Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) hapakj válasza ledgeri (#46) üzenetére


hapakj
aktív tag

Nem látok benne semmi marketinget és nevelést, hogy nem kell felkötnöm sose ha telefont, ha az iCloud tökéletesen teszi a dolgát. Több idő rákötni a gépre mint a szinkronizáció. Ezt hívjuk annak, hogy valami működik :D

Tudom tudom, a fosdroidosok nincsenek hozzászokva ehhez, nekik az a normál, hogy custom romokkal bohóckodnak.

(#52) nozs23 válasza zsoltiz (#49) üzenetére


nozs23
addikt

Szerinted mi az Apple ökoszisztéma szervesebb része a Mac és a Watch? Vagy a Magic Trackpad? :) Egyszerűen katyvasz volt náluk már azelőtt is, hogy az EU közbelépett volna.

(#53) Ricardo válasza hapakj (#51) üzenetére


Ricardo
félisten

"Tudom tudom, a fosdroidosok nincsenek hozzászokva ehhez, nekik az a normál, hogy custom romokkal bohóckodnak."

Tudnék it írni, de erre a szintre nem megyek le.

(#54) hapakj válasza Ricardo (#53) üzenetére


hapakj
aktív tag

De miért is írnál? Engem nem kell meggyőzni semmiről :D

Nekem az a vicces, hogy egyeseket zavar egy feature hiánya ami a userek 99%-át amúgy is hidegen hagy.

(#55) Ricardo válasza ledgeri (#46) üzenetére


Ricardo
félisten

Van ami változatlan. Ami nincs az azért nincs, mert nem is kell, mert felesleges, meg baromság.
Egészen addig amíg pár év késéssel bekerül az iOS-ba, és onnantól hirtelen remek lesz és nélkülözhetetlen.
Jó példa erre a nagyobb méretű készülék, a widgetek, vagy az AOD......
Hirtelen nagyon hasznos és nélkülözhetetlen lett azok körében is, akiknek előtte semmi szükségük nem volt rá :DDD
Majd figyeld meg, ha bekerül egyszer véletlenül a normális sebességű usb, hirtelen hogy fogják dícsérni azok akik nem is használnak kábeles adatkapcsolatot. :U

(#56) K0vasz


K0vasz
aktív tag

lol, minek ennyi baszakodás? legyen egy kapcsoló (ahogy androidon is van), amivel ki/be lehet kapcsolni a hivatalos store-on kívüli dolgok telepítését, és rakjanak oda egy figyelmeztetést, hogy "ha nem a store-ból telepítesz dolgokat, akkor az esetleges gebaszért semmiféle felelősséget nem vállalunk", azt kész

(#57) Alusky


Alusky
aktív tag

A következő az lesz, hogy csak városon belül lehet telefonálni, mint a telefon feltalálásakor.

Automata váltósként a legjobb barátom az akkumulátor.

(#58) csako válasza hapakj (#51) üzenetére


csako
veterán

Képzeld, mint Androidos én sem dugdosgatom a kábelt fájlmásoláshoz: fotók egyből felhőbe, helyben meg megy WiFi-n (lokális ftp szerver appal).
Viszont mégis szeretem a 3.2-es csatlakozóm, a DisplayPort funkció miatt, mert néha jó, hogy rá tudom dugni a monitorra és átmegy a kép, plusz átveszi az egeret és a billentyűzetet.
Meg néha sokgigás fájlokra is szükségem van, amiket szintén kellemesebb 5 Gbit-en másolni, mint 0.48-on :P (bár érdekes, hogy néhány cikk azt írja a OnePlus 12 USB 3.2 Gen 1 csatlakozójára, hogy 10 Gbit-es)

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#59) hapakj válasza csako (#58) üzenetére


hapakj
aktív tag

Igen, a Samsung DEX féle megoldásokhoz jól jön a sávszél ez jogos, de iOS-en by design ilyen megoldás nincs, nyilván üzleti megfontolásból, hogy vegyél iPad-et, macbook, macmini-t.

A néha sok gigás fájl, ez megint olyan, hogy valószínűleg rétegigény, de erre van az az egyszerű megoldás, hogyha valami nem felel meg, vegyél mást :D

(#60) NemMo


NemMo
őstag

Ez elég gyökérségnek hangzik, de gyanítom az ios felhasználók 99% nem fog használni külső app boltokat, én sem fogok, mert minek, szóval vihar a biliben a sztori

(#61) DarkChild válasza hapakj (#51) üzenetére


DarkChild
senior tag

"Ezt hívjuk annak, hogy valami működik"

Biztosan sokkoló lesz ez az információ, de Androidon is müködik a felhőbe szinkronizálás. Sőt, még választási lehetőség is van, hogy melyik szolgáltató tárhelyére akarjuk feltölteni a kiválasztott adatokat. (Én speciel a fotókat Google Photosba szinkronizálom, minden mást OneDrivera.)

(#62) tDr1v3r válasza hapakj (#51) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Most ezt úgy mondod mintha androidon nem lehetne felhőbe szinkronizálni. Amikor iPhone-om volt is oda felhőbe egyből feltöltődött mindenem a céges androidos telefonomról... de gondolom ezek ilyen hihetetlen dolgok lehetnek neked, hogy más rendszereken is léteznek felhőszolgáltatások.

Ez a fosdroidozás meg custom romozás meg amúgy rohadtul cringe, csak szólok. Gyönyörűen lejáratod magadat és a hazai almás közösséget ezzel, amit utóbbi szerintem annyira nem köszön.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#63) ledgeri válasza Ricardo (#55) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Láttam már hasonlót :)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#64) madgie válasza DarkChild (#61) üzenetére


madgie
titán

Várjál, akkor az is sokkoló lesz, hogy az Apple ökoszisztémában rég nincs szükség kábellel összedugdosni a telefont a számítógéppel, mert eleve wifin is eléred finderben, meg ott az AirDrop, ami baromi jól működik és nagyon gyors.

(#65) sh4d0w válasza joey04 (#27) üzenetére


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog

Azert az megvan ugye, hogy ezt azert csinalta az EU, hogy ne szemeteljuk tele a kornyezetunket a csak adott keszulekhez hasznalhato toltokkel?

A feature phone-ok idejen a Nokia telefonok es toltoik sem voltak kompatibilisek egymassal, megesett, hogy az egyik tucsatlakozo atmeroje nagyobb volt a masiknal - csak azert, hogy toluk vegyel potdarabot, ha elhagytad.
Ugyanezt eljatszottak a telefongyartok a memoriakartyakkal is: van, akinek jo volt az SD kartya, a masiknak csak az MMC, a harmadiknak a Secure Digital - es igy tovabb.

Most pont ugyanezt csinaltak a telefongyartok - megint -: nekem microusb, neked type C, a harmadiknak lightning, a negyediknek miniusb. Hat meg a nagy budos loszerszamot! Az Apple-nek is szolt az EU jo par evvel ezelott, de magasrol tettek ra, igy most rakenyszeritettek oket - nagyon helyesen.

Az meg kulon vicc, hogy az EU-n kivul nem tudsz frissiteni - gondolom az Apple allja majd a szamlat, ha emiatt penzt lopnak az iphone tulajoktol.

https://www.coreinfinity.tech

(#66) madgie válasza sh4d0w (#65) üzenetére


madgie
titán

Így most van Huawei-féle USB-C, amivel meg se nyikkan semmilyen PD szabvány cucc, Oppo/Oneplus féle USB-C, amivel szintén nem tud mást mit kezdeni a standard 10-15W töltési teljesítmény felett, meg még ezer más opció, hogy az adat és töltésre való USB-C kábelek okozta katyvaszról ne is beszéljek.

A fotós hátizsákomban kb 4 fajta USB-C - USB-C kábel van, hogy minden eszközömmel meg tudjam oldani a töltést, adatátvitelt... a fiókom meg tele szintén egy csomó olyan USB-C kábellel, ami pont ugyanarra a sorra jut, mint a régi telefonok töltőkábelei: nem jó már kb semmire.

(#67) joey04 válasza sh4d0w (#65) üzenetére


joey04
titán

Nem érdekel miért teszik. De mondom, engem nem zavar, csak nem értek egyet a kényszerítéssel. Btw így is pont annyi kábel lesz mint eddig, darabszámra. Csak Sony akkora paraszt (még), hogy kábelt sem ad. Töltőt meg pár éve mindenképpen venni kell.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#68) joey04 válasza madgie (#66) üzenetére


joey04
titán

Pont ezt akartam még szerkesztésbe beírni, hogy érdemes a magic 6 pro topikba benézni...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#69) hapakj válasza madgie (#66) üzenetére


hapakj
aktív tag

igen, így már én is jártam 2 órát szenvedtem valamivel, mikor elkezdtem gyanakodni a rohadtul nem olcsó USB-C kábelre. Úgyhogy kicseréltem a Macbook Air-hez kapottal (amit amúgy csak töltésre használok) és pöccre működött minden :D

Há mondom jó :DD :DD

(#70) DarkChild válasza madgie (#64) üzenetére


DarkChild
senior tag

Nem sokkolt, ismerem az AirDropot. :U

Meglepő lesz, de Androidon is létezik hasonló funkció, ott Nearby Sharenek (újabban Quick Share) hívják és amint az alábbi összehasonlító videóban is látszik, gyorsabb is, mint az AirDrop: https://youtu.be/zN89Xg7Jesc&t=80s
(Bár gondolom a sebesség hardver függő is lehet, itt épp egy Galaxy Ultraval tesztelték, ami azért nem gyenge...)

[ Szerkesztve ]

(#71) #64638144 válasza joey04 (#27) üzenetére


#64638144
törölt tag

Nem tudom milyen és hányas ájfonod van, de amikor üzemidőről beszélsz, akkor mit kell elképzelni? Tehát nem SOT-ra gondolok. Reggel leveszed a töltőről és mindent úgy és annyiszor használsz ahogy és amennyiszer akarod, mikor kell újra töltőre tenni?

A másik kérdésem, hogy láttam egy tiktokvideót, amiben egy dohányboltos csaj azt ecsetelte és parodizálta, hogy mit baromkodnak az emberek fizetéskor, és ezek közt volt amikor az ájfonos szerencsétlenkedik a fészájdival és nem tudják feloldani a telefont. És most mindenféle gúny meg kötekedés nélkül kérdezem, hogy mennyire igaz ez, hogy nem túl hatékony? Mert rengetegen írták oda röhögve, hogy "hehehe mintha magamat látnám". Viszont eddig én úgy tudtam, hogy a fészájdi nagyon jól működik.

(#72) joey04 válasza #64638144 (#71) üzenetére


joey04
titán

Pont ez a lényeg, hogy nem akkor teszem fel amikor KELL, hanem amikor eszembe jut/aktuális. Sajnos nálam leginkább böngészés és a kamera használata van többségben, ezekben pont rosszabbul teljesít a legtöbb androidos telefon. Mellé jön még a magasabb készenléti fogyasztás. Így nekem az s24 ultra kb a 70%-át tudja a 15 pm üzemidejének. Átlagos napokon elég, de kirándulásokon, nyaraláson ez kevés, délután biztos etetni kell majd. Főleg, hogy a 13pm (ami kb annyit tud üzemidőben mint a 15pm, de picit talán még jobb is) 2 évesen 87%-os teleppel is tudta hozni ezeket a napokat úgy, hogy maradt benne 20% körül.

face id közel hibátlan. Samun a leolvasóval sokkal több a hiba. Cserébe nincs DI. Kinek mi. Nekem a notch még belefért, a DI már nem, túl sokat elvesz a kijelzőből. De ettől még gyorsabb, jobb, kényelmesebb azzal a feloldás.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#73) #64638144 válasza joey04 (#72) üzenetére


#64638144
törölt tag

Értem, köszönöm!

(#74) Hallosz válasza joey04 (#27) üzenetére


Hallosz
senior tag

". . . ész nélkül pakolnak bele funkciókat amiket a droidból vesznek át, és butábban, bugosabban, és/vagy túlbonyolítva kerülnek be a rendszerbe."

És erről, hogy mindent túlagyalnak az almánál, nyilván a Google rendszere tehet, nem igaz? :F

Mert lakni, muszáj.

(#75) scdlsc


scdlsc
aktív tag

Nekem hasonlónak tűnik, mint ez, csak ez hamarabb aktiválódik.

"Az általános szabály értelmében mindaddig, amíg hosszabb ideig tartózkodik belföldön, mint külföldön, vagy többször használja mobiltelefonját belföldön, mint külföldön, Ön az EU területén tett utazásai során a szokásos belföldi árakat fizeti a hanghívásokért, SMS-ekért és adatforgalomért. Ez a barangolási szolgáltatások méltányos használatának minősül.
Annak megállapítása érdekében, hogy ez a helyzet áll-e fenn, a szolgáltató 4 hónapos időszakra visszamenőleg ellenőrizheti, hogy Ön mennyi ideig és milyen adatforgalmat lebonyolítva vett igénybe barangolási szolgáltatásokat. Ha ez alatt az időszak alatt Ön több időt töltött egy másik uniós országban, mint hazájában, ÉS az adott uniós országban nagyobb arányban vett igénybe mobilszolgáltatásokat, mint belföldön, mobilszolgáltatója kapcsolatba léphet Önnel, és tájékoztathatja arról, hogy esetleg többletdíjat kell majd fizetnie, ha továbbra is külföldön marad."

(#76) sh4d0w válasza madgie (#66) üzenetére


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog

Ezt megint a gyartokon kellene leverni, engem is halalra idegesit, hogy az egyik kabel 3-as szabvanyu, a masik 2-es, az egyik tud tolteni akarmilyen sebesseggel, a masik nem. Pont ugyanazt tudom mondani: ha a gyartok, vagy a szabvanyt kitalalok nem akarnak ra megoldast, kenyszeriteni kell oket adminisztrativ eszkozokkel. Pont.

https://www.coreinfinity.tech

(#77) sh4d0w válasza joey04 (#67) üzenetére


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog

Lehet, hogy azert nem ad, mert arra szamit, hogy mar lehet nalad ilyen?

https://www.coreinfinity.tech

(#78) madgie válasza sh4d0w (#76) üzenetére


madgie
titán

Egyetértek, de itt is az EU-nál nem az lenne a lényeg, hogy irgumburgum, márpedig legyen USB-C csati mindenen és kész, onnantól elengedtük a dolgot, hanem helló, ha az EU-ban szeretnéd forgalmazni a telefont, kedves Xiaomi, Oppo, akármi, akkor leszel szíves szabvány USB-PD-t használó telefont, töltőt, kábelt forgalmazni.

(#79) sh4d0w válasza madgie (#78) üzenetére


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog

Igy-igy, plusz nem csak a telefongyartokra terjesztenem ki a szabalyzast, hanem minden cegre, aki az EU-ban ilyen kabelt akar forgalmazni - ugy ertem, a kinai sufniban keszult kabelek gyartoira is.

https://www.coreinfinity.tech

(#80) Zsolt,72 válasza Ricardo (#55) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

Honnan kezdődik a "normális sebességű USB", amennyiben a 10 Gbps még nem tartozik oda nálad? :)

"az alsó port pedig végre Type-C 3.2 Gen 1 szabványnak megfelelő, 10 Gbps átviteli rátával"

(#81) #64638144 válasza sh4d0w (#77) üzenetére


#64638144
törölt tag

Nálad van? Mert nálam nincs.

(#82) Ricardo válasza Zsolt,72 (#80) üzenetére


Ricardo
félisten

A 2.0ról volt szó. a sima még olyat kapott.

A pro a bizonyíték, hogy tud az Apple jobbat is, de a sma iphone vonalat elengedte ezen a téren. AOD hiánya 2.0-ás kapcsolta... pedig az árát tekintve nem olcsó budget vonal az sem.

[ Szerkesztve ]

(#84) Zsolt,72 válasza Ricardo (#82) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

Termék-pozicionálás.😉

Nem a 2.0 miatt írtam, hanem e szavaidra reagáltam:

„ha bekerül egyszer véletlenül a normális sebességű usb”

[ Szerkesztve ]

(#85) Ricardo válasza Zsolt,72 (#84) üzenetére


Ricardo
félisten

Értem.

Erre a véleményre is reagálnál?

" nem kell felkötnöm sose ha telefont, ha az iCloud tökéletesen teszi a dolgát. Több idő rákötni a gépre mint a szinkronizáció. Ezt hívjuk annak, hogy valami működik :D

Tudom tudom, a fosdroidosok nincsenek hozzászokva ehhez, nekik az a normál, hogy custom romokkal bohóckodnak."

Tehát nem kell a nagyobb kábeles sebesség mert nem fosdroid.
Ha nem kell akkor a pro vonal miért kapta meg? Csak a sima iPhone tulajdonosoknál működik a felhő? :DDD

Tudom termékpozicionálás. Ha ilyenekkel kell pozicionálni akkor az elég szánalmas.
Jobb kamera képességek (fotó videó terén egyaránt), nagyobb akku, az ok, de hogy egy többszázezres telefon 2.0-ás usb c-t kap, és kihagyják az AODot (pedig amoled) az inkább vicc, mint termékpozicionálás.

Tudom most jön hogy hater vagyok, de pont ugyanez a véleményem arról is hogy a Samsungnál nem fér bele a legkisebb S szériás készülékbe (128 gigás S24) az UFS 4.0

[ Szerkesztve ]

(#86) Juhaszatti válasza Ricardo (#85) üzenetére


Juhaszatti
addikt

"Tudom most jön hogy hater vagyok, de pont ugyanez a véleményem arról is hogy a Samsungnál nem fér bele a legkisebb S szériás készülékbe (128 gigás S24) az UFS 4.0"

Azért nem kapta meg, mert nem létezik 128GB-os UFS 4.0 tároló. Senki nem gyárt ilyet. Persze indulhatott volna drágábban, 256GB-al, de arra meg nem mindenkinek van szüksége a felárért cserébe.

(#87) Ricardo válasza Juhaszatti (#86) üzenetére


Ricardo
félisten

"Azért nem kapta meg, mert nem létezik 128GB-os UFS 4.0 tároló."

Köszönöm. Ezt eddig nem tudtam.

(#88) Ricardo válasza Zsolt,72 (#84) üzenetére


Ricardo
félisten

Ha ezt meglépik, akkor viszont jár nekik egy nagy pirospont.

Leaked iPhone 16 Pro schematics show the Capture Button

(#89) joey04 válasza Hallosz (#74) üzenetére


joey04
titán

hol mondtam én ilyet? :DDD
néha olyan érdekes lenne belelátni emberek fejébe, hogy mit miből vonnak le. :)

nem, tim cook tehet róla, mert csak az van a szeme előtt és arra játszik, hogy ha sok feature ki van pipálva a listán, akkor több droidos fog váltani.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#90) joey04 válasza sh4d0w (#77) üzenetére


joey04
titán

És?

Így majd terelik a népet a kníai telefonok felé, ahol van kábel, normális gyorstöltő, sőt a legtöbb esetben tok és fólia is a dobozban.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#91) joey04 válasza M40A3 (#83) üzenetére


joey04
titán

Kit érdekel, hogy mióta gyárt telefont? btw a Sony még droidos vonalon is a futottak még kategória szélén táncol. Nem csak a samu, de a legtöbb kínai is lenyomja. Múltból nem lehet megélni. Nálunk is volt aranycsapat.
És miért fanozol le, amikor az apple sem ad töltőt és ők is csesszék meg?

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#93) joey04 válasza M40A3 (#92) üzenetére


joey04
titán

Igy ervelni a Sony ellen egy ilyen oldalon, tobb mint erdekes.

milyen oldalon? és miért érdekes?

Kit erdekel, hogy a Sony mit ad vagy mit nem?
el kéne olvasni mire válaszoltam.

Ha keszuleket valtanek, akkor Sony vagy Samsung, semmi mas, foleg nem kinai..
te dolgod.

Azert a paraszt ceg optikaja szepen teszi a dolgat az ajfonban.

bár ilyen jól tenné a dolgát a sony telefonbokban is. Vagy bár olyan jól tenné a dolgát, mint a lenézett kínai telefonokban. :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#94) golf válasza Ricardo (#85) üzenetére


golf
kezdő

"Tehát nem kell a nagyobb kábeles sebesség mert nem fosdroid.
Ha nem kell akkor a pro vonal miért kapta meg? Csak a sima iPhone tulajdonosoknál működik a felhő?"

Pár hozzászólással előtte írta, hogy "nem mondtam, hogy ez bármikor is jó volt, csak tényt közöltem, hogy az iPhone 15 ezért USB 2.0-s"

Amit kontextusból kiragadva beidéztél, az kifejezetten arra vonatkozott, hogy miért lenne "marketing és nevelés" az, hogy ha van egy jól működő és sokkal kényelmesebb wireless opció, akkor a legtöbben azt fogják használni kábelek helyett (sima és pro modellekkel is).

Te meg erre jössz ezzel, ami egyrészt nem kevésbé hangulatkeltő, mint a fosdroidozás, másrészt értelmetlen is, amikor az új pro modellekben van már "normális sebességű usb" és nem kardoskodnak mellette mégsem a tulajok.

Túltolja itt már mindkét oldal elég rendesen.

(#96) 7Heads Drago válasza zsoltiz (#47) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Watch viszont kakukktojás, eleve nincs rajta töltő aljzat
Ez csak féligazság. Az órán nincs csati, de a töltő adapteren meg van és nekünk pl type c.
Egy darabig tényleg jó volt a csati, a kábelek minősége viszont szerintem vicc volt. Meg az már régen volt hogy te mindent lightingal töltöttél.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#97) DarkChild válasza M40A3 (#83) üzenetére


DarkChild
senior tag

"Ez a paraszt ceg mar akkor gyartott telefont, amikor az ajfon meg sehol sem volt.."
Uhh, második telefonom egy Sony J7 volt, bő 20 évvel ezelőtt...
Az de jó kis ketyere volt :K

(#98) 7Heads Drago válasza hapakj (#51) üzenetére


7Heads Drago
veterán

:W
Mi működik? Osszál meg netet a 4-500k-s teloddal egy másik telora vagy pc-re. Nekem teljesen random volt, hogy ment vagy se. A fórumon az volt rá a válasz hogy ne osszak netet vagy kössem rá kábelen és nem lesz gond. És neked ez a csúcs minőség? Ettől függetlenül elismerem vannak előnyei is az IOS-nak csak számomra azok eltörpültek a szoftver hátrányai miatt.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#99) hapakj válasza 7Heads Drago (#98) üzenetére


hapakj
aktív tag

Tökéletesen működik iPhone 12-vel, sosem volt vele problémám. Ráadásul Macbook-ról elő se kell venni a telefont, mert Airdrop-on keresztül egyből beállítja a telefont hotspotnak anélkül hogy hozzányúlnék. Just works :)
De windowsos gépekkel is tökéletesen megy mindenféle adapterrel. Többször dolgoztam vele homeoffice-ban amikor a fantasztikus kábeles vodafone net lehalt :D

(#100) joey04 válasza M40A3 (#95) üzenetére


joey04
titán

elsődlegesen samsungot, második telefonnak iphone-t használok jelenleg. annak ellenére, hogy nyitott vagyok a kínai telefonokra, politikailag nagyon nem értek egyet velük és a "hanyatló nyugat" pártján állok, ezért sokan kína ellenesnek tartanak, de igen, reklámozom őket. évekkel ezelőtt volt az aranycsapat is. igen így kell, ha egyszer paraszt dolognak tartom. de a továbbiakban kerüljük a beszélgetést, mert te valakinek a sokadik regisztrációja vagy, ezen a néven trollkodsz. ehhez meg nem asszisztálok tovább. szép napot.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.