Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE V967S

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-11-21 00:05:29

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el a téma tudnivalókat!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#292) cappa72 válasza attilav2 (#290) üzenetére


cappa72
nagyúr

Ha ezt az alapot még megtoldod egy GravityBox-szal, akkor még rátesz egy lapáttal a lehetőségekre...
Érdemes kipróbálni! Most nem tudok linkelni, de a lenovo a820-as topikban rá tudtok keresni, ott megvannak a linkek.

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#302) cappa72 válasza üszök (#301) üzenetére


cappa72
nagyúr

Jól értelmezted. :K
Annyi hogy az Xposed-et el kell indítani és aktiválni kell.
Utána cWM-ből mehet a Gravitybox.
És tud magyarul :)

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#307) peter077 válasza ZOLL30 (#306) üzenetére


peter077
aktív tag

Ezt:
Feature highlight
GravityBox provides 2 main groups of features:
Fixes - help to fight typical MTK6589 bugs like:
--- Date&Time settings crash
--- Caller ID mismatch
--- Split conversation in messaging
--- Wakelock in calendar app periodically turning on the screen
--- Waelock in messaging app turning on the screen every time new message arrives
--- Missing TTS settings in Language&Input
--- Missing extended developer options

Mods - the set of additional useful features that make using the system more easy and fun
--- CyanogenMod Pie controls
--- Expanded Desktop
--- Statusbar QuickSettings tile management
--- Statusbar color and transparency
--- Statusbar icon colors
--- Additional QuickSettings tiles:
------- Sync on/off, WiFi AP on/off, GravityBox shortcut, Torch, Network mode (2G/3G/2G+3G switch), Sleep, QuickRecord,
QuickApp, GPS on/off, Ringer mode, Volume tile
--- Quick pulldown - switches to QuickSettings when status bar is pulled down near edges
--- Auto-switch to QuickSettings when there are no notifications
--- Center clock in statusbar
--- Battery indicator style
--- Navigation bar tweaks
--- Low battery warning policy
--- Disable LED flashing when battery low
--- Disable LED while charging
--- Auto-hiding of signal icons for empty SIM Slots
--- Advanced power-off menu (reboot, recovery)
--- Volume key cursor control
--- Skip tracks by volume key long-press while screen off (thanks to rovo89)
--- More volume levels for music stream
--- Option to control safe headset media volume
--- Button for clearing all recent tasks at once
--- Fullscreen caller photo
--- CRT screen off animation
--- Minimal brightness setting
--- Autobrihtness levels adjustment
--- Lockscreen tweaks - show widgets maximized, lockscreen background style (color fill, custom image)
--- Lockscreen rotation
--- Phone tweaks - flip action, disable vibrate on call connect
--- Hardware key actions - menu long-press/double-tap, back long-press, home long-press
--- MasterKey vulnerabilities patched (thanks to @Tungstwenty)
--- Dithered Holo background
--- Option to use solid black Holo background
--- Expandable volume panel
--- Option to unlink ringtone and notifications volumes
--- Notification drawer style (background color, image for portait/landscape, transparency)
--- Button backlight modes (default, disabled, always on while screen is on)
--- Button backlight notifications (for devices that lack Notification LED)

Ulefone Power, A zerő • "A lustaság fél nehézség..."

(#329) peter077 válasza fotosjani (#323) üzenetére


peter077
aktív tag

Nekem is. :)
Én az xda-n talált carliv-féle CWM-et tettem fel.
Tegnap felraktam a GravityBox-ot, nagyon kirááááááály!
Néhány screenshot:




Ulefone Power, A zerő • "A lustaság fél nehézség..."

(#575) fotosjani válasza SzAnnie (#572) üzenetére


fotosjani
aktív tag

Ha felrakod a GravityBox-ot akkor a "Gomb háttérvilágítáa üzemmód"-ban be tudod kapcsolni.

Szerk.
#574 steve1977 Egyre gondoltunk :)

[ Szerkesztve ]

(#704) peter077 válasza baitsee23 (#701) üzenetére


peter077
aktív tag

Nincs mostanság mit írni, a teló és a gyári rom jó, miui-t, lewa-t próbáltam, de mindig visszatértem a gyárira Gravitybox-al.
zalman90: nekem is sokba fájt 45 volt vámmal együtt, de én is azt mondom, hogy így is simán megérte.

[ Szerkesztve ]

Ulefone Power, A zerő • "A lustaság fél nehézség..."

(#734) tramontane


tramontane
csendes tag

Sziasztok!

Én is csatlakozom a 967-esek táborához! :)
Egy olyan kérésem lenne, hogy kicsit szájbarágósan valaki leírná, hogyan lehet a GravityBoxot felrakni (CWM stb.)? Egy másik kérdés, hogy ki lehet kapcsolni a be- és kikapcs során lejátszott zenéket? :F
Előre is köszönöm! :)

(#736) fotosjani válasza tramontane (#734) üzenetére


fotosjani
aktív tag

A GravityBoxot egyszerű felrakni, még CWM sem feltétlen kell hozzá.
Első lépés CWM mentést kellene hogy legyen (nálam nem volt semmi gond, de az ördög sosem alszik)
Ezután letöltöd a Xposed framework-ot.
Majd telepíted Xposed framework-ot, aktiválod Xposed framework-ot, majd újraindítod a mobilt.
Letöltöd a GravityBox.apk és telepíted a belső memóriába.
Elindítod Xposed Telepítőt és a Modulok közt engedélyezed a GravityBoxot.
Ezután újraindítás.

A system mappában találod a media mappát, itt átnevezed vagy törlöd a bootaudio.mp3 és a shutaudio.mp3-at (root szükséges hozzá)

[ Szerkesztve ]

(#748) wolfrome


wolfrome
csendes tag

Valaki röviden leírná, mire is képes ez az úgynevezett GravityBox, milyen előnyei vannak a telefonon, és milyen funckciókkal rendelkezik? Köszönöm.

(#800) rgrg1 válasza Vjankovics82 (#785) üzenetére


rgrg1
csendes tag

Én is ezt rendeltem, nyomkövet szamot nekem is adtak.
---
ROM tapasztalataim: (magyar nyelvet nem néztem egyikben sem, mert angol nyelvvel hasznalom)
-MIUI: szép jó, egy hibam volt 3g net beallitasoknal FC, így ezt be sem tudtam allitani rajta sehogysem. ezért cseréltem le.
-Gyári 1.0.5 ztedevice-tól: Ugyanaz mint amivel adták a készüléket. sok kinasoft-tal. ezzel sem volt kedvem tovább bajolni valamint a gravitybox sem ment.
-MaxFlavour ROM: Most ez van rajta, idaig minden ok amik az elozoekben hiba volt az itt mar megy rendesen. Akksija jól bírja, gyors.

(#927) attika11


attika11
tag

Sziasztok. Kis segítséget kérnék Gravitybox-al kapcsolatban.
Első lépésként, ahogy ajánlottátok is, szeretnék egy mentést a telefonról, viszont nem igazén sikerül feltenni a CWM-et. A Play-ről letöltött Rom manager nem telepíti a recovery-t, mivel nem támogatott a készülék. A letöltött recovery pedig nem látja a telefont annak ellenére sem, hogy be van kapcsolva az usb hibakereső mód és fel van telepítve a szükséges driver .
Mit rontok el?
Kösz.

(#959) alexw801 válasza Dermesztő (#957) üzenetére


alexw801
senior tag

Ez:
Originally Posted by C3C076 View Post
GravityBox latest version
Download: GravityBox v2.6.0
Flash via clockworkmod recovery. No wipes needed.

Changelog 2.6.0 - 10/10/2013
- Statusbar tweaks:
--- Ongoing notification blocker - dynamically collects info on ongoing notifications and allows to block them
--- Alternate WiFi Tile for MTK devices (CM Style) with signal and SSID indication
--- AOSP Signal Tile: added indicator for mobile data off state when tile behaviour overriden (non-MTK, needs testing)
--- Clock Day of Week revamped to support normal/lowercase/uppercase styles
--- Data traffic monitor - monitors data traffic and displays info in statusbar
--- Added Low Profile support for Circle battery, percent text and data traffic monitor
- Lockscreen tweaks
--- Quick unlock: unlocks immediately after correct PIN/password is entered without pressing ENTER
--- Statusbar lock policy: allows making statusbar expandable on lockscreen
--- Option for disabling limit for number of widgets
--- Long-press on lock icon unlocks device when widgets maximized
- Fixed 45 sec. vibrations not being executed on some devices (partial wakelock required during call)
- Added Vietnamese translations (thanks to hdbk1986)
- Added Turkish translations (thanks to AndroidMeda)
- Updated Chinese (Traditional) translations (thanks to Eric850130)
- Updated Chinese (Simplified) translations (thanks to liveasx, EraserKing)
- Updated Russian translations (thanks to smb.roman AKA romashko)
- Updated German translations (thanks to samsonbear)
- Updated Polish translations (thanks to xtrem007)
- Updated Portuguese (PT) translation (thanks to bgcngm)
- Updated Italian translations (thanks to pitone02)
- Updated French translation (thanks to ch-vox)
- Updated Japanese translations (thanks to WedyDQ10)
- Updated Hungarian translations (thanks to benjoe1)

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

(#1025) alexw801 válasza fotosjani (#1023) üzenetére


alexw801
senior tag

Hát, én nem szeretek annyira kisérletezni, ezért Carliv full ROM-jával kezdtem. Nem én akarom ezt használni.
Vannak tapsztalatok, majd rendezem és felteszem ide.
Amit nem értek: a GravityBox-ot feltettem, mégsem jön elő a sok kis gomb, úgy mint a V987-en, ha a jobb felső sarkot megpiszkálom. Pedig fut a GravityBox.
A két teló között azért a kijelzőben és a kamerában megvan annyi különbség, mint az árában!
Ugyanakkor funkcionálisan szinte ugyanúgy működik.

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

(#1028) fotosjani válasza alexw801 (#1025) üzenetére


fotosjani
aktív tag

Várom majd a Carliv féle ROM-ról a tapasztalataid.

A GravityBox-ban valószínű nincs bekapcsolva a "Gyors lehúzás"
Aktiválni tudod az alábbi elérési úton:
Statusbar módosítások > Gyorsbeállítások menedzsment > Gyors lehúzás > Jobb

Ha a "Csempék egy sorban" menüben átállítod 4-re akkor minden kifér egy oldalra.

(#1030) alexw801 válasza fotosjani (#1028) üzenetére


alexw801
senior tag

Kösz, módosítottam GravityBox-ban:
Állapotsáv módosítások, Gyorsbeállítások menedzsment, Gyors lehúzás, Jobb
Ennek ellenére csak 12 csempét mutat, ami az Android 4.2-ben GravityBox nélkül is van.
Mi lehet az oka?
A Carliv féle ROM eddig simán működik, minden funkció rendben, amit a Stock (v1.0.0) ROM-nál is ellenőriztem. Jó ez a ROM. A telefon nyugodt, nincs reboot, eldobott SD kártya, minden rendben. Az áramfelhasználás igen takarékos. Telepakoltam app-okkal, pl. Titanium Backup-al másik telefonon elmentett app-ok (SD kártyára másolt Tit-Backup mappából) is visszajöttek Restore-ral, még fizetős app-ok is. Persze amikor A Hanping Pro kínai szótárnak le kellett volna tölteni állományát, akkor jelezte, hogy nincs meg a hitelesítés. Tehát a másik telón adatokkal együtt kell backup-ot készíteni, úgy áthozni. De olcsóbb progik, pl. Talking Tom változatai, simán működnek áthozva és letöltik az adataikat gond nélkül.
A nyugalmat én a Fast Reboot Pro-ra bízom, minden képernyő kialváskor reboot (ledögleszti a futó progikat, persze van kivétel lista) és még két éjszakai időpontra is programoztam reboot-ot. Az eredményt meg a Wakelock detectorral ellenőrzöm néha, reggel belepillantok, tanulságos.
Egyes pro app-ok a 4pda.info-ról levehetők és telepíthetők.
Viszont a telefon nem az, mint a V987.
A képernyő pixelszáma rendben, de színei, fényereje és kontrasztja sokkal gyengébb, főleg napfénynél.
A kamera meg olyan, amivel nem érdemes fényképezni. Szemben a V987 kamerájával, amivel kifejezetten érdemes fényképezni és videózni.

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

(#1035) alexw801


alexw801
senior tag

Hozzám hasonló nem profiknak itt egy itiner:
Tennivalók, ZTE V967S ROM csere kínai eredetiről és egyebek
Sorrend (workflow):
1. Doboz bontás, videózva, fényképezve.
2. 2 SIM (Telekom-HU) és SD kártya (előtte rá lehet másolni a GPS Test, Framaroot, Mobileuncle Tools apk.kat) berakása, bekapcsolás.
3. Minden megy, a 2 SIM gond nélkül felállt, semmi kézi APN állítgatás nem volt szükséges – ez gyakran akadályozza a beüzemelést! Telefonálás és internet elérés megy, wifi vevő és hotspot megy, hangszóró rendben, fényképező működik, GPS működik (a GPS Test-et a rajta lévő kínai ZTE Apps sgitségével szedtem le a netről), Bluetooth működik.
4. Framaroot-tal nem tudtam root-olni, ezért nem ment a Mubileuncle Tools-al végrehajtott Recovery csere.
5. Recovery csere flash-elve
6. Backup, wipe (mindent, Dalvik cache-et is)
7. Particionálás módosítása Meteos tool-lal, telepíteni fájlkezelőből, elindítani, 2.5 GB választása, utána wipe.
8. Recovery-ben Install zip (ROM)
9. Recovery-ben Install zip (Gapps, a ROM második fele Carliv-nél)
10. Install xposed.installer…apk – telepíteni fájlkezelőből
11. Install GravityBox_...apk - telepíteni fájlkezelőből
12. GravityBox kezelése az xposed.installer-ben.
Előzetesen SD kártyára másolni:
1. meteos-mtk6589-rom-edit-4gb-en.apk
2. ZTE_V967S_Max_v-3.4_full.zip
3. signed_gapps_flavour_complete.zip (ez Carliv ROM-jának második része)
4. de.robv.android.xposed.installer._v21_77db90.apk
5. GravityBox_2.6.1.apk

Részletezve: V967S CWM Recovery flash-elése (Win7 32 PC-n csináltam)
1. Egy könyvtárba összekészíteni a PC-n a
recovery-carliv-touch1.img,
SP_Flash_Tool_v3.1312.0.139 (valami újabb verzió legyen) mappa,
MT6589_Android_scatter_emmc.txt (csak a Recovery előtti négyzetben legyen bejelölve!!!)
MT6589 USB VCOM driver-ek.
2. Akku kivétele.
3. Flash Tool futtatás ( A mappában az Alkalmazásra jobb gombbal klikkelve, rendszergazdaként futtatva).
4. Scatter választás: File / Open scatter loading file
5. Előbb „Download” megnyomás, majd figyelni a Flash Tool menü aljában lévő „USB” felirat átváltását „Searching”-re, ekkor dugjuk be az USB kábelt a PC-ZTE közé. Előbb-utóbb elindul (ha nem, akkor ismét próbálgatjuk), lefut, zöld kör O.K. megjelenik, ekkor van készen. Akku vissza.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

(#1061) alexw801 válasza alexw801 (#1038) üzenetére


alexw801
senior tag

Carliv válaszolt a GravityBox-ról: megy, de ki tudja, milyen funkciók működnek benne. Hát ez igaz.

Well, v967s is not so close to v987 as some may think. At first sight seems to be only camera, display quality and thickness different, but related to these are more others. So, GravityBox is working with this ROM, but how many features will have or how it will look that depends on ROM's capabilities. The ROM for v987 is different from v967s - you want to see how: just decompile framework-res in both and take a look; and that applies to more ROM's components.
Thank you for appreciations.

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

(#1062) fotosjani válasza alexw801 (#1061) üzenetére


fotosjani
aktív tag

Lehet nagyon nem is tesztelte a GravityBox-ot.
Mivel a gyári ROM-on tökéletesen fut a GravityBox, akkor valószínű a Carliv ROM-ban valami másképp működik, de ezt nem értem miért.

(#1110) alexw801


alexw801
senior tag

Heuréka!
A GravityBox-ot frissítettem, Bruno a V987 thread-en közli mindig, update-gm2-gravitybox-2.6.3.zip jött a mai napon.
Ezt telepítettem recovery-ből.
Most már megjelennek a csempék, ha a jobb felső sarkot megpiszkálom, mind, ahogyan kell!

#963
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2246874&page=97

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

(#1111) fotosjani válasza baitsee23 (#1109) üzenetére


fotosjani
aktív tag

A GravityBox-ra gondolsz?
Statusbar módosítások > Statusbar színek > Itt négy opciót állthatsz

#1110 alexw801 Ez jó hír :)

[ Szerkesztve ]

(#1113) fotosjani válasza baitsee23 (#1112) üzenetére


fotosjani
aktív tag

Hop, másra gondoltam.
Itt nézd meg (nem kell hozzá GravityBox, csak simán az Androidban állítható):
Beállítások > Sim kezelés > Sim Információ (itt rá kell bökni a kiválasztott Sim-re) > Háttérszín beállítás

(#1134) alexw801 válasza cappa72 (#1127) üzenetére


alexw801
senior tag

Megtisztelő, ha egy ilyen szakember ajánlja szerény kis szamárvezetőmet, amit magam részére jegyeztem le, köszönöm!

Más: a Carliv féle ROM és a GravityBox 2.6.3 kiválóan működnek a V967S-en. Semmi zavar, reboot, SD leválás, mobilnet bekapcsolás akadása - ami csak reboot után javul meg, stb., semmi ilyen!
A lehetséges használó még mindig nem szánta el magát, mondván hogy a HTC Wildfire S teló kicsi és megszokta, nem váltja le. Megtudta, hogy jön még A820 is, hátha az kisebb. (ami kisebb: V889S!, meg főleg olcsóbb!!!)

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

(#1309) fotosjani válasza tepimartin (#1306) üzenetére


fotosjani
aktív tag

A GravityBox hasznos segítség szerintem.
Én személy szerint szeretem a Start lockscreen app-ot jól testre szabható.

Esetleg valaki tudja hogy a system/app mappában meilyk a beépített lockscreen app?

(#1404) szabof1 válasza peter077 (#1402) üzenetére


szabof1
őstag

peter1300 (#1401)
Ezen találatok közül nekem pár hete fotosjanié volt a leghasznosabb, ebben letöltő link is van. Ennek alapján könnyedén feltelepítettem a GravityBoxot.

(#1410) Meggyi001 válasza zalman90 (#1408) üzenetére


Meggyi001
veterán

Sztem Gravitybox-al lehet....pl....

https://hardverapro.hu/apro/philips_ledes_vezeteknelkuli_porszivo/friss.html

(#1411) tepimartin válasza tepimartin (#1409) üzenetére


tepimartin
tag

Ja igen és a Gravityboxot is feltettem a backup-ra. :D

Martin

(#1418) alexw801 válasza Alone50 (#1415) üzenetére


alexw801
senior tag

Ha nem találod, pár hete is feltettem már:
Tennivalók, ZTE V967S ROM csere kínai eredetiről és egyebek
Sorrend (workflow):
1. Doboz bontás, videózva, fényképezve.
2. 2 SIM (Telekom-HU) és SD kártya (előtte rá lehet másolni a GPS Test, Framaroot, Mobileuncle Tools apk.kat) berakása, bekapcsolás.
3. Minden megy, a 2 SIM gond nélkül felállt, semmi kézi APN állítgatás nem volt szükséges – ez gyakran akadályozza a beüzemelést! Telefonálás és internet elérés megy, wifi vevő és hotspot megy, hangszóró rendben, fényképező működik, GPS működik (a GPS Test-et a rajta lévő kínai ZTE Apps sgitségével szedtem le a netről), Bluetooth működik.
4. Framaroot-tal nem tudtam root-olni, ezért nem ment a Mubileuncle Tools-al végrehajtott Recovery csere.
5. Recovery csere flash-elve
6. Backup, wipe (mindent, Dalvik cache-et is)
7. Particionálás módosítása Meteos tool-lal, telepíteni fájlkezelőből, elindítani, 2.5 GB választása, utána wipe.
8. Recovery-ben Install zip (ROM)
9. Recovery-ben Install zip (Gapps, a ROM második fele Carliv-nél)
10. Install xposed.installer…apk – telepíteni fájlkezelőből
11. Install GravityBox_...apk - telepíteni fájlkezelőből
12. GravityBox kezelése az xposed.installer-ben.
Előzetesen SD kártyára másolni:
1. meteos-mtk6589-rom-edit-4gb-en.apk
2. ZTE_V967S_Max_v-3.4_full.zip
3. signed_gapps_flavour_complete.zip (ez Carliv ROM-jának második része)
4. de.robv.android.xposed.installer._v21_77db90.apk
5. GravityBox_2.6.1.apk

Részletezve: V967S CWM Recovery flash-elése (Win7 32 PC-n csináltam)
1. Egy könyvtárba összekészíteni a PC-n a
recovery-carliv-touch1.img,
SP_Flash_Tool_v3.1312.0.139 (valami újabb verzió legyen) mappa,
MT6589_Android_scatter_emmc.txt (csak a Recovery elötti négyzetben legyen bejelölve!!!)
MT6589 USB VCOM driver-ek.
2. Akku kivétele.
3. Flash Tool futtatás ( A mappában az Alkalmazásra jobb gombbal klikkelve, rendszergazdaként futtatva).
4. Scatter választás: File / Open scatter loading file
5. Előbb „Download” megnyomás, majd figyelni a Flash Tool menü aljában lévő „USB” felirat átváltását „Searching”-re, ekkor dugjuk be az USB kábelt a PC-ZTE közé. Előbb-utóbb elindul (ha nem, akkor ismét próbálgatjuk), lefut, zöld kör O.K. megjelenik, ekkor van készen. Akku vissza.

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

(#1455) csrobert1981


csrobert1981
csendes tag

Sziasztok,
Leírásaitok szerint telepítettem a gravitybox-ot, de nem indul el hanem hibaüzenetet dob ki: gravitybox keretrendszer nem válaszol. kilépés.
Mit javasoltok? az xposed apk telepítve van és ki van pipálva a moduloknál a gravitybox.

Másik kérdésem, nem tudom törölni/átnevezni a system/media könyvtárban a boot animáció hangját, mert nincs írási jogom, pedig rootolt a telefonom, hogyan tudom ezt változtatni?

Köszi a segítséget előre is!
Üdv,
csrobert1981

[ Szerkesztve ]

LG G3

(#1458) csrobert1981 válasza Meggyi001 (#1457) üzenetére


csrobert1981
csendes tag

Sziasztok,

Köszönöm a segítséget, a boot hangokat akkor megpróbálom majd ahogy írtátok.

Az xposed verzióm: de.robv.android.xposed.installer_v21_77db90.apk
A gravitybox pedig: 2.6.6

innen töltöttem le: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1574401

Tudnátok linkelni másik verziót? Kerestem régi hozzászólásokban linket de azokról már törölték a fileokat.

Köszi és üdv,
csrobert1981

LG G3

(#1467) alexw801 válasza Meggyi001 (#1459) üzenetére


alexw801
senior tag

Bruno a V987 topicjában mindig átveszi a legújabb GravityBox-ot, update...zip formában. Most éppen a 2.6.6 verziónál tart.
Kényelmes: Recovery ből telepíthető, nem kell wipe-olni (törölni) előtte semmit. Azért a csengőhangokat utána újra ki szoktam választani (V967S és V987 telefonokon).

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

(#1489) alexw801


alexw801
senior tag

Átértékeltem a V967S beüzemelést, a Framaroot-ot nem tudtam használni megfelelően (most az A820 miatt minden cappa72 anyagot végigolvasva jöttem rá).

Tennivalók, ZTE V967S ROM csere kínai eredetiről és egyebek

1. Doboz bontás, fényképezve.
2. 2 SIM (Telekom-HU) és SD kártya (előtte rá kell másolni az alább részletezett fájlokat, beleértve a custom ROM fájlt is– amennyiben CWM Recovery alól zip-ként telepíthető fajta) berakása, bekapcsolás.
3. Minden megy, a 2 SIM gond nélkül felállt, semmi kézi APN állítgatás nem volt szükséges – ez gyakran akadályozza a beüzemelést! Telefonálás és internet elérés megy, wifi vevő és hotspot megy, hangszóró rendben, fényképező működik, GPS működik, Bluetooth működik.
4. Framaroot-tal root-olni.
5. CWM Recovery csere Mubileuncle Tools-al végrehajtva.
6. CWM Recovery-ben backup, wipe (mindent, Dalvik cache-et is)
7. Particionálás módosítása Meteos tool-lal, telepíteni fájlkezelőből, elindítani, 2.5 GB választása, utána wipe.
8. CWM Recovery-ben Install zip (ROM)
9. CWM Recovery-ben Install zip (Gapps, a ROM második fele Carliv-nél)
10. Install xposed.installer…apk – telepíteni fájlkezelőből
11. Install GravityBox_...apk - telepíteni fájlkezelőből
12. GravityBox kezelése az xposed.installer-ben.

Előzetesen SD kártyára másolni:

1. GPS Test…apk
2. Framaroot…apk
3. Mobileuncle Tools…apk
4. recovery.img
5. meteos-mtk6589-rom-edit-4gb-en.apk
6. ZTE_V967S_Max_v-3.4_full.zip
7. signed_gapps_flavour_complete.zip (ez Carliv ROM-jának második része)
8. de.robv.android.xposed.installer._v21_77db90.apk
9. GravityBox_2.6.x.apk

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

(#1626) Meggyi001 válasza szabof1 (#1623) üzenetére


Meggyi001
veterán

Sztem GravityBox-al talán.

https://hardverapro.hu/apro/philips_ledes_vezeteknelkuli_porszivo/friss.html

(#1628) szabof1 válasza Meggyi001 (#1626) üzenetére


szabof1
őstag

Köszönöm. Ez jónak néz ki. Este újra telepítem a GravityBoxot és tesztelem ezt a "Javítja az üzenetek fogadásakori él..." dolgot. :)

(#1635) szabof1 válasza szabof1 (#1623) üzenetére


szabof1
őstag

(#1626) Meggyi001
(#1628) szabof1

"Az mitől van és hol lehetne kikapcsolni, hogy bármilyen bejövő üzenet esetén felébreszti a telefon a kijelzőt?"
Meggyi001 tippje az volt, hogy GravityBoxban az "Általános javítások" részben a "Javítja az üzenetek fogadásakori él..." bepipálása után megszűnnek a kijelző ébredések. - Nos ez tényleg így van.
Köszönöm még egyszer a tippet. :)

[ Szerkesztve ]

(#1737) szabof1 válasza nepszter1 (#1736) üzenetére


szabof1
őstag

Én az alább linkelt romot használom lassan egy hete és (GravityBoxszal együtt) tökéletes. A gyári 1.05-re épül.
[ROM] ROM Max Flavour for ZTE V967S v-3.4

(#1845) pgemil válasza Meggyi001 (#1844) üzenetére


pgemil
aktív tag

Az előbb voltam játékboltban és a fényképezőgépet át lehetett állítani 8 Mpx-re (6-ról).
A Gravityboxhoz van beállítási leírásod?

(#1857) szabof1


szabof1
őstag

Sziasztok!

Megjelent Carliv Max Falvor romjának új verziója (4.1).

Update 12.11.2013 CHANGELOG
- new implementation of the stock ROM base with translations from official Mediatek language folders. This version is more accurate, but not all languages are translated complete, so you have to accept that.
- various fixes: brightness and autobrightness, screen colors and depth, GPS (new fix), network, tethering, sounds, callerID matching, and some others.
- fixed computer connection as USB Mass storage in any windows (no ZTE drivers needed).
- optimizations for ram, kernel, cache.
- more speed and smoothness.
- some UI improvements, like autohide empty SIM symbol, wallpapers.
- for GPS all needed files are included.
- for adblocker, the hosts file is properly configurate.
I made this version to be as close to stock as possible, and therefore you can use xposed framework and gravitybox without any problem.
Like before, the ROM come in two versions, full - with all stock apps except chinese and some useless ones, and slim - with only necessary apps.
Gapps are not included but can be flashed separate just like before, complete or essential. In fact you can use same gapps as before for this ROM, no need to download again.

Nálam már a teszt időszakban is problémamentesen teljesített.
A számomra fontos(nak tűnő) tulajdonságokat vastagon kiemeltem.

[ Szerkesztve ]

(#1860) szabof1 válasza Biagiooo85 (#1859) üzenetére


szabof1
őstag

Carliv Max Flavour romja egyrészt rootolt, másrészt teljesen magyar. Nálam nincs semmilyen hiba, stabil, gyors, teljesen meg vagyok vele elégedve, de telepíteni kell rá a GravityBoxot és együtt lesz a kettő tökéletes.
CWM-ből lehet telepíteni a romot.

(#1921) pgemil


pgemil
aktív tag

Na végre sikerült feltenni a GravityBox-ot :))
Köszönet érte: Meggyi001 - nek Xposed: [link]
GravityBox: [link]

és

fotosjani -nak [link]

(és még a linkelés is sikerült :C )

[ Szerkesztve ]

(#2078) szabof1 válasza pgemil (#2077) üzenetére


szabof1
őstag

A GravityBox telepítése után nem indítsd el, hanem menj be az Xposedba és a Modulokban pipáld be, majd indítsd újra a telefont. Ezután már beléphetsz a GravityBoxba.

(#2081) szabof1 válasza pgemil (#2079) üzenetére


szabof1
őstag

Érdekes... Én a helyedben leszedném a telefonról a GravityBoxot és az Xposedot is, újraindítanék és utána újra feltelepíteném mindegyikből a legfrissebbet.

Nem újraindítás után lett ilyen? Nekem a "gyári" (amivel a tmallboxtól kaptam) rommal többször is elfelejtett egyes (mindig más) programokat és mindig újraindítás után jött ez a hiba elő.

[ Szerkesztve ]

(#2209) uszipajtas


uszipajtas
tag

Felraktam. Nagyon smooth. Minden előre van rá telepítve. Nem kell szarakodni a belső memoria nagyitasaval. Xposed SU Gravitybox Benne van. Először kinaiul indul, de multilangos!
MIUI utan most ezt hasznalom egy kicsit

(#2228) tepimartin válasza Meggyi001 (#2227) üzenetére


tepimartin
tag

Hogy lett neked minden ilyen szép kék-fehér? Gravitybox csak az értesítési sávot engedi átszínezni, nem? Ha elmondod én is megcsinálom ilyenre. :D

Martin

(#2230) Meggyi001 válasza tepimartin (#2228) üzenetére


Meggyi001
veterán

Ez nem a GravityBox :N , ez a DashClock widget belseje...

https://hardverapro.hu/apro/philips_ledes_vezeteknelkuli_porszivo/friss.html

(#2233) tepimartin válasza Meggyi001 (#2232) üzenetére


tepimartin
tag

És valahogy nem lehetne a feketeséget szép fehér alapon fekete feliratosa csinálni mint a gravitybox menüjét? Sokkal vidámabb meg szebb úgy szerintem minden. :)

Martin

(#2348) Balazska15


Balazska15
senior tag

GravityBox keretrendszer nem válaszol. Kilépés. hmm.. :F Tudom, hogy volt már róla szó, de nem találom perpill a megoldást, 2.7.3 és 2.7.6-al is próbáltam! Segítsetek különben nem tudok beszámolót adni :DD

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#2349) cappa72 válasza Balazska15 (#2348) üzenetére


cappa72
nagyúr

Xposed framework fent van?
Ez elofeltetele a gravitybox mukodesenek.

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#2357) uszipajtas


uszipajtas
tag

Nincs hozzá Gravitybox. Van helyette WSM Tools.
[link]

(#2482) Meggyi001 válasza Meggyi001 (#2481) üzenetére


Meggyi001
veterán

Na, rakhatom fel az asszonynak a v967s-ére a miui romot,addig sündörgött itt mögöttem,amig megtetszett neki, amiket olvasok róla,meg a képek...ha megfelelők lesznek a "csempék" használhatósága is,mert ugye GravityBox-hoz van szokva, akkor megtartja biztos....

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/philips_ledes_vezeteknelkuli_porszivo/friss.html

(#2530) pgemil válasza Meggyi001 (#2529) üzenetére


pgemil
aktív tag

Jó az ötlet! Köszönöm!
Bár nekem nem jött össze, ezért tovább turkáltam a telefonon.
Mivel van rajta GravityBox, ezért a GB /A telefon beállítások/ Ismeretlen hívó fotó engedélyezése / ....beállítása....
Kész, működik!!!
(Értelemszerűen a képnek a "képek" között kell lenni, vagy fényképezel valakit.....)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE V967S
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.