Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43651) james001


james001
veterán

Nem tudom vót-e mán,de az Auchan-ban 169 gomb a pezsgősüveges Bomba. Legalábbis a csömöriben annyi :D

https://psnprofiles.com/kazama001

(#43652) Zsírkrétamen válasza james001 (#43651) üzenetére


Zsírkrétamen
senior tag

Tegnap voltam a Solymáriba, és ott nem annyi volt, 279 volt asszem' :O

(#43653) atee


atee
őstag

D-day 2002-01-04 01:54

(#43654) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Mi a franc ez a Delavie?Úgy látom nagyon beindult a marketingképezet,mert mindenhol ezt látom cirka 350huf áron

[ Szerkesztve ]

(#43655) DJ. Ru$y válasza ToBeY (#43654) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Well hiánypótló állítólag. Elvileg a Hell gyártja (dobozon nincs feltüntetve).

Energiaitalhoz nem sok köze van az íze is fura, relax drink ez is inkább.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#43656) #90933760 válasza ToBeY (#43654) üzenetére


#90933760
törölt tag

Az az igazság marha jó lenne ha végre felkapnák a relax italokat is az edrinkek mellett, persze nem ennyiért, ugyanazok az ízkombók, no koffein. Aztán lapátolhatja magába mindenki ezerrel. Rakhatnak bele macskagyökeret vagy hasonló cuccot, hogy tényleg relaxos is legyen akkor már. Ismertebb edrink gyártók igazán adhatnának ki ilyeneket, már rég kellett volna. Szerintem ki is fogják idővel, csak amíg el tudnak adni edrink újdonságokat, addig nem ütik el ezt a kártyájukat.

Ha már marketing, errefelé a byLove csokit nyomták mint a marha, nem tudom miből gondolták egy csóró környéken hogy kapósak lesznek a 600-700Ft-os csokik, mikor legtöbben a Boci, Milka, Tibi 300Ft-ot se veszik meg. Aztán két hónap után eltűntek szó nélkül....

[ Szerkesztve ]

(#43657) ToBeY válasza #90933760 (#43656) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Én ezeknek nem látom értelmét,de biztos bennem van a hiba.Ha le akarom vezetni a feszkót,akkor este elmegyek futni/bringázni a Római-partra.Ha vitamint akarok pótolni,akkor szedek valami tablettát(vagy most nyáron sok gyümölcsöt eszem) ennyi.Majd ha szórják szavidősen,bepróbálom 150huf-ért..

[ Szerkesztve ]

(#43658) donjohnson


donjohnson
addikt

szolgálati közlemény:
97 ft a wattok darabja az auchanban, bármilyen ízben.

[ Szerkesztve ]

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#43659) #90933760


#90933760
törölt tag

Hmmm, szerintem az új Energy Iced Tea faliratos Rehab nem olyan savanyú, mint régen. Emlékszem, hogy nem lehetett legurítani nagyobb kortyot belőle sose, mert csípte az ember torkát. Most meg simán nyelem és semmi. Jobb így amúgy. Nem biztos, hogy a feliratnak köze van hozzá, mert bármikor változtathatnak a keveréken, utoljára fél éve ihattam talán akkor még mart.

(#43660) ToBeY válasza #90933760 (#43659) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Lemaradtam valamiről,a Rehab mikor volt savanyú?Vagy lehet, hogy nem egyre gondolunk,mert a Monsta' Rehab mindig olyan b@szott édes volt,hogy ha csak rágondoltam már kiestek a fogaim :DDD

(#43661) #90933760 válasza ToBeY (#43660) üzenetére


#90933760
törölt tag

Nem tudom mi volt benne, de összehúzta a nyelőcsövét az embernek ha olyan nagyot beleivott, vagy citromos vagy valami savanyító, bánat tudja mit kutyultak bele, de nem az édessége miatt volt nehezen iható hanem valami más miatt. Most nem ilyen, vagy egy nagyon kicsit csak.
De amúgy mindenki egyből azt vágja rá, hogy gejl édes és azért, pedig az teljesen más mikor amiatt ihatatlan valami. Mondjuk aztán az ízfokozók csodákra képesek, éreztetnek mindent, mert ez is csak plakáton látott citromot.

[ Szerkesztve ]

(#43662) tipuka válasza #90933760 (#43661) üzenetére


tipuka
addikt

ugye farkas? én is ezt éreztem. nagyon kicsit a rehabnál is, a többi monsternél meg semennyire.

(#43663) RobbieTRS


RobbieTRS
csendes tag

Tavaly tavasszal voltam kint németbe, akkor találtam rá a DR. Pepper energia italra, azóta se ittam annyira jó lötyit:

(#43664) Bjørgersson válasza RobbieTRS (#43663) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Csereszenyes ize volt, mint a simanak?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#43665) RobbieTRS válasza Bjørgersson (#43664) üzenetére


RobbieTRS
csendes tag

Minden megvolt benne ami egy normál Dr. Pepperben csak társult hozzá egy ilyen energia italos(tutti frutti?) íz.

(#43666) Bjørgersson válasza RobbieTRS (#43665) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ha legkozelebb mesz, egyet hozzal mar, koszi. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#43667) #90933760


#90933760
törölt tag

Coop zöldalma drinken rajta van, hogy E102 színezék a gyerekek figyelmére és tevékenységére károsan hathat. WUT? Koffein no problm? Színezék igen? Oké látom hogy Wiki szerint allergénebb ez a fajta színezék, gondolom fel kell tüntetni, mint a mogyoróféléket stb. De ez nem azt írja, hogy allergiás reakciót válthat ki. Hanem károsan hathat a tevékenységére. Hát ha habzó szájjal rángatózik a földön, akkor valóban, ja.
omfglol az egész. Amúgy valóban ritka undorító mosogatószer zöld színe van. És mi lenne ha nem tennék bele? Mert szerintem rohadtul ki lehetne hagyni belőle.
Amúgy maga drink oké, néha veszek, bár érezni hogy alsókategóriás. Viszont rendes 11g cukor, 32mg koffein, inozitol nincs, de mate, meg még vagy 3 féle ilyen cucc van benne helyette. Amúgy most akciós a Coopban 79Ft.

(#43668) atee


atee
őstag

Sajnos azt nem tudom milyenek. Mert bontatlan dobozokat gyűjt a keresztfiam :)

D-day 2002-01-04 01:54

(#43669) Laraxior


Laraxior
titán

Tejesboltba jartam...

Az alsó Dreamiest ajandekba kaptam... :))

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#43670) oriic válasza Laraxior (#43669) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A végösszeget meg sem merem kérdezni. :DDD

Live-Die-Respawn

(#43671) Jarod1


Jarod1
addikt

hétfői szerzemények:

(#43672) Bjørgersson válasza Jarod1 (#43671) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Milyen az a Mountain Dew?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#43673) }{3@Đ$}{0ot


}{3@Đ$}{0ot
addikt

foci EB-s Hell

(#43669) Laraxior: :C :Y

[ Szerkesztve ]

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#43674) szekra válasza }{3@Đ$}{0ot (#43673) üzenetére


szekra
Topikgazda

Azért kijöhettek volna egy Magyarország design-al, ha már kijutottunk.. :D

(#43675) DJ. Ru$y válasza }{3@Đ$}{0ot (#43673) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Egy hónapja tolják lassan, 12-féle különböző doboz készült 13 országba.

szekra
Auchan-ban akciós és 10 db Hell mellé egy szurkolói sál jár ajándékba.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#43676) }{3@Đ$}{0ot válasza DJ. Ru$y (#43675) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Akkor le vagyok maradva. :U

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#43677) Laraxior válasza oriic (#43670) üzenetére


Laraxior
titán

22k :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#43678) }{3@Đ$}{0ot válasza Laraxior (#43677) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Ez most komoly hogy az a pár cucc 22.000,- volt?

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#43679) james001 válasza }{3@Đ$}{0ot (#43678) üzenetére


james001
veterán

Az 5 db Monster meg a 2 Rockstar már több mint 10k kb,az Oreo-k se olcsók,2-3k/db elvileg... :D

https://psnprofiles.com/kazama001

(#43680) DJ. Ru$y válasza }{3@Đ$}{0ot (#43678) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

1800 Ft darabja a Monsternek meg a Rockstarnak, a nagy Monster még drágább, a többiről meg ne is beszéljünk. Aki amerikai cuccokra vágyik, az fizet érte.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#43681) }{3@Đ$}{0ot válasza DJ. Ru$y (#43680) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

:Y

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#43682) izzsi


izzsi
csendes tag

Holnap megyek én is. Én csak kb 16-18-at hagyok majd ott most, csak :D

Értem én hogy benzin, de mi hajtsa?

(#43683) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Úristen,ezekből a pénzekből hány tálca hell-t lehetne venni...és meddig lenne biztosítva a napi edrink betevő.. :U

(#43684) #90933760 válasza ToBeY (#43683) üzenetére


#90933760
törölt tag

Akarod mondani, hány tálca zero epert lehetne venni? ;]

Mindig is ennyibe kerültek. Akinek telik rá az megteheti, ennyi.

(#43685) ToBeY válasza #90933760 (#43684) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Az egyik tálca a 7-ből biztos, hogy az lenne! :P

[ Szerkesztve ]

(#43686) DJ. Ru$y válasza ToBeY (#43683) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Van aki az ízeket vadássza, és mindig újakat kóstol horror pénzért is (eBay-ről rendelve a cuccokat, ezek a 2000 Ft-os árak ahhoz képest olcsók), van aki pedig a mennyiségre ez van. Soha nem turkáltam más zsebében, sok mindenre lehetne költeni ennyi pénzt, de mindenkinek saját dolga. Mindenesetre egészségére mindenkinek aki ilyen cuccokhoz hozzájut, tuti finom! :K

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#43687) Laraxior válasza }{3@Đ$}{0ot (#43678) üzenetére


Laraxior
titán

A két nagy Oreo 3000-3000HUF.
Nem neztem semminek az árát, itthon láttam csak meg :D
A nagy vanilias kola: 1100 :D
A tobbi nagyjabol ismert...

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#43688) ToBeY válasza DJ. Ru$y (#43686) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Persze igazad van,valószínű ha megtehetném, én is a ritkaságot választanám inkább.Csak így egyben kicsit mellbevágó 22k edrinkre+egyéb édességre.
És ha belegondolok emberek milyen f@szságokra költenek durván sokat,akkor ez nem is olyan nagy dolog
Pl 24k arany telefon...

(#43689) Laraxior válasza ToBeY (#43688) üzenetére


Laraxior
titán

Harley Davidson Open Road fesztivalra jottunk a Balatonra, utbaejtettuk Pestet, mert ha arra jarunk mindig megallunk ott, meg most leadtam egy szett Euro2016-os Coca Cola alupalackot is...

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#43690) koshmar


koshmar
őstag

Vettem egy ilyet 250-ért, most iszom, szerintem finom (cask sok ennyiért).

Ismerősöm azt mondja, kár volt, mert hogy a Mo-n terjesztett Rockstar "más" mint a többi országban (USA, dojcsland?). Mi igaz ebből?

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#43691) DJ. Ru$y válasza koshmar (#43690) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Attól függ honnan importálták... Gondolom te 250 ml-eset vettél 250 Ft-ért és nem fél litereset, (Ha fél litereset, akkor megérte nagyon. :D) ezeket Lengyelországból importálják. És igen, teljesen más íze van minden országban az energiaitaloknak is, ahogy a kóláknak is. A németben kapható Rockstar-oknak sem sok köze van az amerikaihoz, ahogy a magyar Monster-nek sem a külföldihez stb.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#43692) koshmar válasza DJ. Ru$y (#43691) üzenetére


koshmar
őstag

Igen, 250 (most néztem, a képen 16 fl. oz van, ami -as far as I know- 473ml), és 250-ért :D
A matricán az vagy, hogy szárm. hely: EU.

Ismerősöm most azt írta, hogy higgyem el neki, az ottani (német) 10000x jobb :D

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#43693) rbalint88 válasza koshmar (#43692) üzenetére


rbalint88
addikt

hát, mi ittunk kint és nem volt az se olyan hűha. supersour ízek, meg xdurance jobb szerintem, mint ez a sima (ez kb ilyen 99Ft-os ízvilág), de érezhetően édesítőszeres íze van mindnek.
ha már német, akkor relentless, azok finomak.

(#43694) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Én Svéd 500ml R* originalt ittam, és nem volt jó.Tipikus 100ft-os edrink íze volt, az a savanyú-keserű tuttis ízvilág,tudjátok mire gondolok...

(#43695) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Live-Die-Respawn

(#43696) #90933760 válasza oriic (#43695) üzenetére


#90933760
törölt tag

Szavidős lehet vagy félrebasztikuláltak valamit a gépben. Bezzeg mikor én így jártam chipssel még régen, akkor nem adta oda a boltos hanem visszaküldött másfélét venni. Magának meg lehet megvette az egész kartonnal. :DDD

(#43697) Bjørgersson válasza oriic (#43695) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Monster, raadasul Rehab, mi ezen a bestbuy? ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#43698) }{3@Đ$}{0ot válasza Bjørgersson (#43697) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Gondolom a 89Ft/db.

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#43699) #90933760 válasza }{3@Đ$}{0ot (#43698) üzenetére


#90933760
törölt tag

Nem sokan szeretik a Rehabot, legalábbis itt, így a 89-et se éri meg legtöbb embernek.

(#43700) ToBeY válasza #90933760 (#43699) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Jah,max ez százast ér meg a rehab nekem is.Eddig 1x vettem amikor megjelent,hogy kipróbáljam milyen :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.