Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) moonguru


moonguru
őstag

Sziasztok, egy Samsung S3 után, (sajnos visszakellet adnom) szeretem volna egy hasonló képességű telefonhoz jutni, picit nagyobb kijelzővel.

Szerencsére nekem jó a függő is ha vodás.

Kapóra jött ez a készülék.

Sajnos sok információhoz nem jutottam a vodától, de szerencsére a vétel előtt tájékozódtam.

Sajnos azonban nem vagyok biztos benne hogy relevánsok az infók! :(

Pl. a cserélhető? 3000 mAh akku. (Unibody ház)

Szeretném ha megosztanánk a tapasztalatokat.

Egyelőre nem bántam meg a vételét! :)

Vodás infók:

"Méretek

Súly:170 g
Méret:164x83.4x7.9 mm*mm*mm
Kijelző

Kijelző felbontása:1280x720 pixel*pixel
Érintőképernyő:Igen
Kijelző típusa:IPS
Kijelző mérete:6″
Kapcsolat

3G:Igen
Bluetooth:Igen
EDGE (2.5G):Igen
LTE (4G):Igen
Wi-Fi:Igen
Általános

Teljes belső memória:8192 MB
GPS navigáció:Igen
Memóriakártyával bővíthető:Igen
Operációs rendszer:Android 4.4
Micro SIM:Igen
Nano SIM:Nem
Felhasználói belső memória:1 GB
NFC:Igen
Processzor:1,2 GHz
Multimédia

MMS:Igen
Mobilfény:Igen
MP3 lejátszás:Igen
Kamera felbontása:13 megapixel
Rádió:Igen
Autofókusz:Igen
Második kamera:Igen
Videó formátumok:MP4/H.264/H.263
Akkumulátor

Készenléti/beszélgetési idő 3G:350/13 óra
Akkumulátor:3000 mAh
Egyéb tulajdonságok

Magyar nyelvű menü:Igen
E-mail kliens:Igen
Klasszikus kialakítás:Nem
QWERTY:Nem
Repülő mód:Igen
Egyéb:Gyorsulásmérő
Közelítésérzékelő
Egyéb jellemzők

Kamera zoom:4x, digitális
Memóriakártya bővíthetősége:32 GB-ig
Második kamera felbontás:2 MP"

Tapasztalataim:

A gyári kamera kezelés gagyi, (valószínűleg cserélni fogom)

WIFI néha nem kapcsolódik (ilyenkor ki-be kell kapcsolni, utána működik)

Kb. 1 hete talált frissítést, azóta sokszor lelassul... :(

Mindig TV nem települ rá (rákényszerítve sem működik) nagy fekete pont!

"Okospendrive" nem működik vele...

Ami viszont működik, és nekem nagyon fontos:

HBO GO :)

UPC Phone :)

LTE-t még nem tudtam próbálni. (lefedettség hiányában)

Fólia nehezen beszerezhető. (itthon)

Védőtok szintén zenész.

Nekem böngészve (WIFI-n) 5-6 órát bírt, egy akkukímélő alkalmazást telepítve ez az idő szerencsére megduplázodott

[ Szerkesztve ]

Monitor Guru!

(#2) wigo70 válasza moonguru (#1) üzenetére


wigo70
tag

vettem én is egyet,teljesen jó. még a méretét szokni kell 4,5 coll után. rootoltam,backupból visszaugrottak a dolgaim,így használható.
azért, hogy ne lassuljon be,ki kell dobálni a sok felesleges gyári vackot...

[ Szerkesztve ]

(#3) Ronyn


Ronyn
senior tag

Az üzemideje elég meggyőző
Ez az első telefonom amelyik valóban elketyeg két napig normális használat mellett :DD :Y

[ Szerkesztve ]

Ego sum... Ronyn 🧔

(#4) moonguru válasza Ronyn (#3) üzenetére


moonguru
őstag

Hát igen, persze egy phabletnél elég sok különböző dolog tekinthető "normális" használatnak! :)

Most például bekapcsolt GPS-sel megjártam Ausztriát, telefonáltam is vele, volt honlapnézegetés egy kis teamviewer, valamint folyamatosan futó UPC Phone.

Így 10 óránál többet bírt ki.

Ui:

Én szinte mindig maximális fényerőn használom, ez nyilván sokat rövidíti az üzemidőn! (ma nem sokat volt bekapcsolva a képernyő (képernyő akkuhasználat 17% térkép 14% UPC Phone 3%)

[ Szerkesztve ]

Monitor Guru!

(#5) Ronyn válasza moonguru (#4) üzenetére


Ronyn
senior tag

Mondjuk folyamatosan bekapcsolt Wifi Bluetooth, és szinkron+ 3 és fél óra beszélgetés+8 óra kijelző/telefon használat - így bírta cca két napig
Ez szerintem bőven jó egy 6' kijelzőhöz
Mondjuk én telefonként használom szóval a 10óra karcsú lenne...

Most 7.5 óra kijelző használat volt,Wifi, bt, szinkron és 51óra után tettem töltőre.

persze a navi többet zabálna

[ Szerkesztve ]

Ego sum... Ronyn 🧔

(#6) Ronyn válasza moonguru (#4) üzenetére


Ronyn
senior tag

De végülis mindegy, ugyanúgy használom, mint az eddigi telefonjaimat, és dacára a nagyobb kijelzőnek, lényegesen jobb az üzemideje, mint bármelyik eddigi telefonomnak.

De gyanítom hogy az általad leírtakat sem bírta volna egy akármilyen teló

[ Szerkesztve ]

Ego sum... Ronyn 🧔

(#7) #35723520


#35723520
törölt tag

GPS milyen erős, hogy működik? Hamar talál jelet?

(#8) moonguru válasza #35723520 (#7) üzenetére


moonguru
őstag

Igen, gyors erős és nem kell neki hozzá internet sem (igaz úgy néha lassabban talál)

Szombaton teszteltem Ausztriában kikapcsolt roamingal!

[ Szerkesztve ]

Monitor Guru!

(#9) #35723520 válasza moonguru (#8) üzenetére


#35723520
törölt tag

Köszi! Szóval akkor érdemes ilyet venni? (Az 1 Gb Ram elég a gördülékeny működéshez?)

(#10) moonguru válasza #35723520 (#9) üzenetére


moonguru
őstag

Én nem tapasztaltam kilépést, akadást több program esetén sem, picit lassabb megnyitás viszont (ritkán) előfordult!

Ui:

Én ingyen kaptam meg 24 x 3000 Ft. havi törlesztéssel, így nekem megérte! :)

[ Szerkesztve ]

Monitor Guru!

(#11) csampei válasza #35723520 (#7) üzenetére


csampei
senior tag

GPS,Glonass,és az új kínai műhódokat is látja kb 10 másodperc alatt 3D fix-el!

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#12) andersen10


andersen10
aktív tag

Előfizus áron (2 évre havi 2e) nem volt rossz vétel, pl a gyerekeknek mozizni a kocsiban hosszú útra.
Kérdés: hogyan lehet ebből kipiszkálni a SIM kártyát ha cserélni akarom vagy rosszul tettem bele?
Egy negatívot tudok mondani, a kamerája nagyon gyenge, csináltam egy kis tesztet, 100% cropok ITT

(#13) domos


domos
senior tag

Sziasztok!

Gondolkozom egy ilyen telefon beszerzésén. Azt lehet tudni hogy melyik cég gyártja?

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#14) moonguru válasza domos (#13) üzenetére


moonguru
őstag

Persze!

Yulong (Coolpad)

[link]

[ Szerkesztve ]

Monitor Guru!

(#15) domos válasza moonguru (#14) üzenetére


domos
senior tag

Köszi.

Net/facebook/viber/whatsapp felhasználásra gondolom teljesen vállalható, igaz?

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#16) csampei válasza andersen10 (#12) üzenetére


csampei
senior tag

Akkor a hiba a Te készülékedben van,vagy szoft,vagy kam hiba,mert az enyém teljesen jó képeket lő még este is. Mondjuk az enyémmel is volt baj például minden ok nélkül 1-2 óránként dobott egy reboot-ot,de egy rom teljes újraflash-elés ezt a problémát megoldotta. Sajnos csak vodás rom publikus hozzá a gyári alap rom az nem :(

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#17) moonguru válasza domos (#15) üzenetére


moonguru
őstag

Net, Teamviewer (az otthoni gépemre) UPC Phone, Skype És Persze a Prohardver! :)

Facebookkozni nem szoktam, de miért ne menne?

[ Szerkesztve ]

Monitor Guru!

(#18) andersen10 válasza csampei (#16) üzenetére


andersen10
aktív tag

Akkor kérlek dobj fel valahova mondjuk hasonló erdős-bokros témáról teljes felbontásban képet, kíváncsivá tettél.
Német tesztekben is kiábrándítónak mondják a kameráját pl. itt:

Mondjuk nézd meg ezt a képet a fenti tesztből...

A kamerát leszámítva korrekt cucc az áráért, mondjuk nekem napi használatra nem lenne alkalmas a mérete miatt, mert ez már szigorúan kétkezes péklapát. 5 collon még épp elvagyok.
De "mini tabletnek" a gyerekeknek hibátlan.

" gyári alap rom az nem ": talán mert ez kifejezetten a Vodának gyártott teló, ezért nincs is más romja? A saját brandes coolpad s6 dualsimes...

[ Szerkesztve ]

(#19) csampei válasza andersen10 (#18) üzenetére


csampei
senior tag

A képekből csak holnap lesz valami...Amúgy a márkája Coolpad 8890U

Hasznos cuccok hozzá: [link]

Rom: [link]

Bár a flash-t nem ajánlom senkinek sem,ha csak nem ADB szakértő az illető,mert nem teljesen olyan mint a fenti linken a képeken...Konkrétan a Fastboot módból nem lép ki,csak ADB parancsal,és ha nem a recovery-be lép be az ember és a wipe-ok kimaradnak a büdös életbe se indul el a teló,sőt ki se kapcsol,sőt a kijelző is elég érdekes dolgokat mutat! Szóval kissé ijesztő,pedig volt dolgom már pár tucat telóval.

Szerk: teljes rom flash előtt a videót felbontástól független 11-13 Fps-al vette, flash után meg van a 30 Fps. Szóval ott már kézzel fogható a javulás.A RAM kezelés is változott a Vodás rommal belakva volt 120-160mb ram,most ugyanúgy belakva 360mb átlag.

[ Szerkesztve ]

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#20) wigo70 válasza csampei (#19) üzenetére


wigo70
tag

amit linkeltél romot az a gyári vodás,vagy van valami különbség?

(#21) csampei


csampei
senior tag

Nincs vagyis a működésen kívül semmi különbséget nem vettem észre.

Közben itt vannak a teszt képek:

gyári app:
http://www.kephost.com/images/2015/04/06/IMG_20150406_074117.jpg
http://www.kephost.com/images/2015/04/06/IMG_20150406_074131.jpg
http://www.kephost.com/images/2015/04/06/IMG_20150406_074137.jpg
http://www.kephost.com/images/2015/04/06/IMG_20150406_074205.jpg
http://www.kephost.com/images/2015/04/06/IMG_20150406_074224.jpg
http://www.kephost.com/images/2015/04/06/IMG_20150406_074250.jpg
http://www.kephost.com/images/2015/04/06/IMG_20150406_074336.jpg
http://www.kephost.com/images/2015/04/06/IMG_20150406_074347.jpg
http://www.kephost.com/images/2015/04/06/IMG_20150406_074416.jpg
http://www.kephost.com/images/2015/04/06/IMG_20150406_074425.jpg
http://www.kephost.com/images/2015/04/06/IMG_20150406_074432.jpg
http://www.kephost.com/images/2015/04/06/IMG_20150406_074442.jpg
http://www.kephost.com/images/2015/04/06/IMG_20150406_074455.jpg
http://www.kephost.com/images/2015/04/06/IMG_20150406_074502.jpg
http://www.kephost.com/images/2015/04/06/IMG_20150406_074519.jpg

Camera FV:

http://www.kephost.com/images/2015/04/06/DSC_0004.jpg
http://www.kephost.com/images/2015/04/06/DSC_0006.jpg
http://www.kephost.com/images/2015/04/06/DSC_0008.jpg
http://www.kephost.com/images/2015/04/06/DSC_0009.jpg
http://www.kephost.com/images/2015/04/06/DSC_0010.jpg

Szerintem nem gáz! :)

[ Szerkesztve ]

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#22) csampei válasza csampei (#21) üzenetére


csampei
senior tag

Teljes pakk: képek

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#23) wigo70 válasza csampei (#21) üzenetére


wigo70
tag

a rom felrakásáról tehetnél fel egy részletesebb leírást a saját tapasztalataiddal együtt!

(#24) csampei válasza csampei (#22) üzenetére


csampei
senior tag

Íme egy kis pakk egy tesztvideofelvétellel,és néhány képpel. A képeknél az ISO beállításokkal babráltam,és látható,hogy nagyon jó képeket,de nagyon rosszakat is ki lehet hozni belőle.

[link]

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#25) csampei válasza wigo70 (#23) üzenetére


csampei
senior tag

Na akkor rom újrarakás! Az itt leírt folyamat igen veszélyes a telódra nézve,csak akkor fogj bele ha kb megérted,hogy miről írtam,és van némi hozzáértésed!!! Az itt leírt folyamat eredménye egy használhatatlan tárgy is lehet,úgyhogy ha belevágsz ez a Te felelősséged,én semmiféle felelősséget nem vállalok,ha téglázod a készüléket Ha ezeket megértetted akkor tessék parancsolni:

ROM

Driverek,és egyéb











Szóval ennyi! De ismétlem ezen parább ez a folyamat mint bármelyik telón! Nem tudom miért de így van

És megismétlem semmilyen felelősséget nem vállalok ha téglásodik a készüléked

De remélem segítettem!

[ Szerkesztve ]

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#26) csampei válasza csampei (#25) üzenetére


csampei
senior tag

Rom direkt link: [link]

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#27) wigo70 válasza csampei (#26) üzenetére


wigo70
tag

ez durva.csináltam már pár telefont,de ennek nem éri meg nekiállni. nekem a kamera jó,belakva van 150MB free ram....ha nem a next launchert használom, az + 70 mega. és még a sok gyári szart ki sem gyomláltam.

(#28) andersen10 válasza csampei (#22) üzenetére


andersen10
aktív tag

Köszi, sajnos ha megnézed a füves fás részt ugyanolyan csapnivaló mint az én képeimen. Nyilván viszonyítás kérdése a minősítés, meg kinek mi az elvárása, valószínűleg ezért látjuk másképp.
Az én szemem Nikon dslr újabban micro 4/3 vázakon edződött, ahhoz képest persze minden mobil gyenge, nem is elsősorban felbontásban, hanem főleg zajban és dinamikában, ugyanakkor a mostani nubia Z7 mini telóm még tolerálható, de a smart 4 max már nagyon nem ugorja meg a lécet.

Köszi a ROM telepítés leírást! Csak hogy értsük, ez is egy voda rom,csak néhány előtelepített alkalmazás nélkül? Mi a különbség?

(#29) csampei válasza andersen10 (#28) üzenetére


csampei
senior tag

A képeket elnézve egy konzekvencia leszűrhető: plafon 6-8 méterig tudja a fókuszt belőni,én legalább is azt veszem észre. Persze ez nem fényképező gép :)

Ami a romot illeti:én az alkalmazásokban sem látok eltérést,se több se kevesebb,vagy csak valami elkerülte a figyelmem...Egy biztos amit fentebb írtam a működésben történt változásokban az elég komoly módon észrevehető,bár ez lehet egyedi eset,ugyanis mint írtam nekem 1-2 óránként dobott egy reboot-ot. Tehát valami nem volt az igazi! Úgyhogy nekem sok választásom nem volt 19-re húztam egy lapot,és 21 lett :) De nagyon nem ajánlom a procedúrát senkinek sem,mert biztos lement rólam vagy 2 kiló mire végeztem vele.

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#30) domos


domos
senior tag

Miért van egyébként szükség a ROM-mal való szórakozás? Valami gáz van alapból a telefonnal?

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#31) csampei válasza domos (#30) üzenetére


csampei
senior tag

"mint írtam nekem 1-2 óránként dobott egy reboot-ot"

[ Szerkesztve ]

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#32) moonguru válasza csampei (#31) üzenetére


moonguru
őstag

Nekem szerencsére nem! :)

Így nem is rakom fel, elég volt számomra a rootolási lehetőség, amivel éltem is! :)

A kamerára visszatérve:

Én is többet vártam tőle!

Meg lehetne próbálni másik kamera kezelő programot telepíteni (utána fogok járni mert vannak profi minőségűek, akár ingyen is)

Sajnos azonban volt NOKIA terméktechnikusként tudom hogy egy telefont általában nem egyfajta kamerával szerelnek! :(

Volt olyan típus hogy akár műszakonként más kamera lett beleszerelve a gyártás folyamán!

Volt olyan típus amely 4 különböző kamerával lett legyártva!

És természetesen a minőségük se egyezett meg!

Ebből is adódhat eltérés a képek minőségében.

Ha ezt a NOKIA megtette akkor kínai gyártó mért ne tenné!

Monitor Guru!

(#33) csampei válasza moonguru (#32) üzenetére


csampei
senior tag

Camera FV-5-öt használom igaz ez fizetős (elvileg) de a google a barátunk :D Nagyon sok beállítási lehetőséggel bír,és van a "testvére" a Cinema FV-5 az pedig profi camcorder progi szintén rengeteg beállítási lehetőséggel és olyan kezelőfelülettel hogy beszabehu :D Érdemes kipróbálni!

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#34) bzs12345 válasza moonguru (#1) üzenetére


bzs12345
csendes tag

Üdvözlet mindenkinek, én is ilyen telló gazdája vagyok, ami nem az igazi a kamera és és a videók lejátszása, képek borzasztóak, szerintem a 13 megapixel az 1,3 akar lenni, sőt az első vodás okostelefonom a vodafon smart mini amit a Huawei gyártott az jóbb képeket készített. A videó hát... Lejátszás is olyan hogy bármilyen formátum úgy 7-8 másodpercenként akad eggyet, alig észrevehető de megakad!! Ezt a jelenséget észlelte valaki?? Több videolejátszot is próbáltam több formátummal de az eredmény ugyanaz.

(#35) wigo70


wigo70
tag

érdemes feltenni [ezt]
2nap 16 óra után 49%-on tettem fel a telefont tegnap este töltőre. eddig max 2 napot bírt nálam.

(#36) bzs12345


bzs12345
csendes tag

Még azt vettem észre hogy maga a videokamerát is ha bekapcsolom és filmezek vele akkor is akadozik, még egy érdekes dolog a viberen pl. ha hang üzenetet küldök minden második szó kimarad, ez elég idegesítő mert sokat használom a hang üzenetet és így felét se értik meg hogy mit mondok. Jó volna ezekre a hibákra megoldást találni.

(#37) Ronyn


Ronyn
senior tag

A memória is elég kevés ,elég hamar bezárja az alkalmazásokat, pedig 1Gb -Nak elégnek kéne lennie

Ego sum... Ronyn 🧔

(#38) bzs12345 válasza csampei (#33) üzenetére


bzs12345
csendes tag

Üdv, telepítettem én is az FV 5 Cam-ot de nem sokat változott a helyzet, közeli képeket talán jobban készít de nem sok a változás, lehet én nem tudtam beallitani a kamerát, esetleg ötlet? :)

(#39) csampei válasza bzs12345 (#38) üzenetére


csampei
senior tag

Az ISO beállításokkal variálj! Az is sokat jelent! Másrészt mint írtuk is kb 6-7 legfeljebb 10 méterig fókuszál jól. Ez ennyit tud ennyiért... :K

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#40) moonguru


moonguru
őstag

Szia!

Most már nagyon mérges vagyok!

Végre megjelent az IGO szülinapi akciója, és természetesen nem kompatibilis a készülékkel, ahogy a Mindig TV se! (de abba beletörődtem, igaz azt is nehezen emésztettem meg)

Persze a régivel igen! :)

Most csak emiatt, mindig két telefon kell magammal hordanom! :W

[ Szerkesztve ]

Monitor Guru!

(#41) andersen10 válasza moonguru (#40) üzenetére


andersen10
aktív tag

Vki próbált Here maps-ot telepíteni? Nekem az alkalmazás települ, de térképet nem enged letölteni valamiért. Más telóval ment. Google maps megy gond nélkül.

Viszont 64 GB SD kártya megy gond nélkül (sandisk).

Illetve most látom nekem nem jó a fényérzékelő szenzor, vihetem vissza garis javításra...:(
Az auto fényerő nem akart működni, így lett gyanús a dolog.

(#42) moonguru válasza andersen10 (#41) üzenetére


moonguru
őstag

Szia!

Autó fényerő:

Szerintem az senkinek sem működik! (jól) :(

[ Szerkesztve ]

Monitor Guru!

(#43) Ronyn válasza moonguru (#40) üzenetére


Ronyn
senior tag

Írtam az Igo-nak ez ügyben, kiváncsi vagyok Mit lépnek. Elvileg kompatibilisnek kéne lennie.

Mondjuk valami gond lehet amúgyis mert csak 10+ letöltést jelez a Play 😃😃😃

[ Szerkesztve ]

Ego sum... Ronyn 🧔

(#44) moonguru válasza Ronyn (#43) üzenetére


moonguru
őstag

Köszönöm!

Ui:

Nekem is feltűnt a 10 letöltés... :)

Monitor Guru!

(#45) andersen10 válasza moonguru (#42) üzenetére


andersen10
aktív tag

Egyáltalán nem reagál a fényre?

Van egy Sensor Test nevű alkalmazás, nálam a Light sensor esetén nálam mindig 0-t mutat, azaz:

0: 0.0
1: 0.0
2: 0.0

Kipróbálnátok?

(#46) Ronyn válasza moonguru (#44) üzenetére


Ronyn
senior tag

Pillanatnyilag odáig eljutottunk, hogy kivizsgálják.
Kellett küldeni egy devinfo-t...

Ego sum... Ronyn 🧔

(#47) moonguru válasza andersen10 (#45) üzenetére


moonguru
őstag

Nem jó, sajnos nekem se, másik testprogrammal meg fixen 22 lux... (bedrótoztak valamit a kínaiak...) :(

Amúgy én kemény vagyok, mindig azzal kezdem hogy automata ki, fényerő max! :)

Monitor Guru!

(#48) Ronyn válasza andersen10 (#45) üzenetére


Ronyn
senior tag

Azt nem próbáltam, de a GPS status szerint jelzi a fényerőt
Bár a világítás nálam sem reagál észrevehetően

[ Szerkesztve ]

Ego sum... Ronyn 🧔

(#49) moonguru válasza moonguru (#47) üzenetére


moonguru
őstag

Mindent Visszavonok!

Működik az automata fényerőszabályzás, csak a tesztprogram megfogja!

Tehát kilépsz belőle (vagy csak a háttérbe rakod és egyből látszik a változás (a képernyőn is) :)

Ui:

Persze jobban örülnék nagyobb változásnak mint amennyit szabályoz, azért szoktam kikapcsolni! :)

[ Szerkesztve ]

Monitor Guru!

(#50) csampei


csampei
senior tag

Na most mindenki meg van hülyülve az IGO születésnapi butított verziós szoftverétől?????

Gondolom a Google nem mindenki barátja... :U

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.