Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) novinyul


novinyul
veterán

Végre elkezdték komolyan venni, bár még van hová fejlődni. De az irány tetszik. :) Kamera kellemes meglepetés, sokkal rosszabbra számítottam.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#2) Somatom


Somatom
veterán

A 18T -ről is lesz teszt?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#3) fatpingvin


fatpingvin
őstag

ennyiért egy korrekt telefon. mondjuk azért azt valahol elvártam volna ha már ezekkel a csicsás grafikus szenzoradat-kijelzőkkel szerszámosláda-appletekkel bolondítják a népet hogy a szenzorok legalább egyszer a gyártás után kalibrálva legyenek. nullára legyalulva és egy személyesebb alkalmazáskészlettel feltöltve viszont egy nagyon korrekt eszköznek tűnik még így is.


bootloaderről lehet tudni valamit? root opció mennyire van?

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#4) SL-27


SL-27
tag

Csak offba...
De szép is volt a Motorola RAZR XT910 (és még a HD is) Kevlar® hátlappal :)

A bonyolultság mindenképpen erény! <> Samsung Galaxy S23+ és Watch 6

(#5) kekegsm


kekegsm
őstag

Nekem Armor 6E volt, nagyon szerettem. Ujjlenyomatolvasója szar volt, az igaz, kamerája sem hozta a normális szintet, de tényleg mindent kibírt, közte 8m esést betonra, 4 órás úszást a tengerben, kb 1m mélyen, és egyszer egy Kraz is átment rajta, betonon. Semmi baja nem lett.

Lépj ki, lépj be, próbáld meg újra...

(#6) ghiottone válasza SL-27 (#4) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nekem a Moto X1 jutott eszembe.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#7) Luck Dragon

Egész jó , rosszabbra számítottam . Picit drágán találom , de manapság mi nem az.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#8) vilmose33


vilmose33
őstag

Köszönöm a tesztet. Egész jó telefon lett.

[ Szerkesztve ]

A jövő most van

(#9) bali


bali
tag

Kissé túl van értékelve a strapabíró telefon kategória. Sosem értettem, hogy mi a létezésüknek célja, mikor ma már mindenféle vízálló, strapabíró, bumper tokot vehetsz a legtöbb telefonhoz. Az Ulefone kínál egy telefont, amire semmiféle frissítési ciklust nem igér. Ez most komoly 2022-ben? :C :C

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Watch Active 2

(#10) Polarstar válasza bali (#9) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Egyetértek veled. A szoftver többet számít már, mint a hardver.
Sok helyen még mindig vállrándítás a "de mit is lophatnak el tőlem??" beidegződések.
A kijelzőért nagy kár. Picit több kereséssel a gyártóknál jobbat is kaphattak volna. Gondolom ez olcsó volt. Cserébe sz.r. :DDD

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#11) motofi


motofi
aktív tag

Sziasztok! Örülök a tesztnek, épp szemezgettem a készülékkel. Ismerem a márkát, jók a tapasztalataim armor 6e illetve armor 10 5G. Az nagyon érdekelne, hogy tudja- e a hívásrögzítést?? Meghagyták-e benne? Tudom Android 12 de hátha ,10 alatt még működik náluk. A tárcsázónál hiváskor amikor a kapcsolat létrejön megjelenik a hívásrögzítés opció igymüködik az Android 10 alatt.

[ Szerkesztve ]

(#12) fatpingvin válasza bali (#9) üzenetére


fatpingvin
őstag

ezért kérdeztem ráa rootra és a bootloaderre. a hardver ígéretes, szoftvert meg lehet főzni rá.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#13) Solten


Solten
addikt

Eleg jora sikerult ez a keszulek.

Saor Alba

(#14) novinyul válasza Polarstar (#10) üzenetére


novinyul
veterán

Általában jönnek rá frissítések, de nem OTA-n. Flashtool-l fel lehet rakni a gyártó oldaláról a frissítéseket. De az eddigi strapa szériához képest nagyon sokat fejlődött. Nekem tetszik az irány :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#15) Polarstar válasza novinyul (#14) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Hmmm. Érdekes irány. Mindenesetre valami előrelépés csak történt.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#16) motofi


motofi
aktív tag

Szia Bone! Köszönjük a tesztet. A hivásrögzítés működik?

(#17) --HARDCORE-- válasza bali (#9) üzenetére


--HARDCORE--
senior tag

Picit túl van lihegve a frissítés dolog. Főleg hogy mennyire el tudják rontani a frissítésekkel az eszközöket.
Inkább az a gond, hogy teljesen átlagos méretű akksival dobták ki a piacra, 5G nélkül ezt a telefont. Legalább 8A lehetett volna. Hmm..

Csatlakozz a ReVoluthoz, ne fizess a semmiért a magyar bankoknak! ___Üdv.: Zsolt___ R.I.P. Ivett!

(#18) novinyul válasza --HARDCORE-- (#17) üzenetére


novinyul
veterán

Szerintem a vezeték nélküli töltő tekercse, meg a magsafe mágnesei is helyet vettek el. Tovább meg már nem akarták növelni a méretet, arra ott a nagytesó. Viszont még így is szép a 7-10 óra SOT 120Hz mellett. Nekem tetszik a telefon, januárban már remélhetőleg tudom is használni. :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#19) fatpingvin válasza novinyul (#18) üzenetére


fatpingvin
őstag

ezt a vezeték nélküli baromságot pl simán ki lehetett volna belőle hagyni egy nagyobb aksiért

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#20) novinyul válasza fatpingvin (#19) üzenetére


novinyul
veterán

Én pont hogy örülök a vezeték nélküli töltésnek, így nem kell az usb c aljzatot használni. Én inkább ezt a mágneses vackot hagytam volna ki. Igazából egy "normális" méretű telefont akartak csinálni, szerintem így el lehet nézni a kisebb akkumulátort. Persze egy 6-7000mAh akkumulátor jobban hangzott volna, de a 7-10 órás SOT 2-2,5 napra elég lehet.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#21) csongi


csongi
veterán

Ujabb illuzionista :(.
Hardveresen jo, szoftveresen betonozott allapot.
Mar az is jonak mondhato, ha fel ev mulva lesz egy frissites.
De azert jelentos elorepes tortent. Egy pici kell a hajo egyensulyba tartasahoz. :)

(#22) novinyul válasza csongi (#21) üzenetére


novinyul
veterán

Az oldalukról lehet leszedni a frissítéseket :)
[link] Nem egy Samsung vagy Pixel szintű frissítés mennyiségben, de adnak ki rá.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#23) Bagoly01


Bagoly01
senior tag

Megér ez a telefon 135 ezret?

(#24) novinyul válasza Bagoly01 (#23) üzenetére


novinyul
veterán

Szükséged van az ütés, csepp és porálló telefonra? Ár-érték arányban egy jó telefon, de a támogatás nem olyan mint egy Samsung telefonnál. Jönnek rá frissítések, de általában flashtool-l kell felrakni, OTA nem mindig érkezik meg.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#25) Fred23


Fred23
nagyúr

Meglepően jó ajánlatnak tűnik. Említésre méltó lehetett volna -vagy átsiklottam felette?-, hogy végre az IP védelmet belső szigeteléssel oldották meg, nincs gumidugó.

(#26) novinyul válasza Fred23 (#25) üzenetére


novinyul
veterán

Nincs biza :) Holnap már nálam lesz :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#27) Bagoly01 válasza novinyul (#26) üzenetére


Bagoly01
senior tag

Ma kihozta a futár, de az utolsó pillanatban meggondoltam magam. Lehet meg is bántam...

(#28) novinyul válasza Bagoly01 (#27) üzenetére


novinyul
veterán

Szerintem adnod kellett volna egy esélyt. Én holnap kapom meg, nagyon kíváncsi vagyok már rá. :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#29) Bagoly01 válasza novinyul (#28) üzenetére


Bagoly01
senior tag

Most már én is... majd kérnék beszámolót! :))

(#30) novinyul válasza Bagoly01 (#29) üzenetére


novinyul
veterán

Holnaptól kiderül :) De nekem tavaly a Doogee V10 is nagyon tetszett, szóval ez meg még jobb lett.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#31) motofi válasza novinyul (#30) üzenetére


motofi
aktív tag

Szia! Engem is érdekelne. A hívàsrögzítés működik?

(#32) novinyul válasza motofi (#31) üzenetére


novinyul
veterán

Alap Google alkalmazás van rajta, szóval nincs hívás rögzítés(GDPR miatt) :( Viszont maga a telefon tényleg nagyon egyben van, méretileg is meglepően kezes darab. Realme Neo 3-m raktam és bizony alig hosszabb, szélessége meg megegyezik(persze tokkal nézve a Neo 3-t) Proci(G99) gyors, nincs melegedés, szépen fut 120Hz a telefon. Stabil wifi, gps, ujjlenyomat olvasó pontos és gyors. Kijelző szintén szép, nagyon hasonlít a Samsung Xcover 6 Pro kijelzőjére. Viszont a minimum fényerő sajnos elég magas. Digi kártyával is van viszont Volte és van lehetőség Vowifi használatra! Akkumulátort még nem írnám hogy mit bír, kell pár töltés mire beáll. Hangszórók viszont hála istennek sokat fejlődtek, szépen és 70% hangerőn tisztán szólnak(van egy kis tere, kellemes középpel és egy kis mély is akad). Rezgő motornak sincs már zetor hangja, persze még hagyományos verzió van benne. Szoftveres oldalon még vannak le nem fordított részek, ezeket nem ártana javítani. Eddig 2 frissítés érkezett rá, szóval azért foglalkozik vele a gyártó(maradjon is így) :) Kamerákat ma már elkezdem tesztelni, tegnap csak gyorsba lőttem pár képet, de itt nagy a fejlődés(kategóriába nézve) Szerintem fogja hozni egy középkategóriás telefon szintjét. Hirtelen ennyit tudtam eddig megnézni, de majd a napi használatban mutatja meg hogy mit is tud :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#33) --HARDCORE-- válasza novinyul (#18) üzenetére


--HARDCORE--
senior tag

Meggondoltam magam. Igazából nem "Ulefone Power Armor" a neve, szóval nem is várható el a nagy akksi bele. :R

Csatlakozz a ReVoluthoz, ne fizess a semmiért a magyar bankoknak! ___Üdv.: Zsolt___ R.I.P. Ivett!

(#34) novinyul válasza --HARDCORE-- (#33) üzenetére


novinyul
veterán

Nekem nagyon tetszik, főleg hogy nem is néz ki ütés, csepp és porálló telefonnak :) Szerintem az akkumulátor is rendben lesz, főleg hogy takarékos a G99. Ma kamera teszt lesz :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#35) Bagoly01 válasza novinyul (#34) üzenetére


Bagoly01
senior tag

Na a képekre kíváncsi leszek. :K

(#36) novinyul válasza Bagoly01 (#35) üzenetére


novinyul
veterán

Pár mai kép :)
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
Vegyesen minden(széles, ultra széles, night Vision)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#37) Bagoly01 válasza novinyul (#36) üzenetére


Bagoly01
senior tag

Köszi! Teljesen korrekt képek! ;)

(#38) novinyul válasza Bagoly01 (#37) üzenetére


novinyul
veterán

Sokat fejlődtek :) Nem várható el hogy, olyan legyen mint egy kamerára kihelyezett telefon. Viszont így már nyugodtan lehet hagyatkozni erre a telefonra is. Most éppen stereo Bluetooth headset próbálom(Tronsmart Apollo Air+) de hála istennek pont olyan jó mint a Neo 3 vagy Oneplus 9Pro-n volt. Na meg van Jack csatlakozó is :)) Rádiót fogom kipróbálni, elvileg van beépített antenna :) Kipróbálva! Működik ahogy kell :D

[ Szerkesztve ]

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#39) Bagoly01 válasza novinyul (#38) üzenetére


Bagoly01
senior tag

Így van. Ha az összképet nézzük, sokkal több mint jó.

(#40) novinyul


novinyul
veterán

Kijelző magas éjszakai fényerejét is megoldotta a gyártó, kicsit érdekes megoldással :) A gyors panelről lehet egy mozdulattal bekapcsolni az "extra sötét" módot, na igy máris tök jó az esti fényerő. Persze ezt lehetett volna automatikusan is állítani, de legalább van lehetőség állítani :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#41) motofi válasza novinyul (#32) üzenetére


motofi
aktív tag

Köszönöm a választ. Kár, hogy nincs nem működik a hívásrögzítés, mert különben elsőszámú jelölt az új telefonra. Abban reménykedek, hogy van vagy lesz valami megoldás. Eddig is úgy működött Android 10 alatt az ulefonnál, hogy amikor létrejött híváskor a kapcsolat akkor jelent meg a tárcsázon a hívásrögzítés gomb alapból nem látható volt. Reméltem meghagyják a kiskaput.

(#42) novinyul válasza motofi (#41) üzenetére


novinyul
veterán

Sajna itt ilyen nincs. De gondolom van fizetős alkalmazás ami jó lehet.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#43) motofi válasza novinyul (#42) üzenetére


motofi
aktív tag

Nem akkor a fizetős megoldás sem lesz jó. Ugyanis úgy működnek, a play áruházas appok, hogy csak a saját hangod hallod a másikét alig vagy nem. Ezen csak az Ulefone tudna segíteni, ha engedne egy kiskaput, de gondolom most már rájuk szóltak fentről.

(#44) novinyul válasza motofi (#43) üzenetére


novinyul
veterán

Valószínűleg csak így kerülhetett forgalomba az eu-ba :( Sajnos anno ugyan ez volt a Xiaomi és a Realme-l is cserélni kellett a tárcsázót a Google verzióra.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#45) szabz válasza novinyul (#32) üzenetére


szabz
tag

Mióta használod?

Erősen gondolkodom xiaomi 12 s21fe és armor 17 pro között

Nagy dilemma

A fény azt hiszi, gyorsabb mindennél, de téved. Mindegy, milyen sebesen száguld a fény, mindig azt fogja találni a végén, hogy a sötétség ért oda elsőnek és rá vár.

(#46) novinyul válasza szabz (#45) üzenetére


novinyul
veterán

Pénteken kaptam meg. De amiket leírtál telefonokat, na azok teljesen más kategóriába tartoznak. Az Armor 17Pro réteg telefon(Ütés, csepp, porálló), S21fe, Xiaomi 12 meg a felső kategóriás(nem flagship)telefonok. Neked kell eldönteni hogy mik a fontosak egy telefonnál. Neked ahogy gondolom, fontos lehet a kamera, folyamatos frissítések, amoled kijelző, vezeték nélküli töltés. Inkább vedd az S21FE-t meg egy brutál tokot hozzá. Az Ulefone egy nagyon jó outdoor telefon, sok extrával a kategóriába, de neked lehet hogy csalódás lenne. :) Nekem sem a fő telefonom ;)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#47) szabz válasza novinyul (#46) üzenetére


szabz
tag

Tudom almát almával, de akkor, hogy miért gondolkodom így. (nem a pénz a főszempont)

cat s41 em volt a note 10plus előtt imádtam. nem kímélem soha a telefonjaim, a note ot se kíméltem 3 évig bírta, _ :D .

Ha mailt nyit, és pdf et akkor jó.

Az infra kamerát meg imádnám, a vezetéknélkülitöltés is fontos, a frissítés nekem nem mérvadó, ha rendesen fut minden rajta.

Am mi12 ő tűnik praktikusabbnak, van 220k töltő is van vele, s21fe 255k töltő nélkül.

8/256gb mind2 a kamerája elég ennek is, játék nélkül megvagyok (gondolom).

fontos h ne keljen napközben tölteni, arra nincs mindig lehetőségem.

ha most akciósan vennék 22ultrát 130k a nettóban a különbség, a 21fe között és az ultra között.

Az is opció, csak tipródom..

A fény azt hiszi, gyorsabb mindennél, de téved. Mindegy, milyen sebesen száguld a fény, mindig azt fogja találni a végén, hogy a sötétség ért oda elsőnek és rá vár.

(#48) novinyul válasza szabz (#47) üzenetére


novinyul
veterán

Amiket felsoroltál az simán tudja. Persze neked kell dönteni. Egy ideig fő telefonként fogom használni, aztán meglátjuk hogy bírja.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#49) szabz válasza novinyul (#48) üzenetére


szabz
tag

Honnan vetted?

130korul láttam most

A fény azt hiszi, gyorsabb mindennél, de téved. Mindegy, milyen sebesen száguld a fény, mindig azt fogja találni a végén, hogy a sötétség ért oda elsőnek és rá vár.

(#50) novinyul válasza szabz (#49) üzenetére


novinyul
veterán

Tesztre kaptam. 130-135 körül mennek most

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.