Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#148251) BÁ Nutrition válasza e-newsee (#148230) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ket alcahalo mindig eleg, egy ha koran elpatkolsz a tankkal es be tudj menni egy masikkal míg az a csata lemegy. az h mindkettovel fel perc alatt meghalsz mar egyeni skill, olyankor indokolt lehet 5 is akar :D

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#148252) jr1994 válasza BÁ Nutrition (#148250) üzenetére


jr1994
addikt

Nem csak a Lehel hűtő kap buffot?

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#148253) Rideghváry


Rideghváry
kezdő

Ez meglepő, 44 meccs, 19 győzelem, 1 döntetlen!!!!
Pedig végigtrollkodtam a napot, én szétröhögtem a napot, a "csapattársak" meg xarrá flémeltek!!! HAR HAR

Kasparov's poker career was cut short when his opponents realized that every time he was dealt bad cards his eyes would get huge and he'd shake his head in disbelief.

(#148254) BÁ Nutrition válasza jr1994 (#148252) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

lehet h en hivom oket rosszul. fv4005re gondoltam

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#148255) jr1994 válasza BÁ Nutrition (#148254) üzenetére


jr1994
addikt

Azt hiszem a régebbi FV TD a csillagromboló. Vagy az a halálcsillag? Lehet hogy a Jagdpanzer a csillagromboló. De mindegy is :D

Vízcsepp: Napközben még 42 csatából nyertél 13-mat. Valamelyik győzelem 6-ot ért? :DD

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#148256) BÁ Nutrition válasza jr1994 (#148255) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

agyujuk ugyanaz, es tényleg durvak ezek a oneshotok.. bar ezt nem most talaltak ki, csak a korabbi lassusaga meg a csolehajlas miatt nem volt ilyen beteg
a grandbattle palyaja meg kulon kedvez neki

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#148257) nanus válasza lacibacsi (#148238) üzenetére


nanus
senior tag

Bezzeg téged időben felvilágosítottak :(((
[link]

(#148258) kchryss válasza jr1994 (#148255) üzenetére


kchryss
addikt

FV215 (183) - halálcsillag, csillagromboló
Jagdpanzer E 100 - "The Mighty Jageroo", "The Broomstick of Doom" (ezeket nem is tudom minek fordítanám magyarban)
FV4005 Stage II - "Shitbarn" (ezt is nehéz lefordítani, kb szarral teli csűr, képben beszédesebb), halálcsillag2, csillagromboló2

(#148259) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Ez a Foch B elég beteg tankocska. Ma nagyon adta. :)

(#148260) lacibacsi válasza nanus (#148257) üzenetére


lacibacsi
addikt

😀 Te biztosan későn érő típus vagy...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#148261) jano_77


jano_77
nagyúr

Pár nap játék után a WZ-131-el, azt kell mondjam, hogy egy FOS light! Nem tudom miért ajnározzák többen a fórumon is, de egyszerűen semmi nem működik úgy mint az összes többi nemzet light-ival! :(
Lövege egyenesen egy rakás szamóca, mert semmit nem üt be, mindenről pattog. Hiába van rajta mozgó optika, volt, hogy egy heavy előbb vett észre mint én Őt! WTF?!? :W
A következőt még vhogy kiszenvedem és ha az is szar lesz, akkor be is fejeztem a kínai lightokat, mert teszt szerveren próbáltam a 10-est és az sem lopta be magát a szívembe. :(

Viszont tegnap végül csak engedtem a TOTT csábításának és 30% kedvezményért megvettem a T28 - ami jó régóta ki van már fejlesztve - és gurultam tegnap majd 30 csatát. Sebességre nem is annyira vészes, viszont amilyen csapatokat kapok vele és csatákat, az botrány! Pillanatok alatt elvérzik a csapat és alig tudok vele sebezni, pedig kifullozva kezdtem neki. Szal nem véletlen féltem én tőle ennyire. :(

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#148262) Jadro válasza jano_77 (#148261) üzenetére


Jadro
veterán

Ettől még jó gép szerintem és sokak szerint is, de neked nem fekszik. Van ilyen. Nálam a T-54 hasonló. Nem tudok rájönni, hogy használjam olyan jól, mint amilyen jó(nak mondják). :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#148263) e-newsee válasza jano_77 (#148244) üzenetére


e-newsee
addikt

Épp kérdezni akartam, hogy másnál is van-e ilyen. Nálunk tegnap, és szombaton is elég érdekes volt a játék. Időnként elindult körbe a tankom magától, mert beakadt egy lagba a balra gomb, lerammoltam egy ellenfelet a tudtom nélkül, meg hasonlók. Nálam is, asszonykánál is, meg a haveroknál is. Nem sokszor, néhány meccsen pár másodpercig, de k.rva idegesítő, mikor csiki-csukizol a ház mögül, és még véletlenül sem tolatáskor van lag. :W
Én, ahogy észrevettem, a legutóbbi mikropöcs óta ilyen.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#148264) BoneDragon válasza e-newsee (#148263) üzenetére


BoneDragon
veterán

Nekem az a kedvencem mikor lövök és nem történik semmi, csak a nagy durranás van, de töltény sehol. Ezt egymás után 2x bejátszotta, olyan rage quitet nyomtam... Fu.. :DDD

(#148265) Lanash válasza e-newsee (#148263) üzenetére


Lanash
aktív tag

Nálam szombaton ugyan ez volt. Beragadt aztán ment balra vagy jobbra.

(#148266) wwenigma válasza Rideghváry (#148253) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nekem nem volt sok idom jatszani mert mast kellett tolni, csak egy órácska....jó nap volt a tegnapi, 60% WR és 2,8k wéennyóc... T28-at nem is mondtátk hogy ilyen baba, első köre adta... :)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#148267) Stanislav84 válasza Jadro (#148262) üzenetére


Stanislav84
tag

A T-54 az ágyú nerf óta közel sem olyan jó... sajnos... a 140 megvétele és a T62A kifejlesztése után zokszó nélkül adtam el. Az előtte levő változatot sokkal jobban lehetett élvezni. Ellenben a torony buffolt 140 mindenben kárpótol.

(#148268) h1mpi válasza wwenigma (#148266) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Kukibébi is ment vele tegnap egy elég jó kört. Ilyen szóráskép mellett nehéz belőni a saját tierében. Viszont a T95-el és az E3-al pervek alatt halt meg, szanaszét lőtték... vicces volt, amikor az SP ütötte be meg a VK Aladár a lánc felett szemből :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#148269) Jadro válasza Stanislav84 (#148267) üzenetére


Jadro
veterán

Én is gondolkodom az eladáson. Megőszülök mire kihúzom vele a T62A-t. AZ Obj140 mellett meg egyelőre nem érzem hogy szükségem lenne rá. A garázsban elfér még, így marad amíg nem kell hirtelen sok pénz vagy egy hely. Sajnos nekem az Obj sem az igazi, tehát tuti bennem van a hiba. Remélem ráérzek majd idővel. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#148270) wwenigma válasza h1mpi (#148268) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Igen, QB ilyen. :) Már röhögök amikor azt mondja valamire hogy mennyire pontos ágyú - utána semmit nem fog eltalálni. Ha valaminek meg a páncélját dícséri akkor semmi perc alatt instant garázs legtöbbször. :D

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#148271) h1mpi válasza wwenigma (#148270) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Szerintem nézik a WG-nél a live streamet és jót trollkodnak Vele :DDD :C ;] Legalábbis én ezt tenném :P

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#148272) galervin93 válasza Stanislav84 (#148267) üzenetére


galervin93
őstag

Én is gondolkozom rajta. A T62 már rég megvan, a 140 meg kifejlesztve, szóval sok indokom nincs megtartani, de egyelőre ott van a garázsban, mondjuk szerintem 2-3 körnél többet nem mentem vele az elmúlt egy hónapban... Eddig küldetésekért tartogattam, de igazából nincs sok értelme. Személyes küldetésekhez jó más is, amikor meg nemzetekkel kell gyűjteni, akkor meg ott van egy rakat másik ruszki (no meg ott a T55, szinte ugyanaz, így már sok értelme tényleg nincs). Szerintem lassan eladom, aztán begurul a 140, lesz két top tier ruszki medem, annyi elég is...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#148273) Razermazer válasza e-newsee (#148263) üzenetére


Razermazer
őstag

Abszolute így van velem is ez történik, történt cromwell-al megyek és nem arra amerre én akarok de az egész meccs alatt ki is szedtek sec perc, az ágyú dörrenés és semmi lövedéket itt is és wows-ba is tapasztaltam. Wows-ban megkérdeztek egy fejlesztőt erről és azt mondta, hogy ez akkor szokott lenni, mikor az ellenfél hp-ja már igen alacsony vagyis nincs, ez a last chance, hiába lövöd nem tudod kilőni, meg nem megy lövedék, csak vaktöltény. Persze ő betalál.

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#148274) Viktoár


Viktoár
addikt

Srácok kérnék egy kis segítséget.

A barakkból vadászom össze a legénységet az egyik tankba. Van akinek 1. skill a bia és van akinek 2.

Így is működik majd hogy vegyesen vannak kifejlesztve vagy át kell képezni hogy egyforma sorrendben legyen?

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#148275) h1mpi válasza Viktoár (#148274) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Tök mind1, sőt már az is, hogy SIA vagy BIA

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#148276) Viktoár válasza h1mpi (#148275) üzenetére


Viktoár
addikt

Az szuper,köszi. :R

Üdv:Viktor

(#148277) Gyuri27 válasza jano_77 (#148261) üzenetére


Gyuri27
félisten

A ner előtt jó volt. Most nincs látótáv. A nagy ágyú sírós.
Nyilván nyomják az embereket nyócba és feljebb.

Amd - Radeon - Ryzen

(#148278) Czmorek válasza h1mpi (#148275) üzenetére


Czmorek
aktív tag

wtf... Mióta mind1, hogy sia vagy bia? Mert kipróbáltam és működik.

(#148279) wwenigma válasza Czmorek (#148278) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Pár patch óta.

30/05/2017 - 0.9.19
Along with this, some of you told us that you didn’t like having to recruit all-female or all-male Crews to benefit from the “Sisterhood of Steel” or “Brothers in Arms” perks. Now, these perks are compatible, and mixed Crews with both get a 5% bonus to the Training Level of each of their members.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#148280) h1mpi válasza Czmorek (#148278) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Na legalább tudtam másnak is segíteni :)

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#148281) jano_77


jano_77
nagyúr

Azt szeretném megkérdezni, hogy a WG rating milyen összefüggésben van az XVM-el/hez?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#148282) Rideghváry válasza wwenigma (#148266) üzenetére


Rideghváry
kezdő

Én mostanában minden gémet rajzolgatva töltök.
Először is berajzolom:
OMG U SUCK x 2
Aztán:
FAGS U LOSE x 2
Ezután a csata állásától függően:
x - 15 ('x' intervalluma 0-3)
Később:
I TOLD U x sokszor
Még később:
LOL U LOST v. FAGS U LOST
Végefelé:
FAGS DIE RAPED v. DIE ASSRAPED

Hát, ezek nem tesznek jót a WR-nek az biztos. :))

Kasparov's poker career was cut short when his opponents realized that every time he was dealt bad cards his eyes would get huge and he'd shake his head in disbelief.

(#148283) wwenigma válasza Rideghváry (#148282) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Adj nekik egy eselyt barmilyen rossz a leosztás, ha nem teszel meg mindent a nyerésért igazabol nem ertem akkor miert jatszol. :) Van az ugy persze hogy semmi nem elég hozzá de akkor nem kell erőltetni aznap tovább.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#148284) jr1994 válasza wwenigma (#148283) üzenetére


jr1994
addikt

Ne szólj hozzá, akkor talán abbahagyja.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#148285) jano_77 válasza Gyuri27 (#148277) üzenetére


jano_77
nagyúr

Remélem igazad lesz és a WZ-132 tényleg jobb - sokkal jobb - lesz a 131-nél!

Októberi előrejelzés
Legénység képzésre emlékszik vki, hogy mikor volt utoljára?!? Én nem. :(

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#148286) h1mpi válasza jano_77 (#148285) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Mert arra tejelnek a legjobban szerintem, azt nem erőltetik csak azt ami nem fogy

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#148287) lacibacsi válasza Rideghváry (#148282) üzenetére


lacibacsi
addikt

Mi a francért nem a ganéjdomb mögé jársz hányni? Erre itt semmi szükség!

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#148288) h1mpi válasza lacibacsi (#148287) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nincs vele semmi gond csak azt kérem mindig a másik csapatban legyen. Ingyen dmg :D

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#148289) h1mpi


h1mpi
nagyúr

más: kb egy hete nem játszottam és tegnap volt időm 18 kört menni. Aztt hittem majd 1500-as wn8-al bejezem be, mert hogy kiestem a ritmusból. Tipikus esete amikor bármit csinálhattam, bármivel mentem minden +25% RNG a botok a másik oldalon voltak, ha meghaltam az a saját yolom miatt volt. 2800-as wn8-al zártam...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#148290) zozyk válasza h1mpi (#148289) üzenetére


zozyk
addikt

Én voltam a másik oldalon.. :DDD

(#148291) Jadro válasza jano_77 (#148285) üzenetére


Jadro
veterán

Jobb lesz. A 131-et pár peccsel ezelőtt tolták el, maikor variáltak az ágyúival. Előtte sokkal jobb volt. A 132 már rendben van szerintem most is.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#148292) Gyuri27 válasza jano_77 (#148285) üzenetére


Gyuri27
félisten

Azt nem tudom bár megvan de nem mentem vele.
A top ágyú annó minden paraméterben jobb volt. Most 7 alatt tölt picivel. Az mi?
Pen lufi az előzőhöz képest. Cserébe szárazon 2.5 az aim és 0.36 a pontosság.
Annó ugye lehetett a kis gunnal egy jó rusher tankot csinálni belőle. Meg a nagy gunnal egy sniper vasat.
Na ugye most sniperkedhetsz. Rush nem az én játékom. Meg a vas se birja. Papir a tornya is. Ha bekapsz egy lövést modul és/vagy tag repül.
Meg ugye az ő látótávját vették vissza legjobban. Olyan remek wg-s férfi munka volt. Egy remek tankból csináltak egy sz@rt.

Amd - Radeon - Ryzen

(#148293) zodo válasza jano_77 (#148285) üzenetére


zodo
nagyúr

Én is vártam és csak vártam mert bent áll egy ideje a Leo, Cent 7/1 míg Skoda T 50, T110E5 és M48 Patton -ra időben sikerült átképeznem de mostanra meguntam és a TVP T 50/51-re már bedobtam az aranyat.

Visszakerestem: Military Parade 05.06 - 05.09 közt volt utoljára.

(#148295) Emu


Emu
őstag

Szombat este begurult az IS7 az én garázsomba is, és egyelőre nagyon vegyesek az érzéseim.

A bunker "érzés": ha jól forgatod, és az rng is veled van csodákra képes, azonban rng nélkül egy is3 is 3/3 belőtt sidescrape közben a lánc és a lánc feletti lemez között. Olykor merőlegesen állva az oldalt kibúvó ellenség is csak sárgítja a láncot, de ez a ritkábbik eset. (itt kompenzált az rng? :D )A torony valami eszméletlen, és jól bírja a HE-t is. Viszont legalább olyan gold mágnes mint a Maus és társai.
Mobilitás: ezt a részt szeretem a legjobban, csomószor medes pozíciókba is simán elérek szinte a többi meddel együtt.
Löveg: ez milyen volt korábban, ha buffolva lett ilyen??? 10/9 csatám általában így alakul: 14/11/5 (lövés/találat/átütés, gyenge pontokat célozva) Eddig egy aranyat nem lőttem el vele, próbálom kiismerni az ágyút, de nem egyszerű, főleg miután E100 hasát nem viszem be 3/3. Ennyi az első ~20 csata után, remélem 100 csata környékén ezek a kezdeti nehézségek már múlté lesznek. Remény hal meg utoljára ;]

[ Szerkesztve ]

(#148296) Dr.Én válasza Emu (#148295) üzenetére


Dr.Én
veterán

jobb lett mint volt, azt alá íróm és nagyon rng függő még mindig.....Nagyon mozgékony lett ..ezen téren jót tett neki a buff
Az ágyúnak kellene még majd buff, mert én mindig úgy kezdek vele hogy első 10 gold ellövése, majd utána ami marad...pontatlan még mindig..
Az E100 tornyát szemből be lehet lőni vele...nem kell a hasát...

WOT: kissio

(#148297) jozefgucci1 válasza Emu (#148295) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Én is egy hete vettem vissza , mert javítani akarok a borzalmas staton amit kihoztam belőle anno ,de én szinte csak goldal tolom és így azért nincs gond az ágyuval. A bunker érzés nálam elmarad és mivel a WZ111-5A-t is nemrég vettem meg azt kel mondanom az sokkal jobb mindenben .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#148298) e-newsee válasza Razermazer (#148273) üzenetére


e-newsee
addikt

Az, hogy lősz, de nem látod a lövedéket, és zöld marad a töltésjelző, az csak szimplán lag. Amikor a gépeden futó szoftvernek ugyan kiadod a parancsot, az lejátssza a megfelelő hangeffektet, de a szerver persze nem kapta meg az infót, ezért nem küldte vissza a további teendőket.
Amiről a fejlesztő beszélt, hogy a kis HP-s emberkék nagyobb eséllyel pattintanak, az megint más. Az szándékos belenyúlás. Aminek véleményem szerint semmi értelme, mert ahányszor segít, annyiszor árt, szóval teljesen felesleges.
Mint az, hogy rajtamarad valamin 1 HP. Én ezt valahol úgy oldanám meg, hogy levenném 20%-ra az RNG-t, de ha a találat után kevesebb HP maradna, mint a tank HP-jának 1%-a, akkor azt már adja be, és hadd pusztuljon. Ez még egy Mausnál is csak 30HP.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#148299) Emu


Emu
őstag

:U

Már több körben volt 5-6k lepattanóm vele. Eddig ment minden tankkal az alap lőszeres móka, ha csak APCR-el használható akkor megy parkolópályára.

WZ kihúzása nekem is tervben van, de még el sem kezdtem a kínai ágat, és a meddel egyszerre kellene tolni...majd egyszer :DDD

(#148300) jano_77


jano_77
nagyúr

mentem ma 2 csatát: egyik 4200+ wn8, a másik pedig 4300+ wn8. Hogy jön ebből ki a napi statnál az átlag 5200+-ra?!? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.