Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:20:12

LOGOUT.hu

TP-Link WR1043ND - N450 router

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16701) Winne válasza tejeskifly (#16695) üzenetére


Winne
nagyúr

Olvass vissza néhány hozzászólást...

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#16702) r3pl4y válasza Intruder2k5 (#16697) üzenetére


r3pl4y
aktív tag

Szia!
Igen, Igen... mostanság már nem sok időm van fejleszteni...sajnos más munka elveszi az összes időmet szinte... bár most megpróbálok ide is koncentrálni... firmware -t fejleszteni, de egyenlőre csak ilyen "basic" verziót... azaz nem ilyen "teljes értékű" firmware -t mint vargalex... leginkább azért mert nem döntöttem még el, hogy akarok e egyáltalán olyat csinálni, mivel még mindig nem támogatom annyira ezt mindent bele firmware dolgot... de lehet, hogy bevezetek valami ilyen "Full" verziót is, amibe webszerver+php, rtorrent, samba, vsftpd stb van... de ez még nem biztos, hogy ilyenre vetemedek...

Mondjuk ötleteket azért várok, hogy mik legyenek esetleg benne, meg akár segítséget is ha éppen valaki javított valami ismert hibát, vagy fejlesztett valamit amitől jobb lehet esetleg.. mint pl. vargalex -nél a starupscript, meg umount script... ilyenekre gondolok...

[ Szerkesztve ]

"Ne vedd túl komolyan az életet, úgysem úszod meg élve!"

(#16703) Zolás válasza r3pl4y (#16702) üzenetére


Zolás
addikt

Én csak olvasom a fórumot, és nekem igazából a gyári állapot is megfelelt, mig fel nem raktam a gyári legfrissebbet, mert azt valamiért pár nap után nem értem el, csak ha restartoltam a routert.
Ha lenne egy tökegyszerű, és esetleg magyar firm, ami az átlagusereknek (ez vagyok én) ismerkedésre megfelelő lenne, annak tudnék örülni.
Jelenleg a vargalex féle van fenn, de annyi beállítási lehetőség van benne, hogy csak nézegetem, mi micsoda.
Szóval ha varázsolnál egy "basic-verziót" én biztos használnám. :R

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#16704) PonPon


PonPon
senior tag

valaki konfigurált már openwrt-vel Client Bridge-t? nem igazán találtam semmit ezzel kapcsolatban itt a fórumban...
gondolom lehetséges, de a neten sem találtam luci-n összekattintgatós how-to -t:(

(#16705) Begi válasza sellerbuyer (#16698) üzenetére


Begi
senior tag

Azt hiszem én voltam:).
Jó hir hogy megoldódott a probléma.

Ahogy észrevettem nem kell sok a routernek hogy túlterhelődjön. Azon gondolkodtam hogy 32MB extra RAM segitene-e rajta...

(#16706) sellerbuyer válasza Begi (#16705) üzenetére


sellerbuyer
őstag

Nem tudom, nagyon meglepődtem. Én még ilyet nem láttam, hogy egy 12 ruppós routert meglőjön egy akármilyen 1.800 Ft-os switch LAN-on. Valami itt nagyon nem stimmol...

(#16707) Intruder2k5 válasza hati (#16699) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Jó jó... Természetesen nem várom én el teljesen ugyanazt, logikus, hogy a két vas azért némileg eltér, mind árban, mind teljesítményben, de azt szerintem Te is meg tudod erősíteni, hogy az 1 futtatható torrent elég kevés 1043 esetében is!

(#16708) r3pl4y válasza Zolás (#16703) üzenetére


r3pl4y
aktív tag

Hát igazából ezt azért neveztem el "basic" -nek... mert alapjába véve ez egy "szűz" firmware lenne... csak az alap dolgok működéséhez szükséges dolgok lennének benne... meg persze LuCi, mert másképp nem felhasználóbarát... ez azoknak jó akik szeretik saját maguknak feltelepíteni a cuccaikat és saját maguknak konfigurlálni...

Én pl. azt nem biztos, hogy igazán szeretném ha olyan firm lenne fent a routeremen ami tele van mindennel de felét sem használom, vagy éppen esetleg mást használnék egy adott program helyet...
Természesen le lehet állítani ezekez a programokat, meg le lehet tiltani, hogy ne induljanak maguktól...tehát nem a számomra felesleges teljesítmény igényük miatt, hanem mert alapból zavarna, hogy ott van de minek :)
Nyilván más is van így ezzel... és azoknak jó lehet egy ilyen "basic" firmware, persze ehhez valamennyire ilyenkor érteni is kell a linuxhoz, mert másképp nem biztos, hogy mindenkinek könnyű lenne összehozni azt amit akar... hát nekik meg jók az olyan firmware -k amikbe alapból benne van "minden"...
De persze azoknak is megfelel a "basic" akik csak a router alap funcióit akarják használni...és mást nem.
Régebben fordítottam egy ilyen alap fimrware -t.. nem tudom manapság mennyire van ez használatba az embereknél...de gondolom nem nagyon... mivel vargalex kolega elég szép teljesítménnyel tevékenykedett itt firmware ügybe ahogy láttam :) meg ez még az 1.3.0 -as Stable forrásból van fordítva...
http://users.atw.hu/openwrt/firmwares/openwrt-backfire-10.03-p3t1v1.8.luci-tl-wr1043nd-v1-factory.bin
Innen le is tudod szedni ha akarod... lényegében stabilnak nagyon stabil.. nekem még a mái napig is ez van a routeremen... csak ez még a régebbi backfire... a sima 1.3.0 -s csomagok jók is hozzá természetesen... de ha neked csak az alap funkciókra kell akkor csak fel kell rakni, be kell állítani webes felületen... (ehhez van magyarítás:
http://gokusan.hu/images/stories/router/luci_magyaritas/luci-i18n-hungarian_0.9.0-1_all.ipk
http://gokusan.hu/images/stories/router/luci_magyaritas/luci-apps-i18n-hungarian_0.9.0-2_all.ipk) csak ezt fel kell külön telepíteni, és ennyi... a mostani LuCI -hoz gyanítom, hogy ez a magyarítás már nem lesz jó... újabbról meg nem tudok.

[ Szerkesztve ]

"Ne vedd túl komolyan az életet, úgysem úszod meg élve!"

(#16709) r3pl4y


r3pl4y
aktív tag

Amúgy ma már lehet, hogy kész lesz az említett "basic" verzió, csak még nyűglődök egy-két dologgal benne... pl. a wifi-nél, hogy a minden csatonra megjelenjen CountryCode -nak megfelelően... elvileg meg is csináltam ami ehhez kellene, de mégsem akar magától megjelenni, csak ha először custom -ra teszem és ott beírom neki... na ezek után már látszódnak normálisan a csatornák... nem tudom mi lehet a baja... nem találok rá megoldást...

meg mondjuk szívesen betennék én is egy-két jó scriptet, mint pl vargalex:
- qss gombra script létrehozva, de nincs aktiválva
- meghajtó csatlakoztatásakor lefutó script (indítja a szolgáltatásokat) létrehozva, de nincs aktiválva

mondjuk ezeket, ha valaki odaadná az ehhez szükséges script-eket, és persze ha vargalex engedélyt ad, hogy beadoptáljam az én firmware -mbe...

"Ne vedd túl komolyan az életet, úgysem úszod meg élve!"

(#16710) PistiSan válasza r3pl4y (#16708) üzenetére


PistiSan
addikt

Valahogy jó eltölteni akár több órát router konfigolással, főleg ha utána van siker élmény is, ismerős érzés :)

(#16711) tejeskifly


tejeskifly
aktív tag

openwrt alatt a wifi-nél a ht mode cucc mire való? működik egyáltalán a 40mhz?

Ha jóltudom, így gyorsabb nagyobb távolságon is, de ezt csak valami külföldi forumon írták, mikor rákerestem...

Illetve hogy tudom kicsit tuningolni a wifi sebességét? (láátam aki 17 helyett 27dBm-en üzemelteti)

hdd-ről kellene wifin média lejátszónak HD filmeket lejátszania.

[ Szerkesztve ]

(#16712) vargalex válasza tejeskifly (#16711) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Hi!

Igen, működik.

Alex

(#16713) PonPon válasza tejeskifly (#16711) üzenetére


PonPon
senior tag

2x akkora sávszélesség, nagyobb sebesség

(#16714) tejeskifly válasza vargalex (#16712) üzenetére


tejeskifly
aktív tag

ok, és mire állítsam? mert 11-es chanelen van a wifi, és ha beállítom hogy 2nd chanel above
akkor nem megy a wifi :D

ha a másikat állítom be akkor megy, de ha beállítom az 1-es chanelt akkor nem működik.

Valaki tud nekem írni hogy hogy is kell beállítani?

Illetve érdemes nagyobb antenákat beszerezni? pl ebay-ről 17dBi-s cuccokat láttam olcsóért.

EZ például...

[ Szerkesztve ]

(#16715) vargalex válasza tejeskifly (#16714) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Hi!

Itt megtalálod az érvényes beállításokat.

A lényeg:

20 MHz-en 1-13 csatornáig állíthatod
40 MHz above esetén 1-9-ig
40 MHz below esetén 5-13-ig

40 MHz esetén 4 csatorna "eltolás" van felfelé, illetve lefelé a primary-hoz képest.

[ Szerkesztve ]

Alex

(#16716) tejeskifly válasza vargalex (#16715) üzenetére


tejeskifly
aktív tag

értem, köszi szépen!

a dBi feltornázásáról mi a véleményed? Vagy a 4dBi-s antennákkal nem sok értelme van?

(#16717) Kris87


Kris87
aktív tag

Sziasztok!

Összeállt az ssh tunnel, az ország másik felén lévő koleszból is megy a torrent mint állat a 443-mas porton, csak a feltöltési sebességem korlátozza ugyebár.
A gond az, hogy gyakran megakad tőle a rúter, gondol egyet és újraindul, valami mégsem kerek. Lehet, hogy nem olyan egyszerű neki titkosítva oda/vissza lebonyolítani a kapcsolatot, vagyis kevés a vas? Közben a system load nem megy 1.0 fölé, és a proci terhelése is normális.

(#16718) vargalex válasza tejeskifly (#16716) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Hi!

Elméletileg segíthet, de soha nem próbáltam, mert nem volt rá szükségem.

Alex

(#16719) tejeskifly válasza vargalex (#16718) üzenetére


tejeskifly
aktív tag

Akkor majd ha hazaérek kipróbálom :)

Kárt ugye nem tudok tenni ezzel a ruterben?

[ Szerkesztve ]

(#16720) Kris87 válasza Kris87 (#16717) üzenetére


Kris87
aktív tag

Hopp elnéztem, az a system load nem megy 1 fölé az nem igaz, olyan 3.0 fölött is mászkált. Akkor ez lesz az, gyenge a vas sajna.

(#16721) vargalex válasza Kris87 (#16720) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Igen, a titkosítás elég nagy terhelést ad még a CPU-nak. De egyáltalán nem biztos, hogy ezt bármelyik mai router bírná.

Alex

(#16722) Zol77 válasza vargalex (#16682) üzenetére


Zol77
aktív tag

Üdv!

Köszi a tippet, a 0.92-es verzió jó lett.
Már a felélesztett routerről írok,torrent is tölt,minden oké.

(most már kb 7-8 perc alatt megvan egy soros portos firmwarelés,szétszereléssel,forrasztással,összerakással együtt) :)

(#16723) Intruder2k5 válasza Zol77 (#16722) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Minden alkalommal ki-be forrasztod a tüskéket?

(#16724) quby01


quby01
csendes tag

Sziasztok!

a system log tele van az alabbi sorokkal, valaki talalkozott mar ezzel?

OpenWrt daemon.info hostapd: wlan0: STA 3c:5a:37:17:a2:2f WPA: group key handshake completed (RSN)

OpenWrt daemon.info hostapd: wlan0: STA "mac cim" WPA: received EAPOL-Key 2/2 Group with unexpected replay counter

koszi

(#16725) coredump222


coredump222
tag

Sziasztok !

Nektek muxik az uhttpd-n az : option 'no_symlinks' '0' beallitas
Az option 'no_dirlists' '0' az muxik de a symlinkek nem :(

ez van fent :
uhttpd - 7
uhttpd-mod-tls - 7

A Backfirem regi (r20728) de muxik tokeletesen !!!!
(routing, wifi, transmission stb.)
Nem szeretnek upgrade-t hacsak nem jon ki valalmi jo kis sec.hole ra.

Megneztem az uhttpd.c-t es a repoban az van hogy -S a kapcsolo, de nincs
-S az init uhttpd-ben !!! :(

Valaki otlet ?
Esetleg kuldene valaki egy uj uhttpd binarist ! :DD

(#16726) Zol77 válasza Intruder2k5 (#16723) üzenetére


Zol77
aktív tag

nem,tüske van beforrasztva,arra forrasztom rá a kábelt,amíg az én kábelem meg nem érkezik. A sajátom végére meg ráforrasztom majd tüskesor ellenpárját,de remélem többet nem lesz már rá szükség. :)

(#16727) donci7 válasza vargalex (#16600) üzenetére


donci7
csendes tag

Hi!

Az elmúlt 5 napban nem sikerült reprodukálni a jelenséget.

Annyi történt, amit írtam is, hogy a minidlna-t leállítottam.

Ha mégis visszajön a samba-eltünés, majd nézek egy dmesg-et, és jelentkezem.

Köszi a segítséget!
d

(#16728) tejeskifly


tejeskifly
aktív tag

Ha filmet szeretnék nézni media lejátszóval, akkor minidnla, vagy samba?

Teljesítmény sazempontjából, meik fogyaszt kevesebbet?

Illetve melyik fájlrendszer-el bírkózik meg a legkisebb erőforrás igény mellet a gép?
(ext2-re gondolok, amitt mert az volt a leggyorsabb, bár ex4-ről nincs teszt...)

(#16729) csehig


csehig
csendes tag

Szervusztok!

Egyik nap próbálok belépni a routerba, de nem tudok. visszaállítom reszettel gyári beállításokra, továbbra sem tudok belépni, de nem is kér sehol user/pass párost, hanem dobja a képen látható üzenetet. Értelemszerűen böngésző cache törölve, kétféle böngészővel próbálva, stb. Szerintetek mi a helyes megoldás? A router működik, mert visszaállt dhcp-re és megy a net rajta keresztül, pingelhető a 192.168.1.1 címen.

[ Szerkesztve ]

(#16730) vargalex válasza csehig (#16729) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Pedig a kép alapján a böngésző küldje a login/jelszó párost. Próbálj meg egy privát böngészést indítani.

Alex

(#16731) vargalex válasza coredump222 (#16725) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Hi!

A trunk-ban található uhttpd init script start_instance függvényében pedig benne van:

append_bool "$cfg" no_symlinks "-S" 0

Az append_bool függvényben pedig ha a config-ból kiolvasott érték 1, akkor az UHTTPD_ARGS változóhoz hozzáadja a -S kapcsolót. Majd természetesen az uhttpd-t az UHTTPD_ARGS paraméterlistával indítja.

Alex

(#16732) tejeskifly


tejeskifly
aktív tag

Felmerült egy újabb kérdés, ext4 helyett ext2 fájlrendszertszeretnék használni, viszont most nem akar a kötet felcsatolódni.

előzőleg úgy működött, hogy vargalex féle fw formázással csináltam, az felcsatolta magától.

Most viszont én formáztam egy linux swap particiót, és egy ext 2 particiót.
3 meghajtó van sda, sda1(ez a swap) és sda2(ext2)

mount pointsnál:

enabled: pipa
mount point: /mnt
filesystem: ext2
options: default
root: no
check:no

swapnál:

enabled: pipa
device: /dev/sda1

illetve ha rányomtam a save & applyra az fstba résznél megállt a dolog és csak ment a kör körb, chmod 777 ezt megoldotta.

Vagy az hogy beillesztettem az fstabba ezt:

config 'global' 'automount'
option 'from_fstab' '1'
option 'anon_mount' '1'

config 'global' 'autoswap'
option 'from_fstab' '1'
option 'anon_swap' '0'

config 'mount'
option 'enabled_fsck' '0'
option 'enabled' '1'
option 'target' '/mnt/hdd'
option 'options' 'rw,noatime'
option 'fstype' 'ext2'
option 'device' '/dev/sda2'

config 'swap'
option 'enabled' '1'
option 'device' '/dev/sda1'

[ Szerkesztve ]

(#16733) vargalex válasza tejeskifly (#16732) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Hi!

Formáztad is a partíciót? Ha kézzel mountolod, akkor mit mond:

mount -t ext2 -o rw,noatime /dev/sda2 /mnt/hdd

Alex

(#16734) tejeskifly


tejeskifly
aktív tag

minitool partition cuccába töröltem a meglévő particiókat, majd létrehoztam az újakat

RRámásoltam gépen a cuccokat (tuti ext2 lett mert kelett az ext2 volume manager)

(#16735) vargalex válasza tejeskifly (#16734) üzenetére


vargalex
Topikgazda

És a manuális mount-al mi a helyzet? Win alatt másoltál az ext2 partícióra? Én abban nem bíznék... :)

Alex

(#16736) tejeskifly válasza vargalex (#16735) üzenetére


tejeskifly
aktív tag

ha úgy mountolom ahogy írtad, akkor csatlakozik, viszont, megosztásnál usert és pw-t kér, ami eddig nem kellett :D

és a root + jelszó nem jó neki

a formázás scriptet, hogy tudnám úgy módosítani, hogy ext2-re formázzon és úgy csatolja fel? :)

[ Szerkesztve ]

(#16737) dash17291


dash17291
tag

Hogyan lehet a _routeren_ ipk fájlokat kicsomagolni?

(#16738) vargalex válasza tejeskifly (#16736) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Hi!

A jelszó kérésnek nincs köze a filerendszerhez.

A formázó script módosítása:

sed -i 's/ext4/ext2/g' /www_vargalex/cgi-bin/first_steps

Majd indíthatod a webes felületről a particionálást/formázást.

[ Szerkesztve ]

Alex

(#16739) vargalex válasza dash17291 (#16737) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Hi!

Az ipk file egy sima tar.gz állomány, amiben egy control.tar.gz és egy data.tar.gz, valamint egy debian-binary állomány van.
Kicsomagolása:

tar -xzvf csomagnev.ipk

Majd a data.tar.gz:

tar -xzvf data.tar.gz

Alex

(#16740) lszb19


lszb19
tag

Sziasztok, nekem a Vargalex v0.7 van felrakva. Megy minden pöpecül. USB-re van dugva külső HDD, amin van ntfs és ext4 partíció. Az ext4-ről szertnék másolni az ntfs-re, de valami iszonyat lassú (kb 2000 kb/sec). Mi lehet a szűk keresztmetszet? A router CPU-ja?

(#16741) Intruder2k5 válasza lszb19 (#16740) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Igen, ez így sajnos nem is lesz jobb... Az NTFS már eleve lassú, az ext4 is csak a "routerek világában" nevezhető gyorsnak, a kettő együtt meg érthető, hogy további drasztikus csökkenést hoz. Ezt vagy két lépésben tudod megcsinálni samba-n keresztül, (ext4 -> PC -> NTFS), vagy pedig lehúzod a winyót, és PC-re kötve a megfelelő alkalmazással Win alól, vagy akár Linux alól (LiveCD) átmásolod amit szeretnél.

(#16742) tejeskifly


tejeskifly
aktív tag

Egyébként a plusz memoria beoperálása mennyibe kerül? honnan lehet megfelelő chipet szerezni, és hol jelent gyorsulást?

(#16743) tejeskifly


tejeskifly
aktív tag

Ja és mégegy kérdés, van itt olyan, aki ddwrt-t futtat?

Emlékeim szerint abba lehetett cpu frekit emelni. Az emnnyivel dobná meg a rendszert, ha pl 500Mhz-re lehetne emelni a cpu-t?

(#16744) csehig válasza vargalex (#16730) üzenetére


csehig
csendes tag

Szervusz!

köszönöm a választ. Próbáltam azt is, nem ment. Valami cach-elési probléma lesz, mert végül egy olyan gépről, ahonnan a routerba még soha nem léptem be, sikerült bejutnom, de a router admin portját hiába írtam át egy újra, az eredendően rosszul viselkedő gépről az új porttal sem tudok bejutni továbbra sem. win7, és tényleg minden história és cache minden böngészőből törölve.

(#16745) dni


dni
őstag

Sziasztok!

Tegnap felraktam a 0.92 fw-t elkezdtem konfigurálni a grafikus felületen keresztül a routert, majd miután kész lettem a WAN résszel nyomtam egy mentést és azóta nem elérhető a router. Nem ad ip címet, ha beállítok abból a tartományból egy ip-t a gépemen amin volt a router akkor sem. Resetre nem reagál (próbáltam 15 másodpercnél tovább is, de akkor sem csinál semmit, közvetlenül bekapcsoláskor is próbáltam)

Hogy lehetne feléleszteni?

Válaszaitokat, ötleteiteket előre is köszönöm.

(#16746) Begi válasza tejeskifly (#16728) üzenetére


Begi
senior tag

Én a ushare-t javaslom neked. Szerintem jobb, mint a minidlna.
Samba-n keresztül is tudsz filmet nézni, de én úgy tapasztaltam hogy nincs akkora sávszél vagy nagyobb a router terhelés, mert 1080p-s videót samban keresztül már nem lehet lejátszani.
Fájlrendszerből pedig ext3 vagy ext4 javasolt.

(#16747) vargalex válasza dni (#16745) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Hi!

Gyaníthatóan a LAN oldalt sikerült DHCP-re konfigurálnod. Két lehetőséged van:

1. Visszaállítás
2. LAN oldalon beüzemelsz egy DHCP szervert (pl. windowson a tftpd32), így látni fogod, hogy milyen IP-t kapott, be tudsz jelentkezni és javíthatod a config-ot.

Alex

(#16748) mephysto


mephysto
csendes tag

Sziasztok!

TP-Link WR1043ND router-rel rendelkezem, a gyári kb. legutolsó fw-t tettem rá vmikor talán tavasszal, azóta is ment ahogy kell... tegnap estig.

Amikor is megszakadt a net kapcsolat. Innentől a 192.168.1.1-re http-zve az alábbit kapom:

Username or Password is incorrect.
Please refer to the troubleshooting below:

Is the "Caps Lock" enabled on your keyboard?
The username and password must be lowercase, please ensure that the "Caps Lock" LED is disabled on your keyboard and try again.
Forgot your username or password?
Please reset the device to the factory default settings if you have forgotten your username or password. The default username and password are both set as "admin".
Note: The settings will be restored to factory default after the resetting.
How to restore the device to the factory default settings?
Firstly locate the reset button on the rear panel of the unit, whilst the device is powered on press and hold the reset button for more than 5 seconds, the device will then reboot and restore itself to the factory default settings.

reseteltem, ugyan ez a jelenség. két gépről is próbáltam (desktop és laptop), mindkettőnél ez jön fel, mindenféle előzetes authentikáció nélkül.

chrome, explorer, ffox-szal próbáltam, tárolt jelszavak és minden ürítése után is változatlan.

egy módon tudtam rámenni, a laptop (lenovo) van egy saját kis oprendszere - afféle netbook feature - valami ismeretlen böngészővel. na azzal be tudtam menni és beállítani reset után. így most megy a net, wifi, minden... de a laptop-ról, desktopról (mindkettő win7 32/64 bit) nem tudok rámenni, mert mindig elhajt a fenti üzenettel.

Futottatok már bele hasonlóba, esetleg van valami megoldásotok erre?

Köszi! :R

(#16749) dni válasza vargalex (#16747) üzenetére


dni
őstag

Visszaállítással sikerült megoldani.

Köszönöm.

(#16750) Begi


Begi
senior tag

Most csináltam egy sysupgrade-t 0.90-ről 0.92-re. Ha jól rémlik nem pipáltam ki hogy őrizze meg a beállitásokat, de ha jól tudom azt meg kéne tennie. 0.7-ről 0.90-re sima ügy volt váltani.
Azóta router meg se nyikkan. (Legalábbis kivülről)
Remélem este nem kell mindent újra raknom:(.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.