Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53801) lord_m válasza kraftxld (#53800) üzenetére


lord_m
senior tag

Az így hirtelen most nem megoldható, bővítés nélkül érdekelt volna, hogy mit tudna.

Szóval akkor a békesség kedvéért XP marad.

(#53802) kory24 válasza lord_m (#53801) üzenetére


kory24
őstag

Ígyis mehet rá nyugodtan win7, és ha nem tervezel sokáig memória bővítést akkor elég 32bites.

Jobb lesz win7el gép, mint xp-vel...

[ Szerkesztve ]

(#53803) lord_m válasza kory24 (#53802) üzenetére


lord_m
senior tag

Köszi, mindenképp 32 bitest gondoltam, lényeg, hogy azért ne az legyen, hogy "elfut rajta", hanem stabil és relatív gyors legyen böngészés, filmezés szempontjából meg néha játékra.

(#53804) kory24 válasza lord_m (#53803) üzenetére


kory24
őstag

Van itthon egy régi gép. (p4 d925 proci, 2gb ddr2 ram, 8600gt vga) és fürgén megy rajta.

Xp-nél nem gyengébben.

De volt már rajta win10 is, az is ugyanúgy ment (csak akk használja gép megszokta win7)

(#53805) alfiboy


alfiboy
aktív tag

Sziasztok!

Start menu ->Leallitas kozul hol tudom kivenni a kovetkezoket: Felhasznalovalltas, Zarolas?
Win7 Pro x64 rendszer, rendszergazda vagyok sajat gepemen.

Koszi.

...

(#53806) csabyka666


csabyka666
addikt

Üdv mindenki!

Mi a tapasztalatotok az egyes Win7 verziók gépigényével kapcsolatban? Van egy Lenovo subnotim, és igencsak döcög rajta az Ultimate, és mivel alap dolgokra használom, bármelyik alap Win7 elég lenne, amennyiben gyorsulna egy kicsit a masina. Azt hallottam, a Starter sokkal gyorsabb egy gyengébb konfigon, de én sose próbáltam ki...

A gépbe gyárilag 1 giga DDR2 ram volt, ezt kicseréltem egy 2 gigásra, de nem lett sokkal gyorsabb tőle. Tudom, az Atom proci nem egy világverő szerkezet, de hát egy kis sebességtöbblet nem ártana néha. :U

Köszi a válaszokat előre is!

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#53807) Predator2


Predator2
addikt

Nem olyan rég írta valaki, hogy megjelent egy frissítés a windows update-hez, de az istenért nem találom.
Ami javít a lassúságán stb...

Linkeljétek be nekem kérlek.

:R

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#53808) alfiboy válasza Predator2 (#53807) üzenetére


alfiboy
aktív tag

(#53809) csabyka666 válasza alfiboy (#53808) üzenetére


csabyka666
addikt

Ez az ellen jó, hogy így nem malmozik napokat a frissítések keresésével?

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#53810) default. válasza krealon (#53789) üzenetére


default.
őstag

Szia!

Ez a tálcán megjelenő "Win 10 beszerzése" idegesítő, eltüntethetetlen, 9 életű, hatszorkihackeltemdemégiselőjönegyhétmúlva ikont képes végleg kigyomlálni ebből a drága win 7-ből?

:R

(#53811) Predator2 válasza default. (#53810) üzenetére


Predator2
addikt

Sajnos nem elég feltűnő, de benne van az első hsz-ben:[link]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#53812) default. válasza Predator2 (#53811) üzenetére


default.
őstag

Mi van benne az első hsz-ben? Vagy mi az, hogy első hsz?

[ Szerkesztve ]

(#53813) alfiboy válasza csabyka666 (#53809) üzenetére


alfiboy
aktív tag

Igen, csak ~2-3 órát.

(#53812) default.:
Másnéven téma összefoglaló...

[ Szerkesztve ]

...

(#53814) SybenX válasza alfiboy (#53813) üzenetére


SybenX
őstag

Kíváncsiságból felraktam a win 10-et és egyből megtalálta a frissítéseket és fel is telepítette.Ez volt 20 perc.Win 7 -en ez 10 óráig tartott.

(#53815) krealon válasza default. (#53812) üzenetére


krealon
veterán

A topikosszefoglalo vegen tallahato az informacio:

A Win10-hez kapcsolódó telemetria, ill. frissítésre felkészítéssel kapcsolatos frissítések eltávolítása:

hsz_53789 illetve GWX Control Panel

(#53816) alfiboy válasza alfiboy (#53805) üzenetére


alfiboy
aktív tag

Felhasználóváltást megtaláltam.
Valakinek lenne javaslata a Zárolásra?
:R

...

(#53817) gabo89 válasza lord_m (#53799) üzenetére


gabo89
senior tag

Én 2GB memóriával, C2D T7100 processzorral, és X3100 IGP-vel használom a 32 bites hetest. Ezeken módosítottam, így teljesen jól fut nálam.

Speciális rendszerbeállítások-> Speciális fül-> Teljesítmény, Beállítások

A képernyőn megjelenő betűtípusok simítása: pipa
A kijelölési négyszög áttetsző megjelenítése: pipa
Ablak tartalmának megjelenítése mozgatás közben: pipa
Asztal-összeállítás engedélyezése: pipa
Megjelenési stílusok használata az ablakokon és gombokon: pipa
Miniatűrök megjelenítése ikonok helyett: pipa

Szolgáltatások

Előtöltés-> Letiltás
Windows Defender-> Letiltás

Mappa beállításai-> Keresés fül
Keresés tárgya: Keresés minden esetben a fájlok nevében és tartalmában: választ
Keresés módja: Index nélküli keresés a rendszerfájlok mappáiban: +pipa

indul a sörös aludni

(#53818) Brumi


Brumi
senior tag

Sziasztok!

Múlt pénteken írtam be egy lefagyós Sony laptoppal kapcsolatban. Szombaton újraraktam a gépet, de a probléma ma ismét jelentkezett, teljesen váratlanul merevre fagyott, eseménynaplóban semmilyen incidens nem volt a fagyáskor. Elkezdtem nézegetni oldalakat, majd lefuttattam az sfc /scannow parancsot, ami rettenetes mennyiségű hibát jelzett és ki is javított. Normális egy teljesen új rendszeren ennyi hiba? 3 évig semmi baja nem volt a gépnek, és most teljesen behülyült (hardverteszteken simán hiba nélkül átment).
Másnál is volt ilyen? Lehet, hogy valami windows frissítés akasztotta szét?

http://www.flickr.com/photos/brumi/

(#53819) efi99


efi99
senior tag

Üdv.
Az megoldható valahogy, hogy a kártyaolvasók ikonjai mások legyenek üres és "töltött" állapotban? Csak az üres állapotra találtam leírást, ezt meg is csináltam a registryben.
Magára a kártyára el lehet helyezni ikont és egy autostart fájlt és akkor kicseréli, de én azt szeretném, hogy kártyáktól függetlenül enélkül is menjen. A W7 nyilván érzékeli, hogy van benne egy kártya.

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

(#53820) csabyka666 válasza alfiboy (#53813) üzenetére


csabyka666
addikt

Pf, az majdnem ugyanaz. :(

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#53821) TomMusic


TomMusic
őstag

Sziasztok!
Remélem nem írtam túl rossz témába, de x64 Win7 alatti a "problémám".
Új konfigot raktam össze magamnak, amiben van egy 256GB-os SSD, és reményeim szerint lesz legalább egy 500GB-os HDD. Mivel főleg tervezési, fejlesztési munkálatokra használom a gépet, ezért elég sok program, project fájl ...stb. van. Eddig úgy volt, hogy 1db 500GB-os HDD volt 2 fele particionálva, a rendszerpartíción (100GB) voltak a programok, a másik partíción meg voltak a projectek, dokumentumok (zenék is pl..) stb.
Egy ismerősöm bevált módszerét fogom valószínűleg használni, azaz, az aktuális projecteket SSD-n tárolom, aztán ha befejeztem mondjuk arra a napra, akkor átmásolom a HDD-re (kicsit mint ha "manuális" RAID lenne, de nem az a cél..). Ez így oké, mert ha reinstall van, akkor minden anyag a HDD-n van, és le lehet darálni az SSD-t. Ámde itt jön a bökkenő. Elég zenemániás vagyok (ki nem?), és nem tudom, hogy azt a HDD-n, vagy SSD-n tároljam-e. Ismerős panaszkodott a HDD-re, mert mindig csak annyira pörgeti fel a rendszer a HDD-t, hogy "becache"-eljen x percet, és így néha akadozott is a lejátszás, meg lehet a winyónak se tett jót. Szóval inkább átrakta SSD-re a zenéket.
Kérdésem, hogy erre lehet valami jobb megoldás? Partícionáljam esetleg az SSD-t?
Előre is köszönöm a válaszokat!

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#53822) NEMO1968 válasza TomMusic (#53821) üzenetére


NEMO1968
őstag

Szia!
Nyugodtan partícionálhatod az SSD.
Annál is inkább,mert ha munka közben üt be valami,akkor megmaradnak a félkész mentett cuccaid.
Zenét én USB HDD-ről is szoktam hallgatni zökkenő nélkül,más lesz a gond az ismerősödnél.

Az ember az időtől retteg, az idő a piramisoktól.

(#53823) csabyka666 válasza TomMusic (#53821) üzenetére


csabyka666
addikt

SSD-t tárolásra használod? Miért...? :F

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#53824) TomMusic válasza csabyka666 (#53823) üzenetére


TomMusic
őstag

Csak azokat a fájlokat, amik gyakran változnak. Pl. programozásnál ha sok fájllal dolgozok, akkor szerintem logikusabbnak tűnik SSD-n dolgozni. De nem vagyok ebben sem biztos, ezért is kérdem a Ti véleményeteket. Ja igen, nem beszélve a virtuális gé(ek)ről. Még azt sem tudom hogy akkor milyen meghajtóra-partícióra érdemes rakni..
Egyébként köszönöm a választ, NEMO1968-nak is! :K

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#53825) lord_m válasza gabo89 (#53817) üzenetére


lord_m
senior tag

Köszönöm Neked is a tapasztalatokat!

Bár őszintén szólva olvasva ezt az állandó, több órás frissítéses mizériát, nem tudom, kell-e ez nekem...

(#53826) flashpointer


flashpointer
őstag

Hi,
Azt vettem észre hogy ha egy erőforrásigényes (pl renderelés) alkalmazást a háttérbe teszek akkor a folyamat sebessége bezuhan kb 0-ra, de ha ablakban van megnyitva akkor szépen csinálja.
Ez win beállítás vagy program-beállítás?

(#53827) csabyka666 válasza TomMusic (#53824) üzenetére


csabyka666
addikt

Attól függ, mekkora fájlokkal dolgozol. Ha több gigás fájlok mozognak, akkor jó alternatíva az SSD, de ha csak megák, akkor szerintem felesleges. Én ebben az esetben az SSD-t használnám a rendszermeghajtónak, a munka mehet a hagyományos vinyóra.

Érzed amúgy magad is, ha egy mentésnél sokat tekeri a vinyót, és hosszú percek telnek el így, akkor SSD, egyértelműen, de ha ezek a műveletek megvannak pár másodperc alatt, akkor felesleges oda SSD. :)

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#53828) rgeorge válasza csabyka666 (#53827) üzenetére


rgeorge
addikt

Nem csak a fájlok mérete számít, a számuk is. Az SSD fő előnye nem a nyers olvasási vagy írási sebesség, hanem a véletlen elérés.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#53829) SP4C3 válasza rgeorge (#53828) üzenetére


SP4C3
veterán

+1

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#53830) csabyka666 válasza rgeorge (#53828) üzenetére


csabyka666
addikt

Jogos, ezért lenne fontos tudni, hogy mik mozognak gyakran. Ha "egyszerű" programozás, néhány darab pár megás fájllal, akkor az SSD szinte semmi sem dob rajta.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#53831) TommyX_


TommyX_
őstag

Én abban kérnék segítséget, hogyan lehetne azt a problémát megoldani, hogy az Értesítési terület ikonjai ne rejtve legyenek, minden újraindítás után, hanem látszódjon az, amit beállítottam.

A úgymond gyári értesítési ikonnal nincs gond (a hangerő ikon, műveletközpont, és a wifi ikon látszik mindig).
Amivel gond van, az a telepített programok értesítési ikonjai, azok minden újraindításkor rejtve lesznek. :U
(Én beállítottam, hogy mindig látszódjon az adott ikon, de az újraindítás ezt "felülírja".
Előre is köszönöm a segítséget!

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#53832) DS39 válasza TommyX_ (#53831) üzenetére


DS39
nagyúr

ne egyenként állítsd be, hanem globálisan az összes ikon látszódjon, a panel alján lehet bepipálni.
(bár ha ezt a beállítást is elfelejti, akkor passzolom)

így ha bármilyen új program felkerül a gépre, aminek van ilyen ikonja az látszani fog.

[ Szerkesztve ]

(#53833) TommyX_ válasza DS39 (#53832) üzenetére


TommyX_
őstag

Megcsináltam amit írtál, újraindítás után látszódott minden, megpróbáltam azt, hogy utána egyesével rakom ki és újraindítás után jó lett így is.
Kösz a gyors segítséget!

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#53834) TomMusic válasza csabyka666 (#53830) üzenetére


TomMusic
őstag

Jórészt csak pár fájlról van szó, kivéve az Androidot. Az rengeteg (több ezer) fájllal dolgozik, és csak hízik egyre jobban egy project. Azért is rakom virtuális gépbe, mert "szétszedi" az oprendszert maga az IDE is.
A virtuális gépet gondolom nem kérdés, SSD-re kell rakni. Akkor viszont minden más legyen HDD-n. Tehát akkor kérdés az, hogy legyen partícionálva az SSD vagy sem (a virtuális gép(ek)nek).

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#53835) efi99 válasza TommyX_ (#53833) üzenetére


efi99
senior tag

Lesz még olyan, hogy időnként 1-2 nem látszik, akár a gyáriak sem. 6 éve nem javítják.

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

(#53836) DS39 válasza efi99 (#53835) üzenetére


DS39
nagyúr

jaja, ilyen bug van, de ennek nincs köze ehhez a beállításhoz, tehát nem ezt felejti el, csupán előfordul hogy az ikont nem tölti be, és egy space-nyi üres hely van helyette vagy hogy a hangszóró ikon piros x-es mintha nem lenne szolgáltatás, közben van.
bár nekem az mostanában elég ritkán fordul elő, 1-2 éve elég sűrűn, szóval valamit csak javítottak ezen.

[ Szerkesztve ]

(#53837) HartgeH3-2.8


HartgeH3-2.8
addikt

Sziasztok!

Mostanában amikor bekapcsolom a gépem akkor egy jó ideig "valami" dolgoztatja a processzoromat ez kb 25%-ot jelent. Startup-ot megnéztem nem láttam semmi rendelleneset. Avira víruskeresőt használok eddig bevált, lefuttattam semmi komolyabbat nem talált. Próbáltam rákeresni a problémára, de nem oldotta meg. Memóriát is elég szépen használja olyan 40% környékén. Csinálok egy rendszerpucolást CClenanerrel ha az sem akkor majd kénytelen leszek újrahúzni a rendszert. Ha esetleg volna bármilyen ötlet vagy olyan topik ahova mehetek akkor megköszönném. Kellemes ünnepeket!

Erre tippeltem mint "bűnös", de nem sikerült még pontos infot szerezni róla.
csrss.exe lehet vírus?

Olyan oldalakra nem megyek ahol bármi komolyabbat bekaphatnék és eredeti játékaim vannak. Chrome-ot is ADBLOCK-al használom és odafigyelek mire kattintok és mit töltök le. Játékok alatt semmi problémát nem veszek észre és kb ez egy jó negyed óra fél órán át tart. Frissítés nem történik a folyamatoknál. (Ha mindent az ég világon bezárok a windowsban akkor is csinálja) :F

[ Szerkesztve ]

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM - Online túraautó E-Sport bajnokságok közvetítése élőben, kommentátorral! Real Cars Real Racing Hungary Youtube/Facebook!

(#53838) HartgeH3-2.8 válasza HartgeH3-2.8 (#53837) üzenetére


HartgeH3-2.8
addikt

Most találtam rá, hogy a windows update-nél egy durván 300-500mb frissítés "maradt bent" amihez még most is rakott hozzá. Lefrissítem a windowst, bár nem hiszem hogy ennyire egyszerű lenne a megoldás :) :U

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM - Online túraautó E-Sport bajnokságok közvetítése élőben, kommentátorral! Real Cars Real Racing Hungary Youtube/Facebook!

(#53839) krealon válasza HartgeH3-2.8 (#53837) üzenetére


krealon
veterán

"Mostanában amikor bekapcsolom a gépem akkor egy jó ideig "valami" dolgoztatja a processzoromat ez kb 25%-ot jelent."

Csak ismetelni tudom magam.
perfmon /res
CPU (Processzor (?)) ful.
http://prohardver.hu/tema/windows_7_olvasd_el_az_elso_hsz-t_warez_tilos/hsz_53295-53295.html

(#53840) HartgeH3-2.8 válasza krealon (#53839) üzenetére


HartgeH3-2.8
addikt

Szia!

Köszönöm válaszod, ha mindent az ég világon kikapcsolok, bezárok akkor is.
Lefrissítettem a windowst mindent leszedett kb 35 frissítés és most jelenleg restart után ok.
Sajnos a utorrentből általában a legfrissebbet szedem le. Jelenlegi verzió: 3.4.5 (vissza kéne állnom régebbire)? Köszönöm a perfi monitor tippet, eszembe se jutott hirtelen csak taskból nézegetni :)

Most jelenleg cpu usage 3% és freki az maximum mert én állítottam be 4Ghz-re 24/7

Csinálok újabb restartot és jelzek vissza.
:R

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM - Online túraautó E-Sport bajnokságok közvetítése élőben, kommentátorral! Real Cars Real Racing Hungary Youtube/Facebook!

(#53841) vikcsi


vikcsi
aktív tag

Ha nincs meg a windows 7 telepítő cd, akkor lehet valahonnét letölteni, amit tudok használni a laptopon levő serial számmal?

ELADÓK: IBM T60 bontás, ssd-k, pc alkatrészek, Nikon P4 digi fényképező, Panasonic FULLHD kamera, stb... cserélek is; KERESEK régi/hibás CPU-kat gyűjteménybe!

(#53842) Gézengúz válasza vikcsi (#53841) üzenetére


Gézengúz
addikt

mit szeretnél 32 vagy 64 bit? ;)

(#53843) csabyka666 válasza TomMusic (#53834) üzenetére


csabyka666
addikt

Akkor tedd fel magadnak úgy a kérdést, hogy a jelenlegi sebességgel mennyire vagy elégedetlen? A pár fájlos történet érzésem szerint SSD-n sem lenne jelentősen gyorsabb. A több ezer fájlt hogy kell érteni? Azokkal valós időben dolgozik is, vagy csak ott van, de néha nyúl hozzá?

Szerintem ebben neked kell döntened, ha elviselhetetlenül lassú, akkor jót tehet egy SSD. Én nem particionálnám, a virtuális gép úgyis csak 1 fájl, azon belül hogy mi van, részletkérdés.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#53844) vikcsi válasza Gézengúz (#53842) üzenetére


vikcsi
aktív tag

64 bit-es win7 pro.

ELADÓK: IBM T60 bontás, ssd-k, pc alkatrészek, Nikon P4 digi fényképező, Panasonic FULLHD kamera, stb... cserélek is; KERESEK régi/hibás CPU-kat gyűjteménybe!

(#53845) Bacusuz


Bacusuz
őstag

Sziasztok

A fiamnak sajàt felhasználói fiók van a pc-n ,nekem is de az rendszergazdai.
Az én felületemre felraktam az msi afterburnert mellyel a ventiket szabályozom de a fiam gépén nem indul el autómatikusan a winnel csak nálam.
Ha el akarom inditani a fiam fiokjaban akkor is a rendszergazdai jelszot keri.
Hogy tudom beallitani hogy kikerulje a jelszo kereset es automatikusan induljon?

ÜDV! Bacusuz. Veszélyes környéken lakom. Ahányszor becsukom az ablakot, mindig odacsukom valaki kezét.

(#53846) Gézengúz válasza vikcsi (#53844) üzenetére


Gézengúz
addikt

Tessék!

[link]

jelszó a kibontáshoz

dirtywindows.hu

[ Szerkesztve ]

(#53847) TomMusic válasza csabyka666 (#53843) üzenetére


TomMusic
őstag

A leírtak alapján már kezd körvonalazódni a dolog. Szóval nem partícionálom az SSD-t, és a VM kivételével mindent a HDD-n tárolok, illetve onnan dolgozok. :K
Köszönöm az eddigi válaszokat!

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#53848) csabyka666 válasza TomMusic (#53847) üzenetére


csabyka666
addikt

Aha, én így állnék neki, de csak akkor, ha tényleg olyan lassú, hogy értékes percek mennek el feleslegesen, amíg a vinyóra vársz. :)

Lehet, ezért megköveznek, de én az SSD előnyét a gép indulásánál tudom csak értékelni. Ha már a Windows betöltött, akkor nem dob rajta annyit, persze gyorsabb, de ha van alatta egy normális konfig, akkor a hagyományos HDD se sokkal lassabb.
Sokan el vannak ájulva ettől az SSD-dologtól, kicsit túl van misztifikálva a téma szerintem. Amíg egy 128 gigásért 16.000 forintot kérnek, addig nincs miről beszélni. :)

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#53849) Kékes525


Kékes525
félisten

Szeretném hogy a foobar2000 automatikusan töltse be a .dsf kiterjesztésű fájlokat, de hiába pipálom be és mentem, változatlanul nem indítja el a .dsf kiterjesztésű fájlt a foobar2000-el. Pipa + mentés után is ugyanezt látom. Gyakorlatilag nem csinál semmit. Már többször bejelöltem, elmentettem, de változatlanul nincs kipipálva és így nem is indítja el a foobar2000-et a társított fájlal. Mi lehet a probléma? (Windows 7 pro 64bit a rendszerem)

Ezt a hibaüzenetet kapom:

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#53850) Jarod1 válasza Kékes525 (#53849) üzenetére


Jarod1
addikt

jobb klik , társítás, kiválasztott programmal való megnyitás, mindig ezzel a programmal induljon-pipa

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.