Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Franklin


Franklin
addikt

Aki esetleg meg szeretné vásárolni, az Epicen tegye, valami oknál fogva ott kevesebb, mint a felébe kerül, mint Steamen... (itthonról)

Steam: 50 EUR
Epic: ~24 EUR (8.999 HUF)

(#2) nubreed


nubreed
veterán

Köszönöm a tesztet, én nem is gondoltam volna, hogy ez ennyire jó játék, engem legalább is meggyőzött, be is szerzem.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#3) tankistacica


tankistacica
újonc

Ez a játék egy gyöngyszem bárkinek aki belemerült már a Warhammer 40K világába. Nagyon jól eltalált önazonos karakterek, és egységesen továbbvitt világ, rengeteg új, sosem látott aspektussal. Minden passzol mindennel, gyanúsan több végigjátszást is megér, mert első körre a felét sem fogjuk a lehetőségeknek felderíteni. A döntéseink néha kibogozhatatlanul szerteágaznak, sokszor jobban befolyásoltak az olvasott WH könyvek mint az adott szituáció. Nehéz követni annyi minden történik sokszor, de nagyon szórakoztató. Persze ennek ára van: rá kell szánni az időt az olvasásra.
A játék 51 000 sor szöveget tartalmaz, tehát akinek a McDonalds automata értelmezése is csak makogva megy és/vagy ki akarja jáccani 3 nap alatt (jelzem, a kijátszani szótól hányok...) azoknak csalódás lesz. Fordítást várni kár a közeljövőben, a kánonban rengeteg az olyan kifejezés ami szó szerint műfordított, emiatt az AI fordítás zagyvaság vagy nagyon furcsa lenne.

[ Szerkesztve ]

(#4) nubreed válasza tankistacica (#3) üzenetére


nubreed
veterán

Köszi a beszámolót, ez csak megerősít abban, hogy ez egy nagyon jó játék.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#5) myckey válasza tankistacica (#3) üzenetére


myckey
veterán

Mcdonalds...
szép ;] ;] :C

De egyébként meg , ez ilyen játék, nem kell meglepődni.
Starfieldben többszöröse duma van, vagy ott van a BDG 3 & RDR 2 etc. ( lehetne példálózni, tovább )

Ez a szép benne, lehet művelődni, meg fejleszteni a képességeket in real life, is.
Idő idő idő...az egyébként is megy.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#6) SpazzMaticus válasza tankistacica (#3) üzenetére


SpazzMaticus
tag

Kijátszani, várós, felejtős, instabuy, stb, stb...
A "gamer" nyelvezet egybites "szépségei"... :D

Ja igen, és mint a WH - univerzummal csak nagyon érintőlegesen találkozó játékos is el vagyok bűvölve a game összetettségétől, a jól összerakott karaktereitől, az okos történetvezetésétől, és nem utolsó sorban az atmoszférájától. :)

Ez tényleg egy nagyon jó játék lett.

[ Szerkesztve ]

Jobb ma egy veréb, mint holnap egy nemi betegség...

(#7) myckey válasza SpazzMaticus (#6) üzenetére


myckey
veterán

Nem csak ebben a kontextusban értendő sztm a " kijátszani", negatívan.
Bár lehet túlgondolom.

Egyébként hála az égnek, a War Hammer franchise is egyre több jó címmel gazdagodik, bővül.
Már egy ideje minőségi játékok érkeznek, több stílusban is. Bár régebben is akadt.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#8) SpazzMaticus válasza myckey (#7) üzenetére


SpazzMaticus
tag

Nem gondolod túl, nem így értette, csak szerintem az amire gondolt, meg azok akik ezt így mondják, összetartoznak... :)

A WH Battlesector-ral játszottam utoljára nagyon jókat, sőt játszom vele újra minden nagyobb frissítéssel, az teljesen más műfaj, de a minőség ott is ilyen magas mint a Rouge Trader-nél.

[ Szerkesztve ]

Jobb ma egy veréb, mint holnap egy nemi betegség...

(#9) myckey válasza SpazzMaticus (#8) üzenetére


myckey
veterán

értjük egymást :D

Nálam RTS & FPS volt, bár lehet utána kellene néznem, de ezek rémlenek.
de az tuti, hogy több területen is van jó WH game. Meg is érdemli

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#10) tankistacica


tankistacica
újonc

Egyszerűen imádom Argenta kiskutyaszerű lelkesedését minden kipurgálásra való gonosz elpusztítására, beleértve azt is amellyel négyszer mellétalál plusz kétszer hátbalövi a saját tankját :D...
Tipikus helyzet:
"Zsivaly hallatszik körülötted, majd egy gömb alakú tárgy gurul eléd"
Argenta: Uram, ez sértés veled és magával az Istencsászárral szemben!
Kérek engedély az ellenség elpusztítására!
Ööö... ezek gyerekek és csak labdáznak.
Argenta: EZ határozottan eretnek viselkedés. Tűzparancsot kérek!
Kussolj már és ülj le az Istencsászár szerelmére...!

(#11) nubreed válasza tankistacica (#10) üzenetére


nubreed
veterán

Van magyar felirat a játékban? (Még nem vettem meg, de szerintem pár napon belül meglesz.)

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#12) montana92 válasza nubreed (#11) üzenetére


montana92
csendes tag

Nincs és várhatóan nem is lesz évekig, mert rengeteg szöveg van a játékban.
Gépi fordítás lehet van hozzá, de a szöveg mennyisége és minősége miatt én nem javasolnám..

(#13) noPublicFG


noPublicFG
senior tag

Már nagyon vártam egy ilyen feldolgozást! A W40k Inquisitor-ral együtt, mennek majd a díszpáholyba!

plus ça change, plus c'est la même chose

(#14) noPublicFG


noPublicFG
senior tag

Jatszik vele bárki? Mit lehet tudni az Act4-ről? Mindenütt azt olvasom, hogy az Act3-ig tökéletes, onnan viszont befejezetlen.

plus ça change, plus c'est la même chose

(#15) fiATHaLON


fiATHaLON
őstag

A márc. 21-es patch-csel elérte a játék a zavartalanul végigjátszható állapotot?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.