Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) BonFire válasza artiny (#350) üzenetére


BonFire
veterán

Idézem magamat:

"Ha MP4 kell, akkor utólag még át kell konvertálni valamivel"

AE-ben tömörítetlenül renderelünk általában, hogy a minőség a lehető legjobb legyen. Ezért is nincs gyárilag beleépítve a sok tömörítő kodek. A kirenderelt klipek a videoszerkesztés során úgyis egy nagyobb videó részei lesznek. Abban készül a végső render, ami már lehet kábé bármi.

A MOV-ot bedobod egy Format Factory-ba például, és a fentebb leírt beállításokkal MP4-re konvertálod.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#352) artiny válasza BonFire (#351) üzenetére


artiny
őstag

jaj már ertem. de amit mondtal, hogy megadhato h a mov nak mekkora legyen a merete a vegen? pl beallithato h max 5giga legyen a kimenet, es akkor o ugy fog a minoseggel jatszani, h a vegen beleferjen?

(#353) Rayyy válasza artiny (#350) üzenetére


Rayyy
senior tag

Nem látom, hogy pontosan milyen verziót használsz, de sajnos a low quality támogatást megszüntette az Adobe a legújabb verziókban.
LINK
Egyébként Media Encodert kell használni, ha nem akarsz nagyon más programot feltelepíteni. Olyankor az adott composition-on állva File / Export / Add to Adobe Media Encoder... és ott jóval több lehetőség van.
Egyébként rengeteg lehetőség van még. Kirendereled a nagy méretet AE-ből, aztán bármelyik online converter vagy ingyenesen letölthető converter megoldja a problémádat.

Minden a legnagyobb render!

(#354) BonFire válasza Rayyy (#353) üzenetére


BonFire
veterán

Az online konverter nem barát, ha 25 Gigát kell feltölteni...

Amúgy nehezen tudom elképzelni, hogy valaki AE-vel foglalkozik úgy, hogy közben egyéb irányú videóipari tevékenységet ne folytatna, tehát minimum van neki egy bármilyen videoszerkesztője (ami nem WMM), amiben aztán a ma elterjedt formátumok bármelyikébe renderelheti a videót.

Premiere, vagy Sony cuccok, tökmindegy. Vagy már említettem az ingyenes Format Factory-t is.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#355) Rayyy válasza BonFire (#354) üzenetére


Rayyy
senior tag

Nem értem, hogy a leghosszabb bekezdést mire írod. Ha valaki mindenféle videóipari tevékenységet folytat, az nem kérdezi meg ebben a topikban, hogy hogy lehet kicsi méretű videófájlt exportálni... vagy félreértek valamit?

Minden a legnagyobb render!

(#356) BonFire válasza Rayyy (#355) üzenetére


BonFire
veterán

Mindenki úgy kezdi a videózást, hogy felteszi ugyanezeket a kérdéseket. Lehet, hogy van neki Premierje, csak még nem próbálta, mit tud.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#357) Vesa válasza BonFire (#356) üzenetére


Vesa
veterán

De ő azt szeretné, hogy a program az általa előre meghatározott fájlméret alapján (pl. 2GB) maga állítsa be a kompresszió mértékét úgy, hogy a végeredméy beleférjen a keretbe, ilyen meg tudtommal nem létezik.

A tudomány a valóság költészete!

(#358) Rayyy válasza Vesa (#357) üzenetére


Rayyy
senior tag

Úgy emlékszem, hogy a Xilisoft tudja... de már rég használtam. Vagy lehet, hogy csak annyit tudott, hogy amikor állítottad a minőséget, akkor egyből írta is a valószínűsített méretet... meg kell nézni.

Minden a legnagyobb render!

(#359) BonFire válasza Vesa (#357) üzenetére


BonFire
veterán

Vannak online bitrate calculatorok, én is szoktam őket használni. Itt van az egyik, amelyik szvsz a legjobb.

http://www.cole2k.net/bitrate-calculator.html

Bocs a kattintható link hiányáért, mobilról vagyok.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#360) Vesa válasza BonFire (#359) üzenetére


Vesa
veterán

Na, ez jó, akkor ez kell a kollégának. :-) Itt be tudja lőni a bitrate-et, a programban meg már csak ennek megfelelően kell beállítani. Én még életemben nem használtam ilyet. :D

A tudomány a valóság költészete!

(#361) BonFire válasza Vesa (#360) üzenetére


BonFire
veterán

Azt is jó tudni, hogy hiába rendereled 15 ezres bitrátával, azt a YouTube lekonvertálja kábé az 1/10-edére, 1500-ra. És olyan lesz a videó, mint egy rakás trágya.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#362) trialboj


trialboj
őstag

Esetleg ért valaki komolyabban az afterhez, hogy ezt a sablont kicsit el tudja nyújtani?

Van erre valami nagyon fapados mód is? Pl 25 ról 30 ra emeltem a frameratet, ha feltolnám 60 ra majd 30 ba renderelném ki az segítene?

Valamiért csak 60 fps lesz hiába állítgatom 30 ra.

Aki vállalná, hogy kicsit megnyújta a magazin lapjainak bemutatását átlapozását az elején, 7 mp ről mondjuk 10-12 re, annak értelem szerűen ingyen elküldeném.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#363) BonFire válasza trialboj (#362) üzenetére


BonFire
veterán

Time Warp effekt mit csinál vele?

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#364) xtro válasza BonFire (#363) üzenetére


xtro
aktív tag

:K

(#365) SheriffHUN


SheriffHUN
csendes tag

Sziasztok! Olyan embert keresek aki ae-ben tudna nekem egyedi munkát végezni, de nem tudom hogy kell beírni a google-ba és ide keveredtem hozzátok:) Olyan effektes videókra gondolok, hogy pl. logo bemutató meg ilyesmi. Az egyediség fontos lenne, tehát valamelyest tapasztalt embert keresek. Pl. ha azt szeretném, hogy füstből jöjjön elő egy logó akkor azt meg tudja csinálni, vagy pl. változzon homokká egy kép amit elfúj a szél azt is. Mennyibe kerül kb. egy ilyen munka ? pár ezrek (pl, ha valaki órabérben dolgozik) vagy több 10E ? Néztem a videohive oldalon project-eket, elég olcsónak találom őket. Arról is lehet szó, hogy kinézek ott egy effektet amit én szeretnék valakivel megcsináltatni.

https://aduasz.com

(#366) BonFire válasza SheriffHUN (#365) üzenetére


BonFire
veterán

A tömeggyártásban az az olcsó, hogy sablonból dolgoznak. Az animáció már megvan, egyszerűen csak átírja a szöveget és kész. Plusz néhány random beállítást megváltoztat a részecskegenerátoron, hogy tényleg ne legyen túl egyforma, de ezzel együtt az egész animáció még mindig nagyon fog hasonlítani ezer másikra.

Az egyedi animációhoz sok rutin, és drága kiegészítőcsomagok kellenek. Ezt kell benne megfizetni.

logó bemutató – logo presentation

a kifejezés, amit keresel.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#367) SheriffHUN válasza BonFire (#366) üzenetére


SheriffHUN
csendes tag

Köszi a választ! Találtam ezt-azt a neten, de az a 2 ember aki ilyet vállal szerintem baromi drága lehet az ügyfelei alapján (pl. bank :)). Ha pontosul az elképzelésem majd jelentkezem nálatok, hátha itt is meg tudja valaki csinálni. Mert az hogy van már 100 másik hasonló az nem baj, nagyon sok olyan videót találtam (ingyenes, fizetős projectekkel), ami nekem megfelelne, ha valaki meg tudja csinálni. Elsősorban képeket szeretnék animáltatni egyedi elképzelés szerint. Pl, a "homokká" válás effekt az ami most tetszik nekem, arra sok példát láttam. Ha megvan a project, akkor lehet többen meg tudnák csinálni nekem, hogy egy képen valamiből homok legyen, vagy homokból épüljön fel. Rövid 1-5 másodperces effektekre lesz csak szükségem.

[ Szerkesztve ]

https://aduasz.com

(#368) BonFire válasza SheriffHUN (#367) üzenetére


BonFire
veterán

Szerintem nem árt, ha egy kicsit elmélyülsz az AE működésének rejtelmeiben, mert nem olyan egyszerű az egész, mint amilyennek kinéz. Persze ha már van egy bevált template-d, amit újra meg újra felhasználhatsz, azzal időt takarítasz meg, de mire azt megszülöd, az valódi művészet.

Maga egy tutorial végignézése is egy óra vagy még több. Az alkalmazása még hosszadalmasabb.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#369) SheriffHUN válasza BonFire (#368) üzenetére


SheriffHUN
csendes tag

Azt már eldöntöttem, hogy én nem fogom használni a programot. Gondolom, hogy nem egyszerű megtanulni. Ahogy nézem a videókat is a youtube-on látom hogy szakértelmet igényel és gyakorlatot mire megismered a programot. Mondjuk azt elképzelem magamról, hogy egy letöltött projectben a szöveget át tudnám írni, de attól még nem gyújtanék örömtüzet:) Arról nem is beszélve, hogy "béna" vagyok a grafikához, rajzolni sem tudok, csak van szép érzékem és tetszenek amit az after effectel tudtok készíteni. Nekem pedig pont ilyenre lenne szükségem.

Most is az after effectel kapcsolatban nézelődök xD, ha lesz kérdésem jelentkezem.

Köszönöm, hogy segítesz nekem Bonfire!

Egyébként neked, hogy megy az ae ? használod ? Gondolom szeretsz a grafikával foglalkozni, mert látom az aláírásodban, hogy (talán) rajzpadot árusítasz.

[ Szerkesztve ]

https://aduasz.com

(#370) Vesa válasza SheriffHUN (#367) üzenetére


Vesa
veterán

Valójában a konkrét feladat ismeretének hiányában nem lehet megmondani, mennyi idő (és mennyi pénz lesz) elkészíteni. Ami a megrendelőnek csak egy szimplának tűnő "legyen homokvihar", annak elkészítése akár napokig is eltarthat. Mas esetben tenyleg lehet csak 1-2óra is.

A tudomány a valóság költészete!

(#371) SheriffHUN


SheriffHUN
csendes tag

Sziasztok, jelentkezem az elképzeléssel és a kérdésemmel.

Egy képen lévő tárgyat szeretnék after effectel eltüntetni vagy előhozni "homok" effektel.
Példa kedvéért feltöltöttem egy képet.

A két effekt amit tetszik a vieohive oldalon:
1. sand effect

Ez egy logo effekt, de ami jó benne, hogy a logo "homokból épül fel" és az eltüntetés rész is benne van, mintha elfújná a szél.

A 2. sand effect ami tetszik. Ebben az "eltüntetés" rész nincs benne, de a homokból "előhozás" tetszik nekem.

A kérdésem felétek az lenne, hogy a feltöltött képen lévő várat a két effekt valamelyikének felhasználásával el lehet-e tüntetni vagy előhozni ? A vár mögötti hátteret gondolom meg kell rajzolni. :)

Nehéz feladat ez ? Meg tudná ezt itt valaki valósítani ? Mert akkor beszélni fogok a grafikussal, hogy rajzoljon nekem egy képet.

[ Szerkesztve ]

https://aduasz.com

(#372) rii


rii
nagyúr

sziasztok

Van egy "blur-ozott" (elmosott) kép, és a "nem blur-ozott"- ba kellene átmennie ....
... hogy lehet AE-ben a két kép közti átmetet egy mozgóképben létrehozni?

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#373) BonFire válasza rii (#372) üzenetére


BonFire
veterán

Dobsz rá egy Gaussian Blur szűrőt, amely erősségét nagyra veszed, nyomsz egy kulcskockát, majd elviszed a kurzort a végére, ott az erősséget 0-ra veszed, létrejön egy új kulcskocka és kész.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#374) Vesa válasza rii (#372) üzenetére


Vesa
veterán

Válaszoltam neked PS topikban! AE-d gondolom nincs legál, csak emiatt meg nem fogod megvenni, warez verrel meg ne kockáztasd a biztonságodat. Szedd le amit a Photoshop topikban linkeltem, azzal meg tudod csinálni, ráadásul elég logikus is a program.

A tudomány a valóság költészete!

(#375) rii válasza BonFire (#373) üzenetére


rii
nagyúr

köszönöm!
meg is próbálom!

(#374) Vesa:
ajj ebbe a nagy hajtásba azt mán nem is vettem észre

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#376) Tiki-Taka TV


Tiki-Taka TV
újonc

Sziasztok! A focival foglalkozó Youtube csatornámra keresek olyan "besegítő/kisegítő" személyeket, akik egyrészt imádják a focit, másrészt pedig otthonosan mozognak a videószerkesztés világában, legfőképp az After Effects kezelésében. További információért a profilomnál található email címen keressetek! Köszönöm!

(#377) Rayyy


Rayyy
senior tag

3-4 éve csináltam egy cuccot, amibe animált gifet importáltam és nem volt semmi probléma. Most újra elővettem, de a gifekkel nem akar semmit csinálni, újonnan sem akar importálni... ezt a hibakódot dobja. Tud erre valaki valamit?

Minden a legnagyobb render!

(#378) rii


rii
nagyúr

sziasztok

munkahelyemtől kaptam egy egyszerű feladatot, csak még mindig sík 0 vagyok AE-ben ....

van egy 20 mp-es video,meg egy 60 mp-es video

a 20 mp-est bele kell tenni a 60 mp-esbe a 10. mp-től

illetve kaptam szöveget, amivel feliratoznom kellene

valaki tudna segíteni, hogy mit merre lehetne találni ezügyben?

[ Szerkesztve ]

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#379) Vesa válasza rii (#378) üzenetére


Vesa
veterán

Ez eddig egy sima vágási feladat, amihez teljesen felesleges az AE. Fogsz egy bármilyen kicsit is értelmesebb video editort (pl. ingyenesből Hitfilm Express, Davinci Resolve), és importálod a két videot. A 60-ast behúzod a timeline-ra (szerkesztő sáv), odamész a 10mp-hez és elvágod. Az elejét hagyod ahol van, a másik felét elhúzod jobbra, az így keletkezett helyre pedig beteszed a mésik, 20mp-s videot. Végül a levágott videorészletet amit az előbb jobbra húztál, oda passzintod az egész végére. Feliratozás egyértelmű lesz a programban (Text).

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#380) rii válasza Vesa (#379) üzenetére


rii
nagyúr

köszönöm!

elsőnél közösségi médiás megosztást kért
másodiknál a mentett project-et finder-ral nem találtam
így az AE-nél kötöttem ki, ... de sikerült megcsinálni ....

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#381) rii


rii
nagyúr

sziasztok

ha van egy anim gif (földgömb forog) akkor hogy lehet betenni úgy AE-be, hogy ami transparency, az ne fehér legyen, hanem tényleg transparency?

PS-ben be kell hívni az anim gif-et, és másképp elmenteni, és azt betenni AE-be?

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#382) BonFire válasza rii (#381) üzenetére


BonFire
veterán

Bármilyen színt kikulcsolhatsz belőle, de én a helyedben nem próbálkoznék egy ratyi 8 bites giffel. Akkor már inkább csináld meg a földgömböt 3D-ben Photoshoppal, van hozzá letölthető map, amit csak rá kell húzni egy gömbre, és már forgathatod is. Azt pedig kirendereled videóként.

Aztán mehet AE-be.

Könnyebb elkészíteni, mint gondolnád. És szebb is lesz.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#383) rii válasza BonFire (#382) üzenetére


rii
nagyúr

köszönöm!

kérhetnék mindkét módszerhez pár szóban még útmutatást?

mert PS-ben rég próbáltam már hengerre vagy gömbre feszíteni bármit is, 3D-ben megpörgetni meg még sosem .-)

az AE-ben hol lehet megtalálni ezt a kikulcsolást? .-)
próbáltam keresni .-/

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#384) BonFire válasza rii (#383) üzenetére


BonFire
veterán

Földgömb Photoshoppal
Chroma key After Effects-szel

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#385) rii válasza BonFire (#384) üzenetére


rii
nagyúr

.-)
nagyon köszönöm!

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#386) gaara01


gaara01
tag

Hali van itt valaki, akinek sikerült magyarra varázsolni ezt a verziójú programot?
Adobe.After.Effects.CC.2018.v15.0.0.x64-D.G
Akinek sikerült, kérem írjon pár sort, miként tudom átállítani.

Rengeteg variációt kipróbáltam, amit eddig találtam neten, még töröltem is, de semmi nem változott. :(

(#387) BonFire válasza gaara01 (#386) üzenetére


BonFire
veterán

Számomra leginkább az a furcsa, hogy bárki is megpróbálja magyarul használni. A Photoshop oké; eléggé konzumer lett ahhoz, hogy legyen hozzá magyar nyelvű anyag, de az AE még nem annyira. Főleg nem olyan magyar nyelvű oktatóanyag, ami ráadásul magyar kezelőfelületen figurázik.

Remélem, az expression-öket nem fordították le magyarra! :))

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#388) Rayyy válasza BonFire (#387) üzenetére


Rayyy
senior tag

Dehogynem:
kígyózik(65,hatás("Csúszka Irányítás")("Csúszka"))

Minden a legnagyobb render!

(#389) Vesa válasza Rayyy (#388) üzenetére


Vesa
veterán

:D "Csúszka irányítás"...óriási! :D
Annál nagyobb vicc a Földön nincs, mint amikor technológiai szakszöveget fordítnaka le magyarra. Én már egy windowst sem tudnék magyarul használni, nemhogy bármilyen komolyabb grafikai programot...és nem sznobizmusból.

Ráadásul az oktatóanyagok 95%-ka angolul és angol kezelőfelülethez van, tehát aki tanulni akar, annak nem létezik rosszabb választás egy magyar felületnél. Profik meg eleve nem használják magyarul, vagy csak kevesen (ott is jórészt kényszerből láttam ilyet, ha a cég valamilyen buggyant hülyére bízta a szoftverek beszerzését...az sem AE volt hanem PS)

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#390) rii válasza Vesa (#389) üzenetére


rii
nagyúr

" .... ott is jórészt kényszerből láttam ilyet, ha a cég valamilyen buggyant hülyére bízta a szoftverek beszerzését. ... ."

jah ,-D
nálunk volt ilyen 2004-ben ,-D
bsa kopogtatottot az agency-nél,muszáj volt mevenni a CS2 csomagokat ... a magyart vették meg mer az olcsóbb volt ,-D
aztán mondtuk, h felejtős ,-D és vegyyék meg az ingálisht újra 4 gépre ,-D ...
multiply - szendvicspozitiv ... ennyi elég is volt a magyar PS-ből ....

egész konkrétan én voltam leb.szva amiért nem szóltunk a felől amiről meg se lettünk kérdezve
,-DDD

(#386) gaara01:
nem könnyű móka az biztos,és mindegyik program nyelvét másképp lehet megváltoztatni
yuoube-n keress rá (vagy itt a 2. találat ...... vagy az általad írt program-nál levő "hozzászólások"-nál hátha valaki tudja a választ

de minden szempontból jobb az angol,.... ahogy írták is a többiek ....

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#391) Rayyy válasza Vesa (#389) üzenetére


Rayyy
senior tag

Nekem már eleve a layereket sem szabad magyarul elneveznem (néha szoktam), mert ha kiadjuk a forrást külföldre, akkor ott néznek, hogy mi az a "hatter-csajalatti-atmenet".

Minden a legnagyobb render!

(#392) BonFire válasza rii (#390) üzenetére


BonFire
veterán

Nettó sz@rrágás, hogy a szoftverlicenszen spórol néhány garast, miközben a munkában kifejezetten hátráltat az angol nyelv hiánya, segédanyag híján marad a vaktában tapogatózás, ami végül is csökkenő munkatempóhoz, kitolódó határidőkhöz vezet, amiért végül vagy kötbért fizet, vagy a megrendelések X százalékát kénytelen visszamondani, mert nem tudja teljesíteni. Mindez amiatt, hogy fösvénykednek.

Nálunk a cégnél is ez a fillérb@szás megy, miközben egy raklapon van 3000 000 Ft kereskedelmi értékű készáru, és ebből kimegy 24 óra alatt négy kamionnyi, a munkaeszközön meg spórolnak, és négyszer vettek "jóárasított" címkecsévélőt 50 e Ft/db áron, ami kábé egy hónap után megadta magát, a TMK-sok állandóan szerelték, végül kábé 3 hónap elteltével ki kellett hajítani, mert nem ipari felhasználásra készült, és nem bírta a műszakonkénti 20 000 címkés nyomtatást. Végül ötödjére megvették a legjobbat, de ekkora már eltelt másfél év. Ez a cucc 200 000-be kerül és olyan, mint az álom. Mondtam a beszerzőnek, ha egyből ezt vették volna meg, nem kellett volna négyszer fölöslegesen fizetni a sz@rért, mi meg nem ettünk volna vele egy rakás ideget. :o

Tehát aki olcsón vesz, az kétszer vesz, mert végül rá fog jönni, hogy úgyis meg kell venni a drágábbat, mert csak azzal lehet hatékonyan dolgozni. :O

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#393) Vesa válasza rii (#390) üzenetére


Vesa
veterán

"szendvicspozitiv"

:)) :D Miből maradtam ki...komolyan felteszek valahonnan egy magyar PS-t és ránézek, ha idegbeteg vagyok.

Rayyy

Igen, hát ez érthető ha külföldre megy az anyag. Én is futottam bele már olyan free mockup-ba, ahol a layerek lengyelül voltak elnevezve. :)

BonFire

Ez egy jellemző példa sajnos. Mondjuk a magyar szoftverek beszerzésénél sokszor fel sem merül, hogy ez probléma, mert a beszerzést nem azok végzik akik dolgoznak is vele. A manager meg sokszor kb. annyit ért az egészhez, hogy a windows _intézőt_ :) képes használni, és mivel látja, hogy a pénzügyön Mancika is magyar windowst használ nagy megelégedéssel, nem érzi, hogy ez mekkora probléma egy tervező/grafikai program esetében.

A tudomány a valóság költészete!

(#394) gaara01


gaara01
tag

Üdv, meg lehet az csinálni CC 2018 programban azt, hogy nem írást szeretnék rögzíteni a pontokra, hanem egy PNG alapú képet, vagy PSD alapú képet/fájlt? Ha igen, hogy?
[link]

(#395) BonFire válasza Vesa (#393) üzenetére


BonFire
veterán

Van benne Gauss életlenítő is meg életlenítő maszk is. :)

Nem kell ahhoz feltelepítened, hogy kellőképp elszörnyedhess. Itt a magyar nyelvű leírás: LINK ;)

Szerk: ha nem lenne ott a linkben az angol név, a büdös életbe nem jöttem volna rá, mi a fene az a "színvetítés" . A color cast elszíneződést jelent még a szótár szerint is! :O :O :O

[ Szerkesztve ]

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#396) Vesa válasza BonFire (#395) üzenetére


Vesa
veterán

Fetrengek a nevetéstől és nem tudom abbahagyni! :D
Színvetítő...életlenítő... ez kész! :)) :C

A tudomány a valóság költészete!

(#397) mihulino


mihulino
tag

Igen..engem meg az érdekelne, hogy lehet a #& PS-t angolra váltani, mert YT tutorialokat úgy nézni, hogy melyik oszlopból melyik sorból melyik effektet használja épp a bemutató...hát öröm :)

(#398) Rayyy válasza mihulino (#397) üzenetére


Rayyy
senior tag

Uninstall...
aztán reinstall előtt a CC desktop app beállításai között kell az alapértelmezett nyelvet angolra állítani.

[ Szerkesztve ]

Minden a legnagyobb render!

(#399) mihulino válasza Rayyy (#398) üzenetére


mihulino
tag

Nagyon köszönöm, kipróbálom!

(#400) agika kerdez


agika kerdez
csendes tag

Sziasztok,

Renderelés kérdésben tudtok segíteni? AME-vel szoktam renderelni, de az exportált fájl minősége a várt alatt lesz - eleve kb. 4 GB nagyságúra becsüli az exportált fájl nagyságát, ami végül csak 600 mb körül lesz.
Szívesen írok több speciális infót, ha jelzitek, hogy tudnátok segíteni. :)

Köszi szépen! :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.