Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43601) koshmar válasza szállitó (#43595) üzenetére


koshmar
őstag

Azt észrevetted, hogy csak vékony emberek isznak Zero/Light (tehát diétázóknak célzott) kólát? :DDD

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#43602) ToBeY válasza koshmar (#43601) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Ez nem igaz,én pont fordítva látom.A pufi emberek esznek mindenből lightot/zerot,fogyókúráznak folyamatosan,és még is pufik.Rám már néztek furcsán,amikor vacsira egy nagy tál somlóit betoltam (ennek ellenére sovány vagyok.)

(#43603) Zsírkrétamen


Zsírkrétamen
senior tag

Végre ezt is beszereztem :)) Akit esetleg érdekel, Esztergomban a bástyánál hátul a pénzváltó mögött van egy kínai(s) kisbolt, onnan van. 250ft minden ilyen, volt még pár mtn, vaniliás kóla, ízesített fanták (pl almás is, az még be kéne szereznem). Viszont energiaitalból semmi különleges :(

(#43604) #90933760 válasza Zsírkrétamen (#43603) üzenetére


#90933760
törölt tag

250-et még meg is ér, néha.

Kólás aludobozok amúgy újak? Mert most ilyen magas henger alakja van. És még most is hatvan kiló szénsav van bennük?

(#43605) rsanyi20 válasza #90933760 (#43604) üzenetére


rsanyi20
tag

Ezeket az új Coca-s dobozokat már sok helyen lehet kapni, szerintem jobban néz ki ez magasított henger forma :DDD

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#43606) #90933760 válasza rsanyi20 (#43605) üzenetére


#90933760
törölt tag

Persze, mert edrinkesre hasonlít. :DDD

(#43607) mdani01 válasza rsanyi20 (#43605) üzenetére


mdani01
aktív tag

A héten már egy sima és egy zero lecsúszott nálam :)

iPhone 6S SpaceGray

(#43608) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Tök jó volt ez a Maxmial G edrink,kár hogy most hétvégén nem kaptam...

[ Szerkesztve ]

(#43609) Zsírkrétamen válasza #90933760 (#43604) üzenetére


Zsírkrétamen
senior tag

Nem, még a régebbi. Nem is tudtam, van újfajta Kóla :Y Azt tudom, hogy a régiben sok volt, legalábbis nekem sok.

(#43610) #90933760 válasza Zsírkrétamen (#43609) üzenetére


#90933760
törölt tag

Mindenkinek sok, beleöntöm a számba fél kortynyit és szétfeszíti a szám annyira felpezseg. Ez nemhogy sok, k. sok szénsav. Nem is kellett sokat vennem belőle. Amúgy is szénsavasabb itthon a kóla, mint az amcsi pl., de a kis aludobozosba tényleg annyi van hogy CO2 palackot is szopogathatnám annyi erővel.
Majd veszek valamikor ebből az új magas dobozból, hogy ebben is annyi van-e vagy már kevesebb.

(#43611) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Ez a Fresh energy nagyon alja sajnos.Túl savanyú,keserű olyan igazi 100ft edrink(még jó hogy tényleg annyi volt :P ),de legalább taurinos.

[ Szerkesztve ]

(#43612) Jarod1


Jarod1
addikt

Tesómék voltak kint kiránduláson tátrában [moderálva] és onnan hozta
Lengyelből:

[ Módosította: radi8tor ]

(#43613) Ventur@ válasza Jarod1 (#43612) üzenetére


Ventur@
senior tag

Ha nem ittál még Semtex-et, akkor készülj fel rá, hogy fura lesz, mivel nincs benne semmi szénsav. Csak a tuttis taurinos íz. Kicsit a Rehab-ra emlékeztet, de nem annyira ice-teás. Jól behűtve nekem kifejezetten ízlett :) .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#43614) laki40 válasza DJ. Ru$y (#43574) üzenetére


laki40
csendes tag

2017. október :)

(#43615) #90933760 válasza #90933760 (#43610) üzenetére


#90933760
törölt tag

Ugyanannyi, habzik szét az ember szájában.
Viszont a dobozt sokkal jobb fogni, jobban kézre áll.

(#43616) koshmar


koshmar
őstag

Vettem egy új TopJoyt (egy literes, Tetra-pak dobozos) 310-ért, 25%-os alma-ananász-mittuidomén, simán szarabb mint a 290 forintos Sió :D

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#43617) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Most lattam csak. Tesco Spark edrink 49 ft. Lehet veszek egy talcaval.

Live-Die-Respawn

(#43618) ToBeY válasza oriic (#43617) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Jah mert megszűnik!Fentebb írta Ru$y

(#43619) koshmar válasza oriic (#43617) üzenetére


koshmar
őstag

Szerinted 50 forintért menynire ihatatlan? Én a helyedben nem vennék azonnal egy tálcával :D

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#43620) oriic válasza koshmar (#43619) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szerinted nem kostoltam meg?:)

Live-Die-Respawn

(#43621) DJ. Ru$y válasza koshmar (#43619) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

A cukormentes kivételével az összes Spark iható, de nagyon valószínű, hogy már nem sokáig... :(

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#43622) ToBeY válasza koshmar (#43619) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Kb annyi lehet az összes ilyen 100-130huf edrink beszerzési ára...

(#43623) #90933760 válasza koshmar (#43619) üzenetére


#90933760
törölt tag

Jók a Sparkok, nyugodtan vehet.
Erről a megszűnésről van konkrét infó is vagy csak beböfögéstalálgatás, mert most ennyibe kerül akkor biztos megszűnik?

(#43624) DJ. Ru$y válasza #90933760 (#43623) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nincsenek a polcokon az ízesítettek, a simát és a cukormentest nem vitte senki, ezért akciózták le ennyire. 99 Ft szokott lenni akcióban. 2 boltban is ez a helyzet, ahol eddig volt Spark, amióta behoztak egy csomó új üdítőt meg vizet (egyik akcióban) teljesen átrendezték a boltnak azt a részét, kb. felére csökkentették az edrinknek szánt polcot.

Konkrét tényként sehol nem lett kezelve, feltételezzük. "úgy néz ki"

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#43625) Laraxior


Laraxior
titán

Kaptam egy fülest, hogy Nagyváradon a Carrefourba van palack... ;] Több se kellett... Holnaptól meg irány a Tesco :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#43627) callmeakos válasza Laraxior (#43625) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Dögöjjek meg itt még egy ilyet se láttam, csak a pet meg az dobozok átdizájnosított verzióit.... :D

All→M8

(#43628) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Végre hozzájutottam a 2 új Hell-hez a Pink Guava-t sikerült megkóstolni, hát ennek semmi köze a tavalyi és tavaly előtti (sorrendben lila és zöld) Summer Cool-hoz, nekem ízlik, van egy kis savanykás íze, a Tuttit meglepő módon, mint alap sem érezni, finom. Nem mondom, hogy karton szám venném, de jól behűtve nyáron, ez jó lehet.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#43629) mdani01 válasza DJ. Ru$y (#43628) üzenetére


mdani01
aktív tag

Nekem egyaltalan nem jon be az uj Pink Guava kb olyan mint a mangos..keseru meg edes is nem jon be. A málnás viszont nagyon fini :K

Mostanába a régi Summer Coolt (lilát-zöldet) veszem dobozszámra nagyon szeretem :) Ők fognak maradni nem tudjátok?

[ Szerkesztve ]

iPhone 6S SpaceGray

(#43630) #90933760 válasza mdani01 (#43629) üzenetére


#90933760
törölt tag

Summer és Icecool cuccai szezonálisak a Hellnek, nem maradnak, már nem is töltik rég hiszen itt vannak már az ideiek is, csak raktárról van.
Mondjuk azt se tudom melyikek voltak ezek, annyi félét kidobott már a Hell.

[ Szerkesztve ]

(#43631) DJ. Ru$y válasza mdani01 (#43629) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ahogy farkas írta előttem, raktár kisöprés, Tesconak még saját raktáron is volt, kb. egész télen volt itt nálunk a caipirinhás. Nem keserű az szerintem, hanem savanyú.

Ma lecsúszott a málnás is az pedig 1-1-ben nekem a Blueberry-Lime IceCool-ra emlékeztet (lila, nem most télen, hanem előző télen ami volt), finom. Ebből jöhet egy karton simán. :DDD

Baltoafarkas
Tavalyi Summer Cool a lila-fehér (ez volt tavalyelőtt zöld) guava-lime, illetve a zöld-sárga caipirinha.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#43632) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Szerintem jó ez a pink guavas hell,csak engem nagyon emlékeztet egy régebbi verziós guavás hell-re az íze.

(#43633) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

A Tesco Spark Origi és Sugarfree azért volt akciós, mert 16.07.XX a lejárati dátumuk, szóval nem biztos, hogy megszűnik a Spark, de gyümölcsösök még mindig nincsenek. :(

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#43634) mdani01 válasza DJ. Ru$y (#43631) üzenetére


mdani01
aktív tag

Igen savanyú íze van inkább.

Még azért sok helyen látok lila-fehér/zöld-sárgát (jelenlegi kedvenceket) kár elfognak tűnni ízre nagyon bejönnek :)

iPhone 6S SpaceGray

(#43635) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Tescoban találtam Summer Cool-t, egy fél karton zöld volt kint, végignéztük ahol Hell volt, de többet nem találtunk, se pirosat, lassan úgy néz ki, akkor Tesco-ban is lehet keresni.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#43636) Laraxior


Laraxior
titán

Nyíregyházán a Tescoban nem volt valaki? Ott milyen mintázatú Coca Cola alupalack van? Debrecenben kettő fajtát találtam... :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#43637) koshmar


koshmar
őstag

Fél literes kaktuszos Adrenalint láttatok már valahol? Vagy még ki se adták?

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#43638) vwpolopg válasza koshmar (#43637) üzenetére


vwpolopg
őstag

Basszameg...a hszedről jutott eszembe, tegnap beraktam egy literes kaktuszos topjoyt a fagyóba... Asszem most van egy kilós nyalókám otthon...

(#43639) koshmar válasza vwpolopg (#43638) üzenetére


koshmar
őstag

:DDD :DDD :DDD

I kno' dat feel, volt már hogy beraktam egy pohár Siót a fagyasztóba, elfelejtettem, 1 óra alatt természetsen tönkőre fagyott. :D
Most hogy mondod, a literes kaktuszos is olyan ízű mint az üveges 2,5-es? Mindenképpen kell nekem is, még 310-ért is :D

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#43640) vwpolopg válasza koshmar (#43639) üzenetére


vwpolopg
őstag

Amint kiolvad megírom milyen, ez az első doboz amit vettem :D

(#43641) vwpolopg válasza koshmar (#43639) üzenetére


vwpolopg
őstag

Ez sem hozza az üveges szintjét, de a pet palackosnál jobb :)

(#43642) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Srácok, ami nem energiaital azt legalább dobjátok OFF-ba! Köszi. :R

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#43643) koshmar válasza vwpolopg (#43641) üzenetére


koshmar
őstag

Ejj ha, gyorsan kiolvadt :DDD

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#43644) vwpolopg válasza koshmar (#43643) üzenetére


vwpolopg
őstag

A gázkonvektor csodái :D

Amúgy az eredeti kérdésed engem is érdekel :) Fél lityós kaktuszadrenalin merrehol? :)

[ Szerkesztve ]

(#43645) koshmar


koshmar
őstag

A jómagyar szokást követve, fizetés után hedonizmus van, SPAR-ba láttam hogy 360, vettem egyet :D

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#43646) DJ. Ru$y válasza koshmar (#43645) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Tesco-ban 369 Ft, ha veszel kettőt, vettem 2 zöldet, majd kiderül milyen ez az új nyári RB.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#43647) koshmar válasza DJ. Ru$y (#43646) üzenetére


koshmar
őstag

Megér 370-et?? Nem hiszem el, hogy ennyire jó lenne
Én 2020-ig biztos nem veszek többet :DDD

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#43648) Franklin


Franklin
addikt

Most talaltam ezt a topikot, gondoltam megkerdezem, iszik-e meg valaki cukormentes Watt-ot.

Az eddigi legfinomabb energiaital amit ittam, a zoldtea nagyon megbolonditja, nem az a tucat tutti-frutti ize van.

Ajanlom mindenkinek! A Tescoban minden masodik heten akcios, ha harmat veszel, akkor 99 Ft/db.

Bocs ha mar volt, nem olvastam vegig a topikot :-)

(#43649) ECHO2235 válasza koshmar (#43647) üzenetére


ECHO2235
aktív tag

meg.
eszméletlen finom, talán az egyetlen ízesített RB ami istenigazán ellett találva. bár sűrűn nem veszek, de néha rá szánom magam. pedig nem szoktam. ja és ez csak idei termék, elv

(#43650) DJ. Ru$y válasza koshmar (#43647) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Őszintén? Egyszer biztos, ugyan még nem ittam meg, de már ízhajhász vagyok inkább, mint nagy fogyasztó, (persze napi egy megvan így is) az újdonságokat minidig kipróbálom... Kipróbáltam az 1000 Ft-os iFlow-t is, akkor ez is belefér egyszer, aztán lehet soha többet.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.