Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja

Hozzászólások

(#10351) L_YKing válasza woodbear (#10350) üzenetére


L_YKing
addikt

Há de az a nyelv nem? :)) :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#10352) roberto211


roberto211
őstag

Most nézem. Ahhoz képest,hogy mióta van meg ez a off topic, ahhoz képest nem olyan sok ez a 10xxx hsz.. :D :DD

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#10353) Mister_X válasza roberto211 (#10352) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Sok itt a fölös szabadidejű gyaur kutya!!

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#10354) Buster17


Buster17
addikt

Na pont jókor döglik be a telefonom...

Ahol olcson tudnék venni előfizuval ott nem árulnak WP-t, másik boltban viszont van de rohadékok mert elkérnek 250€ kaukciót... wtf

Mod
Epic fail . Le volt merülve :DDD nem tudom mi merithette le mert fel volt töltve, lehet a tegnap esti kamera bug és kamerázott egész éjjel :DDD
Sok bekapcsolgatástól meg csontra lemerítettem mint még soha. :C

[ Szerkesztve ]

(#10355) WhiteWalker válasza tDr1v3r (#10344) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Csak azóta köröket vert rá...az apple meg most kap észbe, hogy lehagyták,kicsit elkényelmesedte a srácok...kb mint a magyar focit a külföldi labdarúgás... :DDD

roberto211: "Gondolom ez se valami minőségi megoldás hanem félig meddig összeb@szott valami"
Tévedsz, nagyon jó felhasználó és hangolható minőségi app :P , ha már naponta reggel/délután utazom kb másfél órát, nem telefonálni fogok, hanem arra az időre pont jó elmerülni a játékban :P Ha már bírja az emulátort futtatni,miért ne használjam, és persze sok egyéb másra is a telefon tudását. :U

A rootolásnak tudom milyen előnyei vannak és hátrányai...volt ilyen telóm (HTC Desire) és sok hibája is lett ezáltal...elég beleolvasni a play-n levő kommentekbe... :W , érdekes gyári szoftverrel eddig minden tökéletes ment amit leszedtem a marketről és mindegyik működött...de érdekes... :U

[ Szerkesztve ]

(#10356) roberto211 válasza WhiteWalker (#10355) üzenetére


roberto211
őstag

Nagyon sok mindent rosszul látsz. :)

"Csak azóta köröket vert rá...az apple meg most kap észbe, hogy lehagyták,kicsit elkényelmesedte a srácok"
Lehet ,hogy ezt akarod látni te de ez nagyon nem így van. Samsung nem hagyta le az applet,(néhol ezt terjesztik de normálisabb oldalak megmondják,hogy jól halad a samsung piacvezető az androidos telefonoknál de azért nem ért fel még mindig az applehöz). Részvények,eladás,stb,stb.

" rootolásnak tudom milyen előnyei vannak és hátrányai.". Ezek szerint mégsem tudod mert a rootolásnak semmilyen hátránya NINCS! Rootoltam anno sgs, sgs2-t,sgs3-at és semmilyen hátránya nem volt. Olyan appok igényelték amik fontosak voltak,hogy használható legyen az sgs3 ezért kénytelen voltam rootolni. Először én is úgy voltam mint te ,hogy "áhh ez meg az, meg a rootolásnak milyen hátránya van" amíg nem hallgattam a tapasztaltabbakra nálam akik jobban benne vannak a témában és megmondták,hogy semmilyen hátránya nincs. Ez olyan mint windowsnál rendszergazda jog. Semmi más. Play kommentekre hallgatni meg...no komment. Nem másokra kell hallgatni hanem a tapasztalataid alapján tanulni. Playen a kommentelők sokan azt se tudják mit mondanak.

"érdekes gyári szoftverrel eddig minden tökéletes ment amit leszedtem a marketről és mindegyik működött...de érdekes.." Érdekes nálam nem gyári rommal és gyári rommal is kicsit buherálva,hogy ne legyenek laggok így is tökéletesen ment minden app. Ha a rendszeren nem mennek az appok akkor vagy az app szar vagy a felhasználó nem tudja feltárni a hiba okát, vagy egyáltalán nem tudja mit csinál csak feltolt valami romot és "Huhh most itt ,hogy kell".... Samsung szoftverek terén a galaxy s-től fogva egy hulladék, neked kell összebarkácsolni,hogy jó legyen és azt kell neked csinálni amit a fejlesztők nem csináltak , vagy csináltak csak nem azt amit kéne hanem fejlesztgették azt,hogy nézi a szemedet, vagy a fejedet kell mozgatni (a szemed helyett),hogy tudjad görgetni az oldalt vagy egyéb hülyeségeket, de az alapokat azt nemm.Hát miért is ugye.

Oké.hogy Samsung rajongó vagy ezzel semmi gond nincs csak a hülyeséget azt ne terjeszd. Vagy menj be egy s3 topicba terjeszd és akkor majd nézd meg a válaszokat. Nem hiszem,hogy túl pozitív lenne. ;)

Én is Samsung rajongó voltam adtam a Samsungnak egy utolsó esélyt telefonok terén na ezt is eljátszotta és akkor ennyi volt. Visszatérek applehöz, talán akkor majd visszajövök Samsunghoz, ha pld egy HTC One féle szoftver lesz rajta. Addig nem .

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#10357) tDr1v3r válasza WhiteWalker (#10355) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Kicsit elfogult itt valaki. :)

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#10358) roberto211 válasza tDr1v3r (#10357) üzenetére


roberto211
őstag

Enyhén fogalmazva. :) :D

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#10359) WhiteWalker válasza tDr1v3r (#10357) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Az vagyok , igen. De mivel a másik oldal nem tudott mivel megy győzni , hogy ez mennyivel nyújt többet,plusszt a másikhoz képest,addig az is maradok.

roberto211: tudom mivel jár a root...de törjétek a telefont nyugodtan...az ájfonnak is jót tesz a JB... :DDD

(#10360) tDr1v3r válasza WhiteWalker (#10359) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Egyáltalán meg lehet téged győzni bármi jóról ami Apple? :D

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#10361) roberto211 válasza WhiteWalker (#10359) üzenetére


roberto211
őstag

iPhonenál más mivel zárt rendszerről beszélünk, jailbreak nem egyenlő a root-al. De igen a jb sem tesz semmit az ios-el.

"De mivel a másik oldal nem tudott mivel megy győzni": Te sem tudtál mivel meggyőzni csak hajtogatod ugyanazt, "huhh 4mag, nincs lagg,stb" közbe volt s3-am és tudom milyen gyári szoft-al minden nélkül.
Szerintem ne haragudj de neked fogalmad sincs az androidról meg s3-ről csak a 4magot látod,mint még jópár száz ember,hogy "4mag,1gb ram, ez biztos jó lehet, mekkora csúcskategória" közbe nem tudod megérteni,hogy android igen kéri rendesen a vasat a virtual rendszer mivoltából"amit elé raknak azt megeszi), de ettől függetlenül oda lehetne figyelni az optimalizációra amit a Samsung úgy elb@szott ahogy van. Menj be egy üzletbe és nézd meg a One-t. Ugyanúgy android csak a htc nél a fejlesztők tudják is,hogy mit csinálnak. Nem a "featureöket" találgatják ki. iOS em is volt jailbreakelve és semmi baja nem volt. Többet kibírnál hozni az s3-ad ból csak hát.....homokba dugni a fejet meg emulátorokkal példálózni közbe egy normális érv nincs apple meg wp ellen akkor nincs miről beszélni. Android önmagában(főleg a Samsungé) instabil, laggolós sz@r amit az usereknek kell összetákolni,hogy használható legyen. ÉS AKKOR A TÉMA LEZÁRVA,PONT !. :R :)

(#10360) tDr1v3r: Nem hiszem de ez így is jó ahogy van. Zárjuk le. :)

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#10362) Mister_X válasza tDr1v3r (#10360) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ingyen MacBook Airrel biztos.
;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#10363) L_YKing válasza Mister_X (#10362) üzenetére


L_YKing
addikt

Azt is a kukába dobná. :D

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#10364) Buster17 válasza roberto211 (#10361) üzenetére


Buster17
addikt

Én még mindig úgy vagyok hogy a szoftver függő. Hiába van 600 mag 6 terra ram ha szoftvert ráhányták.
True story

Ja és ez csak azért van mert még a csapból is az folyik. Szinte nincs olyan cucc ami ne droid legyen...

Szvsz
Apple legyen ios-é nokia a wp, samsung android és a többi kínai shit meg valami más :D

(#10365) WhiteWalker válasza roberto211 (#10361) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Én érveket és felhasználhatósági szabadságot hoztam fel példának..mig Ti csak a stabilitást mondjátok...az ért ez elég kevés.

(#10366) Buster17 válasza WhiteWalker (#10365) üzenetére


Buster17
addikt

az a fej :C

(#10367) MasterMark


MasterMark
titán

[link]

Switch Tax

(#10368) oriic válasza MasterMark (#10367) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kiraly, koszi.

Live-Die-Respawn

(#10369) MasterMark válasza oriic (#10368) üzenetére


MasterMark
titán

Jó kis képek vannak benne. :R

Switch Tax

(#10370) roberto211


roberto211
őstag

Segítsetek már főleg misterx . :D Ugye úgy néz ki sikerülne ez a tecsskós árufeltöltős cucc, holnap kéne mennem ilyen csoportos előadásra meg ha minden ok akkor utána szerződéskötésre. Nem tudom mit csináljak ,hogy menjek vagy nem (szívem meg eszem szerint mennék de bennem van a para) , milyen a közösség, mennyire nagy egész nap a hajtás, meg ami a lényeg a beilleszkedés mert sok fős társaságba nehezen megy de megy. Pénz nyilván jó, de nem életszükséglet , mondjatok valamit elvállaljam/megpróbáljam vagy nem. :F Holnap 2 re kell/kellene mennem.
:R :R

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#10371) Buster17 válasza roberto211 (#10370) üzenetére


Buster17
addikt

Ilyre engem nem tudsz bevinni? Munka nélküli per pill és kell a lóvé :DDD

(#10372) roberto211 válasza Buster17 (#10371) üzenetére


roberto211
őstag

Lehet betudlak csak írj valamit ,hogy mit csináljak? :D Bár ha te is jönnél akkor lehet könnyebben menne nekem is lenne valaki "online" ismerős. :D

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#10373) L_YKing válasza Buster17 (#10371) üzenetére


L_YKing
addikt

Ausztriával mi van? :F :Y

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#10374) Buster17 válasza L_YKing (#10373) üzenetére


Buster17
addikt

Megyek haza holnap és lerakom a jogsikat aztán húzok vissza :DDD

(#10375) L_YKing válasza Buster17 (#10374) üzenetére


L_YKing
addikt

Ja akkor lazaság van..... :DDD :C
Sok sikert!
Én szeptember elején kezdem. :))

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#10376) Buster17 válasza L_YKing (#10375) üzenetére


Buster17
addikt

Ja, de hallod 35 ezer ft a vonat bérlet az mi? :DDD muszáj lesz vinyettát ;] szereznem mert ez nem normális. Kint talán olcsóbb az ilyesmi szolgáltatás :Y

(#10377) L_YKing válasza Buster17 (#10376) üzenetére


L_YKing
addikt

Olyan olcsó? :DDD
:DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#10378) Buster17 válasza L_YKing (#10377) üzenetére


Buster17
addikt

Diák meg 2500... megkeresi a magyar a minimál bért aztán a fele fiezetését az utazásra költi és cserébe még lassú, koszos, álandóan késő vonatokat nyújtanak :(((

Áj láv máw

Szerk
Az is :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10379) L_YKing válasza Buster17 (#10378) üzenetére


L_YKing
addikt

Inkább: Áj láw Magyarország! :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#10380) roberto211 válasza Buster17 (#10378) üzenetére


roberto211
őstag

Ezért járok volánnal. Itt Érden katasztrófa a vasút. Általában 10ből 9 alkalommal 20-25perc késés volt de tavaly télen kb 90perc volt és mindenhonnét elkéstem. Na egyszer kipróbáltam volánt szinte mindig időben jön és áttértem. +10perc de inkább lesz@rom ha időben jön és előbb beérek így ráadásul mindig van hely szinte.

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#10381) woodbear válasza roberto211 (#10380) üzenetére


woodbear
addikt

"mindig van hely szinte" :DDD

Oldalam: www.swsfoto.de

(#10382) roberto211 válasza woodbear (#10381) üzenetére


roberto211
őstag

Mit tudom én már mit írok. Magam sem tudom most ideges vagyok.

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#10383) Mister_X válasza roberto211 (#10370) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Pofa alapállásba, tűnés dolgozni!!!

Amúgy wtflol, engem csak kivezényeltek, nem volt semmi előadás :DDD De menjél tényleg, mert olyan szar kifogásokat hoztál fel, hogy az már fáj :D Ennyi erővel csak éjjeliőrnek menj, mert ott nem érintkezel csak magaddal éjszakánként :N

[napibölcsesség] A diákmunka tökéletes motiváció arra, hogy megismerd a hazai munkaviszonyok legalját és komolyan ráfeküdj a tanulásra [/napibölcsesség]. Aztán meg majd diplomával mehetsz Burger Kingbe ;]

Amúgy hogy nehéz lesz-e, azt neked kell megtapasztalnod. Én kibírom, mert nem vagyok nyeszlett puhapöcs és már dolgozom egy ideje. Persze durvajól esik hazaérni és levágódni a legközelebbi fekvőalkalmatosságra.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#10384) roberto211 válasza Mister_X (#10383) üzenetére


roberto211
őstag

Igazad van, szerintem elmegyek. :) Olyan necces nem lehet, és nappal kell "csak" ráadásul (legalábbis most olvastam, ha jól szűröm le akkor nem kötelező az éjszaka). 8órás műszak, kilehet bírni .

Egy héten hányszor van műszak nem tudod?

Diplomát alapból nem akarok, elég lesz nekem egy 2éves képzés.

Nehéz alatt nem fizikailag értem, hanem "szellemileg" vagy nem tudom.

(#10385) Mister_X : Most akkor lehet rosszul fogalmaztam. Mivel 7 napból áll egy nap akkor nem lehet 21 "műszak". Akkor úgy kérdezem hány alkalom van? Hányszor kell általában bemenni egy héten? Ezt értettem műszak szó alatt. :D

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#10385) Mister_X válasza roberto211 (#10384) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Egy héten 21 műszak van árufeltöltőknek. Azt, hogy mennyiszer mehetsz dolgozni, az kvázi szerencse kérdése. Ha üvegvisszaváltóba küldenek, azt nagyon becsüld meg! Semmire sem kényszerthetnek, csak azt kell ledolgoznod, amit elvállaltál.

szerk2: reggeli, délutáni és esti műszak - szorozva hét nap. Állandósok hetente 5 napot dolgoznak (asszem). Én ebben a hónapban 87 órát dolgoztam, ami soknak mondható (kb. heti 3 nap, leosztva), te egy tecsóban kb. heti 1-2 napot dolgozhatsz, azaz havi 7-8 alkalmat. Ha hívnak... ezért, ha kell a pénz, menj máshova is.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#10386) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Te, ne szerkeszgessé' offtopicba, te! (utálok telefonról szerkesztés miatt szerkeszteni)

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#10387) roberto211 válasza Mister_X (#10385) üzenetére


roberto211
őstag

Azt mondta a csaj,hogy minden hét végén vannak a "beosztások" vagy vmi ilyesmi.

"ezért, ha kell a pénz, menj máshova is.". Ezt,hogy érted? Hogy másik teszzkóba vagy másik állásra is jelentkezzek?

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#10388) L_YKing válasza roberto211 (#10387) üzenetére


L_YKing
addikt

Tobb munkat vallalj. :) igy ertette.

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#10389) Mister_X válasza roberto211 (#10387) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Több tecsó.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#10390) roberto211 válasza Mister_X (#10389) üzenetére


roberto211
őstag

Jaaa. Így már vágom. Oké ez így jó. Én azt hittem alapból ilyen 3-4x beosztanak de akkor nem.

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#10391) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Kész, meghaltam. :DDD

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#10392) Mister_X válasza tDr1v3r (#10391) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Kiégtem :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#10393) roberto211


roberto211
őstag

OMG!! :DDD :DD

Nem kicsit lehetett ciki! :D :D :D

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#10394) roberto211


roberto211
őstag

De elhallgattak az ms rajongók. :D

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#10395) MasterMark válasza roberto211 (#10394) üzenetére


MasterMark
titán

Nem MS fanatikusok vagyunk, nem ugrunk ilyen hülyeségekre.

Az hogy valami béta szoftver kiakad semmit nem jelent. A PS4 is kiakadt az E3-on...

Switch Tax

(#10396) Buster17


Buster17
addikt

Törött töltőt lehet gariztatni ami a táblámhoz járt? Elég vicc, hogy rendes adaptert ne találjak... valamelyik lassan tölt, de oly annyira, hogy ha használom akkor semerre nem egy a % aztán próbáltam kettő másikkal, egyiknél kiakatt olxan volt mintha nyomogatnák a képrnyőt ( ha hozzá érek akkor kapok vissza jelzést egy fehér pöttyel és amikor töltött akkor az egész képernyő pöttyös volt xd, azota se töltöm vele)
Aztán vettem egx komolyabbat az töltötte, szép gyorssn fel is huzta az aksit de második alkalomra azzal is lett valami, olyan mintha kibe huzogatnám a töltő részt. Fél másotpercenként tölt-nem tölt, tölt-nem tölt stb

Muszáj lenne eredetit használni de sehol se lehet kapni :W ezért lenne jó ha gariba kicserélnék? Lehetséges vagy a gari csak a laposra szól?

(#10397) L_YKing válasza Buster17 (#10396) üzenetére


L_YKing
addikt

Tuti a töltők szarok? :D

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#10398) Buster17 válasza L_YKing (#10397) üzenetére


Buster17
addikt

Ja. Gyárival megy ment. Csak ez a retek ilyen válogatós mert nem mindegy, hogy mit dugok belé...
A nem gyáriak minőségéròl meg ne is beszéljünk...

(#10399) molnarpeter válasza Buster17 (#10398) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Ebay? Nézd meg a gyári adatait, és hasonlót rendelj. HP Touchpadhez pl. valami 5A körüli bikázó van :D

(#10400) Buster17 válasza molnarpeter (#10399) üzenetére


Buster17
addikt

Ott sincs. Ritka szr

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.