Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51901) L_YKing válasza DeathAdder (#51900) üzenetére


L_YKing
addikt

Nemet - Argentin dontore szamitok. De ott sokkal eselyesebbek a nemetek csak nehogy meglepi legyen.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#51902) Integra


Integra
titán

hopsz, rvp lehet, hogy ma nem játszik gyomorpanaszok miatt és akkor huntelaar kezd

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#51903) MPowerPH válasza Integra (#51902) üzenetére


MPowerPH
félisten

Mar 1 napja arrol cikkeznek. :U Ahogy nezem a formajat, lehet hogy jobb is lesz nekik....

Don't Tread On Me

(#51904) Tom5 válasza Integra (#51898) üzenetére


Tom5
addikt

Teljes mértékben egyet értek. Braziloknál érett már a verés és remélem az argentínoknál sem lesz ez másképp. A tornán mutatott forma alapján német - holland döntőt várok.

(#51905) DeathAdder válasza L_YKing (#51901) üzenetére


DeathAdder
veterán

argentínát simán gólokkal verik, ha döntőbe jutnak szerintem is..
Annyira fos ez a VB h fel nem fogható :N

(#51906) erdoke válasza Tom5 (#51904) üzenetére


erdoke
titán

Robben párszor feldobja magát, abból vagy egy tizenegyes, vagy egy piros lap összejön, esetleg mindkettő. Nagy műesés formában van, az tény...
Azzal egyetértek, hogy Van Persie pihenése jót tehet a támadójátéknak, nem volt formában az utóbbi meccseken.

A legjobb aláírás a héten

(#51907) Sickboy25 válasza Integra (#51898) üzenetére


Sickboy25
addikt

Tegnap még a "nagy kedvencemnek" Khediranak is ment... Nagyon örültem a győzelemnek le a kalappal a csapat előtt... Brazilokat nem szeretném jellemezni , csak annyit, hogy az egész VB-n látszódott a kínlódás...

Szerintem az Argentinok ma behúzzák a meccset, nem fognak velük bírni a hollandok... hamar vezetést szereznek és megölik a focit...

DeathAdder: Miért fos a VB? Mert végre a kiscsapatok is megszopatták a nagyokat és rá kellett jönni az európai futball nagyhatalmaknak, hogy nem elég, ha a mez megy ki a pályára?? Hogy végre szinte az összes csapat képes volt meglepetést okozni? Hogy nem a papírforma továbbjutók lett sok esetben? Mert a meccsek jók voltak és gól is akadt bőven, erre nem lehet panasz...

van Persie kihagyása gyomorpanaszok vagy egyéb okok miatt nem fogja gyengíteni a támadójátékot, sőt inkább frissíti.. Huntelaar nagyon jó játékos...

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#51908) Napfénysüti válasza erdoke (#51906) üzenetére

Új vagy még itt, a tűzzel játszol. Robben és a műesés együtt nem említendő. :DDD

Van Persie hiány viszont szerintem se feltétlen gyengíti a támadójátékukat, a legutóbbi meccsen is elég súlytalan volt. Huntelaarról viszont nem tudom eldönteni milyen formában van a válogatottban.

Més que un club!

(#51909) #84221696 válasza Sickboy25 (#51907) üzenetére


#84221696
törölt tag

A brazilok engem sem nyűgöztek le, de az argentinok sem különösebben. Az argentinok tényleg "csak" egy Messivel jobbak.
A tippem mára: hollandia behúzza az argentinok elleni meccset és akkor nagy sansza lesz a végső győzelemre is.

(#51910) bandus válasza szőröscica (#51891) üzenetére


bandus
veterán

+1

20 év múlva a kissrácok csak pislognak majd amikor megtudják, hogy a vb gólrekordot klose tartja. "azmegkiafszom?" - fogják kérdezni. de azt mindig mindenki tudni fogja, hogy ki az a fenomén :K

szerk:

nem látom, hogy miért gondolja bárki is az argentinokat esélyesebbnek :F ők is ugyanúgy szenvedve, nulla játékkal jutottak idáig mint a brazilok, míg a hollandok elég meggyőző focit mutattak többször is. szerintem gólokkal fogják argeníntínát verni, főleg, hogy a legjobb formában játszó di maria lesérült.

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#51911) Tibiajax válasza Sickboy25 (#51896) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

(#51912) DeathAdder válasza Sickboy25 (#51907) üzenetére


DeathAdder
veterán

Nem sok VB-t láttam eddig, de ezt én egyáltalán nem évezem.
Oké voltak jó meccsek, pl. az USA-Belga, és még néhány lüktető mérkőzés, de összességében sok a hiba, az unalomjáték. Voltak valóban jól szereplő kiscsapatok, de azok is csak játéköléssel érhettek el eredményt, vagy mert gyenge volt a nálánál sokkal esélyesebb ellenfél.
Tegnapi is biztosan nagyon jó meccs volt a német drukkereknek, de semlegesként nem dobtam robbent hanyatt magam tőle ;]

(#51913) zolynet válasza DeathAdder (#51912) üzenetére


zolynet
addikt

ennyire sokgólos meccs már rég volt :U
gólrekord is megvan (ha jól tudom)
mi kell még?

nem mindegyik meccs lehet jó, voltak tikitakás meccsek, na azok tényleg szarok voltak, de szerintem nem volt sok

Life is too short to stay stock!

(#51914) Integra válasza Sickboy25 (#51907) üzenetére


Integra
titán

most is azt mondom, győzzön a jobbik :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#51915) szami777 válasza DeathAdder (#51912) üzenetére


szami777
addikt

+1

Az egyenes kieséses szakaszban egyetlen egy meccs volt emlékezetes, ez nagyon kevés. A többi meccsen el lehetett aludni olykor, pedig voltak itt jó párosítások, amiből lehetett volna olyan meccs, amire évek múlva is emlékezünk. Valamint egy elődöntőbe az ember szoros meccset vár, izgalmakkal. Hiába 1-7 és sok gól, kiveszik az izgalom.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#51916) Ferdzsoo válasza szami777 (#51915) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Most miért mondod én nagyon izgultam hogy ne legyen meg a szépítő gól. :D

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#51917) Integra válasza Napfénysüti (#51908) üzenetére


Integra
titán

unalmas már nagyon, főleg, hogy volt bőven azóta is csodás műesés, tegnap is :) robben csak egyet csinált, amit a többi gyáva eddig nem mert, odaállt és elmondta, hogy igen műesett. a faék egyszerűnek meg mi sem kell több.... na mindegy, ilyen is kell :))

nagyon remélem én is, hogy a hunter ma nagyot dob a támadásban, friss, erős, hajtani akar végre ő is :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#51918) DeathAdder válasza zolynet (#51913) üzenetére


DeathAdder
veterán

'82, Magyarország-Salvador 10-1
Amit meg az én agyamból is tudok, német-arab 8-0 ;]

Jah, lehet taktikai csaták vannak túlnyomórészt (bár aligha látszik annak a sok pontatlanság végett), és a szurkolók (köztük én sem) nem sokat látnak/értenek ebből :N

(#51919) ronson válasza bandus (#51910) üzenetére


ronson
őstag

Már most se tudják, a kisrácok ki az a fenomén. Csak a portugál kancsót ismerik.

(#51920) Sickboy25 válasza Integra (#51914) üzenetére


Sickboy25
addikt

Ezt csak ezzel tudom megválaszolni:

Löw: "Nem kell túllihegni, elődöntőben még senki sem nyert vb-t" -- jó a pali nagyon :DDD

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#51921) pohár válasza ronson (#51919) üzenetére


pohár
félisten

honnan ismernék?

végre egy értelmes csatár :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#51922) TommyGun válasza maximilian4 (#51854) üzenetére


TommyGun
őstag

Szerintem rohadtúl tévedésben vagy, sosem sportoltál?
Az sokkal megalázóbb amikor hátúl passzolgatnak 0-5-el, pont azzal tiszteled meg az ellenfelet ha nem sajnálod le őket...

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#51923) L_YKing válasza pohár (#51921) üzenetére


L_YKing
addikt

Csak a barcába nem volt az...

Sok sikert neki! Most már jöhet Suarez és természetesen 2-3 védő (utóbbi fontosabb lenne)

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#51924) TommyGun


TommyGun
őstag

LINK :DDD :C

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#51925) DeathAdder válasza pohár (#51921) üzenetére


DeathAdder
veterán

Egyre több a minőség az ágyúsoknál is, ez egy kiváló igazolás a részükről!
Itt meg már csak ~55 ért megy tán Suárez, akinek az árából meglehet venni markovic, dawson, lovren triót, meg néhány suhancot, akik jövőre mehetnek kölcsönbe a kevés játéklehetőség miatt... öröm és bódottá lesz... :(((

(#51926) pohár válasza DeathAdder (#51925) üzenetére


pohár
félisten

de mi a pöcsért menne el Suarez?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#51927) bandus válasza pohár (#51926) üzenetére


bandus
veterán

mert a pool nem akar egy ilyen kretén támadót. egy (vagy két :F) szezonon belül két eltiltás a hülyeségeiért. oké, hogy eredményes, de egy ilyen régi angol klubnak nagy csorba ez a presztízsén, hogy viselkedésre képtelen játékosan van.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#51928) szami777 válasza pohár (#51926) üzenetére


szami777
addikt

P betűvel kezdődik és énzre végződik :D
Én se értem egyébkén, gondolom a nyári zombulása is közre játszott. Tavaly többször kijelentette, hogy ha Pool nem jut el a BL-be akkor is marad, most Pool bent van, erre meg megy.
Felélte Angliát, itt már nem tud újat mutatni a sajtónak. ;]

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#51929) DopeBob


DopeBob
addikt

[link]

:D :D

MZ/X

(#51930) Integra válasza szami777 (#51928) üzenetére


Integra
titán

majd megcsócsálja picit zselét az egyik klaszikón :DDD

juj, ez viszont kemény..

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#51931) Enzolord válasza Integra (#51930) üzenetére


Enzolord
addikt

Ez k.rva jó... :C :C :C

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#51932) DeathAdder válasza pohár (#51926) üzenetére


DeathAdder
veterán

Jobb is h elmegy nemkell ilyen balhékirály, meg különben is sokunknak elege volt már ebből a Suárez-sagából minden nyáron...

Csak a pótlása lesz kibaszott nehéz, hát még úgy ha 20 milliókért vásárolunk fel értéktelen játékosokat, akikből nagyon max egy ha befut..

(#51933) szentes711


szentes711
tag

Morata-->Juve

"Az univerzum vállalja, hogy kijavítja helyettünk a hibákat."

(#51934) viharhozo válasza bandus (#51910) üzenetére


viharhozo
addikt

Ronaldo ketsegtelenul sulyosabb egyeniseg.

Klose lejatszott majdnem 140 meccset egy olyan valogatottnal, ami vegig meghatarozo volt (jo, kiveve a 2004-es EB-t), negyszer jutott vb-n, ketszer eb-n negy koze, azert ez a kiafszom szint folott van meg akkor is, ha klubszinten nagyon kimagaslo eredmenyeket valoban nem ert el.

[ Szerkesztve ]

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#51935) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Természetesen megint nem láttam a meccset csak a végét.
Hallottam út közben az 5-0-át, kicsit kétkedve fogadtam, amikor a tvben láttam a 7-0-át, akkor azért rendesen felröhögtem :D
Az 1 szépítőgól azért illett (meg az egy hetes poén miatt is ;] )
Ami Neymart illeti, csodát ő sem tett volna, akkor talán 7-3 lett volna mondjuk (szerintem)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#51936) Integra


Integra
titán

tibi!
de vrij lehet, hogy a hsv-be megy? hétvégén az új hsv főnök már tárgyalt stevens-szel, izgi-izgi :)
calhanoglu helyére meg kiyotake-t nézték ki a bild szerint.

a manu pedig sneijdert 20 milláért kivásárolhatja

a liverpoo meg huntelaart nézte ki suarez helyére - sportbild

a madrid 40 millát kínál verrattiért

morata juvéba 22 misiért

tello a portoba 8 misiért?

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#51937) Integra


Integra
titán

van még :)

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#51938) nextman válasza viharhozo (#51934) üzenetére


nextman
aktív tag

Nyert azert nemet bajnoksagot, kupat, es golkiraly is volt.
Nemetorszagon kivul volt kevesbbe ismert, de most mar ez is megvaltozott.

(#51939) Integra válasza nextman (#51938) üzenetére


Integra
titán

nem tett jót neki, hogy az olasz bajnokságba ment és sajnos sokat volt ugye sérült is az utóbbi időkben, ettől függetlenül szerintem mindneki boldog lenne, ha harmad vagy fele ennyit elérne, mint ő :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#51940) bandus válasza Integra (#51936) üzenetére


bandus
veterán

verrattit meg minek? :F nem értem minek még cm, ha valóban jön kroos is. az meg egyenesen hihetelen, hogy ha kroos 20 M, akkor verratti 40 :F

viharhozo:
okéj, talán kicsit erős volt. de azért sokat elmond, hogy ebben a német válogatottban az a botlábú müller is gólkirály tud lenni, sőt, még khedira is betalált. szóval szerintem nem akkora teljesítmény klose-é, bár ebben az is szerepet játszhat, hogy nekem marhára nem szimpi, ahogy pl. levandowski sem.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#51941) TommyGun


TommyGun
őstag

:D

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#51942) Sickboy25


Sickboy25
addikt

Gerzson a Fradié :)

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#51944) KisTücsök válasza pohár (#51921) üzenetére


KisTücsök
addikt

Még vesznek 2-3 normális játékost, és bármi lehet.

Szerintem jövőre jók lesznek az angolok a BL-ben.

Gera a Fradinál. :) Levezetésnek elmegy.

Vidal, Mariska -> MU? Evra -> Juve?

[ Szerkesztve ]

(#51945) bbTamas77


bbTamas77
aktív tag

A mai estétől én már nem várok csodákat. Nagyon szurkolok, hogy Argentína nyerjen, hátha mutat valamit Messi.

(#51946) szab.tam válasza erdoke (#51906) üzenetére


szab.tam
nagyúr

"Robben párszor feldobja magát"

ezk kb. olyan, mint amikor a kocsmában átveszik a politikusok által agyaonszajkózott közhelyeket.

nem vagyok robben fan, abszolút nem érdekel.
de szoktam nézni a meccseket.
2x úgy rúgtál fel, hogy 2-en akasztották közösen.
jobbról, balról, ahogy kell.
jó, hogy ilyenkor elesik
az egyiket pl. le sem fújták.
azon a legtöbben nem háborodtak fel, de utána a vetődésen meg igen...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#51947) Sonja


Sonja
veterán

Hivatalos! Mandzukic az Atletico Madrid-ba szerződött!

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#51948) L_YKing


L_YKing
addikt

FC Bayern München have confirmed an agreement is in place to take Mario Mandzukic MM17 to Atlético de Madrid.

Picsába megelőztek.... :((( :DDD

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#51949) #84221696


#84221696
törölt tag

Gyerekek, a barca igazolt már valakit vagy eddig csak a kapusokat? Vagy úgy vannak, hogy két kapust állítanak a kapuba meccsenként? :D

(#51950) erdoke válasza szab.tam (#51946) üzenetére


erdoke
titán

Mindenben elismerem, amiben átlagon felüli teljesítményt nyújt. A műesés is ilyen. :D A politikusok nem érdekelnek, és sportújságot se olvasok.

A legjobb aláírás a héten

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.