Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) tiv83us válasza Digital (#199) üzenetére


tiv83us
veterán

Annak tartom magam es sosem fogom tagadni.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#202) tiv83us válasza gabesz82 (#200) üzenetére


tiv83us
veterán

En hosszabb tavon meg nem voltam Los Angelesbe, de mivel Florida /itt eltem egy evig/ es California is a deli parton van /Mexiko hatara/ igy ertheto, hogy sok a mexiko arc :)
Egyebkent a GTA VC az egy nagyon jo hasonlat volt! :D
Az is igaz, hogy a McDonalds rettenetes csoro hely, alatalaban szakadt feketek, meg nagy sietsegben levok allnak meg a drive-thruban egy szendora.
Kirohogni vegulis nem rohognek ki ha setalsz (bar jarda nem nagyon van sehol...) csak vagy tudjak, hogy fekete munkas vagy /sporolsz, azert nem veszel kocsit...:D - bar aki nem vesz kocsit akkor legalabb busszal kell hogy jarjon, mert a tavolsagok gyalog lehetetlenek/ vagy pedig sportbol setalnak.
Sok a fura ember es a filmek is egeszen sok igazsagot tukroznek az igazi eletbol, lenyeg hogy mas vilag es nekem nagyon bejon. En elvezem az eletet itt :D

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#203) strike-force válasza tiv83us (#202) üzenetére


strike-force
őstag

te mikor szoktál aludni?? csakmert kb. pont akkor fórumozol, amikor mi. akkor most hogyvanez?

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

(#204) tiv83us válasza strike-force (#203) üzenetére


tiv83us
veterán

Mivel tegnap jol berugtam nehany haverommal, es igy delutan vegig aludnom kellett, mert a fejem egy kicsit luktetett, igy most nemtudok aludni. Amugy 4:10 van most hajnalba. Epp nezem a Rendor Akademia 3-at, meg PH!-zok. Nem megy az alvas...Meg jo,hogy holnap nincs suli es csak 4-re megyek dolgozni...:D
Egyebkent altalaban nemtudok itt lenni csucsidoben, azert vannak neha ilyen hajnal 2-3-4-5 orai (magyar ido szerint) hozzaszolasaim, mikor a kutya sem netezik Mo.-n.
Most ez egy kiveteles eset :D

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#205) Digital válasza tiv83us (#204) üzenetére


Digital
addikt

Ez nekem is megfordult a fejemben! Gondolom ha valakivek(kel) ''online'' szeretnél drótolni,akkor virrasztanod kell:DD

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#206) tiv83us válasza Digital (#205) üzenetére


tiv83us
veterán

Hat jobb lenne ha inkabb ti virrasztanatok en meg tudnek ejszaka aludni rendesen! :D

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#207) Digital


Digital
addikt

Most sem tudsz aludni?Mennyi-ba vagy?6 óra? :DD
Hoznál nekem karácsonyra egy cadillac eldorado-t?:DD:DD

[Szerkesztve]

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#208) Dilikutya válasza tiv83us (#9) üzenetére


Dilikutya
félisten

nem arról van szó hogy ingyen adják... lesaux legombolt érte 84k-t ha jól értem, a nagy büdös semmiért, csak azért, hogy meghallgassák, és utána visszadobják...
bezzeg minden utolsó senkiházi amcsi katona jöhet szó nélkül itt tanyázni :U és miért kéne korlátozni a bejövők számát? itt most gondolom nem letelepedésről volt szó.... akkor meg? ők is jöhetnek ide. nade inkább hagyom mert csak felhergelem magam milyen tetű országok is vannak.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#209) Digital válasza Dilikutya (#208) üzenetére


Digital
addikt

Jogos az 1:D pötty!

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#210) Dilikutya válasza tiv83us (#202) üzenetére


Dilikutya
félisten

ezt nekem is mondta már más, hogy odakint a Meki egy nagyon csicska hely... nálunk meg státuszszimbólum, a pénzes ficsúrok, plázapatkányok és egyéb jószágok gyűjtőhelye :D azér ez is elég gáz ránk nézve...

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#211) tiv83us válasza Dilikutya (#208) üzenetére


tiv83us
veterán

Ezzel az erovel akkor mi ertelme van maganak a vizumnak? :F
Az meg hogy az ''utolso senkihazi amcsi katona'' nalatok tanyazik az a magyarok balfaszsaga. Magyarorszag mindig is topon volt seggnyalasba. /Sajna ez van.../
Mellesleg ha nem lennenek ilyen tetu orszagok, akkor lehet hogy meg mindig a masodik vilaghaboru tartana es nem a sz.gep erot meresztenenk a seggunk hanem a fronton.
:(((

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#212) tiv83us válasza Digital (#209) üzenetére


tiv83us
veterán

Jah mindjart 6 lesz. Ja es ha nem lennenek ilyen tetu orszagok akkor nem lenne Cadillac Eldorado sem...mind1, inkabb megyek fexeni...

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#213) Digital válasza tiv83us (#212) üzenetére


Digital
addikt

Na azért ne vedd magadra! Te jó PH!-s ember vagy:DD Fogjuk inkább a politikusokra!:DD ok?

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#214) LordX válasza tiv83us (#35) üzenetére


LordX
veterán

Az EU-ban (meg minden értelmes országban) vmi világkereskedelmi szerződés miatt a számtech cuccok vámmentesek.. Az OK, hogy kitalálták, hogy a DVI-s monitorok nem számtechcuccok, de találják ezt ki egy noteszgépről...

(#215) aurum válasza tiv83us (#211) üzenetére


aurum
senior tag

1. ha neked nicns amcsi allapolgarsagod de magyar se vagy akkor mi vagy?
2. a vh2-t az oroszok nyertek meg hatalmas emberaldozat aran.

I fuck the corner of your mouth, my dear Alexander!!

(#216) Dilikutya válasza tiv83us (#211) üzenetére


Dilikutya
félisten

elfelejted, hogy a számitógép magyar találmány :D:D
mellesleg ha nem lenne usa, max most németül beszélnénk :D
amúgy az igaz hogy az ország mindig is élen járt a seggnyalásban, de most nem konkrétan erre utaltam. hanem tudod, van az a dolog, hogy korrektség... ide jöhetnek a sz@r katonáik, nálunk tőlünk meg egy feltételezem tisztességes ember (moderátor, szal mi más lehetne :D ) elmegy a konzulátusra, legombolják róla a sok pénzt, aztán mondják, sorry kis barátom, maradsz a se99eden. hmm:F a semmiért miért fizetni:F most konkrétan ezen háborodtam fel, a topicot eddig olvastam még csak kb.
azér nem kell a magyarok balfaszságáról beszélni... csak arról a kevésről, akiket mindig sikerül a parlamentbe beültetni. arról meg nem tehetek hogy se a fidesz se a komcsik nem tudnak más utat. én mellesleg a nato ellen szavaztam volna, csak sajna asszem 15 voltam amikor az a szavazás volt.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#217) Dilikutya válasza aurum (#215) üzenetére


Dilikutya
félisten

azért ez így nem teljesen helytálló. normandia is sokat dobott a dolgon...

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#218) faster válasza Dilikutya (#216) üzenetére


faster
nagyúr

Annak nagyon örülök, hogy ismét sikerült nem politikai síkra elvinni ezt az egészet. Javasolni fogom tiv83us-nak, hogy nyisson egy alternatív USA topikot, ott a politikai hszeket kivágjuk, itt meg kidühönghetitek magatokat... :((

(#219) tiv83us válasza Digital (#213) üzenetére


tiv83us
veterán

En nem a nepre altalanositottam :)
Ugyanugy szarhazinak tartom vmilyen szinten Bush-t is, mint barmelyik magyar politikust.
Itt a nep nem igazan szol bele semmibe, ugyanugy mint Magyarorszagon.
Nem vettem magamra ;)

Dilikutya: egyebkent sajnos az elmult par evben nagyon beszigoritottak minden teren, keves vizumot osztanak es a belso szigoritasok is erezhetoek. Pl. regebben mindenki szerezhetett jogositvanyt, mostmar csak amerikai rezidensek.
Floridaban is egy turista csak addig ervenyes jogositvanyt szerezhet, ameddig a tartozkodasi engedelye el. /6 honap/.
Ebben az allamban egy feketemunkas mar egyaltalan nem tud jogositvanyt szerezni, mert Tax Number-t vagy Social Security Numbert /Adoszam v. ''TB kartya''/ kernek, amit csak legalis dolgozok kaphatnak...
Ez is annak a par draga turbanfeju kocsognek koszonheto, aki belenyomta a repulogepeket az epuletekbe anno.
Az elott semmi gond nem volt es sajnos vmilyen szinten ertheto hogy vigyaznak.
A vizummal kapcsoltban pedig tenyleg hulyesegnek tartom, hogy a magyarok vizumkotelesek, de ebben is kozrejatszik az, hogy a magyar vezetes balfaszkodik.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#220) tiv83us válasza aurum (#215) üzenetére


tiv83us
veterán

Ki mondta, hogy nem vagyok magyar? Te hol olvastal olyat?

[Szerkesztve]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#221) Digital


Digital
addikt

Szerintem hagyjuk ki a politikát okés:F:F:F:F:F:FF:F:F

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#222) tiv83us válasza aurum (#215) üzenetére


tiv83us
veterán

2. ha nem kurjak le az atombombat az amcsik, soha nem er veget a haboru...

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#223) Digital


Digital
addikt

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#224) tiv83us


tiv83us
veterán

Es tenyleg hagyjuk a politikat, mert egyreszt gyulolom, masreszt nem errol szeretnem hogy szoljon a topik. Legyszi hagyjuk, mert megkell keresnem egy moderatort hogy bezar a bazar legyen...:(

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#225) aurum válasza tiv83us (#198) üzenetére


aurum
senior tag

/*
Senki nem azert bizonyitja, mert kenyszeritik ra.
Nem azt irtam, hogy semmit sem tudnak semmirol csak USA-rol, hanem azt hogy nem tul tajekozottak.
*/

ja igen azert van britninek kanada a tengerentulon :)))

/*
Egyebkent tavaly augusztusban voltam otthon, azt nemtudom, hogy a skinhead-ezes divat-e vagy sem, de ez valoszinuleg csak a magyaroknak nevetseges, hogy kifejezzek a hazaszeretetuket. /Mar akinek van.../
*/

azzal hogy meg a seglyukukba is csillagos savos zaszlot dugnak teszik nevetsegesse azokat akik komolyan gondoljak. szoval nem a hazaszeretet nevetseges, ahnem a kifejezesnek ez a modja. es ez a mod csak akkor jon elo ha nagyon bizonygatni kell.

/*
Itt senkinek nem szolnak kulon, hogy Julius 4.-en (a fuggetlenseg napjan) tedd ki a zaszlot, vagy esetleg egy kis jelvenyt.
*/

hat itt zsolnak hogy marc 15-en kokardat vegyel? nem. akkor es ott van a helye. de hetkoznap???

/*
orulok hogy jokat szorakozol rajta otthon es csapkodod a terdedet, mikozben egy amerikai filmet nezel...
*/

az, hogy valami nevetseges nem vonja maga utan a terdcsapokoast. inkabb sajnalom oket, hogy mennyire meg lehet oket vezetni.

egyebkent voltam kinn parszor. ahogy en latom. van aki nagyon jol el, de a tobbseg eleg szar korulmenyek kozott.

ja azt is lattam, hoyg az ottani egyetemek foleg indiai, kinai emberekkel vannak tele. szoval nemsokara rizs lesz a bigmac-ba. a masik meg a rengeteg spanyol, foleg kaliforniaban. szerintem tobb van beloluk mint feher.

imho amerika agyaglabakon all. mert az a neopcsoport aki felemelte lassan kisebbsegbe kerul miden teren.

I fuck the corner of your mouth, my dear Alexander!!

(#226) Kraptor válasza tiv83us (#219) üzenetére


Kraptor
őstag

Magyar vezetéshez az Amcsi vizumhoz semmi köze. Mon, ahogy már te mondtat tövig benyaltak az USAnak, mást már nem tudnak tenni. Azt nem tehetik meg, hogy pl romákat nem engedik kiutazni, hogy kinnt letelepedjenek.. MO több mint valoszínű mindig is vizumköteles lesz, mert még mindig sok a kivándorló az USÁba.

Turbánfejeket meg szerintem mellözük, mert az egy kicsit összetetteb téma.

(#227) faster válasza tiv83us (#224) üzenetére


faster
nagyúr

Szokás felétek az asztali áldás? Egy ismerősöm Alabamában volt 4 hónapig, ott nagy ''divat''. :)

(#228) Kraptor válasza tiv83us (#222) üzenetére


Kraptor
őstag

2. Az Atom bombák, nem osztottak nem szoroztak semmit. Japán már kaputt volt mikor azt ledobták. Az inkább csak erőfitoktatás volt a ruszkik felé.

(#229) Digital


Digital
addikt

Én szeretnék infót kérni a feketékrőll! Én jópofa srácoknak tartom őket,a csajok megy gyönyörűekű(jó cicikkel):DD Hogy élnek kint? Lenézik őket?

[Szerkesztve]

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#230) aurum válasza tiv83us (#220) üzenetére


aurum
senior tag

/*
Ki mondta, hogy nem vagyok magyar? Te hol olvastal olyat?
*/

te es itt:

/*
Az meg hogy az ''utolso senkihazi amcsi katona'' nalatok tanyazik az a magyarok balfaszsaga. Magyarorszag mindig is topon volt seggnyalasba. /Sajna ez van.../
*/

mellsleg mo kis jelentektelen orszag 10m lakoval. a seggnyalason kivul mas lehetosegen nincs.

I fuck the corner of your mouth, my dear Alexander!!

(#231) LordX válasza tiv83us (#222) üzenetére


LordX
veterán

Nem azért, de gondold végig, hogy mikor is lett ledobva az a bomba..

(#232) faster válasza tiv83us (#224) üzenetére


faster
nagyúr

Szerintem is szólj ez moderátornak.

[Szerkesztve]

(#233) Kraptor


Kraptor
őstag

Ha valakit érdekel itt van, hogy miért nem tud MO bejutni abba VISA nélküli programba.

http://travel.state.gov/visa/tempvisitors_novisa_waiver3.html

[Szerkesztve]

(#234) tiv83us válasza aurum (#225) üzenetére


tiv83us
veterán

Szar dolog, ha neked britni egyenlo az egesz orszaggal.
Meg egyszer mondom, eleg alulmuvelt a nep tobbsege.
Ez most kb olyan, mintha en Magyarorszagot Anettkaval azonositanam.
Ket bohoc mind a ketto.

Nem dugdos senki a segglyukaba zaszlocskat, ezt nemtom hol lattad, de sajnallak mert nem lehetett szep latvany.
Neked ez nevetseges, hogy sok helyen amerikai zaszlo van, nekem nem. Nem zavar, de en nem is csinalom. Nem is tartom nevetsegesnek.

Nemtom a FIDESZ a valasztasok idejen marc 15. utan meg menny ideig hordta a kokardat, de szerintem ha egy honapot mondok akkor az keves. De legyen egy.
/Kib@szott politika mar megint.../

Nem tudom mit ertesz az alatt, hogy meg vannak vezetve...
Elik az eletuket es tobbsege nem rossz korulmenyek kozt...
Nemtudom milyen kornyeken jarhattal.

Lehet az en egyetemem kivetel, de en meg egy indiait+kinait sem lattam /3 hete kezdtem.../ inkabb kozep-nyugat-eurpaiak vannak.

Sok a spanyol, de engem nem zavar es ugytunik hogy az amerikaiak nagytobbseget sem, mert akkor csak egy honapba egyszer kellene razziat csinalni munkahelyeken es kitoloncolni a spanyol feketemunkasokat, par ev alatt megtizedelodnenek. De ezt nem teszik, mert epeszu amerikai nem megy el wc-t takaritani terdig hugyos budik koze, mert megcsinalja a mexikoi fele annyiert.
Mindenki jol jar. /Gondolom a mexikoikra sem kenyszeriti ra senki hogy dolgozzanak/

Lezarhatjuk? Kosz!


[Szerkesztve]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#235) tiv83us válasza faster (#227) üzenetére


tiv83us
veterán

Altalaban egesz Amerikaban divat, de nekem nem igazan jon be...
Foleg azon rohogok mikor a hulyek az etterembe a sultkrumpli meg a sajtburger felett mondjak az asztali aldast :DD
Na ez nevetseges!!! :DDD

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#236) tiv83us válasza Digital (#229) üzenetére


tiv83us
veterán

A tobbseg nem nezi le oket, bar sajnos egy kicsit ki kell hogy abranditsalak...
Az en tapasztalataim szerint a fekak nagytobbsege igenytelen, lusta es seggbuta.
Egyebkent vannak nagyon csini fekete csajok es meg ertelmesek is, de ritka.
/Foleg a ketto egyutt :D/

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#237) faster válasza tiv83us (#236) üzenetére


faster
nagyúr

A kettő együtt mindenhol ritka. (Mármint csinos és okos)

[Szerkesztve]

(#238) tiv83us válasza faster (#237) üzenetére


tiv83us
veterán

Akkor a feketeknel meg ebbol vonj kobgyokot :D

[Szerkesztve]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#239) jamez


jamez
senior tag

Sziasztok!

Én még 99-00-ben voltam egy évet Észak-Karolinában és Ohio-ban keveset.
Melóztam egy diákszervezettel. Szerintem aki nem élt kinn az ne kezdje szidni az egész ami népet. mindenhol vannak kretének függetlenül a helytől.
Nekem az idióta álvallásosság volt túlzás.

Ingatlan eladás-vétel, ingatlan jogi kérdések, bérbeadás kérdésed van? Hívj vagy pü.

(#240) jamez válasza tiv83us (#235) üzenetére


jamez
senior tag

:DD Ez jó. Volt egy srác akivel együtt melóztam és a szünetben a szendvicse előtt mormogta az imát. Ő dolga.

[Szerkesztve]

Ingatlan eladás-vétel, ingatlan jogi kérdések, bérbeadás kérdésed van? Hívj vagy pü.

(#241) faster válasza tiv83us (#238) üzenetére


faster
nagyúr

Van az Usában valahol autópályadíj?

[Szerkesztve]

(#242) tiv83us válasza jamez (#240) üzenetére


tiv83us
veterán

Jah, ez eleg ''al-vallasos'' egy kicsit, en csak rohogni szoktam rajta :D
Szerintem belejuk van nevelelve...
Melyik varosban voltal? En is itt vagyok NC-ben.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#243) Kraptor válasza jamez (#239) üzenetére


Kraptor
őstag

A Mormonok se kutyák...Pepsi Co az Mormon tulajdon:)

(#244) jamez válasza tiv83us (#242) üzenetére


jamez
senior tag

Charlotte mellett Huntersville

Ingatlan eladás-vétel, ingatlan jogi kérdések, bérbeadás kérdésed van? Hívj vagy pü.

(#245) Kraptor válasza faster (#241) üzenetére


Kraptor
őstag

Van, de elég csekély. Floridában volt valami 25cent, vagy hasonlók. Híd, meg alagút dij az már kicsit drágább.

(#246) tiv83us válasza faster (#241) üzenetére


tiv83us
veterán

Nagyon ritka es olcso.
/En meg csak a Charlotte-New York utvonalon talalkoztam palyadijjal, de kb $10 volt osszesen, ez egy 6-700 merfoldes utszakasz /kb 1100 km/ :D
Egyebkent mar voltam szinte mindenhol kocsival es nem talalkoztam palyadijjal.

ui: van nehany helyen ahol van un. express autopalya, oda kernek egy par dolcsit, de azt nem kotelezo igenybe venned, egy piciket rovidebb ennyi. Ilyennel se talalkoztam meg tul sokat.
Hid+parkolas /foleg New Yorkban qrva draga, volt olyan hogy $20/ora/ dij az van.

[Szerkesztve]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#247) Dilikutya válasza tiv83us (#219) üzenetére


Dilikutya
félisten

én csak azon dühöngök most, hogy az elutasitott vizumért is ki kell csengetni nem kevés pénzt. a feketemunkásokra vonatkozó dolgokat helyesnek tartom, román fekete munkásnak se szeretném ha lenne jogositványa itt :D
a turbánfejű köcsögök miatt teljesen fölösleges ez a szigoritás, aki akar, ezután is bejut.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#248) faster válasza tiv83us (#246) üzenetére


faster
nagyúr

Régebben gondolkodtunk egy haverommal egy keleti partról nyugati partig autókázás ötletén, mostanában megint előjött ez a téma...Bérelni egy kocsit New Yorkban, aztán átmenni az Államokon keresztül, majd Los Angelesben repülőre szállni. Vajon mennyi időt kéne rászánni erre?

(#249) tiv83us válasza Dilikutya (#247) üzenetére


tiv83us
veterán

''aki akar, ezután is bejut.''
Egy fentebb levo uriembernek nem jott ossze 84 ezer fotintjabol se...:D
Szerintem nem felesleges a szigoritas, jobban kell vigyazni mert eleg eles a helyzet sajnos :((
A szigoritas altalaban nem azert van, hogy Veled vagy barkivel kibasszanak, hanem hogy Te legyel nagyobb biztonsagban.
Sajnos a vizum az meg hasrauteses alapon megy, ezt sosem ertettem...


Always Outnumbered, Never Outgunned

(#250) tiv83us válasza faster (#248) üzenetére


tiv83us
veterán

2 het ha latni is akarsz valamit az orszagbol, nem csak az autopalyat meg a szelvedot :D
De a 2 het a minimum.

Always Outnumbered, Never Outgunned

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.