Geryson válasza hszilard666 (#783) üzenetére


Geryson
addikt

Megnézem ezt az opciót is, mert sajnos továbbra is fagyok (hiába az újrarakás). :(

Amúgy brutál, 1920x1080, minden a legmagasabb beállításon és átlag 100 FPS a benchmark során! :)

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#797) keksz077 válasza SimonYana (#795) üzenetére


keksz077
csendes tag

Régóta multizom, és nem csak a társaság miatt, egy nagy darab téglát viszont nem szeretnék látni a gépemben, két másik helyett, amiken sokkal jobban fut, sajnos, ahogy észreveszem.
A játék pedig valóban tragédia, de itt most, szintén sajnos, nem ez a lényeg. :( :R

(#798) SimonYana válasza keksz077 (#797) üzenetére


SimonYana
addikt

De most akkor megadtad magadnak a választ is! mit remélsz tőlünk , hogy rábeszéljünk , vagy mit szeretnél? Mert már lassan Te beszélsz minket le! :DD

® SimonYana ®

(#799) keksz077 válasza SimonYana (#798) üzenetére


keksz077
csendes tag

Pont, hogy rábeszéljetek! :DD

(#800) seniman válasza keksz077 (#799) üzenetére


seniman
addikt

Azon nem múlik :DDD Konzultálj Yana kollégával kettő is van neki eladó,víz is van hozzá :K Amúgy egy játék miatt kár egy ördögi kártyát temetni,nekem volt olyan játékom ami fagyott nvidiával,pedig arra lett fejlesztve.Mégse a kártyát köpködtem le,hanem ment a játék a levesbe.Volt ezer más,ami viszont gyönyörűen ment.Konkrétan a Ghost kedvéért egy forintot nem költenék gépfejlesztésre :( Ez mindig is ilyen műfaj lesz,olyan játék soha nem lesz ami mindenen 100%-os lesz.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.