Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GreatL


GreatL
őstag

Annyira gyatra a telepítéskezeleés meg úgy általában minden... Epic kliens borzasztó.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#2) Daelion válasza GreatL (#1) üzenetére


Daelion
őstag

Én évek óta használom meg veszek rajta játékokat is, komolyabb bajom még nem volt vele/célnak megfelel. :) 'Semmivel sem használom többre a Steam-et se vagy akármelyik másik launchert/klienst'

[ Szerkesztve ]

(#3) 5150head


5150head
senior tag

"...havi minimum egy ingyen játék..." Heti lesz az havi és ált. kettő játék nem egy. (minden hét csütörtökén cserélődik)

(#4) GreatL válasza Daelion (#2) üzenetére


GreatL
őstag

Egyébként ez a vélemény is jogos. Amúgy vettem rajta én is néhány játékot.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#5) Daelion válasza GreatL (#4) üzenetére


Daelion
őstag

Hát másik szemszögből én is meg tudom érteni, hogy mi nem tetszik benne sokaknak de nekem mint 'minimalista' felhasználónak megfelel. Igazából egyik ilyet sem szeretem vagy utálom jobban a másiknál. 'mindegyik ilyen játék launcher/kliens szükséges gonosz manapság, oké talán a GoG nem annyira :D '

Na mind1 kíváncsi leszek az idei ingyenes felhozatalra. 'idén már nem tervezek semmit venni, de ingyenes jöhet persze'

(#6) doooo válasza GreatL (#1) üzenetére


doooo
veterán

Borzasztó, valóban. Rühellem az egészet, de a telepítéseket/frissítéseket pláne. Abnormálisan lassú is a többihez képest (Steam/Ubisoft Connect/Origin).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.