Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#9651) AlexWolf


AlexWolf
senior tag

Tigris 2 a legszebb, viszont a Pz 38nA a legsteampunkosabb (ezaaaaz én is alkottam egy tök hülye szót :D )

szerk: A kicsi Leopard (a tier 5-ös) pedig a legferrarisabb

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#9652) GrooveHero válasza Pete55555 (#9650) üzenetére


GrooveHero
addikt

M103
Bár nagy kedvence a kutyaházas ARL is :DD :C

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#9653) atis123 válasza Pete55555 (#9650) üzenetére


atis123
tag

Az is nagyon szép, meg a Pz 38 nA is :)

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#9654) Vikthor válasza AlexWolf (#9640) üzenetére


Vikthor
nagyúr

hát nem tudom, de a Type59 ágyúja mitől jó neked, lehet, hogy a 700-800%-os crew-al igen, én még csak 350%-nél járok, de inkább nem lövök vele, az is igaz, hogy a német ágyúkhoz vagyok szokva, azok a legpontosabbak állítólag. Egy kicsit megmozdulok a tájp59-el és máris kezdi előlről a célzás bemérését... szerintem betonszar ágyú egy Löwe ágyújához képest.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#9655) GrooveHero válasza GrooveHero (#9652) üzenetére


GrooveHero
addikt

Rönó tália, meg Fiat Multipla...hja az nem az..:DD

egy kis on is legyen:

A 0.8.4-ről a 0.8.5-re úgy váltottam, hogy a modokat átmásoltam és minden jó volt. Remélem most is műdköni fog.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#9656) Speedlink88


Speedlink88
csendes tag

Jó lenne ha kövi nemzeti ág tengelyhatalmi lenne, nektek nem szúrja a szemetek hogy sok szövetséges tank van játékban? Azt olvastam hogy izrael lesz, az is valami orosz beütésű tankok lesznek? (Bár ugyan miért)

[ Szerkesztve ]

(#9657) Bingisz válasza Speedlink88 (#9656) üzenetére


Bingisz
addikt

A következő pár patchben új nemzet nem hiszem, hogy jönne. Amúgy a tengelyhatalmaknál majd a Japánok jönnek, valamint lesz egy közös Európai ág.
De egyenlőre amik hamarosan jönnek: tier10 artyk, utána a brit artyk, majd szerintem vagy a kínai TD-k/artyk, vagy a második német TD ág.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#9658) AlexWolf válasza Speedlink88 (#9656) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Nem tudom hol olvastad, de elég nagy baromság lenne egy izraeli ág.

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#9659) Speedlink88 válasza AlexWolf (#9658) üzenetére


Speedlink88
csendes tag

Pedig igaz->http://wot-kpp.blogspot.hu/ rögtön az első mondat. (felsorolásban)

[ Szerkesztve ]

(#9660) Jolet válasza GrooveHero (#9655) üzenetére


Jolet
őstag

a tesztszerveren ez nem működött
persze ez nem biztos, hogy jelent valamit

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#9661) Bingisz válasza Speedlink88 (#9659) üzenetére


Bingisz
addikt

Ez egy lehetséges Tier 8 prémium tank. Nem kell ahhoz feltétlenül egész ág, hogy berakjanak egy prémium tankot egy nemzethez. Sokáig a type 59 is egyedül árválkodott a kínai tech treeben.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#9662) AlexWolf válasza Speedlink88 (#9659) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Ez max egy prém tank leírása. Izraelieknek meg nem hiszem, hogy lesz külön tech treejük a játékban. Röhejesen nézne ki ha egy 1948-ban alakult nemzetnek a tankjai lennének benne a játékban. Mi lenne ott a tier 1? Valamelyik Sherman? Merthogy az izraelieknek azok voltak az első tankjaik és egyáltalán tankot tervezni is csak a 70-es években kezdtek.

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#9663) munnergep válasza AlexWolf (#9658) üzenetére


munnergep
senior tag

Pedig nem lenne rossz.
Csak el halluf-ra rakna be tier 1 tankok ellen és durván hozná a kreditet :)

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#9664) L4mie válasza munnergep (#9663) üzenetére


L4mie
veterán

höhö persze aztán automatikusan átemelné a csapattársak által szerzett credit 30% át :D

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#9665) Tiszteletes válasza L4mie (#9664) üzenetére


Tiszteletes
aktív tag

Csak óvatosan az ilyen burkolt *****-zással, mert a kolléga is megkaphatja a kötelező auschwitz-birkenaui emlékhely látogatásit jogerősen kiszabott büntetésül!. :)

Miért... vagytok... gyengék???! Játtszatok!!!

(#9666) L4mie válasza Tiszteletes (#9665) üzenetére


L4mie
veterán

remélem senki nem hiperérzékeny egy kis lightos poénkodásra.
Szívesen elmegyek :) rég kirándultam már. Történelmet meg mindig is szerettem.
Persze csak ha térítik, mert önerőből most nem telik, muszáj volt SP-t vennem :C

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#9667) GrooveHero válasza L4mie (#9666) üzenetére


GrooveHero
addikt

Nembaj, majd nemsokára lesz mit visszaadnod a WG-nek:DD
Én is így fogok tenni, jól jön az a 7200 gold. Csak még nem döntöttem el, hogy prémiumot, vagy tankot vegyek belőle. Remélem lesz akkor vmi jó kis gift shop eksön, a löwe jóárasítva, vagy ilyesmi :C

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#9668) bullseye válasza L4mie (#9666) üzenetére


bullseye
addikt

Viszont akinek SP-re futja, az ne csodálkozzon, ha azt hiszik róla, hogy péntek estétől nem játszik egy napig, gold ammot árul csata közben és a tankjai csövéből levágtak egy kicsit. Ha már #idiotstereotypes

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#9669) Speedlink88


Speedlink88
csendes tag

T14 mostanában nagyon jó a gun, normál lőszerrel érdekes módon benyomom a churchill asló testét (weakspot),Kv-1 oldalát többször viszi be a sebzést! Eddig Kv-1 fenekéről többször pattant most meg megtáltosodott, és többet hoz $ is :DDD Vagy én tanultam meg játszani nem tudom, de eddig csak nyűg volt, most meg már szeretek vele menni.

(#9670) L4mie válasza GrooveHero (#9667) üzenetére


L4mie
veterán

:) elején nagyon nem voltam vele megbékélve oké van vele agy 30 meccsem, de már kezdem felmérni a határait, azért megvárom, míg 100% os lesz mielőtt ítélkezem, de tény a T-43 at jobban élvezem, nem kicsi különbség van az orosz med tankokhoz képest, mármint kijátszási stílusban.

bullseye:
pssszt ;] mellesleg teljes hosszúságú a lövegem

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#9671) Angel1981 válasza Tiszteletes (#9665) üzenetére


Angel1981
veterán

És akkor még olcsón megúszta.... :(((
Merthogy tőlünk kicsit nyugatabbra letöltendő börtön is járhat érte - tiszta középkor!
(De azért szólásszabadság mindenekfelett, ugye? :U )
EPPUR IS MUOVE!

Egyébként poén lenne egy izraeli tank; megvenném, és aki kilő, azt máris jelentem antiszemitizmusért! :P
(A gond csak az, hogy szombaton nem tudnám használni, pedig legtöbbször akkor játszom...)

[ Szerkesztve ]

(#9672) Sanya válasza bullseye (#9668) üzenetére


Sanya
nagyúr

ezen beszartam :)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#9673) GrooveHero válasza Angel1981 (#9671) üzenetére


GrooveHero
addikt

Merkava for president :C :C (tier 10)

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#9674) AlexWolf válasza GrooveHero (#9673) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Viccet féretéve, be lehetne tenni a mostani illetve az 1 generációval ez előtti tankokat + td-ket +artykat a játékba 11 és 12-es tierbe (Pl leo 1 lehetett volna tier11, leo 2 tier12 vagy T-80 tier 11 és T-90 tier 12 stb) annyi megkötéssel, hogy a tier 11-12-es járművek nem kerülhetnek csak tier 11-12-es csatákba.

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#9675) Angel1981 válasza AlexWolf (#9674) üzenetére


Angel1981
veterán

Szerintem a távlati tervekben szerepelhet valami hasonló.

És ez tényleg lényeges:
" annyi megkötéssel, hogy a tier 11-12-es járművek nem kerülhetnek csak tier 11-12-es csatákba"
:K

(#9676) bullseye válasza AlexWolf (#9674) üzenetére


bullseye
addikt

vagy inkább csak 1000 WN6 fölöttiek használhatják őket :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#9677) AlexWolf válasza Angel1981 (#9675) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Olvassátok el pl ennek az új generációs artynak a leírását.

Kiemelném következő részt:
Lőszerek
...HEAT–FS (kumulatív szárnystabilizált páncéltörő), füst, harcászati nukleáris, kémiai, világító...

A mostani helyzetet ismerve (vagyis, hogy sokan nem szeretik az artykat) mekkora sírás lenne már :D

szerk: De pl a M109 önjáró tarackba is van nukleáris lövedék :D

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#9678) Angel1981 válasza AlexWolf (#9677) üzenetére


Angel1981
veterán

Már rég ismert irodalom *bitch please :D

Ebből a kategóriából a kedvencem; Pz 2000

"Kevesebb, mint 2 perc kell ahhoz, hogy egy menetben levő jármű a megkapott tűzfeladathoz kiválassza a megfelelő lövedéket, rövid megállásból végrehajtsa az irányzást, leadja a 8-9 lövésből álló tűzcsapást, majd tovább folytassa a menetet."

:Y :Y :Y

[ Szerkesztve ]

(#9679) AlexWolf válasza Angel1981 (#9678) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Szerintem sokan itt akadnának ki:

A rendszer tűzgyorsasága önműködő töltés esetén 3 lövés/10 másodperc, illetve 8-9 lövés/60 másodperc, 20 lövés/2,5 perc, 60 lövés/20 perc, 120 lövés/óra

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#9680) L4mie válasza bullseye (#9676) üzenetére


L4mie
veterán

na azzal az a baj, hogy anno casualkodtam 1000 el, noobmeter - ba mutatta volna a teljesítményem :D

utolsó 1000+ csatán kezdtem komolyan venni, így nem ülhetnék bele :D /de van SPm :P /

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#9681) Angel1981 válasza AlexWolf (#9679) üzenetére


Angel1981
veterán

Valóban ez is nagyon durva, de engem valahogy jobban elképesztett az, amit idéztem. :)
Jelenlegi szabályokkal játszhatatlan lenne így a játék - hacsak nem korlátoznák 1-re az artyk számát a csatákban. :)
Mondjuk az is igaz, hogy a modern heavy-k 60-70 körül tudnak menni sík terepen - ezt nem könnyű még egy ilyennel sem eltalálni messziről...

(#9682) Patrick76496 válasza nyunyu (#9576) üzenetére


Patrick76496
őstag

Folytatás a 120 mm-eshez:
Tegnap felhúztam magam a normál szerveren, még utoljára felugrottam a tesztre. Természetesen egyből a 48-as modellt vettem elő, mindenképpen ki szerettem volna próbálni, milyen lesz fullosan. Sokkal jobban tetszett, összességében jobban jársz a nagy löveggel, mivel több az előnye, mint a hátránya. Itt egy összehasonlítás, milyen a nagy löveg a 100 mm-eshez képest:
Pro:
- Gyorsabb vertikális lövegmozgás (21,88 vs 26,25)
- Rövidebb lövedék repülési idő 350m-en (0,35 vs 0,33)
- Nagyobb alpha sebzés (Nagyobb megfélemlítő erő, plusz ha egy tankra csak egy lövést tudsz leadni (pl fedezékről fedezékre mozog), akkor nagyobb HP-t veszel el tőle. Ez a bajom a T-62A-val is, túl kicsi az alfája.)
- Jobb pontosság (0,34 vs 0,33)
- Nagyobb átütés (több száz méterről könnyen benyelheti a lövését a kisebb lövegnek akár a keményebb T10-es gépek oldala is)
- Kisebb lövés utáni célzókör szétugrás (1,36 vs 1,32)
- Kisebb forgás utáni szórás (2,12 vs 2,03)
- Kisebb mozgás közbeni szórás (4,08 vs 3,63)
- Nagyobb percenkénti sebzés (2250 vs 2307,69)
Kontra:
- Nagyobb tömeg
- Lassabb célzásidő
- Nagyobb lövegmozgás utáni szórás (1,41 vs 2,06)
- Hosszabb újratöltés (ergo kisebb ROF)
- Kisebb lőszerkapacitás
- Magasabb maximum javítási költség (14840 vs 15520)

(#9583) Dobi 562: Csak akkor vigyázz, meg ne süljenek a nagy nyári melegben. :D

(#9629) marked one94: Pedig igen hasznosak a modok, pl valamelyik mutatja a képen a spotolt és eltűnt tankok nevét is, ki volt eddig felspotolva, ki nincs éppen. Szeretem látni csata közben, hogy mennyi sebeztem, mennyi az idő, meddig töltök. :) És ami az egyik legfontosabb, az a damage panel, hogy tudd pontosan mennyi sebzést kaptál be, így következtethess, mi lőhetett meg.

(#9641) atis123 Ne játssz akkor orosz tankkal. Btw, pedig olyan szépeket lehet sniperkedni IS-7-el Redshire-en. :DDD

(#9640) AlexWolf: A Type minden, csak nem gyors. Mostanában rengeteg kritikus sérülést kap, nekem sem megy vele a játék. Pedig akkor valahogy csak össze kellett vele hozni 1000+ kör alatt azt az 1600+ átlagsebzést. :( A Prém Churchill-re most én is rákaptam, olyannyira megutáltam, hogy már imádom, de tényleg. :B

(#9656) Speedlink88: Nem szúrja a szemed, hogy így is német tankból van a legtöbb a játékban? :U A neved után lévő szám biztos a születési évedet jelöli.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#9683) AlexWolf válasza Angel1981 (#9681) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Szigorúan véve nincsenek már heavy tankok. Most ha csak a tömeget vesszük figyelembe minden tank "medium". Igaz sokkal páncélozottabbak, mint anno egy heavy volt (mert most már rétegelt kompozit páncél van + reaktív páncélzat). Lásd Leo 2-e 620 - 940 mm-es hengerelt páncélnak megfelelő védelmét. És mégis csak 60 tonna körül van.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#9684) Speedlink88 válasza Patrick76496 (#9682) üzenetére


Speedlink88
csendes tag

Ezzel mire célzol?

(#9685) Gyuri27 válasza AlexWolf (#9683) üzenetére


Gyuri27
félisten

A T széria meg 40 tonna körül mozog. Szóval nem nehéz kitalálni mi az a + 15-20 tonna.

Amd - Radeon - Ryzen

(#9686) Angel1981 válasza AlexWolf (#9683) üzenetére


Angel1981
veterán

Azzal egyetértek, hogy nincs már "heavy" kategória, helyette "main battle tank" van.

De azzal határozottan nem, hogy ezek mediumok erős páncéllal.
Nem ezek heavyk egy medium mozgékonyságával. :)
Régen is a medium legfelsőbb határa kb. 50 tonna volt (panther-45, T34-26), afelett egyértelműen heavy volt a besorolás, még a német hadseregben is, ami az ilyen "határokat" vagy 5 tonnával feljebb tartotta a többi nemzeténél.

Leopard 2 55 tonna környékén kezdett, most az A7+ változat már 67 tonnánál jár...
M1 szintén 55 tonnával indított, most 63.
Challanger 2; 62 tonna.

Ilyen tömeggel régen is egyértelműen "nehéz" osztályba sorolták volna őket, más kérdés, hogy a technika fejlődésével most már egy ilyen tömeg mellé is képesek olyan menettulajdonságokat társítani, mint anno egy 25-30 tonnás vashoz.

A modern alapharckocsik közül egyedül a T-90 az, a maga kb. 46 tonnájával, ami valóban inkább medium, mint heavy.

De summa summarum, valóban nincsenek már olyan osztályok, mint régen.

(#9687) Kakumix válasza Speedlink88 (#9684) üzenetére


Kakumix
senior tag

Tudod te azt, csak rá kell nézni a sárga kopasz fejedre :)

Legyen szép napod!

(#9688) Fel válasza Patrick76496 (#9682) üzenetére


Fel
addikt

Arra kíváncsi leszek, hogy lesz-e 8.8-as verzió... Gyanítom, nem :D

(#9689) Zeratul válasza Fel (#9688) üzenetére


Zeratul
addikt

Mármint mi nem lesz 8.8 verzió?

(#9690) GrooveHero válasza Zeratul (#9689) üzenetére


GrooveHero
addikt

Alapverziószám. A kolléga úgy érti, hogy nem lesz 0.8.8-as patch, helyette inkább .0.8.9, és után 0.9.0. Tehát az 1.0-tól még mindíg nagyon messze vagyunk. És hogy miért nem lesz 0.8.8? Párszor már kifejtettük, de a 8-as meg SS, meg ilyesmi..szóval érted :))

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#9691) Cagm^c válasza Zeratul (#9689) üzenetére


Cagm^c
tag

A 8.8-as számmal kapcsolatban elég rossz emlékei vannak a szövetségeseknek, oroszoknak. A németek legjobb ágyúja volt. :DDD

(#9692) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Magyar vonatkozású cikk az FTR blogról:

Hungarian armor part 1 – 44M Tas and Tas Rohamlöveg

(#9693) munnergep válasza Cagm^c (#9691) üzenetére


munnergep
senior tag

Jelenthet az még mást is, ami szintén kizárja a patch érkezését :) (neonáci szám, HH)

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#9694) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Ennek a SU-152-nek milyen jól fest az alafegyver sebzése. De hogy az ég világon semmit nem üt át :( :O

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#9695) Haart


Haart
addikt

Mai nap nagyon brutál, 1 tankommal nyertem és már vagy 20 kör lement :W

(#9696) emre


emre
veterán

Na ezzel a szeméttel is meglett az ász, a dolog komolyságára jellemzően hétfőn. :DDD

Victory!
Map: El Halluf
Date: 2013. június 17. 20:29:56
Vehicle: Lorraine 40 t
Exp: 1 873 + Credits: 60 553
Achievements: : Top Gun, Sinai oroszlán, Kiváló soför jelvény: "Tank ász"

replay

Miki, bocs, :R de úgy tűnik a fülesem szart be, amíg nincs működőképes cucc, nem megyek szakaszban.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#9697) Fel válasza mcwolf79 (#9694) üzenetére


Fel
addikt

Fittyf@szért használod AP-vel? :U HE-t kell bele tölteni, és széttrollkodni, aki eléd mer állni..

(#9698) nyunyu válasza Fel (#9627) üzenetére


nyunyu
félisten

BtW... Ha már patchelünk... Azt ugye tudja mindenki, hogy a tankokban és a depóban lévő összes HEAT lőszer a patch érkeztekor eladásra kerül. Ha jól tudom, vásárlási áron (de majd gondolom benne lesz a patch-notes-ban).

Ne idegesitsetek mar.

Fel eve a depoban pihen 850 Hetzer/PzIV/VK3001H-ba valo loszer, meg 250 Shermanba valo.

Ha ezt tudom elore, akkor 2 hete Wolverine helyett Shermannal megyek.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#9699) Bingisz válasza nyunyu (#9698) üzenetére


Bingisz
addikt

Ha féláron vetted akkor nincs gáz ;)

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#9700) munnergep


munnergep
senior tag

Nem a legjobb köröm, de valamiért az ilyenek miatt játszok még a wottal... ennyi mákom még 1 év alatt nem volt mint ebben az egy körben.

T62A, 4800 dmg, 6 kill - nem kiemelkedő, de a vége nekem izgalmas lett, mert ki tudtam próbálni, hogy milyen közelről az E-100 :)

Replay

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.