Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2351) Thrawn válasza luciferc (#2350) üzenetére


Thrawn
félisten

Xp alatt is lehet és a telepítőnek fel kéne ajánlani ezeket:
- single
- shared
- service

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2352) luciferc válasza Thrawn (#2351) üzenetére


luciferc
őstag

5 perce tettem fel (rendszergazdai jogosultságú fiókból), és piszkosul nem láttam ilyen opciót... :U

mod: frissen töltöttem le a wcg oldalról a legfrissebbet.

[Szerkesztve]

(#2353) Thrawn válasza luciferc (#2352) üzenetére


Thrawn
félisten

Most telepítetted fel vagy upgrade volt?

Ezt találtam: [link] (angol)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2354) luciferc válasza Thrawn (#2353) üzenetére


luciferc
őstag

totál friss telepítés egy totál friss gépre.

mod: újra elkezdtem feltenni, nekem alapból single user installationt akar, nincs másra opció. mindjárt nézem a linked.

[Szerkesztve]

(#2355) luciferc válasza Thrawn (#2353) üzenetére


luciferc
őstag

nem segít a link, nekem nincs is választási lehetőségem.

(#2356) luciferc


luciferc
őstag

kicsúsztam a modból.

szóval [link]

Na a második kérdésnél szereplő setup ablakkal nekem még nem sikerült találkoznom...

(#2357) Thrawn válasza luciferc (#2356) üzenetére


Thrawn
félisten

Ez esetben passzolok, nálam XPSP2-nél és Vista-nál is megvolt ez az ablak :F

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2358) luciferc válasza Thrawn (#2357) üzenetére


luciferc
őstag

És ez már a második gép, amin nincs ilyen ablak. Ráadásul ez teljesen friss installálású gép. Azért is furcsálltam, hogy múltkor mondtad, hogy van ilyen opció, mert nem vagyok az az ész nélkül kattintgató típus és még értek is a dolgokhoz.

mod: nem lehet, hogy a friss telepítőkben nincs ilyen opció? töltöttél le mostanában friss telepítőt?

[Szerkesztve]

(#2359) Thrawn válasza luciferc (#2358) üzenetére


Thrawn
félisten

De töltöttem, a legfrisebb bétát, de az upgrade esetén nincs ilyen opció ha jól emlékszem. Friss telepítésnél viszont kéne hogy legyen, ezért állok értetlenül is hogy nálad mi lehet a gond :F
XP alatt nem használok fiókokat, rendszergazdáét használom/tam.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2360) luciferc válasza Thrawn (#2359) üzenetére


luciferc
őstag

a fiókom neve ugyan nem rendszergazda, de a rendszergazdák csoport tagja. Próbáltam run as administrator-ként is, úgy sem akarja az igazat.

majd megnézem otthon is, van vagy 3 gép.

[Szerkesztve]

(#2361) luciferc válasza luciferc (#2360) üzenetére


luciferc
őstag

megnéztm, minden gépen ugyanaz a helyzet, sehol nincs választási lehetőségem! Valaki nem tudja a legfrisebb letöltött klienssel (sima letöltés, a főoldalról) egy szűz gépen megpróbálni, hogy van-e választási lehetősége szolgáltatásként installálni?

(#2362) tomazin válasza luciferc (#2361) üzenetére


tomazin
veterán

az csak annyi nem,h a hkeylocalmachine/softvare/microsoft/windows/currentversion/run -ba berakja?
mert akkor tökmind1,h hogy installod fel mert csak annyi,h ide beraksz egy reget,hogy inditsa a boincot minden felhasználónál. :U

amúgy lassan már jövök vissza,so lesz nemulass :D

(#2363) luciferc válasza tomazin (#2362) üzenetére


luciferc
őstag

onnan szerintem nem szolgáltatások indulnak. Amúgy ha nagyon kell be tudom tenni szolgáltatásnak, nem ez a gond, hanem az, hogy miért nem ajánlja fel. Kivették belőle, vagy az összes általam próbált géppel van gond?

(#2364) tomazin válasza luciferc (#2363) üzenetére


tomazin
veterán

Amúgy ha nagyon kell be tudom tenni szolgáltatásnak
akkor lehet képzavarban vagyok mi is lenne az?meg ha nem az amire én gondoltam,akkor hogyan lehet berakni? :U

(#2365) C0d3r


C0d3r
addikt

[link]

Itt találtam valamit, miért nem fejlesztik a BOINC linuxos verzióját, de ennyire nemtudok jól angolul. Valaki leírná röviden a lényeget? Köszi előre is!

[Szerkesztve]

(#2366) Thrawn válasza C0d3r (#2365) üzenetére


Thrawn
félisten

Annyit szűrtem le belőle, hogy a Berkeley-nél aki fordította a Linux-os verziókat az befejezte tevékenységét. Aki megcsinálná az a Windows-os verziókat fordítja és még sokminden mást is ezért nincs ideje rá. Ameddig a Berkeley nem talál valakit addig nem lesz újabb Linux béta.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2367) ngabor2


ngabor2
nagyúr

érdekes, hogy a saját beállítások között ott van, hogy mindent csináljon, de a default profile-ban már nincs benne a dddt. most bejelöltem, kiváncsi leszek rá.

amúgy benn vagyunk az első 100-ban pont és visszaküldött eredmények alapján.

(#2368) luciferc válasza tomazin (#2364) üzenetére


luciferc
őstag

szolgáltatás esetén akkor is fut a program, ha senki nincs belépve, plusz mezei usereknek nem lehet kilőni a processeket. Még nem próbáltam berakni, ahhoz először ki kell találni, hogy melyik programot is kell esetleg milyen kapcsolókkal. Plusz több gépen egyszerűbb lenne, ha installkor magától megcsinálná.

Szóval, nem akarja valaki kipróbálni egy frissen letöltött példánnyal egy szűz gépen? Nem kell felrakni, csak kezdjétek el az installt, hogy van-e opció szolgáltatásként feltenni.

(#2369) westlake válasza C0d3r (#2365) üzenetére


westlake
félisten

szerencsere az 5.10.8-as betanak semmi baja, igy nyugodtan lehet hasznalni.. nekem kb. 10 notin fut ;)

Play nice!

(#2370) Thrawn válasza ngabor2 (#2367) üzenetére


Thrawn
félisten

Nos? Kaptál DDDT-t?

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2371) kigyi_23 válasza westlake (#2369) üzenetére


kigyi_23
addikt

én az 5.10.18-as beta-t futtatom már napok óta igaz most ki volt kapcs a gép mert villámveszély volt :(

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#2372) ngabor2 válasza Thrawn (#2370) üzenetére


ngabor2
nagyúr

igen, kaptam egyet. valamikor jövő hét elején jut szóhoz, mert eléggé a végén van a sornak.

(#2373) Thrawn válasza ngabor2 (#2372) üzenetére


Thrawn
félisten

Jó hosszú listád lehet ;]

Ezt mért csinálja? [link]
Elkezdi a csomagot, majd egy idő után inkább belefog egy másikba :F

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2374) ngabor2 válasza Thrawn (#2373) üzenetére


ngabor2
nagyúr

1 hetes.

a felfüggesztéseket meg azért csinálja, mert amit épp csinál, annak hamarabb van a jelentési határideje, mint annak, amit felfüggesztett. hogy akkor miért nem eleve azzal kezdett, azt nem tudom. talán mert utána töltötte le? lehetséges.

(#2375) Thrawn válasza ngabor2 (#2374) üzenetére


Thrawn
félisten

Igazad lehet, mert ma állítottam be hogy 2 napi melót töltsön le.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2376) C0d3r


C0d3r
addikt

Köszönöm Thrawn, remélem minnél előbb találnak valakit.
Lehet kipróbálom a béta verziót, nagy baj nem lehet belőle. :)

Még az a gondom, hogy a DDDT csomagok egyszer csak leállnak. nem indulnak újra, nem kezd bele másikba, csak akkor ha felfüggesztem azt amelyik leállt. Kb. 2-3 perc munka után unja meg. HPF-et még nem néztem, jelenleg rosetta megy, az jó, tehát nem nálam van minden bizonnyal a hiba. Más tapasztalt már ilyet?

(#2377) tomazin válasza luciferc (#2368) üzenetére


tomazin
veterán

nekem is felajánlotta.én a nem bétát raktam xp alá...

(#2378) luciferc válasza tomazin (#2377) üzenetére


luciferc
őstag

csak hogy biztos legyen a dolog, erről az install fileról van szó?

wcg_boinc_5.8.15_windows_intelx86.exe 11 718 184 byte

nekem nem ajánlja fel, akármit is csinálok. ötlet?

(#2379) tomazin válasza luciferc (#2378) üzenetére


tomazin
veterán

nem-nem,erről van szó:
[link]

de ezt a wcg oldaláról szedted?mert nem is tudtam van ott is boinc...biztos wcgre optimalizált :)

[Szerkesztve]

(#2380) westlake válasza luciferc (#2378) üzenetére


westlake
félisten

nem igazan ertem, hogy mert akarsz egy olyan verziot feltenni, aminel mar stabilbol is van ujabb :F egyebkent a betat is fel lehet tenni, mert semmilyen hibaja sincsen, sot...

Play nice!

(#2381) Thrawn


Thrawn
félisten

Új bétateszt indult csak Linux-ot használóknak. A leendő projekt csomagjai letöltéskor 77MB feltöltéskor 13MB méretűek lesznek tömörítve. Feltétel a 756kbps letöltési sebesség, ez ellenőrizhető a client_state.xml fájlban. Ha itt a <net_stats> résznél a <bwdown> értéke 85000 vagy afeletti akkor megfelelő.

Jó szórakozást :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2382) westlake válasza Thrawn (#2381) üzenetére


westlake
félisten

szerintem ezt nem sokan fogjak igenybe venni ;)

Play nice!

(#2383) luciferc válasza westlake (#2380) üzenetére


luciferc
őstag

elmentem a www.worldcommunitygrid.org-ra, beléptem, nyomtam egy home gombot, hogy a főoldalra jussak, ott van egy download link, és onnan töltöttem le. Teljesen frissen!!! Honnan kellene tudnom, hogy ez nem jó letöltés?

szalontai: az általad adott linkről letöltött verzió már ''jó'', van választás, köszi!

[Szerkesztve]

(#2384) ngabor2 válasza Thrawn (#2381) üzenetére


ngabor2
nagyúr

nekem elvileg bőven 756kb/s felett van a letöltésem, az említett file-ban mégis 58266 van csak. valahogy updatelni nem lehet ezt a file-t?

(#2385) C0d3r


C0d3r
addikt

Ismét egy új project indult AfricanClimate@Home néven.
További infó a fórumon: [link]

Hopp, most olvasom hogy lett említve. :) De mi is ez a béta teszt?

[Szerkesztve]

(#2386) C0d3r


C0d3r
addikt

2007. aug. 31., péntek, 22.39.13 CEST|World Community Grid|Message from server: Your computer reports a bandwidth of 69.1 kbps; AfricanClimate@Home requires 83.0 kbps.


Kikérem magamnak 8 Mbites nettel. :DDD

(#2387) Thrawn válasza ngabor2 (#2384) üzenetére


Thrawn
félisten

Dehogynem! Úgy szerkeszted ahogy jól esik :) Én is 'megemeltem' benne az értéket a megadott fölé.

Ezt az AfricanClimate@Home-ot, külön kellet beállítanom, hogy kapjak csomagot :F

Operating System: Linux ez ugye csak vicc???

C0d3r: nincs mit :DDD

[Szerkesztve]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2388) C0d3r


C0d3r
addikt

Letöltöttem néhányszor BOINC alpha test-es csomagokat, hátha sikerül javítani.. sikerült, 70.2 kbit-re... nem nagyon akarja beismerni, hogy ennél többre is képes. :((( :W

Jah kösz Thrawn, énmeg szenvedek itt a több megás csomagokkal, hogy azzal javítsak. :DDD

[Szerkesztve]

(#2389) tomazin válasza luciferc (#2383) üzenetére


tomazin
veterán

nincs mit ;)

amugy ezt az afrika klímás cuccot nem számolnám....még ha linuxom lenne sem..

(#2390) C0d3r válasza tomazin (#2389) üzenetére


C0d3r
addikt

Hát jelenleg én se tudom, mivel az említett fájlt nem sikerült átírni. akárhányszor módosítom, visszaállítja. Ebben tud valaki segíteni?

szalontai ne aggódj, indul még projekt elméletileg. :) legalábbis 3-4-ről volt szó.

(#2391) Thrawn


Thrawn
félisten

Megy Windows alatt is már az AC@Home: [link]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2392) tomazin válasza Thrawn (#2391) üzenetére


tomazin
veterán

akkor sem fogom számolni :P

grat az új rangodhoz ;)

(#2393) Thrawn válasza tomazin (#2392) üzenetére


Thrawn
félisten

Mondtam én hogy számold? :U

Köszi :B

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2394) tomazin


tomazin
veterán

So:

A 2 új project indult,de!

1. Az afrikásra azt irja,h 3-án fog indulni.
2. Egyikhez sincs min requirements,mert ha elég lenne a 256ram akkor mehetne az afrika is pár gépen :U

mé nem alszol már? :F

[Szerkesztve]

(#2395) Thrawn válasza tomazin (#2394) üzenetére


Thrawn
félisten

[link] :U

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2396) tomazin válasza Thrawn (#2395) üzenetére


tomazin
veterán

akasszanak fel ha láttam...na mind1 sajnos sok ram kell ezeknek is,so nem lesz bevonva a sok kis gép :(

(#2397) Ottoka


Ottoka
őstag

Kutykurutty

Mezőhegyes

(#2398) ngabor2 válasza Thrawn (#2387) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Operating System: Linux ez ugye csak vicc???

miért lenne vicc? ezt hol olvasod amúgy?

(#2399) Thrawn válasza ngabor2 (#2398) üzenetére


Thrawn
félisten

[link]

Tévedtem az AC@H nem fut Windows alatt egyelőre, csak béta van belőle.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2400) ngabor2 válasza Thrawn (#2399) üzenetére


ngabor2
nagyúr

no, megpróbálom átverni a rencert... a client_state.xml-ben átírtam a letöltési sebességet, és bejelöltem a cuccost melóra. remélem elindul...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.