Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) woryz


woryz
senior tag

Nem tudom, nekem már percek óta homokórázik ez... Nem jobb (sokkal) a helyzet, nekem sem, hiába vagyok benn... :(

(#402) woryz válasza woryz (#401) üzenetére


woryz
senior tag

De legalább korrektek, és meghosszabították az ákcijót. :)

(#403) PAtr0n válasza Wans (#400) üzenetére


PAtr0n
addikt

Közben bent vagyok! ;) próbálkozzatok, úgyis egyre többen lépnek ki, mihelyst meg lesz nekik az 5 win!

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#404) BoB válasza PAtr0n (#403) üzenetére


BoB
veterán

Én 1 csatát le tudtam játszani aztán kidobott.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#405) PAtr0n válasza BoB (#404) üzenetére


PAtr0n
addikt

Elkiabáltam. Bent voltam, de csatához csatlakozni már nem tudtam. Ráadásul, most frissítést dobott fel, meg server maintenance üzenetet, és kilépett a játékból... de nem frissít a kliens, csak elindul újra, de csatlakozni már nem nagyon akaródzik :(

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#406) miresz


miresz
veterán

csak a looserekkel sorsol össze eddig egyszer nyertünk

(#407) woryz


woryz
senior tag

Má megen nem műxik a szerver? :(((

(#408) BoB válasza woryz (#407) üzenetére


BoB
veterán

Remélem halasztják a mai akciót így hogy gyakorlatilag nem is lehet játszani.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#409) miresz


miresz
veterán

Nálam végig jó a szeró,de csak noobok mellé sorsol egyfolytában. 10 csatából eddig csak 2 győzelem volt.

(#410) mackosajt


mackosajt
addikt

Nekem már megvan az 5 nyert csata.
Mondjuk a chat nem csatlakozik nekem.
Most éppen várakozunk a wthu reserve kupa meccsre.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#411) PAtr0n válasza miresz (#409) üzenetére


PAtr0n
addikt

6-ból 4 csata nyert, erre kidob... azóta próbálkozok visszamászni. De azért a 100 arany sas re rossz.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#412) donmackó


donmackó
őstag

Sziasztok! Nem tudjátok mi van a szerverrel mert nem akar csatlakozni? Amúgy én is beállok a játékosok sorába (tegnaptól). Eddig még csak a tutorialokat csináltam meg de olyan kellemes il-2 feelingem lett a játéktól úgyhogy folytatom tovább.

Release the cable hounds!

(#413) miresz válasza PAtr0n (#411) üzenetére


miresz
veterán

A 100 nekem is megvan,de jó lenne minnél többet begyűjteni. :)

mackosajt: Jobb mentem volna veletek én is,de azt jelezte,hogy nem vagyrok fennt.

[ Szerkesztve ]

(#414) PAtr0n válasza miresz (#413) üzenetére


PAtr0n
addikt

Én is azon vagyok, de ahogyan érzem ma már le fogom sz*rni az egészet, túl álmos vagyok. :)

donmackó:
Épp erről beszélgetünk, most olyan akció van, hogy ha 2 csatát megnyersz, kapsz 100 arany sas-t, ha meg 5-öt akkor még egyszer ennyit. Szóval kicsit túlterheltek a szerverek. Holnap már jó lesz, vagy még ma késő éjszaka :)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#415) mackosajt válasza miresz (#413) üzenetére


mackosajt
addikt

TS-en ott vagyunk, bár elvileg most 9-től csatázunk a kupában, ha nem halasztják tovább.

Amúgy egész héten vártunk ám téged! ;)

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#416) woryz


woryz
senior tag

Hát, csak 100 GE jött össze, egy csata híjja volt... :(

(#417) mackosajt válasza woryz (#416) üzenetére


mackosajt
addikt

Még van 1 órád, mert kitolták 1 órával a bulit a problémák miatt

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#418) woryz válasza mackosajt (#417) üzenetére


woryz
senior tag

Nem hiszem el! Lassan WoT szindróma, hogy folyamatosan a vesztő oldalra kelrülök... Vagy szivat a német gépek miatt???? :(((

(#419) woryz válasza woryz (#418) üzenetére


woryz
senior tag

Nem volt könnyű szülés, de meglett vagy 20-ból az ötödik győzelem... :C

(#420) bullseye


bullseye
addikt

Na mentem kemény 1 kört (na jó tutorialt is...), de már összezavart a játék :)

Elkezdek lőni valaki, beállok mögé, el is találom, szépen közelítek, gép közli, hogy túl távol van, nem lőhetek rá... ezmiez?
+ valaki ezt a több gépcsata dolgot is kifejthetné, mert 1 perc alatt lerammoltak, azt hittem vége, de az indítógombra visszarakott a játékba. azt hiszem legalábbis.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#421) Stauffenberg válasza woryz (#418) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nálam is ez van, még csak a két győzelmet sikerült bezsebelni kb 10 csatából. Meg ahogy elnézem most alacsony tierben is rengeteg a tapasztaltabb játékos. Gondolom a könnyű győzelem reményében jöttek kezdő noobokat darálni.

Bár azt is csípem, hogy bázis foglalós játékmódban az ellenség kezén van a bázis és a sajátjaink meg sem próbálják elfoglalni. Én a legutóbbi körben leszedtem 9 ellenséges gépet, háromszor foglaltam el a bázist, de mindig visszavette az ellenség, mert a sajátjainkat valahogy nem érdekelte az egyetlen reptér sorsa.

(#422) BoB


BoB
veterán

Felszállás után totál egyenesen repülök, erre valami idióta nekem jön (csapattárs) és lezuhanok. És még nekem kell fizetnem 11 ezer pénzt :o

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#423) miresz


miresz
veterán

Nah,szereztem 300 sast. De az utolsó csata azon múlott,hogy a barom noob gyerek nem landolt 1 percen keresztül,csak körözött a reptér felett.Ha leszáll 400 sasom van.

Mackósajt: Gondoltam bocsi. :) Kedden ígérem jelentkezem,addig sajnos meló. Holnap egy 24 órás szolgálat,kedd délelőtt kialszom magam,aztán délutántól vagyok. :)

(#424) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Hát ezt nem hiszem el... alig pár perc alatt elvesztettük a kört.

40/40 tank volt mindkét oldalon, szerintem 5 perc telhetett el, mire nálunk az összeset lelőtték és az ellenségnek még volt 32 tankja.

Azt hittem szopóág csak a World of Tanksben van...

(#425) Doomgiver


Doomgiver
aktív tag

300 aranysas bezsebelve :P 7 csatából 5 win

"The Drift is not a race... The drift is an art... The art of driving"

(#426) BoB válasza Doomgiver (#425) üzenetére


BoB
veterán

0 sas mert nem tudtam csatlakozni mire sikerült meg letelt az idő. Köszönöm hogy adtak egyetlen pazar órát az elszart 3 órájuk helyett :(((

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#427) miresz válasza Stauffenberg (#424) üzenetére


miresz
veterán

Ha, noob csapatba sorsol,akik nem tudják mit kell csinálni,és a sok hülye Dogfight-ol a bombázás helyett akkor ez van. Sajnos arcade-ban itt is sok a hülye,bár WoT-ban nem tudom hogy van,azt nem csípem.

[ Szerkesztve ]

(#428) Stauffenberg válasza miresz (#427) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Ugyan az a szindróma, mint WoT-ban... az egy dolog, hogy nem egészen érzi a taktikai oldalát annak, hogy éppen mikor mit kell támadni. De a beépített parancsokat és a chatet egyaránt mellőzik. A WoT-ban is ez a legidegesítőbb... szerintem 100 csatából 1 olyan akad ahol ha beírsz valamit chatbe vagy beépített utasításokkal akarod valamire felhívni a figyelmet, akkor érdemben történik is valami.

Ebben a csatában is másodpercenként benyögtem, hogy a földi célokat is kéne támadni, de semmi nem történt. Kergetőztek az égen, amíg a kevésbé elfoglalt ellenséges gépek meg szépen ledarálták az összes földi egységünket.

(#429) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Nem igaz... beadta ugyan azt a csatát. Most sikerült 4 perc alatt elveszteni az összes földi egységünket.

(#430) raggg


raggg
senior tag

Érdekes módon nekem tegnap semmilyen gondom nem volt, a szerver is beengedett, az 5 win meg zsinórban meglett. Szerencsém volt :)

Amúgy van egy-két map is amin nehéz nyerni - pl. az angliai csatás pályán támadóként.. talán magasabb rankon könnyebb.

ragklaatPS

(#431) PAtr0n válasza Stauffenberg (#428) üzenetére


PAtr0n
addikt

Ugyanez a szívfájdalmam nekem is, soha nem azt csinálják ami a feladat. Az egész csapatból átlagban 3-an max 4-en szoktunk a földi jókkal foglalkozni. Tegnap majdnem megfordítottam a csatát, pedig igen vesztésre álltunk. Szerintem tök egyszerre fogyott el a ticketünk, bár csak a csíkot néztem, és minket hozott ki vesztesnek.

bob.zxr:
Ismerős. Tegnap volt ez is, segítettem egy heavy fighter-t leszedni, ő forduló ra fogta dolgot, de a barát túl szorosan a seggében volt, és véletlenül kilőttem a pilótáját. -15000 oroszlán. :B. De nem ez a nagy szó, szintén fordulóból lőttünk egy gépet, és fordulás közben összekoccantunk egy friendly-vel. Nekem leszakadt a szárnyam, neki meg tán szétszakadt a motor. Nem tudom őt büntette e, de engem nem. :)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#432) Stauffenberg válasza PAtr0n (#431) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Az sem jó amikor mindenki csak a földi célokkal foglalkozik, hiszen valakinek őket is kell fedeznie. Főleg a bázis foglalásnál ütközik ki leginkább az, hogy ha a csapat nem ismeri fel mi lenne a dolga, akkor nagyon hamar veszítünk. Tegnap sikerült olyan reptér foglalós kört menni amit szintén perceken belül elvesztettünk, mert senkit sem érdekelt, hogy a reptér el van foglalva. Senki sem próbálta megakadályozni, visszafoglalni, stb. Aki meg próbált foglalni (én), azt senki sem fedezte.

Csapattárssal való ütközésem nekem is volt. Bombázásra indultunk és egy két fős squad rátapadt egy PBY Catlinára és kötelékbe fejlődtek, amire később én is felcsatlakoztam. Erre az élen haladó PBY teljesen indokolatlanul elkezdett jobbra-balra manőverezni és a vége az lett, hogy mind a négyen lezuhantunk.

(#433) raggg válasza Stauffenberg (#432) üzenetére


raggg
senior tag

Látszik azért, hogy a közösség nagy része nem a "repülésből" jött. Tegnap libasorban álltak a bombázósor mögött, persze a lövészek sorra lőtték le a vadászokat.

ragklaatPS

(#434) PAtr0n válasza Stauffenberg (#432) üzenetére


PAtr0n
addikt

Persze jogos, nem lehet mindenkinek a földi cuccokkal foglalkozni. Amúgy meg ott kezdődne egy jó csapat, ha pl. valaki fighterrel jön be, az ritkítsa az eget, aki zuhanóval az bombázza a földet, és így tovább. Sokan tényleg azt hiszik, hogy ennek a játéknak az a lényege, hogy minél több gépet lelőjenek. Persze, az a legélvezetesebb (és legnehezebb), de nem ez a fő cél. A repteres foglalós pályáktól sokszor herótom van, azok a legnagyobb katyvaszok. Főleg amikor 3 reptér van, de mindenki 1-ért harcol. Ilyenkor kell sunyiban nagy ívben elfoglalni a legtávolabbit :)
Ez az ütközős dolog nagyon dühítő. Múltkor fordulásból összeütköztem az ellennel egy kis fogócska után. Beírtam neki, hogy nem működik a botkormány?, mert semmi jele nem volt arra, hogy el akarja húzni, erre válaszol egy csapattárs, hogy nekem sem, mért nem játszok inkább tetrist? Írom neki, hogy én ellenséggel ütköztem, nem értem miről beszél, erre 3db ponttal (...) elintézett. Kicsit összekevert valakivel. Vagy még esetleg a roncsom eshetett rá, de azt nem figyeltem már.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#435) Stauffenberg válasza raggg (#433) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Engem az nem zavar, hogy a többségnek nincsenek repülési alapjai és ismeretei. Ez egy arcade játék amibe bele lehet tanulni "előképzettség" nélkül is.

Az inkább zavar, hogy a többség kommunikációra képtelen. Hiába próbálnád őket tanácsokkal ellátni vagy megmondani, hogy mire kéne koncentrálni... egyszerűen mintha a falhoz beszélnél.

A WoT-ban is ez a legidegesítőbb. És ott az a mentsége sem lehet a sok lengyel, horvát, szerb, ukrán meg persze magyar játékosnak, hogy nem beszélik az angolt, mert a saját nyelvükön szól hozzájuk a beépített parancsokkal együtt.

(#436) raggg válasza Stauffenberg (#435) üzenetére


raggg
senior tag

Azt egyébként lehet tudni hogy viszik-e tovább majd a treeket valamikor? Nem nagoyn nézem a hivatalos fórumokat, de érdekes, hogy a jet korszak elejét összeeresztették a 2. világháborús gépekkel... elképzelhető, hogy lesz majd Phantom, Corsair meg Mig-21 is egyszer? :F

ragklaatPS

(#437) bullseye válasza bullseye (#420) üzenetére


bullseye
addikt

Egy kis segítséget esetleg erre?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#438) raggg válasza bullseye (#437) üzenetére


raggg
senior tag

Szia,

Találsz választ lentebb, szerintem ezért nem válaszoltak, de röviden:

Ha távol van a gép amire lősz, csak segít a játék és szól, hogy hiába lősz rá, nem éred el. Tehát lőni lőhetsz rá igazából csak nem fognak odáig eljutni a lövedékek. Ez egyfajta segítség csak.

A többgépes csata csak Arcade módban van. Historical vagy Full Real Battlebe csak egy gépet vihetsz, ha lezuhansz ott a vége. Arcade-ben ha lelőnek, akkor feljön a térképpel egy lista, ahol a még ép gépeid kiválaszthatod, és jobb alsó sarokban a kis piros gombbal bevetheted azokat is. Annyi, hogyha mondjuk angol géppel indultál, akkor csak az angol vonalról válogathatsz.

[ Szerkesztve ]

ragklaatPS

(#439) PAtr0n válasza bullseye (#420) üzenetére


PAtr0n
addikt

Általában 750 méter az amennyiről már jó eséllyel el fogod találni, ekkor jelenik meg a célzást segítő kör az ellen előtt. Messzebbről már nemigen találod el, mert addigra annyit esik a golyó, hogy hülyeség lőni.

gépcsata? Hol ír ilyet? Addig tart a játék számodra, amíg az összes géped el nem fogy, az adott országból amivel csatába mentél! Ha lelőttek, választanod kell a még szabad gépekből (amelyiket már lelőtték az piros), és újra mehetsz a kezdőponttól.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#440) bullseye válasza raggg (#438) üzenetére


bullseye
addikt

Csakhogy akkor írta ki, amikor közelebb értem, előtte meg sebeztem, legalábbis szerintem - de majd próbálkozom akkor még. Thanx.

@PAtr0n
Scusi, több gép/csata akart lenni.

[ Szerkesztve ]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#441) raggg válasza bullseye (#440) üzenetére


raggg
senior tag

Akkor sebzel, ha villog a "kurzor" (kb. mint a call of dutyban, battlefieldben..). Azt hiszem talán a historicalban ezt nem mutatja bár nem figyeltem még.

ragklaatPS

(#442) Stauffenberg válasza bullseye (#440) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Arcade módban egy adott nemzettel mész csatába. Az összes aktív gépeddel mehetsz. Lehet hangár helyet bővíteni, akkor még több gépet vihetsz be a csatába. Én a fő nemzeteimmel már 4-5 gépet viszek be egyszerre, bár általában nem használom el mindet.

(#443) PAtr0n válasza Stauffenberg (#442) üzenetére


PAtr0n
addikt

Igen, érdemes túlélni minél többel, mert a death mennyisége is számít a végpontszámban. Nekem eddig talán 1x sikerült egy tipikus lebombázós pályát 1 géppel végigcsinálnom. Na az pont a bombázóm volt 3500 magasan. :)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#444) Stauffenberg válasza PAtr0n (#443) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Hát meg számolja az adott géppel a csata idejét és ennek megfelelően is kapsz XP-t utána.

(#445) PAtr0n válasza Stauffenberg (#444) üzenetére


PAtr0n
addikt

Ezt nem is tudtam! :)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#446) Stauffenberg válasza PAtr0n (#445) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

A csata végén ahol listázza, hogy mire kapsz XP-t, ott gépre lebontva meg tudod nézni, hogy meddig voltál életben velük.

(#447) miresz válasza raggg (#436) üzenetére


miresz
veterán

Nem lenne rossz,ha a jeteket is vinnék tovább,pl. Vietnam,Korea,stb hadszinterekkel.

(#448) raggg válasza miresz (#447) üzenetére


raggg
senior tag

"Korea" nagyjából le van már fedve. :)

ragklaatPS

(#449) PAtr0n válasza Stauffenberg (#446) üzenetére


PAtr0n
addikt

Köszi! Most már megyek be én is, ma eddig csak WoT volt, a 250.000 credites akció miatt könnyű ott ragadni. :)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#450) PAtr0n


PAtr0n
addikt

Na erről beszélek. Végre még 2 ember rajtam kívül aki tudja mire kell koncentrálni :)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.