Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#49) JoceeHunt


JoceeHunt
őstag

Némi élménybeszámoló:

Hétvégén beköltöztem a házba. Hááát, nem számoltam ezzel hogy ilyen marha nagy lesz, de majd megszokom. Egyszerűen óiási a mérete, és mivel nem földön tartom hanem asztalon, eléggé brutális megjelenése van.
Minden szuper, minden jó, egyedül egy kis ézagot találtam az illesztéseknél, de azt majd leegyeztetetem Topnka-val, hogy nála is hasonló-e a helyzet.

Nekem egy gondom van amivel abszolút nem számoltam:
vettem a masinába egy Aerocool Touch 2000-at, viszont úgy néz ki nem tudom használni.
A ház 3 db ventije egy csatlakozóba fut bele valahol (meg sem találtam hol), de úgysem fogom szétbarmolni, úgyhogy mindegy is. Szóval a ventiszabályzóm 4 ventit tudna fogadni, 4 helyre tudnék kiraki hőérzékelőket, egyszerűen ötletem sincs mit kössek rá. 1 lenne a procié, így meg 1 a ház ventiké, 2 szabad helyem lenne, szóval nem használnám ki, eladom a szabályzót.

Másik:
A D14-em ugyanazt a hőfokot produkálja mint a régi kicsi házamban. Annyi hogy itt már fullra rajt az oldallap is. Ezzel nem tudom mi lesz, sokallom azt a 33-34 fokot alapban.

Képek este!

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.