Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#10251) K6000 válasza csapee (#10244) üzenetére


K6000
tag

Az 1000 körüli érték a noobmeter szerint átlagos (engem is ide sorol) de szerintem bőven a gáz kategória. Az 1400 - 1500 felett már szerintem lehet vele számolni, ennek kellene lenni az átlagosnak. A mi kategóriánk (1000) még a tank elejét tolja ki az utca sarkán, csak az első bekapott seggbe lövés után néz rá a térképre, hogy mi a **** és bizony csak az első - második szemből érkező találat után sikerül megtalálni a helyes beforgatási szöget. Viszont már nagy vonalakban tudjuk (1000) melyik pályán melyik tankkal merre érdemes menni, automatikusan töltjük be a prémium lőszert ha meglátjuk a célkeresztben a nehezen leküzdhető tankokat, és megvan már az a 40-60db tank amit szeretünk lőni meg az is, hogy ezeken a tankokon hova szeretünk lőni.
Ezek a pozitívumok elegek az 1000 körüli wn6-7 hez, de bőven kevés még az átlagos szinthez is. És igaz ez úgy is, hogy van már egy rakat TOP GUN medálunk, meg néhány tankunk amivel elértük a tank ászt mert ezeket csak igen szerencsés helyzetben sikerült összehozni úgy, hogy megfelelően jött ki a lépés. Sikerült szakaszban mennem 1-2 igen jó játékossal, és mondhatom fényévekkel le vagyok maradva, egy top gun vesztes csatában is simán megvan, és úgy hogy, tier 7 tankkal a 6-7 kill mellett 3000 - 4000 sebzés érték áll! Meg nem csak akkor jön össze ha top tier tankkal van a csatában...
Sajnos igazán pro játékossal még nem sikerült szakaszban menni, de szerintem lépést sem tudnék tartani vele.

ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

(#10252) g85j válasza K6000 (#10251) üzenetére


g85j
tag

Igen, és amikor megyünk 2-3an a sarok felé velem az élen, s én elkezdek igazgatni, mert tudom, hogy a másik oldalon ott az ellen s ránk vár, beszűkülve.......Mire szögbe tenném magam, hogy tolatva tudjak lecsapni, addig a paraszt csapattárs(ak) elkezd kifelé tolni (legutóbb 1 Löwés és talán 1 T29 ), mert hát ők addig, hogy fognak kirongyolni, hogy szarrá lőjék?!!!
Persze így kitolta a kis testemet pont annyira, hogy tudjanak láncolni, és hopp rögtön 3 lövést bekaptam....
Ezek meg persze nem tudtak vissza lőni, mert én takartam az ellent......

Próbálj játszani!

(#10253) Quan-Chi válasza K6000 (#10251) üzenetére


Quan-Chi
őstag

nem utolsó sorban vannak problémás típusok is, nekem a Panzer III illetve a 3/4 az omen -em egyszerűen képtelen vagyok velük jól játszani, mert mindenféle finomítás nélkül egy kalap szar mind2 ! panzer 3-nak nincs olyan lövege amivel bármit is lehetne csinálni és rendszeresen T6-ban játszok vele , scoutnak meg nem az igazi, elég hamar meglátják és bár a végsebessége jó de elég gyengén gyorsul. a 3/4 egy külön kategóriát képez az értékrendemben és messze a szar alatt van ...

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#10254) Csabi04


Csabi04
tag

25% Textúra Tömörítő programot hol lehet leszedni ami biztosan is megy?

(#10255) Strauss


Strauss
senior tag

Nem tudom volt -e már....

http://wotinfo.gportal.hu/

idézet az oldalrol:
Az oldal végleg megszűnt !
(2011.10.01 - 2013.06.20)

Ne haragudjatok, megpróbáltam, nem megy már. Ma reggel 04:00 órakor felkeltem, nekiestem a munkának ami a 8.6 miatt zúdult rám. Végre van egy szabadnapom, és a pihenés helyett estig az addonokkal kéne vacakolnom. Már nem okoz örömet a munka, az oldal. A játékkal hónapok óta gyakorlatilag nem játszom. 2 évig vittem az oldalt, szívesen tettem, örömet okozott a szerkesztése, de belefáradtam és egyszerűen egyre több és több időt kéne beleölni.

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#10256) LBandi


LBandi
aktív tag

Az új hangok eszéletlen gyengék, ha találatot kapok szinte meg se hallom már csak azt veszem észre hogy alig van életem.

"Az igazi EMO-s halva születik."

(#10257) L4mie válasza Strauss (#10255) üzenetére


L4mie
veterán

én mondjuk ezeket nem tudom megérteni
át kell adni az egészet egy megbízható embernek, akinek még van ideje lelkesedése.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#10258) emre


emre
veterán

A modpackban hibát találtam.
A részletező eredmény nem működött.

itt a javított. [link]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#10259) bullseye válasza L4mie (#10257) üzenetére


bullseye
addikt

A baj az, hogy ilyenkor szinte mindenki így érez, csak olyan nem sok akad, aki a melót is vállalja... :(

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#10260) Fel


Fel
addikt

Nagyon jót tett ennek az E-100-nak az általános páncélátütés nerf a felsőbb szinteken:

Victory!
Battle: Murovanka 2013. június 20. 16:21:26
Vehicle: E-100
Experience received: 1 068
Credits received: 37 867
Battle Achievements: Steel Wall

Victory!
Battle: Pearl River 2013. június 20. 16:35:20
Vehicle: E-100
Experience received: 1 182
Credits received: 57 198
Battle Achievements: Steel Wall

Victory!
Battle: Pearl River 2013. június 20. 16:59:55
Vehicle: E-100
Experience received: 957
Credits received: 55 465
Battle Achievements: Steel Wall

Vagy akár ~10k körüli sebzést is ki lehet vele bekkelni:

Mondjuk ez összejött párszor mióta visszavettem a legutóbbi akciókor, de most szerintem még gyakoribb lesz. Ahogy látom, kevesebb HEAT/APCR fogy (jellemzően csak másik E-100, vagy T-62A, Bat. Shit lő rám HEAT-el).
Kíváncsi lennék rá, hogy a Maus milyen lett...

[ Szerkesztve ]

(#10261) Bingisz válasza Fel (#10260) üzenetére


Bingisz
addikt

Az off topicban van E100-ról és mausról is olyan kép amin több mint 10k sebzést nyeltek el... ;]

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#10262) yarsley


yarsley
aktív tag

[moderálva]
Tovabbra is keresek Planetside 2 kodot amit gtx 660-670-680-hoz adtak.
Jah es hogy ne legyek teljesen off itt van 3 darab invite kod:
6BN7WZ8BV5DY6G
6BN7VD2BX7RN5X
6BN7PH4YE7UH4P

[ Módosította: 7 ]

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#10263) Enzolord


Enzolord
addikt

VAlaki esetleg tud műklödő 6. érzék modot?

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#10264) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Na hoztam egy két képet. Ismételten nem csináltam mást, mint fogtam a 0.8.5-ös könyvtár tartalmát és áthúztam 8.6-ba. Igazából van egy két hiba. Tudnátok segíteni benne, hogy mit orvosoljak?

amint látható. A killeket hülye szöveggel jelzi. Ráadásul már a 0.8.5-ben (amikor jöttek a német medek) ilyen névvel illette őket, mint a jobb oldalon látható.

Na meg egy ráadás, amikor elemében van az MM (jó értelemben)

Az obj. 261 árából vettem vissza a KT-t. Kéne kicsit javítani vele, mert írtó szar a statom vele. :O

szerk: majd el is felejtettem: a saját tankomat miért nem mutatja? Sem a K sem az obj. esetében?

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#10265) Enzolord válasza emre (#10258) üzenetére


Enzolord
addikt

Köszi a pakkot, bár a 1375ös amxem hangja olyan lett, mint egy nyikorgó szekérnek..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#10266) emre válasza Enzolord (#10265) üzenetére


emre
veterán

Szívesen, bár a retkes amx-ed hangához semmi közöm. :D

Egyébként a hangok engem is zavarnak, de egyenlőre nem találtam megfelelőt a gyári helyett.
Már arra is gondoltam, hogy visszateszem az előzőt, de sem már semmi nem maradt a 8.5-ös cuccból.
Az újak meg még bugosak kicsit.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#10267) csapee


csapee
senior tag

Nekem lehalt, belépni se enged.

Csapee

(#10268) csapee


csapee
senior tag

Beengedett, de minek a toronyforgatás rendben volt de a test 2-3 másodperc múlva reagált. LOL
Volt már ilyen valakinek?

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#10269) Scheffer válasza Stauffenberg (#10233) üzenetére


Scheffer
tag

10 Wot játékosból 9 egy balfasz? Jók az arányok. :)

(#10270) Jolet


Jolet
őstag

na ezzel is meglett a tankász

fel is töltöttem a jutubra: [link]

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#10271) munnergep


munnergep
senior tag

8.6 tapasztalat:

1. Legalább a felére csökkent az arty általi halálok száma. Most is csak akkor purcanok meg, ha álldogálok és nézek mint a vett malac. Láncot viszont simán ledurrantják még mindig.

2. Eddig a t-62a-val imádtam E-100-ra vadászni, most már nem :(

3. Ma több csatában olyan ügyes voltam, hogy annyira figyelem a fák árnyékát, az alig észrevehető apróságokat, hogy vízbe estem, lezuhantam, kv-5-nek mentem, stb.

4. Kevesebb a kredit bukta egy átlag alatti körben.

Szerintem jobb lett a játék.

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#10272) scyllarus válasza Quan-Chi (#10253) üzenetére


scyllarus
veterán

A III/IV az tényleg hulladék, T5-ösnek egyszerűen semmi az az ágyú. A VK30.01D már megvan belőle, most már csak a 30.01H-t kell elővarázsolnom, és mehet végre a levesbe.
Viszont a PzIII-at imádtam, 65%-os WR-em volt vele, nagy csalódás volt utána a III/IV.
Most abban bízom, hogy a hétvégén a tavalyi akciót ismétlik, akkor 2x-es kreditszorzó volt a III/IV-re :)

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#10273) virkir válasza Scheffer (#10269) üzenetére


virkir
veterán

Most miért? Már optimista se lehet az emeber? :U

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#10274) nyunyu válasza Vigneau (#10220) üzenetére


nyunyu
félisten

No, én az XVM-ed beállításaira leszek kíváncsi. Mindig is érdekelt, miként tudnám elővarázsolni az aktuálisan használt gépre vonatkozó eff-et vagy bármi mást

\xvm\doc\readme-en.txt -ben reszletesen le vannak irva, hol milyen makrokat hasznalhatsz a konfigban.

Pl. ha egy szovegmezobe {{eff}}-et irsz, akkor az adott emberke EFF erteket irja oda. ha {{teff}}-et, akkor az aktualis tankra vonatkozo EFFet.

XVM modnál hogy tudom elérni, hogy csak a hátralevő életpontját írja a tank fölé? Az eredeti hp a kutyát nem érdekli szerintem. A konfigurátorban nem találtam.

Markers bekezdesben vegignyalazod az osszes ally/alive, ally/dead ... kombinaciot, aztan amelyik textfields/format mezoben {{hp}} / {{hp-max}} erteket latsz, azt kicsereled {{hp}}-re.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#10275) nyunyu válasza Joe-T (#10228) üzenetére


nyunyu
félisten

Tegnap annak rendje-módja szerint frissült a program 8.5-ről 8.6-ra. (Nincs szétmoddolva, csak hangok voltak a 8.5 alatt.) Launcher indít, azt írja, hogy a legfrissebb verziót használom, majd indítás ikonra kattintok. Megjeleni a betöltés kérlek várj képernyő és szalad a csík. Amikor végigszaladt a csík a program mindenféle hibajelzés nélkül visszalép a tálcára

Jatek hangkeszlete megvaltozott, igy a regi tortenelmi hangos pakk nem jo hozza.

Torold le a komplett \res_mods\0.8.6\audio es \res_mods\0.8.6\scripts mappat, es tedd fel ujra a frissitett csomagot.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#10276) Spori85


Spori85
csendes tag

Üdv. Egy kis technikai segítséget kérnék, hátha valakinek van ötlete. Egyszerűen nem tudom telepíteni a játékot. Akár az internetes exe fájllal próbálkozok, akár a torrentes telepítővel, a kliens frissítése fázisnál mindig megszakad, és hibaüzeneted dob, a naplófájlból meg semmi értelmes nem derül ki. Most jött elő először a probléma, a 8.5-nél és korábban semmi gond nem volt.

Előre is köszi, ha valaki tud segíteni.

"De én azt mondom, mi más úton fogunk járni!' V. I. Lenin wot username: dr_bede

(#10277) v!ct0y válasza Spori85 (#10276) üzenetére


v!ct0y
veterán

Van elég hely ?

(#10278) Spori85 válasza v!ct0y (#10277) üzenetére


Spori85
csendes tag

Természetesen, vagy 130 GB üres.

"De én azt mondom, mi más úton fogunk járni!' V. I. Lenin wot username: dr_bede

(#10279) csapee válasza Jolet (#10270) üzenetére


csapee
senior tag

Mikor lementél a gleccserről, miért nem láncoltak le? Elég egyszerű volt az ellen sztem. :U

Csapee

(#10280) nyunyu válasza jano_77 (#10248) üzenetére


nyunyu
félisten

amúgy azt olvastam, hogy a 8.6-os hangok sincsenek még rendesen normalizálva, ezért nem javasolják egyenlőre a használatukat

Tegnap feltettem az eddigi Gnomefather's Historical Realism Gun Sounds 1.6 helyett az uj 1.72-ot.

Azota minden bajom van, mert az eddig sztereo helyett az osszes hangszorobol jon az aldas, ha loni mereszelek, szomszedok nagy oromere. :(

Francnak kellett multichannelre babralnia az 1.7x verziokat :W

Arra meg nem jottem ra, hogyan lehet a jatekban csak a loveseket lehalkitani.
Settings/volume/effects csuszka hat ra, de az a motor hangot is halkitja.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#10281) marked one94 válasza virkir (#10273) üzenetére


marked one94
őstag

Én olyan jó vagyok hogyha szakaszozunk két balfasszal is tudom tartani a 60% fölötti WR :D 8 nap múlva számítsatok jöttemre :P

You'll Never Walk Alone

(#10282) vhw válasza marked one94 (#10281) üzenetére


vhw
addikt

Már most ignore-on vagy, nem 8 nap múlva... :U

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#10283) munnergep válasza marked one94 (#10281) üzenetére


munnergep
senior tag

Pirkadatkor, kelet felől?

[ Szerkesztve ]

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#10284) g85j


g85j
tag

Az a mod, amelyik csata közben mutatja bal felül, hogy mennyiket sebeztem és a garázsban csak a csata utáni nettó jövedelmet mutatja + a statisztikánál tizedesjegyig mutatja a százalékot, (ha ez mind 1 mod) azt meg tudnátok mondani, hogy melyik s hol elérhető 8.6-hoz?

Köszi előre is.
Hú, de szép kerek mondat lett.....

(#10285) Vitiris


Vitiris
aktív tag

Hali! Elkészült az Interface_pack javított változata!
Sokak által kért módosítások berakva! Diszkréteb szinek!
Müködő buborékhelp!

Tartalmazza a már meglévő modulokat! Szines Csata-Chat :)
Csata utáni Statisztika (telepitett xvm kell)
Óra+Számológép a hangárban!
Dupla soros lapozható garázslista, tier szürővel! (Thx Locastan!)

Letöltés!

(#10286) Quan-Chi


Quan-Chi
őstag

a legszebb példája a globális semmittevésnek ... :(((

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#10287) echterion válasza Quan-Chi (#10286) üzenetére


echterion
nagyúr

Látom, ez a hetzer nagyon bejön neked. :))

**********

(#10288) Vitiris válasza GrooveHero (#10264) üzenetére


Vitiris
aktív tag

A nyelvi fileok a régiek! Azért a "hülye" szöveg!
Valószinüleg a TEXT mappát is átmásoltad a 0.8.5 -ből!

Vagy töröld a World_of_Tanks\res_mods\0.8.6\text\LC_MESSAGES\ mappát! vagy másold át az új filokat a sima World_of_Tanks\res\text\LC_MESSAGES\ könyvtárból.

(#10289) Jolet válasza csapee (#10279) üzenetére


Jolet
őstag

erre nem biztos, hogy nekem kellene válaszolni :-)
de talán azért, mert később értek oda és én átértem időben

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#10290) emre válasza Vitiris (#10285) üzenetére


emre
veterán

Nagyon jól néz ki, le is szedem. :R

De ne a datára tedd fel, nekem egy csomói adatom tűnt el onnét, győztem mindig feltenni.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#10291) Cseri0058


Cseri0058
őstag

Mintha ez a patch élhetőbbé tette volna a játékot, nem? Legalábbis nekem tetszik a játék így... :)

(#10292) sith7 válasza Vitiris (#10285) üzenetére


sith7
nagyúr

Szép munka, köszönjük ! :R

(#10293) echterion válasza Vitiris (#10285) üzenetére


echterion
nagyúr

Szép munka, fel is toltam. :C Köszi. :R

**********

(#10294) kovsol


kovsol
titán

Azt nem tudja valaki, hogy a +75% ös legénység az mennyibe kerül a T1 HT ban ? Gondolom abba is 6 ember tud beülni. Még nem jutottam el oda, hogy megvegyem kell némi XP és kíváncsi vagyok mennyi pénzt kell még spórolnom rá.

May the Force be with you!

(#10295) Fel válasza kovsol (#10294) üzenetére


Fel
addikt

Ugyanannyiba, mint bármi másba: 20k kredit / fő.

------------------------------------------------------------------------

Mondom én, hogy jó ez:

Victory!
Battle: Ensk 2013. június 20. 21:30:40
Vehicle: E-100
Experience received: 1 540
Credits received: 103 777

Szeretem az ilyet, mikor jó sok sebzés jut nekem :)

[ Szerkesztve ]

(#10296) Kelvin válasza kovsol (#10294) üzenetére


Kelvin
őstag

20,000 × 6

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#10297) marked one94 válasza vhw (#10282) üzenetére


marked one94
őstag

Vissza írni meg nem tudsz így nem is érdekelsz :P

munnergep: Szerintem 10 órakor annyira már nincs pirkadat, de hogy hűek maradjunk az eredetihez igen ;)

Na update-t én is rányomom a wotra izzadjon még egy kicsit a gép :))

You'll Never Walk Alone

(#10298) atis123


atis123
tag

Hát azért csak van haszna ennek a ventilátornak! Most bekapcsoltam, és máris jobban megy a játék :) Szerintem több mint 10%-ot adott a képességpontjaimhoz :D

Térkép bázis színezésén lehet valahogy javítani? Mindkettő zöld nekem....

[ Szerkesztve ]

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#10299) Vigneau válasza nyunyu (#10274) üzenetére


Vigneau
félisten

Így van, főleg az aktuális tank eff-je érdekel mostanában. De a jelek szerint a tankok fölött most épp azt látom az életerő mező mellett. A tab-ban még a normál eff-et, mert a teff-re valahogy nálam nem reagál és nem írja ki. No, idővel majd megoldódik.

Egyedül azt sajnálom, hogy a szerveroldali célkeresztem döglött be és még nem találtam frissebbet. ;)

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#10300) krisss93 válasza kovsol (#10294) üzenetére


krisss93
aktív tag

120000
20 ezer 75-ös képzés per kopf

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.