Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1151) Visormail válasza micafighter (#1150) üzenetére


Visormail
addikt

A listájában nem láttam olyat ami szerintem ahhoz tartozna, de meg lesz próbálva kikapcsolt állapotban is. Illetve a karanténban még nem néztem.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#1152) Visormail válasza Visormail (#1151) üzenetére


Visormail
addikt

Érdemben mást nem tudtam vele csinálni, nem találtam előző nyomtatóból maradványokat meg semmi. A wr-t kikapcsoltam teljesen minden modulját és most szépen feltelepült, úgyhogy szerintem mégis az blokkolta.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#1153) TFSi


TFSi
őstag

Ha még netalán nem lett volna, ide lehet jelenteni a kártékony oldalakat a Webroot számára:

[link]

:)

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#1154) micafighter válasza TFSi (#1153) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nem volt, köszönjük :)

(#1155) riki


riki
senior tag

Ezt a nyomorult web védelmet javíthatnák már ,mert kissé idegesítő ,hogy olyan oldalakat is veszélyesnek ítél ami nem az. Egy tényleg jól felvértezett védelem mellé ,egy gyatra web védelem többet árt mint használ.Elbizonytalanítja a felhasználót. :F

(#1156) micafighter


micafighter
nagyúr

Tényleg nem a legjobb a web védelem, de had kérdezzem meg, miket szoktatok nézni? Mert én nem nagyon találkozok webvédelem riasztásokkal.

(#1157) mrszitya válasza riki (#1155) üzenetére


mrszitya
senior tag

Van (sok) igazság abban, amit írsz, de egyik-másik (még nevesebb) konkurens termék sem igazán jobb téves riasztások szempontjából sajna. Például Avira olyat is tudott (igaz egy-két éve volt már csak fenn nálam), hogy a konkrét hotfile.com fájltárhelyet blokkolta :), sőt a szoftverbázis.hu-val is volt baja. Aztán Bitdefender is heveskedik néha, McAfee-ről ne is beszéljünk.

De hogy valami pozitívat is mondjak Webroot webvédelmével kapcsolatban, a phishing védelme meglehetősen jó legalább, ami nem mellékes dolog azért manapság.

@micafighter
Hidd csak el, ebben messze nem tökéletes. Az új Brightcloud-féle megoldás sem.

[ Szerkesztve ]

(#1158) micafighter válasza mrszitya (#1157) üzenetére


micafighter
nagyúr

Én elhiszem, sokan panaszkodnak, de én eddig max 3x láttam webroot webfilter figyelmeztetést az elmúlt hónapokban, ezért kiváncsi vagyok, milyen oldalakra szokott riasztani. Nem ellenvéleménynek irtam :)

(#1159) riki válasza micafighter (#1158) üzenetére


riki
senior tag

Pld. Itcafe,Index,stb. Ha segít,majd felírom. Érdekes, mert egy olyan oldalra nem riasztott ,amire a SiteAdvisor igencsak háklis volt.Tudom az közösségi alapú mint a Wot.

(#1161) Mikulásbá


Mikulásbá
nagyúr

Megérkezett!

[link]

(#1162) micafighter válasza Mikulásbá (#1161) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nekem is ma jött meg :) nem a menzeszem :D

[ Szerkesztve ]

(#1163) riki


riki
senior tag

Végre ,nekem is megjött. :C

(#1164) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

Új beta build : v8.0.4.46

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#1165) riki


riki
senior tag

Végre tökéletes a web védelem. Azért nem nyugdíjaztam a trafficlight-ot csak kikapcsoltam a Search Result Analyzer szolgáltatást. Tökéletesen megférnek egymás mellett.

(#1166) riki


riki
senior tag

Még kiegészíteném,hogy a TrafficLigh-be még a Antifraud Filter is ki kell kapcsolni a tökéletes összhangér,mert különben kissé zavarják egymást. Amúgy tökéletesen működik a páros. Szinte azonos oldalakra ad vörös riasztást mind kettő. Volt időm most tesztelgetni . A sárga riasztás is mindig jogos volt. A 2014 web védelem kinőtte a gyermek betegségeit. Most már megérdemli a program a nagyon ajánlott minősítést szerintem. A Pcmag tesztje [link]valószínú már a most megjelent komplett csomag tesztje volt. Akkor komoly kétségeim voltak ,de most már meg győzött. :R

[ Szerkesztve ]

(#1167) micafighter válasza riki (#1166) üzenetére


micafighter
nagyúr

Köszi :) ki fogom próbálni az általad említett beállításokkal a BD Traffic Lightot. Hiányolom a Webroot megoldásából a jelzéseket pl facebookon, a megosztott linkek mellett. Hátha ilyet is kapunk majd a jövőben :)

Addig is marad a BD TL valamilyen szinten.

(#1168) szaki26a válasza micafighter (#1167) üzenetére


szaki26a
aktív tag

Facebookról ne hiányold. Facebook ugyanis beengedi őket keresgélni, és az álltaluk kapott adatokat gondolom fel is dolgozzák. :)
Ui.: Ha valaki talál más gyártót aki számára megnyitották adataikat szóljon.

(#1169) bajtokarpi


bajtokarpi
senior tag

Sziasztok!

Ha jól értelmezem, akkor a Webroot mellé ajánlott feltenni a Bitdefender Traffic Light-ot?

Köszi

battletag: bossi#2666

(#1170) micafighter válasza bajtokarpi (#1169) üzenetére


micafighter
nagyúr

Próbáld ki a Bitdefender Traffic Lightot, ha tetszik, akkor maradhat fent, de nem szükséges. Egy pico pluszt ad ami néha hasznos lehet.

(#1171) bajtokarpi válasza micafighter (#1170) üzenetére


bajtokarpi
senior tag

Köszönöm az infot, akkor felteszem.

battletag: bossi#2666

(#1172) tyan


tyan
senior tag

Az új 8.0.4.46-ban milyen újdonságok lesznek?

(#1173) pumi1980


pumi1980
tag

Üdv

Adott egy PC: C2d, 2GB RAM , Win7x32 + Webroot. Pár hete(?) csinálja, hogy nem áll le teljesen leállításkor (monitor kikapcsol, de a ventik pörögnek tovább).
Eszembe sem jutott volna a Webrootra gyanakodni viszont, néhány napja összeállítottunk egy másik PC-t ( szintén használt C2d, 2GB RAM) friss Win7x32-vel. Miután erre is felkerült a Webroot, itt is előjött ugyanaz a hiba, mint a másik PC-n. Ezután a Webroot-ot lecseréltem az AVG 1 éves promójára, és a hiba eltűnt.

A 2 gép hasonló, de nem azonos típusú alkatrészekből áll. A teljesítményük szinte megegyezik. Egy harmadik gépen i5-2500, 8GB RAM, Win8x64 a Webroot tökéletesen működik.

Találtam egy hasonló hibát [link], de ez még 2011-es.

Valami ötlet?

(#1174) micafighter válasza tyan (#1172) üzenetére


micafighter
nagyúr

Én úgy tudom hogy nem közölnek előre beta changelogot, tehát akkor tudjuk meg az új dolgokat, amikor kijön a végleges verzió a changeloggal. Aki mondjuk Wildersen olvassa a prevx (=webroot) fórumot, vagy a webrootcommunity-t, az tudhatja hogy min dolgoznak, mert néha megosztanak ezt azt 1-1 hszben a wr fejlesztői.

(#1175) micafighter válasza pumi1980 (#1173) üzenetére


micafighter
nagyúr

Tudsz valamilyen idegen nyelven ? A legjobb az lenne h ha felvennéd a supportjukkal a kapcsolatot. Nagyon segítőkészek, de sajnos magyar nyelvű hivatalos support egyenlőre nincs. De ha nem megy idegen nyelv akkor segítek szívesen :)

(#1176) pumi1980 válasza micafighter (#1175) üzenetére


pumi1980
tag

Az angol megy valamennyire, de a Webroot csak ingyenes (fél éves promó) verzió, illetve a második PC már el lett ajándékozva. Ünnepek után, lehet, hogy írok nekik.

(#1177) micafighter válasza pumi1980 (#1176) üzenetére


micafighter
nagyúr

Az nem gond, hogy ingyenes, segítenek úgy is ;)

(#1178) pumi1980 válasza micafighter (#1177) üzenetére


pumi1980
tag

Köszi :)

(#1179) tyan


tyan
senior tag

Kellemes ünnepeket srácok!

(#1180) micafighter


micafighter
nagyúr

Boldog és békés Karácsonyt mindenkinek aki erre téved :)

(#1181) Mikulásbá


Mikulásbá
nagyúr

Boldog Karácsonyt minden sorstársnak! :K

[ Szerkesztve ]

(#1182) bajtokarpi


bajtokarpi
senior tag

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Békés-boldog karácsonyt mindenkinek!!! És köszönöm a segítségeteket, és a rengeteg tanulságos hozzászólást!!!

battletag: bossi#2666

(#1183) micafighter


micafighter
nagyúr

Narxis kolega hívta fel a figyelmet hogy készült egy új teszt: Webroot SecureAnywhere Internet Security Complete – Review [GIVEAWAY]

(giveaway egyébként azt jelenti, hogy liszenszeket osztogatnak belőle ! 20 liszenszet osztanak szét a legértelmesebb hozzászólók között. Itt kell hozzászólni, ha valaki szeretne részt venni: [link]. Annyit kell tenni, hogy írtok egy okos hozzászólást (angolul) :) )

Még csak egy pillantást vetettem rá, de egy kis hozzáfüzni valóm van :U :

,,The Bad

...Commands (lock, system cleaner and scan) sent from the web console to another computer were carried out with a huge delay (in our case this took more than 20 minutes)..."

Valóban így müködik, azonban a miértje itt részletesen ki van fejtve, sajnos angolul: http://www.wilderssecurity.com/showthread.php?p=2274509&highlight=command#post2274509

Azonban ha van, aki nem tud angolul, és érdekli a dolog, akkor leírom a lényeget :)

[ Szerkesztve ]

(#1184) sz.j


sz.j
nagyúr

A keresőkben kicsit furcsa találati listát "eredményezett" a WR ....

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#1185) micafighter válasza sz.j (#1184) üzenetére


micafighter
nagyúr

Tényleg érdekes :D Tudod valahogy reprodukálni ?

(#1186) sz.j válasza micafighter (#1185) üzenetére


sz.j
nagyúr

Sajnos tudom, mert a legtöbb keresőszóra hasonló megjelenést kapok.
Íme: [link] , [link]

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#1187) micafighter válasza sz.j (#1186) üzenetére


micafighter
nagyúr

Új vagy régi webfilered van? Ha jól sejtem az új, de azért rákérdezek. Böngésző pedig firefox? Más böngészőben próbáltad esetleg?

[ Szerkesztve ]

(#1188) sz.j válasza micafighter (#1187) üzenetére


sz.j
nagyúr

Ez a hiba csak a mai nap jelentkezett, a webfilter új, amire kb 2-3 hete frissült.
A jelenség minden böngészőnél (FF, EI11, Chrome, C. Dragon) fennáll.

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#1189) micafighter válasza sz.j (#1188) üzenetére


micafighter
nagyúr

Rendben, írok nekik wildersen.

(#1190) sz.j válasza micafighter (#1189) üzenetére


sz.j
nagyúr

Köszi, kíváncsian várom a fejleményeket.

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#1191) sz.j válasza micafighter (#1189) üzenetére


sz.j
nagyúr

Az imént néztem és úgy tűnik, hogy megszűnt a hiba.

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#1192) micafighter válasza sz.j (#1190) üzenetére


micafighter
nagyúr

Megelőztek a hiba jelentésével: [link]

Egyébként most nálam is ezt csinálja. Miután írtál, nem sokkal később kezdte el csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#1193) sz.j válasza micafighter (#1192) üzenetére


sz.j
nagyúr

Most megnéztem és újra jelentkezett a hiba ..... :(((

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#1194) micafighter


micafighter
nagyúr

Ahogy sejtettem szerver oldalon van a hiba:

Webroot Support wrote:
Hello,

Thank you for bringing the issue you are experiencing to our attention. The Webroot Development team has been notified of this issue and is currently working on a resolution. This issue is related to the infrastructure that Webroot uses and is not related to the program on your computer nor the computer itself.

Once a fix is deployed, the issue you reported should be resolved. No change to your system is necessary.

Should you have additional questions, please send us a reply in the "Send another message:" section of this page.

Regards,

The Webroot Support Team

(#1195) Fattiq


Fattiq
csendes tag

Nekem azóta már a jelszókezelő is eltűnt Chrome alól, IE alatt bezzeg ott figyel.

(#1196) micafighter válasza Fattiq (#1195) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nekem megvan, mindkettő kiegészítő Chromeban.

(#1197) Fattiq válasza micafighter (#1196) üzenetére


Fattiq
csendes tag

Kétszer telepítettem újra a Chrome-ot, változatlanul csak a webfilter kiegészítőt ajánlja fel. Most mennem kell itthonról, majd utána járok még, hogy mi lehet a probléma. Ezek szerint egyedi gubanc.

(#1198) micafighter válasza Fattiq (#1197) üzenetére


micafighter
nagyúr

Próbáld meg a webrootot újratelepíteni. Törlés után gépet indítsd majd újra, és úgy telepítsd újra. Beállításokat advanced settingsben exportálni tudod, ha fontos.

(#1199) bajtokarpi


bajtokarpi
senior tag

Sziasztok!

Nálam is meghülyült a webroot. Most ezt csinálja. Chrome alól még rendesen működik, ez a hiba firefox alatt jön elő.

Köszi

[ Szerkesztve ]

battletag: bossi#2666

(#1200) micafighter válasza bajtokarpi (#1199) üzenetére


micafighter
nagyúr

Tudnak már róla, dolgoznak már rajta. Szerver oldali hiba egyébként, tehát nem a te gépeden van a gond.

http://www.wilderssecurity.com/showthread.php?t=357995

https://community.webroot.com/t5/Webroot-SecureAnywhere-Internet/Filtering-Extension-add-on/m-p/75985#M2228

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.