Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-10 23:07:05

LOGOUT.hu

A ZIDOO médialejátszó topik célja, hogy segítsük egymást
a minél jobb moziélmény elérésére
és a problémák megoldására.
Feltöltés folyamatban.
Ötleteket és segítséget Pü-ben várok.
**************************
Zidoo is not streaming player.
AZ új PRO boxok már
rendelkeznek
DRM L1
támogatással.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13851) szasanyi válasza Xtre (#13848) üzenetére


szasanyi
félisten

Az sl / dl mit rövidít? Hiába próbálom megfejteni mit jelenhet... :B

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#13852) a347


a347
aktív tag

Meglett a bibi srácok. Megszivatott rendesen a lejátszó. Bármit is állítgattam a képbeállításoknál nem volt hajlandó csakis RGB 8bit-en adni. Film közben néztem rá a video infóra és vettem észre a turpisságot. Aztán a beállításokban újra próbálkoztam és lám, bárhová tettem a pipát, ugyanúgy RGB 8bit maradt. A képernyő alján jelzi is az éppen aktuálisan érvényes beállítást, csak eddig valahogy elkerülte a figyelmemet.
Szóval gyári visszaállítást csináltam és kész. Most már tényleg jó lett a kép.

(#13853) Xtre válasza szasanyi (#13851) üzenetére


Xtre
tag

Single layer és dual layer elvileg és a dl filmek a jobb minőségűek ha jól értelmeztem, mert azok MEL kódolást tartalmaznak.

(#13854) Beni2360 válasza Xtre (#13830) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Lehúztam a semplet, alap beállításon el sem indul hanem zöld kép fogad. Egyébként ez a fajta DV DL nem támogatott a zidoo által. Semelyik DV10 vagy egyébnél nálam nincs kép. Nálad milyen beállításon van kép?

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#13855) szasanyi válasza Xtre (#13853) üzenetére


szasanyi
félisten

OK, köszi. Ezt az életben ki nem találtam volna. Én azt sosem nézem, csak 3 dolgot preferencia sorrendben: BluRay (ISO) REMUX (képileg nem módosított) és ha van több verzió akkor a legnagyobb helyfoglalásút szoktam választani (persze az ok fontos, mert ha egyik 2-3 nyelvet, a másik meg 10-et tartalmaz és azért nagyobb, akkor az nyilván nem érdekel).

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#13856) Xtre válasza Beni2360 (#13854) üzenetére


Xtre
tag

Köszönöm, hogy ránéztél, ugyanazt a beállítást használom, amit kokokka írt: Playback/Automatic frame rate/Frame rate mode: Switch frame rate and resolution
Display/HDR: Auto
Display/Color Settings/4K 50~60Hz: Priority YUV420 10BIT
Display/Color Settings/4K 23~30Hz: Priority YUV444 10BIT
Display/Color Settings/Non-4K: Priority YUV444 8BIT
Display/Color Settings/HDMI Range: 16-235
Display/HDMI Mode: Auto
Audio/HDMI Audio: RAW
Audio/Downmix HD Audio output: OFF
Display/MaxCLL and MaxFALL: ON
Display/Colour Settings/Deep Colour Compatibility Mode: OFF

Illetve előző hozzászólásom javítanám, mert nem MEL, hanem FEL kódolás a jobb.

[ Szerkesztve ]

(#13857) hakos1987 válasza a347 (#13852) üzenetére


hakos1987
őstag

Na, legalább valakinek...! :))
Én 3. visszaállítást csináltam a boxon, az imént a TV is resetelve volt. 2.0b kábellel a TV megfelelő portjába újra rákötöttem tesztelni. De semmi, a nyűves qrvaannnyyyát :o

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

(#13858) tomp válasza Xtre (#13853) üzenetére


tomp
félisten

A Dual Layer lehet MEL és FEL. A MEL gyakorlatilag SL minőséget tud így ezeket a filmeket nyugodtan meg lehet csinálni SL-ben.

(#13859) Xtre válasza tomp (#13858) üzenetére


Xtre
tag

Igen, láttam, hogy elírtam, bocsi, a FEL a jobb, csak azt nem tudom, hogy a lejátszó mennyire boldogul ezzel, mert régen bajos volt.

[ Szerkesztve ]

(#13860) a347 válasza hakos1987 (#13857) üzenetére


a347
aktív tag

Mondjuk az egész hercehurcát a legújabb firmware (v6.3.60)felrakásával kezdtem. Majd a beállításokkal való szórakozás után történt meg a gyári visszaállítás.

(#13861) szkutyi válasza Xtre (#13856) üzenetére


szkutyi
őstag

De a deepcolort miért nyomjatpk ki?az egy jó HDMI szabvány dolog..nem ront hanem JAVÍT.sokkal több szín és szebb szinátmenet lessz

(#13862) Xtre válasza szkutyi (#13861) üzenetére


Xtre
tag

A hivatalos forumon van egy topic az ajánlott beállításokról és ott is offnak írják: http://forum.zidoo.tv/index.php?threads/recommended-settings-and-other-useful-stuff-for-rtd1619-players-includes-unbrick.82695/

[ Szerkesztve ]

(#13863) Beni2360 válasza szkutyi (#13861) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Én sem értem nálam is be van kapcsolva az LG TV C8-nál írja is, hogy tisztább élesebb a kép ha támogatja az
ULTRA HD DEPCOLORT.
----------------------------------
Most már én bolondulok meg mert ezt a beállítási opciót nem találom. :U
OTHER SETTINGS
Display/Colour Settings/Deep Colour Compatibility Mode: OFF **

Színmélység kompatibilitás??? :K :K
megvan csak le kellett fordíttatanom.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#13864) kokokka válasza szkutyi (#13861) üzenetére


kokokka
őstag

Nem érted :) Belenyúlt a képbe, nem az eredetit adja vissza ha bekapcsolod. Legfeljebb a te szemedben szebbnek tűnik. Nincs ezzel baj, használd így ha neked tetszik.

(#13865) Xtre válasza Beni2360 (#13863) üzenetére


Xtre
tag

A tvn a hdmi beállításoknál az ultra deep colourt be is kell kapcsolni, viszont a lejátszó menüjében ez más.
Z9xnél ez a kijelző beállításoknál / további beállításoknál található

[ Szerkesztve ]

(#13866) tomp válasza Xtre (#13859) üzenetére


tomp
félisten

FEL-ből most már tudja használni a dinamikus meta adatokat de a jobb képminőséget adó extra képi információt(amivel 12bites képet kapunk) nem mert arra hardveresen nem képes a lejátszó.

(#13867) Xtre válasza tomp (#13866) üzenetére


Xtre
tag

Köszönöm az infot :R

(#13868) szkutyi válasza kokokka (#13864) üzenetére


szkutyi
őstag

De nagyon is értem..a deep color nem úgy nyúl bele mint egy skalazas vagy a mint a dinikus kontraszt ...nem hiába van benne a HDMI szabványoknak a deep color,....;)bekapcsolva van kimaxolva a 10bit.hiddd el..

(#13869) szkutyi válasza Beni2360 (#13863) üzenetére


szkutyi
őstag

Persze hogy be kell kapcsolni...ez olyan hogy veszek egy fullos audit, de kikapcsolom az esp-t rajta.:D

(#13870) szkutyi


szkutyi
őstag

Bemasolom ezt ide:
So, What is Deep Color?
Deep color supports 30/36/48/64-bit color for the three RGB colors. That puts the number of colors available into the billions. For example, 36 bit color allows for 68, 719, 476, 736 different color variations. And since it also supports xcYCC, there are even more color options to choose from. That all translates to sharper, more vivid images.

But, in order to have deep color, everything needs to work with it, from your source, to your cable, to your display. If any of these elements don’t support Deep Color, you won’t get the benefit.

Luckily it’s not hard to find equipment that supports Deep Color. Already the PlayStation 3, many DVD players, and many graphics cards support Deep Color, as well as many different displays.

Bottom Line
True color still looks good, to be honest there is still some

(#13871) Beni2360 válasza szkutyi (#13869) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Itt a hivatalos leírás erről a deep color bekapcsolásról. Ez a fordítás a fejlesztőkkel lett egyeztetve. Na most légy okos Domokos.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#13872) hakos1987


hakos1987
őstag

Próbáltam egy DTS-HD Master 7.1 tesztet. MKV volt, játssza is, csakhogy egy idő után megakad a hang és átvált 2.0-ba és elnémul. Hát ez sem kerek. :F Ezek szerint Transformersnél sem véletlenül csinálja.... AVR beallításait átbogarásztam már.

[ Szerkesztve ]

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

(#13873) Xtre válasza hakos1987 (#13872) üzenetére


Xtre
tag

Ezt letudom tesztelni, megnézem nálam meddig megy, mennyi idő után váltott át neked?

(#13874) hakos1987 válasza Xtre (#13873) üzenetére


hakos1987
őstag

Azt megköszönném. Ez volt a teszt alany: [link]

Nekem majdnem végig ment elsőre, másodjára meg azóta kb a feléig. Elég rövid kis teszt és nem is nagy.

[ Szerkesztve ]

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

(#13875) mikeman válasza hakos1987 (#13810) üzenetére


mikeman
csendes tag

Pont evvel a dologgal foglalkozok egy ideje. Mive hogy a tv tudja a hdr10+ és a Dv t is. Szépen meg is jeleníti a bal sarokban a logóját mindegyiknek. Csakhogy a kép világos a Dv nél, amit lehet ugyan csökkenteni de ettől nem az igazi, persze Átbogarásztam a kinti fórumokat és sok érdekes dolog lehet, vagy is inkább rengeteg :) . Mivel egy onkyo avr en át jön, ami gyárilag tudná mindkettőt, így gondoltam csak beállítási probléma. Minden beállítást kipróbáltam, még a saját editjét is megkapta, jók a kábelek is, gondoltam kihagyom az avr t és bedugom a tv be és láss csodát nem csak a bal oldalon jelent meg a teljes Dv felirat hanem a tv is kíírta jobboldalon is, eközben a beállítási lehetőségek is csökkentek és kiírta hogy 3 féle dv ből válasszak, dv sötét, dv világos, dv élénk, na és a kép meg huu azonnal eltűntek a fátyolos világos megjelenítés. Szóval attól még hogy kiírja dv, nem biztos hogy az is, Nekem is kiírta de ahogy neked a menüben fent ott virított a hdr felirat is. ha meg fixen van a tv be avr kihagyva, akkor a menőben is Dv van nem hdr. Mivel kell a atmos és a többi hangja ,de az erősítő nem a barátja a zidoo nak, így megpróbálom egy VSW04202 HDMI 2.0 Switch 4x1+1 HD-Audio Extractor al kiváltani az avr problémát.A zidoo egy z1000pro.

[ Szerkesztve ]

(#13876) Xtre válasza mikeman (#13875) üzenetére


Xtre
tag

Én is hdmi audio extractort használok, így megy a dts-hd ma és a dolby vision is :K

(#13877) powerup2 válasza tomp (#13866) üzenetére


powerup2
addikt

Melyik képes rá hardveresen ?

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#13878) hakos1987 válasza mikeman (#13875) üzenetére


hakos1987
őstag

Ennek van egy oka, amitől te is falnak szaladsz.... Nekem is Onkyom van, TX-NR686. A .... Drága Onkyo elfelejtette közölni, hogy van egy rejtett beállítás az erősítőn, amivel a HDMI jelet standard-ről át tudod váltani Enhanced-re. Márpedig HDR és társaihoz az kell. Amikor megjelenik a bal sarokban a logó, azt a Zidoo csinálja. Amikor jobb sarokban, azt a TV. Eddig a TV-d nem kapta meg a HDR és DV jelet, merthogy az erősítő nem jól volt beállítva. Csakhogy az a beállítás olyan titkos, hogy alig talaltam meg a redditen anno, nem hogy a leírásban. És akkor a megoldás, hogy aután visszaköthesd bátran a HDMI-t az erősítőbe és onnan tovább adja a jelet a TV-nek, miközben a legkiválóbb minőségben szedje le a hangot:
Nálam BD/DVD gomb az előlapon lenyomva tart, majd közbe a bekapcsoló gombot nyomkodva lehet váltogatni. 1x megnyomva az aktuális üzemmód, 2x megnyomva váltasz. :C

[ Szerkesztve ]

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

(#13879) Xtre válasza hakos1987 (#13874) üzenetére


Xtre
tag

Sajnos ezzel a demoval most nem tudom megnézni, viszont Jurassic World Fallen Kingdom megy eredeti nyelven dts hd maba bármeddig, illetve a lossless demok is

(#13880) mikeman válasza Xtre (#13876) üzenetére


mikeman
csendes tag

Akkor jó hogy megrendeltem :).Te csak a B be dugtad a hdmi hangot? Mert van aki azt írta a kinti fórumon, hogy a tv és az avr közötti is be van dugva egy hdmi be ami ARc s

(#13881) blakey válasza szkutyi (#13868) üzenetére


blakey
titán

SDR-nél jobb ha nincs bekapcsolva. HDR esetében meg automatikus. Ha rosszul használod akkor bizony a kép is rossz lesz. A színek nem lesznek a helyükön, stb.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#13882) mikeman válasza Xtre (#13879) üzenetére


mikeman
csendes tag

Na ezt kipróbálom :) Nagyon köszi az infót, akkor te profibb vagy :) Ha működik akkor lesz egy eladó extraktorom :)

(#13883) hakos1987 válasza mikeman (#13880) üzenetére


hakos1987
őstag

Felesleges lesz az az extractor, ha megcsinálod a beállítást, amit írtam :P ;]

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

(#13884) Xtre válasza mikeman (#13880) üzenetére


Xtre
tag

Én ezt rendeltem amazonrol: FeinTech VAX01202 HDMI eARC Audio Extractor
Itt ugye a hd hang egy külön hdmi outon érkezik az erősítőbe, a kép pedig egy külön hdmi csatin a lejátszóból a tvbe, a kapcsolókkal kellett kicsit játszani, de a végére jó lett.

(#13885) szkutyi válasza blakey (#13881) üzenetére


szkutyi
őstag

Ezen nincs olyan hogy autó.vagy ön vagy off.:D.

(#13886) Xtre válasza mikeman (#13880) üzenetére


Xtre
tag

Most értelmezem amit írtál, igen, az avr és tv is összevan kötve hdmin arcben, így a tv továbbra is vezérli a avrt.

(#13887) blakey válasza szkutyi (#13885) üzenetére


blakey
titán

Nem is kell, mert ha bekapcsolod akkor erölteted a színmélységet akkor is ha nincs rá szükség. Elég ha HDR esetében vált, mert ugye akkor BT2020-ra ugrik, ezáltal 10 vagy 12 bit lesz, stb. TV-ken van AUTO mód.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#13888) szkutyi válasza blakey (#13887) üzenetére


szkutyi
őstag

Dehogy erőltet a deep color...
Ezt a encharted-hez tudnám hasonlítani leginkább.
Ahogy a kép is mutatja....

(#13889) szkutyi válasza blakey (#13887) üzenetére


szkutyi
őstag

Rtings is leírja.

[ Szerkesztve ]

(#13890) hakos1987 válasza mikeman (#13882) üzenetére


hakos1987
őstag

Majd számolj be kérlek a végkifejletről, kíváncsi vagyok :)

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

(#13891) mikeman válasza hakos1987 (#13883) üzenetére


mikeman
csendes tag

Sajnos a trz800-900 as sorozat nem kapta meg ezt a frissítést és már nem is fogja, szóval ezen nem lehet állítani azt. Sajnálatomra.Ezért köszönöm az ötleted.

[ Szerkesztve ]

(#13892) kokokka válasza szkutyi (#13888) üzenetére


kokokka
őstag

Még beni hsz-ében is ott van, hogy : kényszeríti. Vagy ahogy Blakey írja : erőlteti.
Idézem Mark-ot :

Display/Colour Settings/Deep Colour Compatibility Mode: OFF **

** Engedélyezi a 4K50/60 4:2:0 10/12 bites kényszerítését akkor is, ha az EDID nem teszi lehetővé.
(Egyes TV-k képesek fogadni ezt a jelet annak ellenére, hogy az EDID szerint nem.)
Ha az EDID megadja a 4K50/60 4:2:0 10/12 bitet, ennek a beállításnak nincs hatása.
Ha az EDID nem ad meg 4K50/60 4:2:0 10/12 bites értéket, és nem engedélyezi , az ON beállítás képvesztést okoz.


És akkor beni-t is idézem :

Na most légy okos Domokos :D

(#13893) szkutyi válasza kokokka (#13892) üzenetére


szkutyi
őstag

Oké;)

(#13894) szkutyi válasza kokokka (#13892) üzenetére


szkutyi
őstag

Minden tiszteletem beni-ért, hisz rengeteget segített már és tud is, viszont ahogy írta, neki is be van kapcsolva és.....
De tovább megyek van itt köztünk talán egy másik őstag, Vhiktor aki kalibralassal foglalkozik, ő már elmondta hogy a tv-beépitett lejatszojan a deepcolor úgy van bekapcsolva, hogy ki SEM TUDOD KAPCSOLNI.nyilvan azért mert egy kényszerített "szar" dolog...azért is lehet HDMI-n szabványosított..amugymeg a zidoo frissítéssel változott a menű, a bekapcsolt deep color igazából auto- módot jelöl .;)( Eddig volt off és autó)

(#13895) kokokka válasza szkutyi (#13894) üzenetére


kokokka
őstag

Ennél egyértelműbben nem lehet megfogalmazni! Többet nem írok erről, ha akarod kapcsold be! De ezt már sok hsz-el ezelőtt is leírtam. Engem nem zavar, hogy használod, legyen ez így fordítva is....

(#13896) szkutyi válasza kokokka (#13895) üzenetére


szkutyi
őstag

Itt nem arról van szó hogy zavar vagy sem, hogy használod, teljesen egal.nekem.csak.rajtunk kívül még sokan nézik és használják a tanácsokat, és szerintem arra a tv-re amelyik támogatja, azt tanácsolni hogy kapcsolják ki, az hiba!

(#13897) Beni2360 válasza szkutyi (#13896) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Volt pár hete egy bizonyos DV fajtarol szó ahol tanácsolták a másik beállítást vagyis be. Kiprobaltam a videót nálam ment minket beállítással. Most kikapcstam és őszintén semmi eltérést nem tapasztaltam. Én is csak azért kapcsoltba be anno mert nem nagyon találtam meg a leirtak alapján a C8-m mit tud. Ha valaki rá lel megkoszonom ha ide kiteszi.
Mas, több év után a napokban találtam megoldást arra ha egy sorozatot fel ismer de oda van írva mellé, hogy ne vegye figyelembe és nem teszi ki a HT-be. Kissé macerás, de megcsinalta. Majd gépről megcsinalom a leírást és kiteszem.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#13898) Zoty4


Zoty4
őstag

Tegnap este megnéztem az első filmet teljes hosszában
Felvetődött pár kérdés.
-Vannak olyan poszterek amik totál szarok, pl a jurrasic worldnek valami kacsás mesés posztert rakott be. :DDD Megpróbáltam átállítani de nem dobott fel ehhez normális posztert hiába írtam be konkrétan hogy mit keresek. Tipp, hogyan oldható meg?
-Eszközkezelőben a beolvasott egyik mappa 110/124 másik 10/11. Ez miért van?
-Vannak filmek amiket nem olvasott be, pl letöltöttem tegnap pár demot és egyiket se olvasta be
-Aquaman 4kt néztem meg és voltak olyan részek ahol amolyan "szaggatás volt, kicsit olyabn robotos volt a mozgás". TV abszolut defaulton van , ott kell vmit ehhez állítani vagy a lejátszón?

[ Szerkesztve ]

(#13899) szasanyi


szasanyi
félisten

Ez a poszter megváltoztatása engem is érdekel, mert nálam egy filmhez (Lucy) egy teljesen fals, oda nem illő Dolby Atmos demonstration borítót tett be. Továbbá az is, hogy egyes filmeknél jobb felül van előzetes, másoknál nincs - sőt, ugyanannál sem játssza le mindig.
Ezen kívül azt szeretném még tudni, hogy a jelenleg (gyárilag) rajta lévő 6.3.42 FW verziónál van-e újabb és ajánlott (probléma mentes) verzió?

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#13900) Beni2360 válasza Zoty4 (#13898) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Keressel egy posztert és tedd a mappába, majd a HT Ben klikk a poszterre kis menü gombbal (pop menü) és ott poszter csere és betallozod a képet.
Demót nem is kell beolvastatni és mivel nincs NFO nem is fogja, azokat a MC-bol indítjuk. Van fent a yt oldalamon Beni2360 több videóm hiányzó elmarad beolvasasokra. Az a DV nem igazán ZIDOO barát. Másik fajtát kell keresni.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.