Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23601) james001 válasza albert8 (#23600) üzenetére


james001
veterán

Egy Irish Blend-et azért hagyjatok nekem :U :DDD

https://psnprofiles.com/kazama001

(#23602) callmeakos válasza james001 (#23599) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Nem semmi :D
Itt érződik hogy a BS tényleg egy kicsit kapzsi volt, mikor olyan horror áron adta a Javákat. lehet ezt olcsóbban is. Kérdés ez nekik mennyire éri meg, de ez legyen az ő bajuk :D

All→M8

(#23603) Marzocchi96 válasza callmeakos (#23602) üzenetére


Marzocchi96
csendes tag

Hidd el, hogy jobban megéri a Candy Store nak az hogy eladnak heti mondjuk 10 db javát 1000 ért mint hogy a BS heti 2 darabot 1900 ért. Persze eddig mindenki, köztük én is megvettem a BS ből mert kellett, és máshonnan nem tudtam beszerezni. Ezek utána ha a CS-ban ez a választék és ár, akkor nem kérdés, hogy honnan fogok rendelni. :D

(#23604) DJ. Ru$y válasza callmeakos (#23602) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Innentől, hogy van konkurencia egyikük sem szállhat el.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#23605) rsanyi18


rsanyi18
tag

Végre a The Candy Storenak is van weboldal.
Így talán a BS rájön hogy kicsit elszállt az árakkal és energiaital terén hátha ôk is csökkentik az árakat hogy versenyben maradjanak :D

Amúgy voltam tacskóban darabonként 180ért elhoztam az utolsó 3 Lo-Carbot. ;] :DDD

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#23606) Papesz1990


Papesz1990
csendes tag

Vagy rájönnek, hogy igazából csak ők ketten vannak a piacon ilyen termékekkel, és kartelleznek egyet, hogy mind a ketten jól járjanak...ma Magyarországon ez nem lenne újdonság. :))

"Aki csak tanulással tudja elvégezni az egyetemet, az megélni is csak munkából tud majd."

(#23607) tipuka válasza rsanyi18 (#23605) üzenetére


tipuka
addikt

hol? csak a CZ-set találtam meg :(

(#23608) Bulitt


Bulitt
őstag

A kérdés továbbra is az, hogy tudja e szállítani azt a 3-4 esetleg több karton energiaitalt mint a BS. Mert ha csak ilyen 10db/fél lesz, azzal nem mennek sokra. Mellesleg mi se

(#23609) callmeakos válasza Bulitt (#23608) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Főleg ha megszagolják ezt azok, akik képesek több dobozzal is bevásárolni. Na akkor biztos hogy senkinek se marad, :U :(

All→M8

(#23610) rsanyi18 válasza tipuka (#23607) üzenetére


rsanyi18
tag

(#23598) ECHO2235
2014-07-09 19:07:40
ECHO2235
(újonc)

kb egy hete már van webshop
www.thecandystorebudapest.hu/italok_80

:)

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#23611) james001 válasza callmeakos (#23609) üzenetére


james001
veterán

Ezért is félek hogy mire én odajutok hogy el tudjak menni hozzájuk egy darab nem lesz semmiből. BS-nél is mindig ez van :D

https://psnprofiles.com/kazama001

(#23612) dragonfx válasza callmeakos (#23602) üzenetére


dragonfx
veterán

nem kicsit.nagyon.
a java monstereknek mia kiváltsága?
dombornyomott doboz?
a vanilliás az milyen? :U
hol eza candy shop?

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#23613) callmeakos válasza dragonfx (#23612) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

All→M8

(#23614) tipuka válasza rsanyi18 (#23610) üzenetére


tipuka
addikt

köszike az infót :R

úristen!! itt mennyi minden van :Y viszont nem látom a szállítási költségeket! :)

[ Szerkesztve ]

(#23615) Bulitt


Bulitt
őstag

Am néztétek, hogy 790Ft+áfa az áruk. Vajon befizeti utána a chips adót? :DDD

Ha valakit érdekel, hogy a Népegészségügyi termékadó mikre is terjed ki :)

Hoppá egy kiskapu: 7.1 Mennyiséghez kötött mentesség
Mentesül az adó megfizetése alól az adóköteles termék értékesítését végzı adóalany, ha a naptári
évben az adóköteles termékből 50 liternél vagy 50 kilogrammnál kisebb mennyiséget értékesít.

[ Szerkesztve ]

(#23616) rsanyi18 válasza Bulitt (#23615) üzenetére


rsanyi18
tag

Valószínû...:DDD

Ezt nem értem.. Most pl a Monster Javabol behozhatnak mondjuk 45db-ot, és a Rehabból is, vagy tökmindegy milyen, összesen hozhat csak 50litert/kg-ot max?:D

[ Szerkesztve ]

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#23617) Bulitt válasza rsanyi18 (#23616) üzenetére


Bulitt
őstag

Az adóköteles termékek: folyadékban mérve összesen 50L és a szilárdból is max 50kg

(#23618) Robyka


Robyka
aktív tag

Én ma délután voltam a kendi sztórba. Blair's Death Rain csipszet vettem. Volt pár energiaital is a polcon.

(#23619) Laraxior


Laraxior
titán

Mit találtam egy étteremben :)) jo ize volt... 450et kértek érte :Y

[link]

[ Módosította: Qru ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#23620) Bjørgersson válasza Laraxior (#23619) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Melyik étteremben? :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#23621) RegElek


RegElek
csendes tag

Üdv Mindenkinek!

Egy nagyobb adminisztratív szünet után újra naprakész a gyűjteményem weboldala:
RegElek Energiaital gyűjteménye

https://regelek.hu/

(#23622) Laraxior válasza Bjørgersson (#23620) üzenetére


Laraxior
titán

'böszörményben, nem Debrecen. :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#23623) dragonfx válasza callmeakos (#23613) üzenetére


dragonfx
veterán

jo messzi van de koszi majd megnezem 1x. :K
ma adok megq eselyt a sex on the beachnek..... :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#23624) james001 válasza dragonfx (#23623) üzenetére


james001
veterán

Nekem nagyon ízlik a S.o.t.B.,ma is ittam egyet meg tegnap is :D Üdítőnek jó :P
Meg találtam Burn Zero-t,bár pont a legrosszabb állapotban lévő dobozt vettem el csak nem volzam figyelmes... Na mindegy kíváncsi leszek milyen lesz.

[ Szerkesztve ]

https://psnprofiles.com/kazama001

(#23625) dragonfx válasza james001 (#23624) üzenetére


dragonfx
veterán

azt meg hun??

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#23626) james001 válasza dragonfx (#23625) üzenetére


james001
veterán

Burn Zero? Gödöllőről :D De állítólag van már Coop meg Spar-ban is.

https://psnprofiles.com/kazama001

(#23627) takacsbotond


takacsbotond
őstag

Ma végre sort kerítettem rá, és felbontottam a Vr46 Monstert....és NAGYON finom!!Aki még nem tette volna sűrgősen szerezze be, mert nrm tudja miről marad le!Fogyasztását jól behűtve, valami sós ropi/keksz mellett ajánlom, nagyon megéri az árát, 10/10-es az ital számomra! :DDD

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#23628) james001 válasza takacsbotond (#23627) üzenetére


james001
veterán

Fantát ittál már? ;] Sztem tök ugyanaz (némi citromos háttérízzel) :D

https://psnprofiles.com/kazama001

(#23629) dragonfx válasza james001 (#23626) üzenetére


dragonfx
veterán

ja oks. oda nem megyek.de akkor a coop.ra rahesszelek. ;)

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#23630) rsanyi18 válasza james001 (#23628) üzenetére


rsanyi18
tag

Akkor ennyi erővel narancs fanta+ egy kis citromos fanta :DDD

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#23631) takacsbotond válasza james001 (#23628) üzenetére


takacsbotond
őstag

Engem inkább a Szlovák R* Xdurance Orangera emlékeztetett kicsit, csak ez sokkal savanyúbb, meg finomabb...Szerintem nem igazán hasonlít a fantára. :D

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#23632) Bulitt válasza rsanyi18 (#23630) üzenetére


Bulitt
őstag

Lényegében Musz kolléga fogalmazta meg a legjobban: "Monster dobozba zárt Fanta ital" Végül is teljesen megéri az 1000Ft-ot a doboz :))

(#23633) rsanyi18 válasza Bulitt (#23632) üzenetére


rsanyi18
tag

Szerintem tényleg megéri a doboz azt az 1000ft-ot. Én még csak képeken láttam de nagyon jól néz ki. Meg azért lehet hogy fanta ízű, de a hatása a taurin+koffein miatt csak megvan. :D

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#23634) Bulitt válasza rsanyi18 (#23633) üzenetére


Bulitt
őstag

Ez is vicces, mert a NoFear Citrus-t 18:00-kor ittam meg, alig bírtam elaludni. Tegnap megittam a Monster VR46-t és aludtam mint a bunda :DDD Valószínűleg a szervezet fáradságával is összefüggésben van, de akkor is vicces volt :))

[ Szerkesztve ]

(#23635) rsanyi18 válasza Bulitt (#23634) üzenetére


rsanyi18
tag

Rám meg tulajdonképpen már nem is hat az energiaital, vagyis csak pár fajta. Pl a Monsterből hiába iszok meg 2dobozt maximum a fejfájás miatt nem tudok elaludni. :DDD

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#23636) CoDWaW07


CoDWaW07
őstag

Van még vajon a BS-ben vagy már van a Candy shop store-ban ? :D

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#23637) callmeakos válasza james001 (#23624) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Én is pont most találtam Zero-t, teljesen véletlenül :D

All→M8

(#23638) X@b3e válasza rsanyi18 (#23635) üzenetére


X@b3e
addikt

No Fear bármelyik és Red Bull bármelyik elsö korty után adja a pupillatágulás-effektet, a többi csak iz miatt fogyasztandó.

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#23639) james001 válasza callmeakos (#23637) üzenetére


james001
veterán

Most ittam meg,egész jó íze van,pedig nem csípem a zero edrinkeket. Burn-ben eddig soha nem csalódtam. :)

https://psnprofiles.com/kazama001

(#23640) rsanyi18 válasza X@b3e (#23638) üzenetére


rsanyi18
tag

Sajnos No Fear-hez még nem volt szerencsém, de a Redbull nálam is hat. Viszont nálam pl a Hell is szokott hatni, ha nagyon fáradt vagyok, sőt néha a burn is. A többit már én is csak az íz élménye miatt iszom. :)

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#23641) Marzocchi96


Marzocchi96
csendes tag

Sajna nem tudtam éles képet csinálni, de a lényeg, hogy átléptem az 500 különböző dobozt. :D Pontosabban 503 db van jelenleg. (a kép jobb oldalán az alsó polcokon lévő dobozok csak cserék, azok nem képezik a gyűjtemény részét)

(#23642) Papesz1990 válasza rsanyi18 (#23640) üzenetére


Papesz1990
csendes tag

Ha már így tartunk egy "Kiből melyik energia ital hozza ki a legtöbbet?" statisztikai kérdőívet, nálam az igen széles paletta közül (több 100 energia italt kóstolva) a kezdetek óta a Burn volt a legjobb hatással rám, majd az új piros Watt-nál volt energia löket és pörgés, aztán váltottam a +20% koffeines Hellre...míg pár hónappal ezelőtt ránem leltem a Rockstar kollekciókra, és egy reggeli után megivott R* edrinktől olyat löketet kapott az agyam estig a tanuláshoz, mintha valami tanuló drogot vettem volna be...egy edrink se hozott még ki belőlem olyan pörgést mint a R*. Abszolút első hely ! :K

"Aki csak tanulással tudja elvégezni az egyetemet, az megélni is csak munkából tud majd."

(#23643) callmeakos válasza Papesz1990 (#23642) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Ez azért lehet, mert abban van taurin. Amiket előtte felsoroltál, azokban meg évek óta nincs :D

All→M8

(#23644) rsanyi18 válasza Papesz1990 (#23642) üzenetére


rsanyi18
tag

Tényleg, a R*... bele se számítottam. :DDD
Igazából az tényleg hat nálam is, szerintem a taurin miatt.:)
Csak mivel nem tudom naponta megvenni, ezért nem szoktam nagyon beleszámítani.

noxwill: látom te is erre gondoltál :D

[ Szerkesztve ]

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#23645) callmeakos válasza rsanyi18 (#23644) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Igazándiból az ide látogató amcsiknak, akik literszámra isszák a különfélébb Monstereket és Rockstarokat, ezek az "energiaitalok" egyszerű cukros löttyök :D

All→M8

(#23646) rsanyi18 válasza callmeakos (#23645) üzenetére


rsanyi18
tag

Nekik a Watt, meg a Hunter a különlegesség :DDD

Ja várj, most esett le hogy azért írod, mert ezekben nincs taurin. :D

[ Szerkesztve ]

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#23647) Papesz1990 válasza callmeakos (#23643) üzenetére


Papesz1990
csendes tag

Igen-igen, nálam gyönyörűen előjött a taurinos energia ital VS taurin nélküli energia ital hatása. Sajna a drága honatyáink ezt is elintézték, hogyha olyan dolgot szeretnénk, ami örömünkre válik, azt "pult alól" kell megszereznünk...a múlt hónapi R* óta nem is tudom mikor ittam egy jó taurinos edrinket :)

"Aki csak tanulással tudja elvégezni az egyetemet, az megélni is csak munkából tud majd."

(#23648) Bulitt


Bulitt
őstag

Véleményem szerint ez a taurin jó, és ha nincs az sz@r túl van hájpolva. Sok cukor van egy energiaitalban, főleg az Amcsi lötyökbe. A taurin és a koffein ennek gyors hatását segítik elő. Önmagukban is hatással vannak a szervezetre, de olyan hatás eléréshez mint egy nagy mennyiségű cukor esetében jóval több kellene. Jó szállító enzim más anyagokhoz.

Két link akit érdekel: [Általános] [Sport esetén]

Magánvéleményem alapján a gyorsabb felszívódást téve lehetővé fejti ki hatását más összetevőkhöz. Ehhez hozzá adódik a cukor mennyisége.

Magas adrenalin szint esetén még gyorsabban hat az energiaital!

[ Szerkesztve ]

(#23649) rsanyi18


rsanyi18
tag

Az normális ha egy energiaitalt mikor kitőltök egy pohárba, úgy habzik mint egy sör?
Ugyanis kitőltöttem egy két decit a Monster Lo-Carbból és rendesen habzott mint egy sör: DDD
Az ízével nem volt baj, de furcsa volt...:D
És mielőtt megkérdezitek, igen, rendesen el volt öbligetve a pohár is. :D

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#23650) DJ. Ru$y válasza rsanyi18 (#23649) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

A Lo-Carb szokott habzani ennyire (régen habzott mikor még ittam 1x-1x), a többi annyira nem, cukorpótló miatt van szerintem.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.