Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) DeadMeat


DeadMeat
veterán

dejo uj topik :)

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#52) ngabor2 válasza westlake (#50) üzenetére


ngabor2
nagyúr

egy tűzfallal védett belső hálónál nem feltétlenül. különösen, hogy minden forgalmat logonak... még ssh-val se tudok kimenni, a remote desktopot meg valszeg alapból tiltják (pontosabban nem engedélyezik). és bár a rendszergazda is ph-s, de egyrészt nem aktív, másrészt nem vagyunk (egyelőre) annyira jóban, hogy engedményeket tegyen egy alkalmazottnak.

(#53) tomazin válasza ngabor2 (#49) üzenetére


tomazin
veterán

a winnerrel történő beszélgetésetkre gondoltam :U

(#54) ngabor2 válasza tomazin (#53) üzenetére


ngabor2
nagyúr

az non-public :D

(#55) tomazin válasza ngabor2 (#54) üzenetére


tomazin
veterán

:P

(#56) Winner_hun válasza ngabor2 (#54) üzenetére


Winner_hun
félisten

Már az sem. Te voltál?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#57) ngabor2 válasza Winner_hun (#56) üzenetére


ngabor2
nagyúr

mi voltam én? mindegy, biztos, hogy nem én voltam. :D

(#58) Winner_hun válasza ngabor2 (#57) üzenetére


Winner_hun
félisten

Közben rájöttem, hogy valami nálam nem volt ok mert már megvan:F

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#59) Winner_hun válasza ngabor2 (#57) üzenetére


Winner_hun
félisten

Amúgy azt hittem erről van szó: 490816

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#60) westlake válasza ngabor2 (#54) üzenetére


westlake
félisten

ahhoz kepest. hogy nem public eleg jol telenyomjatok vele a topikot ;]

mod: itthon beindult 3 c2d rendszer.. remelem kellemes teljesitmenyt mutat 22.3 gigahertznyi conroe teljesitmeny :P

[Szerkesztve]

Play nice!

(#61) ngabor2 válasza Winner_hun (#59) üzenetére


ngabor2
nagyúr

nem, az a mikulás volt. és amúgy is az az 1. számú bizonyíték a ''szabálysértésre'' :DDD

(#62) Ottoka


Ottoka
őstag

Pörgetitek a totyikot jól. :) Alig bírtam végigolvasni.

Hát akkor hajrá!

Mezőhegyes

(#63) tomazin válasza ngabor2 (#61) üzenetére


tomazin
veterán

most én vok a béna,h nem látom azt amiről szó van?vagy csak mert törölve lett? :O

(#64) SLYM


SLYM
veterán

[link] csakhogy itt is meglegyen

(#65) ngabor2 válasza tomazin (#63) üzenetére


ngabor2
nagyúr

most mondjam, hogy te vagy a béna? inkább azt mondom: egy apró, ám fontos dolgot nem tudsz mindössze. de nem is érdekes, semmi fontos dologról nincs szó.

(#66) Thrawn válasza ngabor2 (#65) üzenetére


Thrawn
félisten

Én tudom :)
Amúgy üdv mindenkinek! 169.hely :)
Megyek felteszem a bétát. Most kivételesen lassan jön le, de akkor sem húzom le westlaketől amíg nem lesz 2 S939-es, jól húzható kétmagos X2 v. Opteron kupakkal olcsón :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#67) kigyi_23


kigyi_23
addikt

Nahát Winner elmész ám te a....
Már majdnem utolértelek erre megint számolgatsz..... ááááááááááááááá

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#68) westlake válasza Thrawn (#66) üzenetére


westlake
félisten

oke bevallom, hogy volt ket darab s939-es opteron itthon, de jott egy gyujto es eladtam neki mindkettot.. azt mondta, hogy ne aggodjak, melto helyre fognak kerulni...kiszogelve a falra!! :D

hetfon talan sikerul minden eddiginel tobb csomagot visszakuldeni ;) meglatjuk... (vegre egesz hetvegen tudott dolgozni 5 darab noti.. ellattam oket rendesen munkaval penteken..

[Szerkesztve]

Play nice!

(#69) ngabor2 válasza Thrawn (#66) üzenetére


ngabor2
nagyúr

jól húzható procik... minden proci jól húzható. 4-es fúróval fúrsz rá egy lyukat, madzagot átfűzöl rajta, és húzhatod magad után. ennyi.

(#70) westlake válasza ngabor2 (#69) üzenetére


westlake
félisten

...ngabor2 szabadlabon, kozben meg az elmegyogyintezetek tele vannak ''beteg'' emberekkel.. ;]

[Szerkesztve]

Play nice!

(#71) Thrawn válasza westlake (#70) üzenetére


Thrawn
félisten

Ezután a kijelentés után: kiszogelve a falra!! szerintem te is orvosi eset vagy :DDD ;]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#72) Winner_hun válasza ngabor2 (#61) üzenetére


Winner_hun
félisten

A szabályok azért vannak hogy megszegjük azokat..:P:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#73) Winner_hun válasza kigyi_23 (#67) üzenetére


Winner_hun
félisten

Pedig alig megy a gépem, jövőhéten lesz x2, azzal majd kicsit jobban fög jönni a pont:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#74) ngabor2 válasza westlake (#70) üzenetére


ngabor2
nagyúr

és ezt épp te mondod... :P

winner: ez így ebben a formábban nem igaz. vagyis meg lehet szegni a szabályokat, csak utána vállalni kell a következményeket.

(#75) Winner_hun válasza ngabor2 (#74) üzenetére


Winner_hun
félisten

:)
Mennyin hajtod az x2-t?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#76) ngabor2 válasza Winner_hun (#75) üzenetére


ngabor2
nagyúr

alapon. régebben adtam neki egy kis plusszt, de nem szerette a dvd-író. visszavettem, azóta minden rendben. nem vagyok egy elszállt tuningfanatikus.

most egyik gépem sincs tuningolva.

(#77) westlake válasza ngabor2 (#76) üzenetére


westlake
félisten

most egyik gépem sincs tuningolva
pantser ;]

[Szerkesztve]

Play nice!

(#78) ngabor2 válasza westlake (#77) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ööö... kabbe? :P

(#79) westlake válasza ngabor2 (#78) üzenetére


westlake
félisten

ne bloffolj.. majd ha kino :DDD

Play nice!

(#80) ngabor2 válasza westlake (#79) üzenetére


ngabor2
nagyúr

mennyél lekvárt kaszálni.

amúgy valszeg mégiscsak az 5.8.15 volt nálam/nálunk hibás, mert mindhárom gépen ugyan azt művelte. most visszatettem az 5.4.11-et, azzal hasít mind3 gépen.

(#81) westlake válasza ngabor2 (#80) üzenetére


westlake
félisten

nem megyek kaszalni, mert tuti pont akkor menne arra egy jegtoro es elutne.. tuti, hogy az ujratelepites oldotta meg a problemat.. nalam eddig egyetlen egy olyan beta (vagy final) verzio sem volt fenn a gepen, amelyik barmilyen hibat generalt volna (pedig majdnem az osszes verziot kiprobaltam!)
mod: ..de a lenyeg, hogy megjavult a dolog es ismet tudsz termelni ;)

[Szerkesztve]

Play nice!

(#82) tomazin


tomazin
veterán

E heti műsörszámunkból:

Bolondok - zenés vígjáték 2 részletben
Főszerepben:
westlake: fekete ruhás idióta
ngabor2: kék ruhás idióta
winner_hun: doktor

Rövid történet:
Fekete ill. Kék ruhás idióták gazdag emberek fiai.Mindent megkapnak amit csak szeretnének,de mivel szüleik elhanyagolják őket,így soha nem tudják meg mire jó egy processzor vagy egy alaplap.Beépítik a legojukba,de semmire sem használható,szendvicsben sem hozza meg a kellő plusszt,így Kék ruhás barátunk átfúrja,és maga után köti,míg fekete ruhás cimboránk,ki a festészet megszállottja,kiszögeli a falra.Gondolják,hogy ez így jó,és egy nyári napon,mikor Kék/Fekete ruhás hőseink sétáltatják a procit zsinóron ill. az alaplapot a fallal,összetalálkoznak,és rájönnek,hogy biza mire is volt való ama 2 eszköt,hiszen egymásba passzol...pár évvel később...nagy a sürgés forgás a házikóban.Vendég érkezik,és ez bizony ritkáság ama lakban.Rezsőke,ki abba őrült bele,hogy nem tudott sört inni,sepreget,más az étkészletet fényesíti,mindenki teszi a maga dolgát,hiszen mindenki tudja,hogy meggyógyulhat.Jön is a doktor,10 lovas hintón,igaz felettébb fura figura,mert egy gonosz varázsló,aki elől megvette az utolsó x2-t motkánnnyá varázsolta.Érkezése után a látogató elmondja,hogy aki a legkevésbé lesz butus az ajándékot fog kapni....

Jegyek kaphatók a Prohardver.hu oldalán ill. az ismertebb jegyirodákban,az összeget kérem minden esetben a 684631987654687651 számlaszára legyenek kedvesek küldeni,mert nekem is kéne már x2,hogy jól tudja számolni.
Az előadás folyamatos,bárki bármikor belepillanthat,csak el ne mulassza a nagy finálét.
:)

(#83) Thrawn válasza tomazin (#82) üzenetére


Thrawn
félisten

[kép] [kép]
:R

[Szerkesztve]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#84) westlake válasza tomazin (#82) üzenetére


westlake
félisten

nyugodtan felveheted magadat is az idiotak listajara.. te biztos rendszergazda vagy, hogy munkaidoben ennyire raersz :D

mod: be kell hogy valljam, csak azert jottem at wcg-zni, mert ez a topik sokkal porgosebb, mint a rozikas.. ja, meg azert, hogy lenyomjam herr ottokat :D

[Szerkesztve]

Play nice!

(#85) Ottoka válasza tomazin (#82) üzenetére


Ottoka
őstag

Király :DDD

Mezőhegyes

(#86) tomazin válasza westlake (#84) üzenetére


tomazin
veterán

hát nem vagyok rendszergazda,és éppen felébredtem,amikor kipattant a fejemből ez a röpke szösszenet.. :P
felvehetem magam is az idióták listájára:a szerző mindig beleéli magát a történetbe...igaz arról nektek nem kell tudni milyen szerepet szántam magamnak ;)

Thrawn,Ottoka: :R

[Szerkesztve]

(#87) westlake válasza tomazin (#86) üzenetére


westlake
félisten

en tudom.. te voltal a bohocsipkas udvaribolond :P

mod: es tenyleg iagaza lett Thrawn-nak, mert otthon van egy kupaktalanitott 3500+os procim, amit mar rongya poliroztam :D bar az is igaz, hogy nem ketmagos.. mondjuk, ha szeretne, akkor nagyon szivesen csinalok belole ketmagosat.. (igaz, hogy vesovel, de ketmagos lesz) :D

[Szerkesztve]

Play nice!

(#88) tomazin válasza westlake (#87) üzenetére


tomazin
veterán

te voltal a bohocsipkas udvaribolond:Igy igaz..mindig a legártalmatlanabb a gyilkos ;]
Na de ez már inkább Agatha Christie reszortja lenne.

Neked nem szabad vésőzni a procikat,mint a történet is elmondja Te csak alaplappal kezdhetsz :P

(#89) Thrawn válasza westlake (#87) üzenetére


Thrawn
félisten

Keress tovább, vagy legalább a beszerzési forrást jelöld meg hamár ennyire nem akarsz kötélnek állni :) Jöhet privátba is.

ON: ma meglesz a 10.000.000 pont!

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#90) tomazin válasza Thrawn (#89) üzenetére


tomazin
veterán

biztos vagy Te abban?
Még 80k pont kell... :U

(#91) westlake válasza Thrawn (#89) üzenetére


westlake
félisten

nagykereskedes, kiskereskedes, harver bonto, forumok, bolhapiac.. nesze a forrasaid :D
miert is akarsz te engem felakasztani? :Y ;)

szalontai: ha minden jol megy, akkor visszakuldott csomagokban rekord lesz :))

[Szerkesztve]

Play nice!

(#92) ngabor2 válasza tomazin (#82) üzenetére


ngabor2
nagyúr

gazdag emberek fiai.

ezexerint nem én szerepelek benne :D

(#93) tomazin válasza ngabor2 (#92) üzenetére


tomazin
veterán

akinek olyan procija van amiben több mint 1 mag van az burzsoá :P
de amúgy Te ;]

(#94) westlake válasza ngabor2 (#92) üzenetére


westlake
félisten

apam nyugdijas :D

Play nice!

(#95) westlake válasza westlake (#94) üzenetére


westlake
félisten

+en nem vagyok olyan rosszeletu (mint ngabor2), hogy 24 evesen a szuleimmel finansziroztassam a kisded jatekaimat :D

Play nice!

(#96) DeadMeat válasza westlake (#94) üzenetére


DeadMeat
veterán

attol meg lehet gazdag :)cunya bacsi nem feleltel meg a topikban feltett kerdesemre.Nem a holmikorra,a masikra :DDD

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#97) westlake válasza DeadMeat (#96) üzenetére


westlake
félisten

lehet, hogy gazdag, de akkor jol titkolja mar hosszu-hosszu evek ota :D
nem tudom melyik kerdesedre nem valaszoltam..

Play nice!

(#98) ngabor2 válasza westlake (#94) üzenetére


ngabor2
nagyúr

anyám rokkantnyugdíjas, apám nyugdíjas. a házrészletek és a rezsi után kb. havi 10k-m marad kajára... ha nem lenne mellékes üzletekből, akkor nem tudom, miből élnék...

drága hobbi a gépfejlesztés.

(#99) Thrawn


Thrawn
félisten

:DDD Nemsokára lenyomjuk Amerikát :DDD [link]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#100) Winner_hun válasza tomazin (#82) üzenetére


Winner_hun
félisten

:)

W

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.