Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZOPO ZP998

Hozzászólások

(#201) tihibaby válasza Skot78 (#200) üzenetére


tihibaby
senior tag

Szerintem?
A döntés a tiéd,olvass bele a kiszemelt telefon topikjába,szinte biztos vagyok benne,hogy ott is akadnak gondok.
Tökéletes telefon nincs.
Sajnos.
Csak az Iphone. :DDD
Legalábbis az alma hívők szerint... :C

[ Szerkesztve ]

(#202) lnagypet


lnagypet
újonc

Szép jó estét a szobának......elkövettem azt a hibát,hogy rendeltem kinából zp998 telót amit pár nap múlva +is kapok.....
légyszíves erősítsetek meg abban hogy nem gagyit rendeltem :o

(#203) Cifu


Cifu
nagyúr

Hat legfokeppen a hang problemak es az akkumulator kijelzessel kapcsolatosak...

Ha azt várod, hogy ~320 US$ áron kapsz egy olyan telefont, amely az 600 US$ értékűekkel azonos tudást kínál, akkor rossz helyen keresgélsz. Csodák nincsenek, kompromisszummentes telefon sincs...

Én leírtam a tapasztalataimat a ZP998-al, de láttam furcsaságokat SGS3-on és Moto G-n is, hogy az iPhone-t ne is említsem.... Nem mondanám, hogy a ZP998 e téren rosszabbul állna, mint mások. Ott is vannak problémák, akad olyan nívós telefon, ahol kész kínszenvedés a root-olás, például...

De igazabo a friss romok hianyoznak...pl legalabb 4.4...Hozzak mar be magukat...
...
Es szerinted ugyanennyiert egy NOTE2 LTE? Oke nem nyolc mag de nem rosz egyatalan...

A NOTE2-höz sincs hivatalosan KitKat mág, így nem igazán értem ezt a kifogást.

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#204) Cifu válasza lnagypet (#202) üzenetére


Cifu
nagyúr

Szép jó estét a szobának......elkövettem azt a hibát,hogy rendeltem kinából zp998 telót amit pár nap múlva +is kapok.....

Ha hibának tartod, akkor ezzel kapcsolatosan mi aligha tudunk segíteni. A te döntésed volt, a felelősség a tied. :)

légyszíves erősítsetek meg abban hogy nem gagyit rendeltem

Gagyinak egyáltalán nem gagyi. Nagyon jól van összerakva, a képernyője pedig álomszép. Kisebb-nagyobb hibái vannak, pl. a kamera vagy a GPS terén. Hogy ezek aztán mennyire orvosolhatóak szoftveresen, az egy másik kérdés.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#205) tihibaby válasza lnagypet (#202) üzenetére


tihibaby
senior tag

Neked is jóestét!
Na most egy ilyen hsz.-re mit reagáljon az ember?
Ha eleve hibának véled,akkor miért rendeltél ilyen típust?
Én vagy egy hónapig szemezgettem vele,mire rászántam magam a vásárlásra,és jól átgondolva hoztam meg a döntésemet,ha te nem így tettél,hááát..... :)
De nyugi,mikor a kezed közt lesz,szerintem eloszlik minden kételyed....vagy nem. ;)
Szerk.: Na nehogy úgy vedd hogy leoltottunk,csak jó a felütés,magas labda ahogy szoktuk mondani! :D

[ Szerkesztve ]

(#206) tihibaby válasza Cifu (#203) üzenetére


tihibaby
senior tag

Én pl. az LG G2 totyikba néztem be a múltkor,mert tetszett az a telefon is (csak az ára,meg a bővíthetetlensége nem annyira), na ott is olvastam cifra dolgokat....

(#207) Cifu válasza tihibaby (#206) üzenetére


Cifu
nagyúr

Detto az LG G2 / G Flex az, ami megmozgatna, de ennyiért, ilyen feltételek és felmerülő problémákkal nem, soha, semmiképpen.

Én kalandvágyból vágtam bele a kínai telefonokba, végül is nem mondom, hogy elégedettlen vagyok, mert az hazugság lenne - igazából csak a GPS probléma az egyetlen, ami számomra kissé fájdalmas.

Ahogy meg nézem, jövőre meg várhatóak megérkeznek az első modulokból összerakható telefonok, szóval ha kihúz két évet a ZP998 (ennyit várok tőle), akkor utána már megszűnik a "jó telefon / rossz telefon" kérdés, olyan telefonod lesz, amilyet összeállítasz, szóval a hibákért csak magadat okolhatod, viszont cserébe nem kell az egészet kidobnod, ha valami nem kóser - csak a problémás modult cseréled le.

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#208) Hopsza


Hopsza
csendes tag

Sziasztok!
Szerintem jó kis készülék ez a 998-as tegnap este frissítette magát,mostmár a 0218-as verzió van rajta,
remekül dolgozik.viszont nem tudok importálni sem csengő sem értesítés hangokat.
Tudja valaki miért nem lehet Sd kártyáról csengőhangot beállítani?
Köszi.

Isten megteremtette az embert,minden mást Kína gyárt!

(#209) tihibaby válasza Hopsza (#208) üzenetére


tihibaby
senior tag

A legegyszerűbb az szerintem,ha a belső sd megfelelő alarm,notification,vagy ringtone mappájába beteszed az adott zenét,attól függően,hogy ébresztő,figyelmeztető,vagy csengőhangnak szeretnéd a bemásolt hangot.
Ezekután megtalálod beállításoknál a hangok felsorolása közt a betett zenét is.

[ Szerkesztve ]

(#210) wyattthoearp


wyattthoearp
aktív tag

Sziasztok!
Akinek van hozzá kompatibilis NFC tag-je(ami működik vele) légyszíves linkelje már be, hogy honnan vette, mert elég sok az inkompatibilitási probléma.

(#211) fpy_ válasza wyattthoearp (#210) üzenetére


fpy_
aktív tag

Nekem sincs, de zopomobileshop.com-on láttam...

(#212) Hopsza


Hopsza
csendes tag

Köszi tihibaby ez így nagyon rb.van. :C

Isten megteremtette az embert,minden mást Kína gyárt!

(#213) lnagypet


lnagypet
újonc

Sziasztok !
Cifu köszi az értékelést .....idézőjelben szerettem volna tenni az elkövettem azt a hibát.....hihihihi
remélem megjön a cucc a jővő héten és a kezembe is tarthatom a tepsit.
Sztem azt követően lesznek kérdéseim mert eddig C7-em volt :))

(#214) Gino20


Gino20
őstag

Sziasztok!

Köszönöm a választ!
Nekem volume + és power gombra nem jött be a youtube filmen látható menü. Viszont power és volume - lenyomásával bejött egy full kínai felület. Ki akartam kapcsolni, de a power nyomkodásával elkezdett megnyitni valamiket majd sípolt. Most meg fogalmam nincs mit csináljak.
Hogy lépek ki? Vegyem ki az aksit?

(#215) Gino20


Gino20
őstag

:W :W :W Már látom, hogy töltőre kellett volna rakni :W
Na nem lett tégla a telóból. Sukerült a frissítés.
:R :R

[ Szerkesztve ]

(#216) Cifu válasza Gino20 (#214) üzenetére


Cifu
nagyúr

Nyugodtan vedd ki az aksit. :)

A recovery-be több féle képpen is eljuthatsz, ha fent van a Mobileuncle MTK Tools, akkor ott egyből van Boot to recovery gomb.
A másik lehetőség, hogy kikapcsolod, kiveszed az aksit, bedugod USB-be, és nyomva tartod a hangerő fel gombot.

Én egyébként éppen most raktam fel a TWRP recovery-t, majd a Fluffy féle 1.07-es ROM-ot... és nem vagyok kibékülve semmivel. Na jó, a TWRP egy nagyságrenddel élhetőbb, mint a gyári recovery, de az 1.07 szinte semmi változást nem hozott elsőre. A GPS továbbra is akkor talál jelet, ha éppen úgy dönt, hogy akkor már ideje dolgozni egy kicsit, és akkor hajrá...

(A TTFF-et kell nézni: csaknem 97 másodperc alatt volt képes megállapítani, hogy merre is vagyunk... )

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#217) atikó


atikó
őstag

az akku az mennyire jó? mennyit bír átlagos használat mellett? (tudom ez relatív)

és fog kapni 4.4? (ez meg lehet hülye kérdés)

(#218) Cifu válasza atikó (#217) üzenetére


Cifu
nagyúr

az akku az mennyire jó? mennyit bír átlagos használat mellett? (tudom ez relatív)

Olvass egy kicsit vissza. :)

Tihibaby több, mint 1 napos töltő nélküli használatot elért vele. Nálam esténként 20-40% körül kerül töltőre általában, pedig fényképezgetek, böngészek, Viberezek és Hangoutsozok vele azért.

és fog kapni 4.4? (ez meg lehet hülye kérdés)

Ígérik, elviekben 2014Q1-ben kellett volna megjönnie, ez most Q2-re csúszott. Egyes MT6592 SOC telefon gyártók most május 1.-re ígérik a KitKat-et.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#219) CSAVI38 válasza Cifu (#216) üzenetére


CSAVI38
tag

Ez a gps probléma nálad valami hardveres dolog lehet. Én már elég sokat használtam a gps-t és sose volt fél percnél több, hogy jelet találjon. Álló helyzetben meg 10-15 másodperc alatt talál, pedig én semmit nem állítottam át, be.

Fluffy rom-ban mjlyen az új kamera app? Én nekem valamiért nm megy fel a ROM, felrakás után minden leáll és el sem indul így visszaraktam az előző gyárit. Egyébként ez most nem a 9520 romján alapul, az tényleg jó a miénkhez is?

(#220) CSAVI38 válasza CSAVI38 (#219) üzenetére


CSAVI38
tag

próbálj meg gps-nél antennával bűvészkedni, valamelyik topikban láttam alufóliás megoldást, nyilván nem ez a végső megoldás, de kiderülne, hogy nem ez e a gond nálad

(#221) lnagypet válasza Hopsza (#208) üzenetére


lnagypet
újonc

Sziasztok :)
Megkérlek benneteket foglaljátok össze nekem lécci ... mi a teendőm ha a héten kezembe kapom életem első androidos teloját. mit csináljak csinálhatok vele hogy használni tudjam......

köszi : :C

(#222) dobostorta válasza CSAVI38 (#219) üzenetére


dobostorta
tag

Neked működik autós navigáció közben is tökéletesen a GPS?
Nem lesz túl pontatlan?

(#223) CSAVI38 válasza dobostorta (#222) üzenetére


CSAVI38
tag

nálam eddig 1x hülyült meg, amikor 1 híd alatti visszafordítóban mentem, de utána magától megtalálta újra magát. én úgy vettem észre, jobb ha nem megy a net a háttérben, mert akkor gyorsabban talál jelet, hogy miért azt nem tudom.

(#224) Cifu


Cifu
nagyúr

@CSAVI38: Ez a gps probléma nálad valami hardveres dolog lehet. Én már elég sokat használtam a gps-t és sose volt fél percnél több, hogy jelet találjon. Álló helyzetben meg 10-15 másodperc alatt talál, pedig én semmit nem állítottam át, be.

Attól még a telefon hibája, hogy HW hiba... és nem tudok rájönni, mi áll mögötte. Itt nem az NFC antenna a GPS antenna, mert levett hátlappal is működik. De ezen túl nem tudom, mit lehetne még vele csinálni, azért raktam fel a Fluffy féle ROM-ot, mert bíztam benne, hátha segít. Hát nem segített.

Katasztrófa, ma konkrétan nem tudtam használni. ~100 méteres körben néha rájön, hogy hol vagyok, jó 30 másodpercig, majd elveszti a jelet. Kabaré... :U

Fluffy rom-ban mjlyen az új kamera app?

Kevés újdonság van benne, azt hittem valami extrém változás lesz. Egyébként nem rossz, sőt talán egy picit jobb, mint az eredeti.

Tegnapi képek:

Kép 1.
Kép 2.
Kép három

Én nekem valamiért nm megy fel a ROM, felrakás után minden leáll és el sem indul így visszaraktam az előző gyárit.

TWRP-ben Cache, Dalvik, Android Secure és System Wipe is kell a NeedROM kommentjei alapján. Én így csináltam, elsőre felment.

Egyébként ez most nem a 9520 romján alapul, az tényleg jó a miénkhez is?

A ZOPO 9520 a kínai belpiacos ZP998. Elviekben csak egy-két mély beállításban van különbség, ezért nem szabad a bootloader-t csereberélni a kettő között. A ROM-ok viszont csereszabatosak, a LeWA OS 5-ös is ezért van fent a NeedROM-on, az egy-az-egyben a 9520-ról érkezett.

próbálj meg gps-nél antennával bűvészkedni, valamelyik topikban láttam alufóliás megoldást, nyilván nem ez a végső megoldás, de kiderülne, hogy nem ez e a gond nálad

OK, hol van a ZP998 GPS antennája? :DDD

@lnagypet: Megkérlek benneteket foglaljátok össze nekem lécci ... mi a teendőm ha a héten kezembe kapom életem első androidos teloját. mit csináljak csinálhatok vele hogy használni tudjam......

Semmi különös, beállítod a Settings -> Language alatt a magyar nyelvet, és használod. Ha az elejét megnézed a topicban, ott van a root beállítási opciók. Nálam a Framaroot 1.91 tökéletesen működött.

Ha nem akarsz ROM-okkal szórakozni, akkor ennyi untig elég.

Hogy aztán mit pakolsz fel a Google Play-ből, vagy a virágboltból, az már egyéni izlés kérdése.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#225) tihibaby válasza Cifu (#216) üzenetére


tihibaby
senior tag

Tegnap este melóhelyen lőttem,kiléptem az épület elé:

Tényleg nálad lehet valami probléma... :F

(#226) atikó válasza Cifu (#224) üzenetére


atikó
őstag

Nagyon szépek a képek. Rosszabbra gondoltam!

(#227) Cifu válasza tihibaby (#225) üzenetére


Cifu
nagyúr

Milyen ROM van nálad fent?

@atikó: Ide rakom fel a próbálmányaimat, van jobb, van rosszabb...

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#228) tihibaby válasza Cifu (#227) üzenetére


tihibaby
senior tag

Az utcsó gyári,éppen csak a root ami extra,semmi egyéb.

(#229) GödiAli


GödiAli
tag

Sziasztok!

Szerintetek működik a Qi wireless töltés vagy vlhogy meg lehetne oldani? :R
Köszi!

(#230) lnagypet válasza Cifu (#227) üzenetére


lnagypet
újonc

Sziasztok !
Cifu köszi a tömör válaszodat ....cserébe majd küüldök neked én is a kutyusról képet,látom te is szereted őket :DD
Azért segitesz majd a szoftverfrissitésbe ha az én telom is meggondolná magát etéren?

(#231) fpy_ válasza lnagypet (#213) üzenetére


fpy_
aktív tag

A Magyar Postát kihagytad a szállításból? (DHL?)
Az enyém 02.18 óta Magyarországon van, de még mindig nem sikerült kézbesíteni a vámolási folyamat miatt.

(#232) lnagypet válasza fpy_ (#231) üzenetére


lnagypet
újonc

Szia !
Nem tudom hogy kihagytam-e a MAGYAR POSTÁT mert a pénzt még nem vették le a payról de, amikor reklamáltam a kinaiaknál Arigbuy a garanciafeltételek miatt azt válaszolták a mailomra hogy feladták normál szállítással.
A nyomonkövetésen a kinai krikszkrakszon meg angol nyelven is nyomonkövethetetlen a cucc... :W

(#233) kisdeme85


kisdeme85
tag

Ugye ha nem gyári témát használunk, pár programnál előfordul azaz eset hogy nem látszik semmi, nálam pl írásnál is van ilyen pár helyen(anysoft keyboard) Lehet betűtípust(magyart) másikat felrakni vagy betűszínt állítani? Netán kilehet játszani máshogy?

(#234) tihibaby válasza kisdeme85 (#233) üzenetére


tihibaby
senior tag

Én azt találtam a legegyszerűbbnek hogy a System témát raktam be,de asszem az új Star Trek-es témánál is látszik aránylag normálisan minden.
A többi tényleg nem az igazi.

(#235) wyattthoearp válasza lnagypet (#232) üzenetére


wyattthoearp
aktív tag

A pénzt még nem vonták le, a telefont pedig feladták?
Hihetőőőő...... :-)

(#236) fpy_ válasza lnagypet (#232) üzenetére


fpy_
aktív tag

Na majd írd meg mikor indult és mikor kaptad meg....

(#237) lnagypet válasza wyattthoearp (#235) üzenetére


lnagypet
újonc

Úgy állítottam be a payt hogy csak akkor vehet le pénzt a kártyámról ha engedélyezem külön... :DD

(#238) Cifu


Cifu
nagyúr

@GödiAli: Negatív, tudomásom szerint ehhez megfelelő kialalkítású telefon kell eleve.

@lnagypet: Azért segitesz majd a szoftverfrissitésbe ha az én telom is meggondolná magát etéren?

Persze, ha tudok. :)

Úgy állítottam be a payt hogy csak akkor vehet le pénzt a kártyámról ha engedélyezem külön...

Szvsz nem nagyon van olyan kereskedő, aki bemondásra elküldi a terméket, de lehet, hogy nekem új ez a fajta tranzakció... :)

@kisdeme85: Ugye ha nem gyári témát használunk, pár programnál előfordul azaz eset hogy nem látszik semmi, nálam pl írásnál is van ilyen pár helyen(anysoft keyboard) Lehet betűtípust(magyart) másikat felrakni vagy betűszínt állítani? Netán kilehet játszani máshogy?

Először is felraksz egy másfajta launcher-t, illetve ahhoz való témát, én Apex-et használok, de kismillió féle és fajta alternatíva van.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#239) Cifu


Cifu
nagyúr

Szépen gyűlnek a tapasztalatok, azt tervezem még megvárom a 4.4-es frissitést, mielőtt Logout-képessé varázslom a félkész bemutatómat, de azért haladunk rendesen. :)

1.: A GPS problémára az XDA-n a következőt javasolták: (Figyelem! A garancia vesztését okozza!)

*Szereld le a hátpanel alsó részét (3 csavar fogja). (Én marha nekiálltam, és az összes hátsó csavart kiszedtem... :)

*Vizsgáld meg a csatlakozókat és az antenna érintkező részét a biztonság kedvéért.
*Helyezd vissza a hátpanel alsó részét, és jól húzd meg a csavarokat.

Eredmény?

9 másodperc alatt talált műholdat, és három-négyet, hanem ötöt-hatot...

2.: A kamera a tapasztalataim alapján egészen elviselhető. Az 1.07-es Fluffy féle kamera egyik nagy előnye, hogy irtó gyors, a kattintás után fél másodperccel már rögzít is (az előző azért sokkal lassabb volt).

Pár mai kép:

Kép 1.
Kép 2.
Kép 3.
Kép 4.

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#240) lnagypet válasza Cifu (#238) üzenetére


lnagypet
újonc

Sziasztok :R
Köszi a pay-palos megjegyzésedet sajnos az élet most is engem igazolt, a kinaiak ma küldtek levelet :miszerint nem tudnak teljesíteni a rendelésemet / because we are waiting the ZOPO ZP998 stock/ és ha akarom elküldik külön a szilikon tokot amit még rendeltem a telóval együtt február 28.-án.
Csak azért írom le nektek nehogy valaki egyenesen kinából rendeljen az A Rigbuy-tól.
Nekem most szerencsém volt mert nem engedtem még elutalni a pénzt a pay-palon keresztül-csak beterhelésben látszik minusz 319,99 USD.

Aszem megyek rendelni a http://www.zopomobileshop.com/en/198-zopo-zp998-mt6592-2gb-ram-32gb-rom-55inch-ips-fhd-14-mp-camera-android-phone.html oldalra az EUS Raktárhoz.

:W

(#241) CSAVI38 válasza Cifu (#238) üzenetére


CSAVI38
tag

gratulálok, hogy sikerült megoldani a problémát, akkor most már keserű szájíz nélkül is élvezheted a telefont. Egyébként, hol van ott a képen az antenna?

Fluffy rom nekem is bejött, nagyon jól muzsikál

(#242) Cifu válasza CSAVI38 (#241) üzenetére


Cifu
nagyúr

A képen az antenna nem látható, ha leveszed a hátlapot, akkor az alsó panel bal oldalán látsz két fém csíkot. Azok az antennák. Hogy a kettő közül melyik a GPS, melyik a Wifi, melyik a 3G, azt nem tudom.

A képen a két érintkezőt lehet látni, az lefordított alsópanel bal oldalán található. Az érdekesség, hogy az alaplapon három érintkezőtüske van, de csak két antennához érintkeznek...

Egyébként a keserű szájíz azért megvan, mert így sem művel csodákat a telefonom. A Defy-m sokkal stabilabb és pontosabb GPS jelet biztosított... :(

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#243) dobostorta


dobostorta
tag

64 GB-os SD kártyát szeretnék venni a telómba.
Van aki használja ekkorával?
Ha igen, akkor milyen márkájú, hányas class-os van neki?
Mert félek, hogy esetleg nem kezeli majd rendesen...

(#244) wyattthoearp válasza dobostorta (#243) üzenetére


wyattthoearp
aktív tag

Nekem már a c2-es is kiválóan kezelte a 64Gb-os kártyát.
Sandisk ultra uhs 30mb/s class 10
Van egy használtam eladó ha érdekel mert a tabletem bedöglött.

(#245) Skot78 válasza Cifu (#242) üzenetére


Skot78
tag

Hm...Nincs Zopom csak kovetem a topicot..

Az nem lehet hogy azok az antennak nem azok?

Szedtem mar szet kinai MTK telot (Inew I2000) es alul a gsm es wcdma cuccok vannak...A wifi es a bt nameg a gps a felul szoktak lenni a telefon teteje fele.

A wifi meg a gps raadasul ugyanazt az antennat hasznalja.

A gps jel az en kinai tepsimben is gond volt en ontapados fem foliabol gyartottam hozza uj antennat javitott sokat rajta...de ennek nem mindegy a merete de mwg a formaja sem!
Nem kukacoskodasbol tenyleg!

Az a ket fem teglalap sztem hangszorok!

[ Szerkesztve ]

(#246) Cifu válasza Skot78 (#245) üzenetére


Cifu
nagyúr

Az nem lehet hogy azok az antennak nem azok?

Nem zárom ki. De az tény, hogy a szétszedés-összerakás óta javult a GPS antenna hatékonysága. Lehet, hogy a többi csavarnak van köze hozzá, mivel azokat ki és visszacsavartam, lehet hogy ott nem volt tökéletes az illeszkedés.

A wifi meg a gps raadasul ugyanazt az antennat hasznalja.

Ez telefonfüggő, az iNeW V3 esetében az NFC antenna közösködik a GPS-el például. A tapasztalatom szerint itt nincs köze a GPS-nek az NFC antennához, mivel a hátlap leszedésével (ergo az NFC antenna leszedésével) nem változik a GPS jel.

A gps jel az en kinai tepsimben is gond volt en ontapados fem foliabol gyartottam hozza uj antennat javitott sokat rajta...de ennek nem mindegy a merete de mwg a formaja sem!
Nem kukacoskodasbol tenyleg!

Nem vitatom el, de a ZP998-as esetében a felső részen nem látok antennát.

Az a ket fem teglalap sztem hangszorok!

Azok valóban azok, de az antennák a túloldalon vannak, a lenti képen bal oldalon lehet látni a két érintkezőjét az antennáknak.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#247) fpy_


fpy_
aktív tag

Nos megérkezett a telefon, töltőre rakáskor vettem észte, hogy az USB port kicsit el van csúszva a ház nyílásához képest. Teljesen szemből nem lehet rádugni a kábelt, csak ferdén buktatva. Csak az enyém ilyen?

(#248) Kristof9094 válasza fpy_ (#247) üzenetére


Kristof9094
senior tag

Szia!

Az enyémen semmi ilyen nincs! Mondjuk nekem meg a telefon alján lévő műanyag keret ropogtatható, a hátlap aljával egyetemben. :DDD

De a teljesítmény és a kijelző mindenért kárpótol, ha lejár a gari, majd meghúzom a csavarokat.

Más:

Tud valaki tapasztalattal/észrevétellel szolgálni ZP998-ra gyártott szilikontokról? Mert annyira idegesít a hátlap benyomhatósága, hogy úgy döntöttem veszek rá valamit.

Köszönöm! :)

Audi A4 B5 1998 | Mercedes Benz E200 W210 1997

(#249) Cifu


Cifu
nagyúr

fpy_: Én eddig nem tapasztaltam és nem is olvastam ilyet, feltehetően gyártási hibás. Ha EU-n belül rendelted, akkor szvsz küld vissza. Ha kínából... akkor sokesélyes egyenlet. Vissza is küldheted, vagy legalább egy fotót küldj oda, ahonnan vetted, hogy nézzék már meg, mit küldtek. De ha értesz hozzá, szét is szerelheted, és megnézheted tudsz-e kezdeni vele valamit.

A jelek szerint a ZOPO minőségbiztosítása korántsem tökéletes. Szvsz az én telefonomban a GPS terén van valami gigagikszer, mert a legújjabb 1.08.1 Fluffy féle ROM-al sem lett jobb az eredmény, akkora a szórása a GPS-nek, hogy sűrűn lakott részen (sok közeli utcán) folyamatosan újratervez, és dobálja a pozíciót az egyik utcáról a másikra... :\

Kristof9094: Tud valaki tapasztalattal/észrevétellel szolgálni ZP998-ra gyártott szilikontokról? Mert annyira idegesít a hátlap benyomhatósága, hogy úgy döntöttem veszek rá valamit.

Csodát ne várj tőle, legalábbis a hivatalos gyáritól. Én alapból kaptam egy barnás színűt, nem fedi el az egész telefont, rondának nem ronda, szépnek nem szép, védeni szerintem csak a sarkoknál véd valamennyit, szóval szódával elmegy, és azért a telefon hátlapnak sokkal jobb a tapintása, mint ennek...

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#250) frutti2 válasza Cifu (#249) üzenetére


frutti2
csendes tag

Tudom nem vigasztal ,de gps nekem is szinte használhatatlan. Megbolondul ha ujratervez, tulszalad és vissza akar vinni ha pl. pirosnâl megállok stb. Nem tudom mi lenne a megoldás, mert közben több ,5-6 , mû.
holdat is lát.

P.M.4500

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZOPO ZP998
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.