Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) andersen10 válasza moonguru (#49) üzenetére


andersen10
aktív tag

öröm van. 😃
a here maps működik, az sd kártya kezeléssel volt gondja. kivéve a kártyát belső storagera szépen lejött a mao térkép.
és az auto brighnessre is van gyógyír, a velis auto brightness nevű alkalmazás ha átveszi a hatalmat szépen vezérli. nekem az S curve beállítás szimpi, végre nem süti ki a szemem sötétben, ami az akkuidőnek is használ.

(#52) andersen10 válasza andersen10 (#51) üzenetére


andersen10
aktív tag

Továbbá: towelroot-tal simán rootolható a teló, viszont a hálózatfüggetlenítés szerintem házi eszközökkel nem megoldható. De ha vkinek van rá ötlete, welcome...

(#53) csampei válasza andersen10 (#52) üzenetére


csampei
senior tag

Megy az az V4root vagyis most már Iroottal is de ha kész van akkor minden kínai vacakot törölni kell telepíteni kell egy tisztességes superusert,és a kínai superusert aminek valami farkas a jele legyalulni a 3.14csába :)

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#54) andersen10


andersen10
aktív tag

Széles tömegeket nyilván nem érint, de sajnos USB-s külső DAC-ot nem kezeli a teló. Annyiból nem nagy gond hogy egész jó a hangminősége anélkül is.

(#55) KohanTroon válasza Ronyn (#46) üzenetére


KohanTroon
tag

Én is küldtem egy levelet , nekem is devinfó .. és majd kivizsgálják . (2 napja volt azota semmi reakció)

Viszont nekem olyat csinál játék közben , hogy a színek teljesen meghülyülnek (mintha invertálodana) pár másodperc után helyreáll -de bosszantó -volt már szervizben ezért , de nem javították meg . Másnál is jelentkezik ez a probléma ?

[ Szerkesztve ]

(#56) moonguru válasza KohanTroon (#55) üzenetére


moonguru
őstag

Szia!

Szerintem az is gond lehet hogy az egyik tesztprogram szerint a kijelzője több mint 8" (8.06) (Software inches)

Így jogosan nem települ fel a "drágaságom" :(

Viszont az enyémen már működik igaz így illegális! :W

[link]

[link]

De legalább nem kell 2 telefont magammal hurcolnom! :)

[ Szerkesztve ]

Monitor Guru!

(#57) andersen10 válasza moonguru (#56) üzenetére


andersen10
aktív tag

és miért nem jó helyette a Here maps, teljesen legálisan?

(#58) moonguru válasza andersen10 (#57) üzenetére


moonguru
őstag

Mert nem ismertem, kifogom próbálni! :)

Köszönöm!

KohanTroon:

Én ilyen "invertálódást" nem tapasztaltam!

andersen10:

Sajnos valószínűleg egeret, billentyűt, modemet, HDD-t sem, kár, nagyom kár!

Viszont külföldön rengeteg bluetooth-os billentyűt láttam... :)

[ Szerkesztve ]

Monitor Guru!

(#59) andersen10 válasza csampei (#25) üzenetére


andersen10
aktív tag

Köszi a leírást, én is fölraktam újra a cuccot. Az ok az volt, hogy elkezdett FC-zni több alkalmazás, a végén már fotózni sem tudtam vele. Valószínű törölhettem olyan Vodás rendszeralkalmazást, amit nem lett volna szabad (rootappdelete alkalmazással) amikor vodátlanítottam a telót.

Nekem annyi kiegészítésem lenne a leíráshoz, hogy:

1. Driverek telepítése (win 7 pro 64) a leírt módon nem ment, helyette a szöveges leírásnak megfelelően:

"If you can't set drivers as described in PDF guide, just do as I did:
I installed drivers this way:

1) PDAnet
2) Coolpad-140208
3) Vcom_Driver_Autoinstall - this one was most important! "

Így már hagyta magát

2. bootloader módba nekem csak úgy sikerült tenni a telót hogy a kikapcsolt telót hangerő le gomb lenyomásával dugtam USB-re. Viszont a végén az "adb reboot recovery" működött szépen, nélküle nem tudom hogy lehetne kiszedni a telót a frissítés utáni állapotból, kösz a tippet.

[ Szerkesztve ]

(#60) csampei válasza andersen10 (#59) üzenetére


csampei
senior tag

[bootloader módba nekem csak úgy sikerült tenni a telót hogy a kikapcsolt telót hangerő le gomb lenyomásával dugtam USB-re/I]

Nekem ez ADB paranccsal sikerült a gomb kombinációt nem is próbáltam :(

(I) "adb reboot recovery" működött szépen, nélküle nem tudom hogy lehetne kiszedni a telót a frissítés utáni állapotból, kösz a tippet.(/I)

Szerintem kb sehogy :(

[ Szerkesztve ]

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#61) andersen10 válasza moonguru (#58) üzenetére


andersen10
aktív tag

Attól, hogy az USB digital audio nem megy még más usb otg perifiériákat tudhat kezelni a teló, előbbinek külön spec. protokollja van, és csak mostanában fog bekerülni a natív támogatás as androidba. Eddigi telóim közül cska a Samsung S3 és Nubia Z7 mini támogatta.
Részletek:
https://source.android.com/devices/audio/usb.html

(#62) moonguru válasza andersen10 (#61) üzenetére


moonguru
őstag

Szia!

Én attól félek hogy egyáltalán nincs otg támogatás a telefonban... (örülnék neki pedig)

Valakinek van róla tapasztalata?

Monitor Guru!

(#63) andersen10 válasza moonguru (#62) üzenetére


andersen10
aktív tag

otthon van OTG kábelem este kipróbálom egy pendrivval.
Viszont jó hír, hogy a háromgombos headset kábelem mindhárom gombja működik, a hangerővezérlés is, ezt eddig egyik telóm se tudta, csak az S3.

Ilyesmi kábelről van szó:

3-5mm-Male-to-Female-Headphone-Earphone-Adapter-Mic-Extension-Cable-Audio

[ Szerkesztve ]

(#64) csampei válasza moonguru (#62) üzenetére


csampei
senior tag

Szerintem sincs... Még táp se jön ki rajta,így az eszköz ugyebár nem működik :( Pedig az ASUS Z5-el kipróbáltam ott megy rendesen az egér is de itt meg se villan! Itt lehet a gond! :O

[ Szerkesztve ]

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#65) Ronyn válasza moonguru (#62) üzenetére


Ronyn
senior tag

Valahol írták is hogy nincs benne...

Ego sum... Ronyn 🧔

(#66) andersen10


andersen10
aktív tag

A ROM újrarakás után újra jelentkezett probléma, híváskor címtár alkalmazás leállt üzenet jött. Internetes nyomozás után a Google + okozza, visszállítottam azt gyári verzióra és letiltottam a frissítését, így már nem jelentkezik a hiba.

(#67) KohanTroon


KohanTroon
tag

Én másodszor küldtem vissza a szervizbe , sajnos a kijelző inverz színei és az újra indulás nem szűnt meg az előző szerviz óta . Már nem is bízom ebben a készülékben szeretnék szabadulni tőle , remélem lecserélhetem a vodánál -nincs egy hónapos és több időt volt szervizbe mint nálam , soha nem jártam így , még egy telefonommal sem -

(#68) moonguru válasza KohanTroon (#67) üzenetére


moonguru
őstag

Szerencsére egyedi hiba, még mindig ez a legjobb telőm, a két elődjéhez képest, mert azok mind rosszak... :)

Egyébként az enyém válogatós lett (az USB kábelek között) mivel nagyon mélyen van az érintkezési pontja.

Lehet hogy előkéné vennem a gyári kábelét? :)

[ Szerkesztve ]

Monitor Guru!

(#69) moonguru válasza moonguru (#68) üzenetére


moonguru
őstag

Meg lett az ok, egy kis dohány került az aljzatba! :)

Monitor Guru!

(#70) moonguru


moonguru
őstag

Ugyan már az első hozzászólásbán írtam de azért még egyszer leíróm mivel az IGO már működik, nem lehet Mindig TV-t rátenni:

Valami kerülő megoldás, mert az apk telepítése után, meg hibával elszáll, persze írhatók az Antenna Hungáriának, de sok foganatja nem lesz! (ingyenes alkalmazás)

[ Szerkesztve ]

Monitor Guru!

(#71) domos


domos
senior tag

Abbahagyta a készülék forgalmazását a Vodafone, vagy mi? Eltűnt az online shop-ból is :(

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#72) moonguru válasza domos (#71) üzenetére


moonguru
őstag

Szia!

Üzleti csomagban még limitáltan elérhető:

[link]

Meg itt is:

[link]

[ Szerkesztve ]

Monitor Guru!

(#73) domos válasza moonguru (#72) üzenetére


domos
senior tag

Köszi, de üzletivel sajnos semmire nem megyek.

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#74) moonguru válasza domos (#73) üzenetére


moonguru
őstag

Sajnos így szokott lenni, először a lakosságiból tűnik el egy készülék, aztán a többiből is!

Miért ne mennél?

[link]

Annyi flotta van, még pénzügyileg is jobban járhatsz! :)

[ Szerkesztve ]

Monitor Guru!

(#75) domos válasza moonguru (#74) üzenetére


domos
senior tag

Ez rendben is lenne, de nem nagyon tudok olyan flottát amihez csatlakozhatnék. Ismerős sincs nagyon aki ilyenbe benne van.

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#76) wigo70


wigo70
tag

el lehet valami paranccsal érni, hogy úgy vegye a telefon,mintha kivettem volna az akksit?

(#77) bzs12345


bzs12345
csendes tag

Üdv, találtam egy leírást az egyszerű rootolással és coustom rom telepítésével, igaz angolul van de minimális angollal meg lehet érteni, én sajnos még nem tudom ki próbálni mert nem leszek gép közelben 3 hétig. De itt a link http://androidunrootguide.com/vodafone-smart-4-max/

[ Szerkesztve ]

(#78) csampei válasza bzs12345 (#77) üzenetére


csampei
senior tag

Kedvenc kamu oldalam....Minden telóra ugyanezt dobja,ugyanezeket a linkeket és reklámokat...KAMU AZ EGÉSZ!!! :K :O

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#79) Ronyn válasza andersen10 (#57) üzenetére


Ronyn
senior tag

Talán mert nem tud magyarul...

Ego sum... Ronyn 🧔

(#80) bzs12345 válasza csampei (#78) üzenetére


bzs12345
csendes tag

Akkor bocsánat, azt hittem hogy feltaláltam a spanyol viaszt :))

(#81) csampei válasza moonguru (#70) üzenetére


csampei
senior tag

Akinek nem megy a mindig TV annak tessék: [link]

Tesztelve,Más készülékkel letöltve,mentve,másolva telepítve szóval tutira megy!

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#82) Ronyn válasza csampei (#81) üzenetére


Ronyn
senior tag

Te valami jutalékot kapsz hogy ilyen trágya oldalra írsz linket?

Ego sum... Ronyn 🧔

(#83) csampei válasza Ronyn (#82) üzenetére


csampei
senior tag

Mármint a zippyre? Szerintem a legelérhetőbb filemegosztó... De kinek a pap kinek a pap fa**a :D

UI: a megosztásért egy szimpla köszönöm is elég lett volna... :DDD

De tessék csak most csak neked: Mediafire link

[ Szerkesztve ]

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#84) Ronyn válasza csampei (#83) üzenetére


Ronyn
senior tag

Ok. bocs, csak kicsit kiverte a biztosítékot a felugró ablakok meg a 11 vírus a telefonon meg a többi agresszív reklám baromság :W :R

Ego sum... Ronyn 🧔

(#85) moonguru válasza csampei (#83) üzenetére


moonguru
őstag

Köszönöm 2 x mert a zippyről én se töltök... :DD

Monitor Guru!

(#86) moonguru


moonguru
őstag

Elegem lett a "rootolt" telefonom rejtélyes fagyásaiból, leszedtem, így már megy a Vodafone Wallet alkalmazás is!

Csak minek, mikor nincsen (és nem is lesz) OTP-s kártyám... :)

[ Szerkesztve ]

Monitor Guru!

(#87) KohanTroon


KohanTroon
tag

Ezt valamiért nem értem ? A root-al volt gondod ? Vagy mi miatt fagyott a készüléked -amúgy az enyém kicserélték , de már nem tudok örülni ennek a készüléknek ...

(#88) moonguru válasza KohanTroon (#87) üzenetére


moonguru
őstag

Valószínűleg a "root"-toló program ne igazán úgy működött ahogy kellett volna! :)

Volt mikor be se tudtam kapcsolni a képernyőt!

Úgy még fel se lehet venni...

Ui:

Most már több napig is kibírja töltés nélkül, na persze semmi sallang nincs már rajta!

[ Szerkesztve ]

Monitor Guru!

(#89) wigo70 válasza moonguru (#88) üzenetére


wigo70
tag

én kingo root-al csináltam, semmi gondom vele. nekem 2-3 napot megy el.eddigi telefonjaim max 1 napot bírtak.

(#90) moonguru válasza wigo70 (#89) üzenetére


moonguru
őstag

Nekem nem azzal volt rootolva, de egyelőre nem tapasztaltam olyan előnyét ami miatt mostanában újra rootolnám!

Egyébként köszönöm!

Monitor Guru!

(#91) wigo70 válasza moonguru (#90) üzenetére


wigo70
tag

reklámblokkolás.mindent megér nekem...

(#92) Chyka


Chyka
csendes tag

Mivel érdemes root-ni ?? Melyik a legbiztonságosabb ??? Segítség kéne , köszönöm .

(#93) wigo70 válasza Chyka (#92) üzenetére


wigo70
tag

kingo root

(#94) andersen10 válasza Chyka (#92) üzenetére


andersen10
aktív tag

towelroot is viszi

(#95) csampei


csampei
senior tag

Egy abszolút hülye kérdés,de talán....Nem tudja valaki hogy lesz e eme nagyszerű készülékre Lollipop frissítés? A Voda kussol,a nemzetközi fórumok dettó (legalább is amiket én ismerek)

Ha valakinek van infója erről kérem ne tartsa magában :)

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#96) Ronyn


Ronyn
senior tag

Nekem úgy tűnik hogy nagyon gyenge a Bluetooth rajta, más telefonokhoz képest, zene hallgatás 2-3 méterről már akadozik.
Más is így tapasztalta?

Ego sum... Ronyn 🧔

(#97) tjaca


tjaca
csendes tag

Sziasztok!

Banális kérdésem lenne...méghozzá, hogy mennyiért lehetne eladni egy 2hónapos hibátlan ilyen készüléket?
Lehet megválnék tőle, mert kapok egy másikat a vodától (céges promócióban).
Választ előre is köszi... :R

I see dead people...

(#98) Ronyn válasza tjaca (#97) üzenetére


Ronyn
senior tag

Beárazás

[ Szerkesztve ]

Ego sum... Ronyn 🧔

(#99) tjaca válasza Ronyn (#98) üzenetére


tjaca
csendes tag

Köszi...!!! :)

I see dead people...

(#100) Diokhan


Diokhan
addikt

Sziasztok! Szerintetek érdemes iphone 4s-rol valtanom erre a készülékre? :)

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.