Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  TP-LINK TL-WR841ND (téma lezárva)

Hozzászólások

(#22) IstvánLászló válasza draco31 (#21) üzenetére


IstvánLászló
senior tag

Köszönetem a nagy segítségért, hálásköszönet a legkevesebb amit mondani tudok,

Mindent értek. :) :R :C
Az XP tűzfalát bekapcsoltam a kivételeknél hozzá adtam amit kellet.

A játéknak van fóruma League of Legends, most magyarul és teljesen ingyenes a játék.

A barátom gépével tudtunk játszani gond hiba nélkül uganazon a kábelen, tehát kábel és ruter jó????

Rengeteget olvastam a login hibáról, de semmi konkrétum nincsen leírva, összevissza írnak hogy állítsunk DNS- és nem sorolom tovább hogy mit.

Ítt az űzenet amit a játék oldala elküld, angolom kevés ezért gogle fórditót kellet bevessek.
Helyenként hagy kívánni valót de legalább olvashto.

A játék szerver lépés, hogy Chicago, IL, most már teljes. Még mindig a vasalást egy marék routing kérdések több ISP utóhatásaként a lépés. Ha gondjai ping vagy kapcsolati problémák, nézd meg a kapcsolatot változás napló a frissítéseket, hogy melyik internetszolgáltatók A figyelőlistádon, és küldje el info keresztül a log eszköz: http://riot.com/1hbC6hM

A fórum ezzel kapcsolatos téma,szinte semmit nem érő sajnos.
kapcsolatot változás napló a frissítéseket, hogy melyik internetszolgáltatók.

Vicces amit válaszolnak még hogy ki a internetszolgáltatóm és nem tudják nanne-már, madárnak néznek???, de tényleg ennyire az internetszolgáltatómra hivatkoznak nem ők a hibásak 100%-ra tudom mondani, saját tapasztalataim alapján 1- éveben 1x ha van náluk leállás azonnal kijönnek és elhárítják hiba forrását.
A véleményem szerint korrektektek.

Üdvözlettel: István László

Privátot ne írjál csak ha fontos, válaszolok biztosan. Köszönöm mindenkinek türelmét idejét segítségét.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  TP-LINK TL-WR841ND (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.