Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:20:12

LOGOUT.hu

TP-Link WR1043ND - N450 router

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16801) Intruder2k5 válasza Winne (#16800) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

És szerinted arra mennyi az esély, hogy az első öt peer-kapcsolatod Ausztráliából fog konnektálni? Már amennyiben nem ott élsz Te is, vagy nem Ausztrál trackeren torrentezel... :)

(#16802) Winne válasza Intruder2k5 (#16801) üzenetére


Winne
nagyúr

Csak példa volt, de akárhonnan máshonnan is lehet messziről, nem magyar oldalon torrentezek.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#16803) vargalex válasza Winne (#16800) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Hi!

Persze, ezt (is) jelenti. De az sem garantált, hogy 50 esetén nem pont Ausztráliából fog 50 ember kapcsolódni. :) Mondjuk valóban kisebb az esélye.
Az igazán jó megoldás az lehet, hogy a torrent portját csak a magyar IP-kre nyitod. :)

Alex

(#16804) Intruder2k5 válasza vargalex (#16803) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

"Az igazán jó megoldás az lehet, hogy a torrent portját csak a magyar IP-kre nyitod."

Főleg egy Ausztrál trackeren. Akkor körülbelül a mostani 0 felét fogja feltölteni... :)

[ Szerkesztve ]

(#16805) vargalex válasza Intruder2k5 (#16804) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Mikor már megírtam a hozzászólást, akkor derült ki, hogy nem magyar oldalon nyomul. Valószínűleg a többségnek azért nincs ilyen problémája, mert ők igen. :)

Alex

(#16806) Winne


Winne
nagyúr

Nem lesz gond vele szerintem, most megy szépen a net is, nem terhelődik be a router, figyelem, hogy több torrentnél hogy viselkedik, aztán aszerint lejjebb veszem a feltöltési szálakat. Ahonnan töltök, ott van azért magyar peer is, de túlnyomó részt amerikaiakról és finnekről töltök és meglepő módon az amcsiknak tudok akár egy peernek is teljes sávszéllel tölteni, pedig nincsenek közel ők sem. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#16807) Coolmat


Coolmat
őstag

Üdv!

Mennyire rizikós webes felületről sysupgradet tolni (konkrétan vargalex 0.92)? Elég ha előtte legyilkolok pár processt h legyen elég szabad memória, vagy inkább maradjak az ssh-s módszernél?
Másik kérdésem: openwrt alatt kinek milyen gyors a wifije? Közvetlen a router mellett 40 Mbps-et mértem egy Intel 5300AGN-el (40mhz csatornaszélesség be van kapcsolva és 300Mbps-es linksebesség megvan), szerintem ez elég karcsú, olyan 70-80 Mbps-et vártam :(

(#16808) Winne


Winne
nagyúr

A Network/Wifi résznél a HT mode 20MHz illetve a 40MHz 2nd channel below/above beállításai között mi a gyakorlati különbség?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#16809) bpmcwap válasza vargalex (#16291) üzenetére


bpmcwap
senior tag

huuuuuu ez de komoly!!!! :) ez szép lesz :)
akkor most már megvárom a frissitést :))))
---
Kérdés: Végre kaptam a nyomtatómba emberi árin tonert ezért rákötném a hálóra. Ugye nekem van ez az usb hub-os dokkolom abba beledugtam a nyomtatót, kipipáltam a lucin a printservert de nem igazán látom és nem is érem el sehogy sem- nem hogy nyomtassak rajta... A kérdés két irányú... 1 elvileg ennek a pipával plug and play működnie kellene avagy valamit még hegesztgetni kell vele?
illetve 2 voltak nekem ilyen mountolási problémáim már pent ill másik hdd-t is próbáltam már rákötni hálóra sikertelenül - tudás hiányában-, lehetséges most is ez lenne a probléma?
Magával a dokkolós hubbal semmi gond nincs, winre átdugva minden működik rajta.
Köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

Túrista vagyok

(#16810) vargalex válasza bpmcwap (#16809) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Hi!

Még készülőben...

Ha a dokkolót csatlakoztatod a routerhez, akkor dmesg-ben látszik, hogy felismeri?

Alex

(#16811) Johnsones


Johnsones
tag

sziasztok,

van 2 db 1043nd routerem Vargalex-féle firmware-el.
Szeretném összekötni a két routert wifin keresztül.
Google alapján elindultam, látja is egymást a két cucc, kap ip-t de ezen kívül semmi más. Nem tudok egyik sem pingethető a másikról.
Légyszi segítsetek.
köszi
Johnsones

(#16812) bpmcwap válasza vargalex (#16810) üzenetére


bpmcwap
senior tag

Ha a dokkolót csatlakoztatod a routerhez, akkor dmesg-ben látszik, hogy felismeri?
???Ebből még a kérdést sem értem....???
A dokkoló csatlakoztatva van a routerhez, maga a dokkolo egy hub is egyben, a winyót elérem a doikkolóban, de amit a hubba csatolok azt semmit, se a nyomtatót se a pent, se másik külső hddt amit a dokkoló hub részébe dugok. WINNEL MINDEN MŰKÖDIK! tehát a dokkoló nem hibás, csak én nem tudom hogy kellene beállítani hogy felmountolja(???) a nyomtatót, illetve minedt amit a hub részlbe dugok a dokkolónak....
Ilyenről beszélgetünk:

[ Szerkesztve ]

Túrista vagyok

(#16813) vargalex válasza bpmcwap (#16812) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Hi!

Tudom, hogy milyen HUB-ról beszélgetünk. A dmesg kimenetet pont azért kértem, hogy a router felismeri-e a dokkolót. Ugyanis, ha felismeri rendesen, akkor nem kell semmi extra a mountoláshoz, ugyanúgy megy, mint HUB nélkül. Tehát, amit tenned kell:

1. Húzd le a dokkolót a routerről
2. Csatlakoztasd a routerhez
3. ssh-n a dmesg parancs kimenetének végén látnod kell, hogy felismerte-e. (A Luci-ban is megtalálod a Status->Kernel log menüpontban)

Ugye ez külső tápos cucc?

[ Szerkesztve ]

Alex

(#16814) r3pl4y válasza bpmcwap (#16812) üzenetére


r3pl4y
aktív tag

Kis segítség: A nyomtatóval annyit kell tenned, hogy bekapcsolod LuCi -ban a p910nd nyomtatószervert... és természetesen gépen meg telepíted local TCP/IP porton keresztül...

dmesg: ha ezt beírod ssh -n akkor kidobja neked a kernel logot... és ott látnod kell, hogy felismerte e a kütyüdet... vagy ezt egyszerűen LuCI -n is meg tudod nézni... a kernel log -ba ha úgy neked kényelmesebb... és ott is látnod kellene a printernt is, meg azt is, hogy hova mountolta fel az esetleges meghajtóidat...

tehát vargalex megelőzött :D

Viszont nekem is van egy bajom... most nézem a system logomat... ezzel van tele az egész:

Sep 30 14:23:38 OpenWrt daemon.err miniupnpd[2012]: send(res_buf): Broken pipe
Sep 30 14:23:38 OpenWrt daemon.err miniupnpd[2012]: send(res_buf): Broken pipe
Sep 30 14:23:38 OpenWrt daemon.err miniupnpd[2012]: send(res_buf): Broken pipe
Sep 30 14:23:38 OpenWrt daemon.err miniupnpd[2012]: send(res_buf): Broken pipe
Sep 30 14:23:38 OpenWrt daemon.err miniupnpd[2012]: send(res_buf): Broken pipe
Sep 30 14:23:38 OpenWrt daemon.err miniupnpd[2012]: send(res_buf): Broken pipe

Van valakinek ötlete, hogy mi lehet vele?

[ Szerkesztve ]

"Ne vedd túl komolyan az életet, úgysem úszod meg élve!"

(#16815) r3pl4y válasza zozyk (#16789) üzenetére


r3pl4y
aktív tag

Szerintem ha kezdő vagy és kellenek azok a cuccok amik vargalex firmware -jébe vannak akkor mindenképp inkább azt ajánlom neked mint az enyémet... az enyémre ugyanis nyilván mindent magadnak kell feltenni és konfigurálni... ezzel szemben vargalex firmware -ében, minden ott van... csak 1-2 parancs, pár kattintás és már készen is vagy...

"Ne vedd túl komolyan az életet, úgysem úszod meg élve!"

(#16816) bpmcwap válasza r3pl4y (#16814) üzenetére


bpmcwap
senior tag

A nyomtatóval annyit kell tenned, hogy bekapcsolod LuCi -ban a p910nd nyomtatószervert... és természetesen gépen meg telepíted local TCP/IP porton keresztül...

első fele megvan, a második felét megint nem értem.... mit telepítek??? Töltsek le hozzá linux drivert és azt fel kell tennem az openre???
27mb-os cumo :Y :
[link]
egyáltalán kompatibilis ez az opennel???????
THX! :R

Túrista vagyok

(#16817) r3pl4y válasza bpmcwap (#16816) üzenetére


r3pl4y
aktív tag

Igazából nem az openwrt -vel van a gond... ha látod a nyomtatót a kernel logba akkor nincs gond...

de a nyomtatót a gépedre is fel kell telepítened és meg kell adnod h hol tudja elérni a rendszer...

eszközök/nyomtató hozzáadása.../új port hozzáadása/standard TCP/IP port.... itt meg kell majd adnod a router ip cimét ami alapból 192.168.1.1 és telepíteni a nyomtatót... szerintem meg fogod találni a listába majd a nyomtatódat...ha más nem egy windows update után biztosan... vagy telepíted a saját driverét...

"Ne vedd túl komolyan az életet, úgysem úszod meg élve!"

(#16818) bpmcwap válasza r3pl4y (#16817) üzenetére


bpmcwap
senior tag

én azt hittem hogy ez úgy van hogy telepitem és működik.... értsd, kapok mailben csatolást meg nézem pda-n ki akarom nyomtatni nem kell bekapcsolni a gépem, hanem ki tudom nyomtatni a pdamról... (és még csodálkoztok hogy terjedt el a windows? :)) )De ezek szerint minden gépre telepítenem kell a nyomtató driverét - rendszernek megfelelően ÉS NEM A ROUTER RENDSZERÉNEK MEGFELELŐEN.. azaz pdaról továbbra se tudok nyomtatni- avagy távolból.... pl munkahelyemen vagyok és ki szeretnék nyomtatni asszonynak valamit fogom dyndnsen keresztül kinyomtatom.... akkor ez sem megy majd???? még kell pár évtized a fikciómnak? :))

Túrista vagyok

(#16819) vargalex válasza bpmcwap (#16818) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Hálózati nyomtatót is telepíteni kell az egyes gépekre. Szóval, tényleg fikció.

Alex

(#16820) bpmcwap válasza r3pl4y (#16817) üzenetére


bpmcwap
senior tag

kicsit körülményes volt de végül sikerült!!!
Köszönöm a részletes útbaigazítást!
:R :R :R

Túrista vagyok

(#16821) gabe96


gabe96
aktív tag

sziasztok!
most szereztem be egy ilyen routert, és azt szeretném kérdezni, hogy a webes elérésű FTP-szervert hogy tudom beállítani?

(#16822) vargalex válasza bpmcwap (#16809) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Hi!

Szerintem kialakult a végleges verzió (már nem csak felület, hanem a funkció is készen van mögötte), úgyhogy jövő héten akár lehet egy 1.0 build is. A kérdés, hogy mit kellene még beletenni.

Jelenleg ez config-olható:

Alex

(#16823) bpmcwap válasza vargalex (#16822) üzenetére


bpmcwap
senior tag

nekem csak az a kérdésem hogy tudom e majd úgy használni hogy adott könyvtár legfrissebb fájlját adott néven szeretném feltölteni???
Egyébként le a kalappal!!!!!!!!!! Tudom hogy főleg én problémáztam ezek miatt a dolgok miatt- de láttam hogy másnak is fontos lenne- ezért külön nagy nagy köszönet neked- nem mintha a teljes munkádért nem lennék nagyon nagyon hálás!!!!!Ezt azért szerintem szellőztethetnéd nem csak ungárise de nemzetközileg is angolul bizti nagy örömködés lenne körülötte!!!!
:C :R :C :R :C :R :C :R :C

Túrista vagyok

(#16824) hudyfiu


hudyfiu
senior tag

valamit nagyon elfelejtettem sztem.
adott a router, 1 mobilnet, vargalex 0.9 fw pár régi etc mappa mentés, backfire rc5 etc mappa mentések. mind a 2 fw-hez a csomagok amiket fel szoktam rakni. akár melyiket teszem fel, becsatlakozik a mobilnet, pingelni nem tudok se a routerröl se a pcröl de...
a skype az megy, telón is és pcn is.

ilyenkor mivan?:)

(#16825) hudyfiu


hudyfiu
senior tag

valamit nagyon elfelejtettem sztem.
adott a router, 1 mobilnet, vargalex 0.9 fw pár régi etc mappa mentés, backfire rc5 etc mappa mentések. mind a 2 fw-hez a csomagok amiket fel szoktam rakni. akár melyiket teszem fel, becsatlakozik a mobilnet, pingelni nem tudok se a routerröl se a pcröl de...
a skype az megy, telón is és pcn is.

ilyenkor mivan?:)

(#16826) r3pl4y


r3pl4y
aktív tag

Sziasztok!

Újabb probléma adódott...
xmail -t szerettem volna feltenni, de valamiért nem indul el...elinditom... huzza az időt, de nem indul el... semmit sem csinál.. ctrl+c -vel kell befejeznem az indítást...

aztán kipróbáltam, hogy mi van ha sima sendmail -al küüldök egy üzit...

ezt kapom vissza:

echo 'Hello, World!' | sendmail p3t1@freemail.hu
cannot find environment variable: MAIL_ROOT

"Ne vedd túl komolyan az életet, úgysem úszod meg élve!"

(#16827) klrt


klrt
tag

Sziasztok!
Segítene valaki a transmission távoli elérésének beállításában?
Regisztráltam a dyndns.orgon
a dynamis dns nél pipát betettem
kiválasztottam a dyndns.orgot
megadtam amit regisztráltam host nevet(ntt70.dyndns.org)
névnek amit a dyndns oldalon megadtam
a hozzávaló jelszó
a többit hagytam alapon
sava+apply

a firevall redirections-nál hozzádtam
név: transmission
source zone: wan
protocol: tcp+udp
external port: 9091
internal ip adress :192.168.1.1
internal port (optional): 9091
save+apply

máshonna próbáltam a http://ntt70.dyndns.org:9091 címet, de nem jött be semmi
mit rontottam el?

(#16828) bpmcwap válasza vargalex (#16813) üzenetére


bpmcwap
senior tag

?????????????????????
képzeld mi történt!!!!
Rádugtam a külső hddt és megcsináltam vele ugyanezt a ki-be-dugit és felismerte és elérhető a hálón!!!!!
:Y
ezekszerint minden új eszköz rácsatolása után kibedugi????
Esetleg meg lehetne oldani hogy qss gombot erre lehessen használni???????????? :)
;)

Túrista vagyok

(#16829) bpmcwap válasza klrt (#16827) üzenetére


bpmcwap
senior tag

nem adtad meg az ip cimet(?)
vagy add meg, vagy refress, akkor ő automatikusan megadja.

egyszerűbb egy rebut-akkor új ip-t is kérhet ha nem fix ipd van-ha igen akkor viszont felesleges a dyndns ;)

[ Szerkesztve ]

Túrista vagyok

(#16830) Winne válasza vargalex (#16822) üzenetére


Winne
nagyúr

Az új torrentkliensben egy állítási lehetőség akkor jó lenne, hogy hány db torrent futhat lefele egyszerre. :)

Rtorrent nem kisebb gépigénnyel fut amúgy, vagy jobb ez a Transmission?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#16831) vargalex válasza klrt (#16827) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Hi!

A routeren futó szolgáltatások esetén nem redirect, hanem rule kell.

Alex

(#16832) vargalex válasza Winne (#16830) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Hi!

A 2.40b1-ben ez már benne van. Az rtorrent tapasztalataim alapján nagyobb erőforrásigényű, ráadásul a webes felülethez lighttpd, illetve php is kellene, ami nem férne el a flashban.

Alex

(#16833) Winne válasza vargalex (#16832) üzenetére


Winne
nagyúr

Értem, várom a fejleményeket. :R

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#16834) r3pl4y


r3pl4y
aktív tag

Valaki az xmail -os problémámra ha tudna megoldást annak nagyon örülnék...
Valahogyan meg kellene csinálnom, mert már a kezdetek óta használom és elég sok helyre vagyok beregelve saját email címmel...

Az a baj, hogy semmi hibaüzit nem ad vissza...
annyit csinál, hogy elindítom és ez fogad: (debug be van kapcsolva a config file-ban):

SMAIL thread [05] started
SMAIL thread [06] started
SMAIL thread [07] started
SMAIL thread [00] started
LMAIL thread [00] started
LMAIL thread [01] started
LMAIL thread [02] started
LMAIL thread [03] started
[XMail 1.26 ESMTP Server] started
[XMail 1.26 POP3 Server] started
POP3 client connection from [192.168.1.107]
POP3 client exit [192.168.1.107]
POP3 client connection from [192.168.1.107]
POP3 client exit [192.168.1.107]
POP3 client connection from [192.168.1.107]
POP3 client exit [192.168.1.107]
POP3 client connection from [192.168.1.107]
POP3 client exit [192.168.1.107]
POP3 client connection from [192.168.1.107]
POP3 client exit [192.168.1.107]

és itt áll... semmit sem csinál innentől... az viszont látszik, hogy a gépem már csatlakozott is POP3 -on keresztül és letöltötte a mail -okat... tehát ezzel nincs baj.. csak valamiért innen nem megy tovább sehova sem.. szerintem az smtp szerver részével lenne a gond... de nekem az nem is kellene... mert nem használom... eddig msmtp -t használtam... beállítottam a t-online -os címet, és kész... de most az sem megy... BUS ERROR -al otthagy...
sendmail meg azzal a hibával amit az előző HSZ -ben írtam...
most feltettem ssmtp -t... beállítottam azzal már tudtam üzit küldeni... a többinek nem értem mi a baja...

"Ne vedd túl komolyan az életet, úgysem úszod meg élve!"

(#16835) klrt válasza bpmcwap (#16829) üzenetére


klrt
tag

Köszi, hogy próbáltál segíteni.
Közbe alex is írt. Teljesen rossz helyen próbáltam.

(#16836) klrt válasza vargalex (#16831) üzenetére


klrt
tag

Szia!
ott már van egy transmissin_web, meg egy transmissin.
hozzak létre még egy transmissiont? és milyen adatokat adjak neki?

(#16837) venlo88


venlo88
csendes tag

sziasztok.
nekem olyan kérdésem lenne h fel flasheltem a routeremre az openwrt-t és átállította az egyik ismerősöm rajta a lan kapcsolatot staticról dhcp-ra és azota már a 192.168.1.1-et se érem el a routeren, h h tudnám ujra flashelni a régi firmware-re? probálkoztam h kihuzogatom a modemet meg a routert de nem jött be, akkor se tudja megnyitni az oldalt.
Vmi tanácsot kaphatnék. Egyébként meg mik feltettem az openwrt nem is volt netem amit nem értek miért nincs mert a dhcp-nek úgy tudom fel kellene egyből ismernie.

(#16838) r3pl4y válasza r3pl4y (#16834) üzenetére


r3pl4y
aktív tag

Probléma megoldva..
ssmtp működik...
xmail működik....

kicsit megszivatott az xmail, de már rendben van...
msmtp meg nem tudom miért nem megy... szerintem ott valami...csomag hiba lehet... de nem lényeg mert van helyette ssmtp.

"Ne vedd túl komolyan az életet, úgysem úszod meg élve!"

(#16839) Winne válasza Winne (#16808) üzenetére


Winne
nagyúr

Erre szeretnék egy választ. :B

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#16840) Coolmat válasza Winne (#16808) üzenetére


Coolmat
őstag

Alapból a wifi 20MHz csatornaszélességet foglal el, ezzel 144Mbps elméleti sebesség érhető el, 40MHz-en pedig 300Mbps, ha a kliensoldal is támogatja ezt (Wikipédia: [link]). A 2nd channel below/above pedig azt határozza meg, hogy a második 20MHz-es blokkot az első blokk fölé vagy alá helyezze el, ennek akkora lehet jelentősége, ha sok zavaró hálózat van a környezetedben (Wikipédia: [link]).

(#16841) Winne válasza Coolmat (#16840) üzenetére


Winne
nagyúr

Köszönet, így már értem. :R

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#16842) Kirk27


Kirk27
csendes tag

Sziasztok!

Szerettem volna felcsatolni a routerre a laptopon lévő windowsos megosztásomat. Pontosan dlna alá szerettem volna felcsatolni, a következő módon: ntfs-3g //192.168.1.101/megosztas /mnt/hdd. Igazából nem látja a megosztott mappát. A dlna-t a tv készülék látja, és a pendriveról viszi is az állományokat. Vargalex féle firmware van rajta. Valakinek van ötlete?

(#16843) Intruder2k5 válasza Kirk27 (#16842) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Ez így egész biztosan nem fog menni! Szerintem így próbáld valahogy...

root@OpenWrt:~# mkdir /tmp/smbmount
root@OpenWrt:~# insmod cifs
root@OpenWrt:~# mount.cifs //myip/myshare /tmp/smbmount -o user=mywindowslogin

(#16844) zsolti.22


zsolti.22
senior tag

Ha felrakom a vargalexes frimwaret, akkor ezen az oldalon http://samiux.blogspot.com/2010/03/howto-dd-wrt-on-tp-link-tl-wr1043nd.html a 6. lépésben leírtak szerint vissza tudom rakni a gyári firmwaret, ha valami nem tetszene?
A vargalexes verzióban működik a sávszélesség megosztása (gyárin Bandwidth Controlnak hívják) és a forgalom naplózása, mint az eredeti firmwaren?

Amennyiben olyan válaszokat kapok, felrakom én is a vargalexeset :)

[ Szerkesztve ]

(#16845) Intruder2k5 válasza zsolti.22 (#16844) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

A gyári firmware-t az ITT leírtak szerint tudod visszatenni...

(#16846) PonPon


PonPon
senior tag

Hi! a transmisson logjai merre vannak? nem akar kicsomagolni, valamit csak mond ott magáról...

(#16847) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

sziasztok!

most vettem észre, hogy a logom tele van ilyennel. ez mitől lehet?

Oct 1 17:25:55 OpenWrt daemon.err miniupnpd[1603]: ioctl(s, SIOCGIFADDR, ...): Cannot assign requested address
Oct 1 17:25:55 OpenWrt daemon.err miniupnpd[1603]: ioctl(s, SIOCGIFADDR, ...): Cannot assign requested address
Oct 1 17:25:55 OpenWrt daemon.err miniupnpd[1603]: ioctl(s, SIOCGIFADDR, ...): Cannot assign requested address
Oct 1 17:25:55 OpenWrt daemon.err miniupnpd[1603]: Failed to get ip address for interface eth0.2

köszi!

[ Szerkesztve ]

(#16848) zsolti.22 válasza Intruder2k5 (#16845) üzenetére


zsolti.22
senior tag

Köszi, és a Bandwidth control működik? Illetve valahol meg tudom nézni a sávszélesség használatot?

(#16849) Intruder2k5 válasza zsolti.22 (#16848) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Én azt nem tudom, mivel nekem nincs 1043-as routerem. Ugyan régebben volt, de akkor meg a vargalex fw nem létezett még... De szerintem biztosan működik, a kérdés csak az, hogy be tudod-e állítani?!

(#16850) zsolti.22


zsolti.22
senior tag

A DHCP-t hogyan tudom kikapcsolni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.