Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54651) Tibiajax válasza Integra (#54649) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

zőőőld sasok, szárnyaljatok. zőőőőőld sasok

(#54652) #84221696 válasza Integra (#54649) üzenetére


#84221696
törölt tag

Nem merem azt mondani, hogy ez a magyar mentalitás, mert az ellenkezőjére is tudnék példákat felhozni. De ez elképesztő és egyben nagyon szomorú. Jól mutatja a most hatalmon lévők mérhetetlen arroganciáját! :((

(#54653) szab.tam válasza Integra (#54649) üzenetére


szab.tam
nagyúr

"A 16 méter szárnyfesztávolságú óriási acél sast, a ferencvárosi megszállási emlékművet "
aki ezt így képes megfogalmazni cikkíróként, attól elég nehéz objektivitást elvárni.
gondolatait nyilvánvalóan a politikai hovatartozás vezérli.

mindazonáltal van jópár fura dolog az egész stadionmizériában, ami ugye sokunkat bosszant.
ez tény.

az vendégöltöző és a hazai közötti különbség már rég óta köztudott, csak magam többször hallottam már róla, kb. talán a szerkezetkész állapot körül került elő először.

ez az ellenfelek elleni pszichikai hadviselés része.
gondolom.
szabályosnak biztos szabályos.
mennyire sporszerű és etikus?
talán nem az. de fradi szurkolóként az ellenfelek lelkivilága a legkevésbé sem érdekel.
kapják meg azt, ami jár nekik, oszt' húzzanak haza 0 pontal.... :DDD

de ezt az öltözői témát megint egy olyan dolognak látom, ami téged sehogyan nem fog érinteni.
sem fradi szurkolóként, sem ellenszurkolóként, sem nézőként, sem sportolóként.
csak hát megint akadt egy ügy, amivel áttételesen a politikai nézetedből kifolyólag kicsit nyilvánosan bosszankodhatsz egy olyan témában, ami nincs a szabályzat miatt a politikai topik korlátai közé szorítva.
szerintem... :)

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#54654) szab.tam válasza szab.tam (#54653) üzenetére


szab.tam
nagyúr

de mondjuk az, hogy még szekrény sincs, azért az elég cinkes.
azt azért megnézném, hogy a zuhanyzóban vannak-e rózsák, vagy azokat is lekapták, mint a palatinuson.
és örüljenek, ha lesz melegvizük.

igen, szóval azért jobban belegondolva ez talán kicsit túlzás.
mert az, hogy nem kapják meg a plusszokat, az ok, de azért a tervezetten szűk hely is izé...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#54655) Napfénysüti válasza Integra (#54649) üzenetére

Kicsinyes és még finom voltam. Mourinho mit szól ha meglát? Még egy ok hogy nem kedveljem a Fradit.

Més que un club!

(#54656) littlelion21 válasza Napfénysüti (#54655) üzenetére


littlelion21
addikt

Mou eléggé magába roskadt :))

ez meg a Wenger témához kapcsolódóan :)

(#54657) szab.tam válasza littlelion21 (#54656) üzenetére


szab.tam
nagyúr

"11* odds. :U
csábító.
most elvesszük ennyiért a holnapi meccset?
de most szanaszét 800* feladni a szelót, hogy ne legyen gyanús?
inkább nem. a szék is olyan jó meleg.
csak nem fűtik vazz?"
:F

:DDD

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#54658) #84221696 válasza szab.tam (#54653) üzenetére


#84221696
törölt tag

De ez sport, nem pedig háború. A sportban pedig az első, úgymond törvény: tiszteld az ellenfeled.
De lehet, hogy én vagyok túl pacifista és egy szó nem igaz az egészből.

(#54659) Tibiajax válasza littlelion21 (#54656) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

biztos nézi a Fradi fantasztikus edzését...

(#54660) szab.tam


szab.tam
nagyúr

ez viszont üt.
"Az új Fradi-pályán törvény tiltja a focit " :DDD
forrás: index

amit hétvégenként néha végigszenvedek, az tényleg bűncselekmény.
mármint a pályán.
habár a vidi - eto meccs egészen tűrhető volt.

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#54661) Napfénysüti

Bajner rajtja :DDD :DDD

Més que un club!

(#54662) salival válasza #84221696 (#54658) üzenetére


salival
aktív tag

Igazad van, viszont ez nem magyar találmány. Gerrard nyilatkozta tavaly hogy szívatták őket vagy a Stoke-osok vagy a WHU-sok. Buszt nem engedték megállni normális helyen, nem volt fűtés az öltözőben vagy ilyen mini biszbasz dolgok.

YNWA

(#54663) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

ezt a barom marseille-t.... simán hozhatta volna ezt a meccset

(#54664) pohár válasza Integra (#54649) üzenetére


pohár
félisten

akkor ezt figyeld

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#54665) Ps Vita válasza pohár (#54664) üzenetére


Ps Vita
őstag

Najó,ez most nekem picit sok... :W

(#54666) Integra válasza pohár (#54664) üzenetére


Integra
titán

szép új világ.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#54667) gmx9 válasza pohár (#54664) üzenetére


gmx9
aktív tag

Nem nagyon vagyok otthon a magyar fociban, ennek mi a háttere? Mondjuk nem sajnálom az RTL-t.

- Az, hogy maga átölel, nekem nem ad okot semmiféle izgalomra. - Sajnálom szivi, többre jelenleg nincs idő!

(#54668) #84221696 válasza gmx9 (#54667) üzenetére


#84221696
törölt tag

Az RTL nem fideszközeli.
Amúgy az RTL -t nem szeretem, de nem ez a megoldás a fradi részéről, de ők tudják.

(#54669) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Válogatottat is vesz magának Katar a vb-jére

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#54670) pohár válasza gmx9 (#54667) üzenetére


pohár
félisten

kubatov (rezsimes nagykutya, ftc tulaja) - rtl (egyedüliként kellene irtózatos pénzt fizetniük, a'la rájuk szabott törvény, ezért ott nyírják ezeket a kutyákat, ahol tudják, és ugyanolyan gyerekesen viselkedik a fityisz, ahogy szokott)

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#54671) pohár


pohár
félisten

hahahah :D :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#54672) Napfénysüti válasza pohár (#54671) üzenetére

Ez jó. :C :DDD

Més que un club!

(#54673) Integra válasza szab.tam (#54653) üzenetére


Integra
titán

ez pszichológiai hadviselés? ezt tényleg komolyan írod?
ez alpári, aljas, kicsinyes és szánalmas...
nagy a baj, ha egy csapatnak így kell kezdeni a bemutatkozást.. egy chelsea ellen meg aztán milyen pszcihológiai hadviselés az ilyen? fél lábon körbefocizzák őket 10:0-ra.. magyar bajnokságon ellenfél megfélemlítés? haha....
ez egyszerűen undorító, jól tükrözi a meglévő (politikai) vezetés nézeteit és mentalitását.
felületes, egyszerű, buta, ostoba.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#54674) Napfénysüti válasza Integra (#54673) üzenetére

De ez könnyen visszaüthet, felhúzza a vendég játékosokat hogy minél előbb meneküljenek a pályára, letarolják a haza csapatot és aztán húzzanak haza. :D

Ez a komment ma tetszett: "Azért szeretem jobban a Fradit mint az aput, mert a Fradi soha nem ver el senkit!"
:D

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#54675) salival válasza pohár (#54671) üzenetére


salival
aktív tag

:D

Bayerneseknek Reináról pár száz meccs után mire számítsanak: Lábbal világ legjobbja, istenien kezeli, tikitaka kompatibilis, kijönni nem tud, ha 1-1 ellen vezetik rá akkor biztos a gól, középtávoli lövéseket jól fogja, viszont reflexei megkopottak, ha ő véd számítsatok olyan gólokra, hogy nem vetődik csak hátradől, remek mókamester, az öltöző hangulatának jót tesz -> tudja enyhíteni az idegenbeli pszichikai hadviselést ha épp a fradi ellen játszanak.

YNWA

(#54676) Integra válasza Napfénysüti (#54674) üzenetére


Integra
titán

ha a fradi valami világ komoly klubcsapat lenne, amelyik évente cl-ben szerepel a legjobb 8 között, akkor annak ellenére, hogy még mindig iszonyú gáz, de talán még valami logikai értelme is lenne ennek az oroszlán barlangjában minden az oroszlánról szól történetnek, de így.... egyenesen nevetséges... tényleg ezen fognak a győztes meccs után hazafelé tartó csapatok röhögni: - és akkor láttátok? a nagy megfélemlítő öltöző.... :DDD és röhög az egész busz az 5:0 után

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#54677) Citroware


Citroware
addikt

Ma jó meccsnap van. [link] + 1 óra múlva Liverpool - Dortmund felkészülési mérkőzés.
Végre beindult a szezon. :))

(#54678) Integra válasza Citroware (#54677) üzenetére


Integra
titán

pool-bvb meccset mi adja?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#54679) salival válasza Integra (#54678) üzenetére


salival
aktív tag

digi1 itthon.

Confirmed #LFC team v Dortmund: Mignolet, Manquillo, Johnson, Skrtel, Lovren, Gerrard, Can, Henderson, Sterling, Coutinho, Sturridge

Dortmund XI: Langerak - Piszczek, Sokratis, Ginter, Schmelzer - Kehl, Kirch - Mkhitaryan, Aubameyang, Jojic - Ramos

Rohadt jó meccs lesz. Dortmund nagyon szimpi csapat, 1-2 éve azt kívántam hogy Dortmundot kövesse fejlődésben a pool, jó úton jár már. Fiatal edzők, karizmatikus, modern taktika, megfontolt pénzügyi gazdálkodás, stb.

YNWA

(#54680) Integra válasza salival (#54679) üzenetére


Integra
titán

köszi!
még valami tenisz megy, de hagyom itt :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#54681) Citroware válasza salival (#54679) üzenetére


Citroware
addikt

Örülök, hogy a 'pool most már tényleg szinte PL kezdőcsapattal lép pályára, viszont a Dortmund kissé tartalékos.

[ Szerkesztve ]

(#54682) Integra válasza Citroware (#54681) üzenetére


Integra
titán

csak jobb meccs lehet, mint a hamburg-lazio volt, gyalázatos volt (0:2 a lazionak, de inákbb az ahogy a fontos), kezdek aggódni komolyan, mert ha ez a teljesítmény lesz az első kupameccsen is, akkor ki is esünk a kupából :(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#54683) Tibiajax válasza Citroware (#54677) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ettől a szar 1az1000ből sörmeccstől indul be nálad a szezon??..
ügyes vagy

(#54684) Citroware válasza Integra (#54682) üzenetére


Citroware
addikt

Ezek a felkészülési meccsek nem valami pörgősek. Én is néztem a 'poolnak szinte az összes meccsét az amerikai Champions Cupon, és elég langyos meccsek voltak. És ugye előző szezonban milyen hajtós, gólokban dús meccseket sikerült tolni a PL-ben...
Bár reménykedem, hogy hajtós meccs lesz, mivel ez már a szezonkezdet főpróbája, az utolsó felkészülés.

Tibiajax: ilyen hozzászólás után, inkább te vagy "ügyes"
Az egész nap meccseire értettem, és igen, érdekel hogy a kedvenc csapatom hogyan játszik egy felkészülési meccsen egy olyan klub ellen ami a világ legjobbjai közé tartozik.

[ Szerkesztve ]

(#54685) Tibiajax válasza Citroware (#54684) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

miket nem mondasz... ide is tanulni jár csak az ember :DDD
hjaj, istenem

(#54686) Integra válasza Citroware (#54684) üzenetére


Integra
titán

ez világos, de sajnos itt más a gond, legalábbis nálunk. az a gond, hogy még felkészülési, barátságos meccsen is botrányosan gyenge a csapat egy közepes olasz csapattal szemben, ugye a lazio 9. helyen végzett tavaly. és atomra focizták a hsv-t.. :(
hétfőn meg kupameccs egy harmadosztályú csapat ellen és már remegünk mind, annyira bűnrossz volt a lazio elleni fejetlen futkorászás.. tudod, amikor látod, hogy mindenki csak le akarja passzolni a labdát, hogy ne nála legyen, és semmi komoly kontakt, labdára menés nincsen.. szörnyű

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#54687) Citroware válasza Tibiajax (#54685) üzenetére


Citroware
addikt

Úgy tűnik mégsem sikerült felfognod, mit írtam. :DDD

(#54688) Tibiajax válasza Citroware (#54684) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

de ezek csak szaros pénzgyűjtő sörmeccsek
ébredj már fel.....

(#54689) Citroware válasza Tibiajax (#54688) üzenetére


Citroware
addikt

De nem is csak erre értettem a szezon beindulását, hanem pl az angol szuperkupára.

(#54690) Integra válasza Tibiajax (#54688) üzenetére


Integra
titán

miért?
nekünk pl tuti nem sörmeccs... sajnos :( :DDD
viszont arra jó, hogy marhára visszarángasson sokakat a realitás talajára, hogy bizony vérizzadás lesz idén is.... és inább most jöjjön a nagy kijózanító pofon, mint az első tétmeccsen

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#54691) salival válasza Citroware (#54681) üzenetére


salival
aktív tag

Hát durván 6 ember kezdő ebből a Dortmundból alapból, a poolból meg 8-9

YNWA

(#54692) Citroware válasza salival (#54691) üzenetére


Citroware
addikt

Mondjuk kíváncsi vagyok, kik lesznek az állandó szélső védőink. Jobb oldalt Johnson szinte biztos, de bal oldalt kérdéses. Manquillo, Flanagan még nagyon tapasztalatlanok és a jövő emberei, Enrique az utóbbi időben gyengén játszott már és sérült is volt ugye, én BR helyében eladnám, ebben az előző szezonokhoz képest feljavult 'poolban ő már itt gyenge pontnak tűnik nekem.

(#54693) Napfénysüti válasza Integra (#54682) üzenetére

Stieber játszott?

Més que un club!

(#54694) Integra


Integra
titán

hahaha, de vicces, ahogy a dortmund és a pool ugyanazt énekli :))
persze dugig a stadion, felkészülésin..... hiába, az ott európa

süti:
igen, első félidőben, scholle nagyjából pozitívan áll a zolihoz, de nem tudja megítélni jelenleg ő sem, mert igazából a zoli sem tudott sokat mutatni, mert őt is magára hagyták elől..

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#54695) Tibiajax válasza Integra (#54694) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

miért, ez itt nem az?? europa legmodernebb stadionját építettük fel a hungária körúton, ne szórakozz már..

(#54696) Integra válasza Tibiajax (#54695) üzenetére


Integra
titán

nem, hogy európa legmodernebb stadionját építették fel, de európa legijesztőbb stadionját is, a pszichológiai hadviselés netovábbját :))

mekkora gólassz volt az első arsenal gólnál.....

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#54697) Tibiajax válasza Integra (#54696) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

a 3 tonnás acél sasmadárra gondolsz, amit szintén tegnap lepleztek le ünnepélyes keretek között?

(#54698) salival válasza Integra (#54696) üzenetére


salival
aktív tag

Arsenal? Ez sértés, Coutinhot nem akarom az Arsenalban látni. Amúgy nagy varázsló a kis brazil, csak lőni nem tud. Viszont kiugratásmester.

YNWA

(#54699) Integra válasza salival (#54698) üzenetére


Integra
titán

már vártam kinek tűnik fel, hogy az pool akart lenni :DDD
szegény bvb b nem nagyon talál ellenszert jelenleg a pool játékára

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#54700) Integra válasza salival (#54698) üzenetére


Integra
titán

azért most belőtte bakker :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.