Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  Tuning kezdőknek (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#14896) Sanya200


Sanya200
csendes tag

Császtok
Na figyi lenne egy kis gondom nemrég meghalt a corasair domiator ramom 2x1gb corsair dominator c5d volt amíg tartott a gar adddig kaptam kölcsön 2db kingmax modult egy 1és egy 2gigásat. Nos azokkal a ramokkal tunigoltam agépet kicsit, a gép egy giga 790x-ud3p lap, 7750be,proci,hd3850vga, és corsair cx400 táp, a többi most nem lényeges. Na szóval e kingmax ramokkal a procit 2.7 ről 3ghz-íg húztam minden gond nélkül ment se kék halál meg lefagyás meg semmi a ramok 800mhz-en mentek mert max annyit bír ugye. Na most megjött végre a cosrair ramom nekiállítam szépen tuningolni ugyanezekkel a számokkal mint előzőleg
14.5 szorzó az fsb vagy mi az meg 207-en volt és 1066mhz-en a ram.Na a corsair ezeknél beszarik egyszerűen kékhalál kifagyás..stb annyi a különbség hogy most 1066-on mennek és 2.1v-on mert annyi kell neki de meg se tudom közelíteni a 3ghz-et 2.8-2.9nél a sc 2 kék halálozik vagy resetel lefuttattam 2x a 3dmark 06-t de semmi nem történt lefutott rendesen de játék alatt meg kék halál szal most nem tom mivan mi a véleményetek.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  Tuning kezdőknek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.