Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Unbaised-Ben


Unbaised-Ben
senior tag

Az Endnight Games csodaszép horrorjátéka már elérhető a Steamen.

A The Forest egy indie-horrorjáték, melyben egy lezuhant repülőgép egyetlen túlélőjeként kell életben maradnunk egy rejtélyes sziget sötét erdejében. Bár rajtunk áll, mit teszünk, hamar kiderül, hogy nem vagyunk egyedül, így nemcsak a természettel de a szigetet behálózó barlangrendszerben bujkáló, torz teremtményekkel is fel kell vennünk a harcot.

Gépigény:
Minimum:
Op. Rendszer: Windows 7
Processzor: Intel Dual-Core 2.4 GHz
Memória: 4 GB RAM
Videókártya: NVIDIA GeForce 8800GT
DirectX: Version 9.0
HDD: 5 GB available space

Ajánlott:
Op. Renszer: Windows 7
Processzor: Quad Core Processzor
Memória: 4 GB RAM
Videókártya: NVIDIA GeForce GTX 560
DirectX: Version 9.0
HDD: 5 GB available space

Steam - The Forest
survivetheforest.com

[ Szerkesztve ]

(#2) emiki6


emiki6
veterán

2. hsz! :DDD

Nem az a játék lényege, hogy a túlélés mellett kiszabadítsd a fiad?

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#3) #51177472


#51177472
törölt tag

Nálam van egy kis gáz.
Start után bejön a loading képernyő, kiírja ugye hogy ez egy beta stb., majd kidob egy fél perc után. :O
Mi lehet a gond? 4gb kell neki, nálam kisült most 2gb ram, lehetséges hogy emiatt? Bár nem hinném..
Pedig nagyon érdekel a játék.

(#4) emiki6 válasza #51177472 (#3) üzenetére


emiki6
veterán

Szerintem a RAM a ludas. 4 GB mindenképpen kell ahogy értesültem.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#5) Unbaised-Ben válasza emiki6 (#2) üzenetére


Unbaised-Ben
senior tag

De az is lényeg, hogy kiszabadítsd a fiad :DDD , bár azt nem tudom, hogy egyelőre az lehetséges e, én még nem merültem bele ennyire a játék rejtelmeibe, mert a bugok... :DDD
Remélem ezt a játékot be fogják fejezni, nem ragad meg early accesnél :F

(#6) emiki6 válasza Unbaised-Ben (#5) üzenetére


emiki6
veterán

Azt nem értem, ha early acces, akkor miért kell érte fizetni 500 forintnál többet, nemhogy 4000-et. :F

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#7) basaharc502


basaharc502
aktív tag

Belenéztem a játékba és tetszett, de valahogy nagyon nincs kedvem hazavágni azzal, hogy egy alfa állapotú, optimizálatlan bughalmazra unjak rá 20-30 óra után...Kivárom a teljes, végleges verziót, márha elkészül valaha...hiszen csiga lassúsággal készül(get) amióta kijött 1-2 gyorsfix érkezett, hiszen játszhatatlan volt a játék...és azóta semmi.

(#8) Unbaised-Ben válasza emiki6 (#6) üzenetére


Unbaised-Ben
senior tag

és akkor még olcsó a többi közt :DDD hát érdekes, azt meg kell hagyni

(#9) #51177472


#51177472
törölt tag

Hétvégén veszek még ram-ot, aztán hadd szóljon! :))

(#10) Unbaised-Ben


Unbaised-Ben
senior tag

Kerestem térképet a szigetről, csak ezt találtam, nem tudom mennyire reális, de szerintem több mint a semmi :D

(#11) Nunder


Nunder
őstag

Üdv!

Örömmel látom, hogy van fórumtéma is hozzá, már pörgetem én is egy hete. Eddig nagyon tetszik, pláne még jobb lesz, ha a srácok lefejlesztik azokat, amiket a roadmap-ben ígérnek.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#12) HoReSz1975 válasza Nunder (#11) üzenetére


HoReSz1975
őstag

most komolyan ahányszor kilépek, annyiszor előlről kell kezdeni :F :Y :( :(( :((( :O

(#13) Nunder válasza HoReSz1975 (#12) üzenetére


Nunder
őstag

Elvileg most fixálták, hogy ne vesszen el minden az inventory-ból, a felépítmények eddig is megmaradtak. Most kell újra kezdeni, mert a 0.01-es mentéseket nem támogatja az új verzió.

Más: úgy nézem, hogy minden egyes alkalommal sikerül pont a bennszülöttek őrjárati útjára építenem a bázist, minden este ellepnek mint a hangyák...

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#14) Nunder


Nunder
őstag

Tegnap visszatöltöttem az első mentést a 0.02-óta, és sajnos az inventory még mindig nem ment tökéletesen. Se molotov, se semmi item a JOBB oldalról! A balon lévő pénz, gyógyszerek, tape recorder stb. mind megmaradtak, ami azért eléggé érdekes.

A földön heverő holtesteket sajnos nem mindig lehet szétszedni, így nehezebb Effigy-t építeni.

A cápák rajban spawnolnak, és nem igazán reagálnak rád, ellenben a bennszülöttek mintha még többször ütnének rajtad. A teknősökkel nem lehet semmit kezdeni egyelőre.

Fall damage még mindig kiszámíthatatlan, egyszer magasabbról esve sem sebződsz, máskor pedig leugrasz egy kőről és insta halál.

A csapdák még mindig használhatatlanok. A legkisebb állat triggereli őket, és utána cseszheted.

Egyelőre ennyi, ahogy néztem ezeket bőszen jelentgeti is a community Steam-en, úgyhogy majdcsak javítva lesznek.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#15) Stockbauer79


Stockbauer79
tag

Bennszülött mentes játék:

Videó

just leave me alone

(#16) Nunder


Nunder
őstag

Itt az új changelog. Benne van a bennszülöttek kikapcsolása, úgyhogy nem kell trükközni.

Rengeteg újítást tartalmaz, ki is kell próbálni őket.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#17) #65537792


#65537792
törölt tag

Meg vettem én is ezt a játékot.....igéretes, de tényleg. Nagyon bejön.
Laptopon indítottam el és szaggatott. Hát mondom ezt nem hiszem el, hogy egy i7, gtx660m-el nem megy el. Utána nézem, hogy intelHD-ban ment. :DDD

Építés sem rossz, nem túl nehéz, nem is könnyű. Jó lesz ez. Nem bántam meg.

Elértem egy helyet ahol elindúlt a játék fő zenéje. Ez jelent valamit? Valami van a közelben?
Ugyan ez volt egy kicsit arrébb, ahol halott emberek voltak. Ott más zene szólt. Ott kutagodni kéne?

Tudom, hogy single, de azért egy kétszemélyes co-op nem lehetne rossz. :D Főleg, ha már olyan bázisod van mint a videóban.

[ Szerkesztve ]

(#18) Stockbauer79 válasza #65537792 (#17) üzenetére


Stockbauer79
tag

Nvidia Optimus engem is beszopatott,szintén Forest-tel...Nézem 10-11 fps :DDD

just leave me alone

(#19) corolla7111


corolla7111
csendes tag

(#20) #65537792 válasza corolla7111 (#19) üzenetére


#65537792
törölt tag

Egy olyan ne magyarázza már el az alapokat aki most játszik vele elösször. Csak nem magadat ajánlgatod?

(#21) Tarathiel


Tarathiel
csendes tag

megérkezett az új update, kipróbálni ugyan még nem volt időm, de már látszik, hogy csak a fontos updatekkel foglalkoznak: A kannibálhölgyek mellmérete procedurálisan generált! :D

Ehhez kapcsolódik finoman, hogy van egy rejtett update is, amit az egyik fejlesztő említett meg redditen, ha beírjátok a menübe, hogy datass akkor nemtől függetlenül procedurálisan generáltak lesznek a seggek is

[ Szerkesztve ]

(#22) #65537792 válasza Tarathiel (#21) üzenetére


#65537792
törölt tag

Hát ez csodálatos. :D Amikor 4-en akarnak megőlni, pont a melleket fogom nézni. :P

[ Szerkesztve ]

(#23) default. válasza #65537792 (#22) üzenetére


default.
őstag

Igen ez baromi fontos fejlesztés. Mondjuk azért a többi része hasznos az update-nek, pl az egyenletesebben elosztott nyuszi és hüllő, de tényleg van még mit csinálni rajta..

(#24) default.


default.
őstag

Nektek mi a tapasztalatotok, jobb a nomád életmód, járkálás ide-oda, vagy lehet bázist kiépíteni ?
Én az utóbbit jobban szeretem, de mindig megtalálnak ezek az aljasok :D
Egyébként mi a cél? Mondjuk, hogy túlélem x napig, de mit kell elérni? Mert ez így önmagában unalmas is lehet.. pl a kissrácot kéne kiszabadítani? Vagy még várni kell amíg fejlesztik a játékot? ...

[ Szerkesztve ]

(#25) stm_ válasza default. (#24) üzenetére


stm_
tag

A bennszülöttek így is, úgy is ráadbukkannak.
Érdemes minnél előbb megszerezni a jelző pisztolyt, megkönnyíti a harcot.

(#26) #65537792 válasza stm_ (#25) üzenetére


#65537792
törölt tag

Én effigykkel körbe pakóltam az első táborom, akkor mint ha kerűltek volna. ;] És lent voltam a parton. Talán az északin.

[ Szerkesztve ]

(#27) stm_ válasza #65537792 (#26) üzenetére


stm_
tag

Igen elvileg az arra való. Bár ahogy észrevettem, ahogy tellnek a napok-->több harc, egyre agresszívabbak és
túl sokat már nem érnek a "madárijesztők".

Modern baltát megtalálta már valaki?

(#28) Stockbauer79 válasza stm_ (#27) üzenetére


Stockbauer79
tag

Meg.Lent van a barlangba,egy fába beleállítva :) Meg a keleti táborukba a fűben is van egy.

[ Szerkesztve ]

just leave me alone

(#29) #65537792 válasza Stockbauer79 (#28) üzenetére


#65537792
törölt tag

Na azt majd meglesem. Én sem láttam még csak videón. :D

(#30) stm_ válasza Stockbauer79 (#28) üzenetére


stm_
tag

Azt írják, hogy 0.2-től kivették, és csak a barlangban fellelhető. Csak a rozsdás baltát sikerült eddig magamhoz ragadni.

(#31) default. válasza stm_ (#25) üzenetére


default.
őstag

Megszereztem, egyelőre nem használtam, mert gondolom korlátozott a lőszer bele. Vagy tévedek? Lehet még szerezni valahol lőszert?

(#32) stm_ válasza default. (#31) üzenetére


stm_
tag

Ha kifogy, csak G-vel dobd el és vedd fel újra.

(#33) Rison77


Rison77
senior tag

Valami konzolparancs nincs arra, hogy még lejjebb lehessen venni a játék hangerejét? Oké értem, hogy horror játék és nem némán kell játszani, de azért ne szakítsa már be a dobhártyám még úgy is ha teljesen le van véve a hangerő... Windowsba külön nem jelzi, csak úgy tudom halkítani a játékot, hogy mindent halkítok, az úgy meg nem menő. Már a megjelenés óta ilyen, és már kezd kicsit idegesíteni, hogy ilyen egyszerű dologra nem jutott valakinek x perce.

(#34) #65537792


#65537792
törölt tag

Sziasztok!

Már vagy 4-5 hónapja nem játszottam a foresttel. Van valami új frankó dolog amiért érdemes leszedni és neki ugrani megint?

(#35) athee76 válasza #65537792 (#34) üzenetére


athee76
csendes tag

Vannak fejlesztések, toldozások-foldozások de a multi még mindig lagZik 10-15 perc után (néha hamarabb is)
Rövid bemutató(m) az új patch-ről: [link]

(#36) #65537792


#65537792
törölt tag

Ha valaki akar néha multizni egy kicsit, az vegyen fel nyugodtan.

[link]

(#37) spawn21 válasza #65537792 (#36) üzenetére


spawn21
veterán

Ez a játék egy hulladék. Kár volt megvennem. Szerintem inkább senki se játszon vele

iPhone 13p

(#38) Nunder válasza spawn21 (#37) üzenetére


Nunder
őstag

Ez egy kicsit erős így ebben a formában nem gondolod? Én pl. 2 havonta ránézek, csapkodom a bennszülötteket és építem a kunyhókat szorgalmasan. :) Egynek nem rossz, én csak azt sajnálom, hogy még mindig nincs kész, és egy csomó feature hiányzik belőle.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#39) spawn21 válasza Nunder (#38) üzenetére


spawn21
veterán

Multi rész nem működik normálisan. Tiszta bug az egész. Ez minden csak nem jó, még a Dayz is jobb

iPhone 13p

(#40) #51177472


#51177472
törölt tag

Nézegeti még valaki a frissítéseket?
Rég voltam fent, most pár napja felnéztem megint, azóta tolom. Bár én még megjelenéskor játszottam vele, azóta kb. új játék lett.
Multi része még nem teljesen okés, de nagyobb bajok nincsenek már ott sem. Sok még a furcsaság, a rejtély, barlangok.

(#41) GamerToxic


GamerToxic
csendes tag

V0.20b a legrissebb update a játékhoz. Próbálok képben lenni a játékkal, vannak pozitív javulások ám vannak újonnan megjelenő bugok is. Sajnos érződik, hogy még mindig alfában van a játék.
Az én öregecske kártyámon se muzsikál olyan jól, de a grafika az tényleg odaver. Ettől függetlenül nekem nagyon bejön, s erről készítettem egy rövid kis prezentációt is. Fogadjátok szeretettel: [link]

[ Szerkesztve ]

A gémelés 8 mag felett kezdődik...

(#42) draaken


draaken
csendes tag

Sziasztok. Gondolkodom, hogy megvegyem-e a gamet de érdekelne, hogy tudunk-e haverjaimmal játszani pl 3man egyszerre. A választ előre is köszönöm

(#43) mrfire válasza draaken (#42) üzenetére


mrfire
őstag

Tudtok játszani simán. Készítesz egy szobát, és csatlakozhatnak is a lobbydhoz.

Az én kérdésem az lenne, hogy most hogy itt egy patch, amit mára ígértek (azt hittem pontosan fenn lesz, ha már ott a visszaszámláló :((( de nem, és szerveztem egy közös játékot mára), törölni fogják a mentéseinket a frissítés után?

(#44) whitezo88


whitezo88
nagyúr

remélem vannak itt akik aktívan játszanak vele. Tegnap óta (még a patch előtt) valamiért elromlott a skybox este. Olyan mintha nappal lenne és kb meg lehet vakulni tőle. Valaki tapasztalt hasonlót? Hónapokon át nem volt ezzel gond.

(#45) mrfire válasza whitezo88 (#44) üzenetére


mrfire
őstag

Nekem nem jött elő ilyen hiba, pedig elég aktívan játszom vele.

(#46) gabor7th


gabor7th
addikt

Na kíváncsi vagyok erre a játékra. Még nem is hallottam róla. Nektek bejön?

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#47) mrfire válasza gabor7th (#46) üzenetére


mrfire
őstag

Nekem tetszik, de az építés rendszere hagy még kívánni valót. Ha csak túlélni szeretne benne az ember, akkor viszonylag rövid idő alatt meg tudja unni. Felfedezed kicsit a szigetet és elvoltál benne mondjuk 20-30 órát aztán kész. Ha viszont kitűzöl magad elé valami nagy célt, hogy építs valami hatalmasat, akkor meg el lehet tölteni benne jóval több időt is. Csak idővel kissé unalmas lesz az AI, mert egy ponton túl már nem jelentenek kihívást.

(#48) Wa2x_


Wa2x_
veterán

Valaki esetleg lementette a bennszülöttek kikapcsolása RAR-t, mert a link már nem él. :(

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#49) mrfire válasza Wa2x_ (#48) üzenetére


mrfire
őstag

Ha nem akarsz kannibálokat, miért nem írod be a kódot a menüben? Valami vegan vagy vegetarian-t kell begépelni minden előzetes gomb megnyomása nélkül.

(#50) Wa2x_ válasza mrfire (#49) üzenetére


Wa2x_
veterán

Na, mondjuk ezt nem tudtam, bár azóta már a map szélén csináltam egy bázist nem is zavartak pár napig, Most kezdtek el jönni, de vissza már egy sem tért. ;]

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.