Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:57

LOGOUT.hu

The Division 2 (PC, XO, PS4) összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) Anonymus23 válasza duvi (#550) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ha méretarányos, akkor azért legalább 20-30%-al nagyobbnak tűnik. Az azért nem rossz!

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#552) duvi válasza Anonymus23 (#551) üzenetére


duvi
nagyúr

Mondjuk nagyobb a zöld terület, de akkor is jóval nagyobb lesz a játszóterünk induláskor :K

(#553) m0h0senator válasza duvi (#552) üzenetére


m0h0senator
őstag

Játszótér: pipa
Graf: pipa (számomra ha úgy fog "csak" kinézni mint az 1 bőven elég)
Anti cheat: ???

Ha anti cheat is pipa lesz akkor rendelem elő :DDD

[ Szerkesztve ]

An odyssey through the realm of consciousness.

(#554) duvi válasza m0h0senator (#553) üzenetére


duvi
nagyúr

Azt nem értem, hogy ha benne van, akkor miért kezelik ezt édes titokként :F Tudják jól, hogy ez egy sarkalatos pontja a Divisionnek és minden multi játékos ugrik rá.

(#555) #59036672


#59036672
törölt tag

Messze a legjobb játék de ha nem lesz benne komoly csalásvédelem akkor nem tudom mi lesz. Pve része az elején oké de ha kész minden és dz megy csak na ott ha nincs fairfight/battleye páros akkor nagy szarban leszünk ismét. Márpedig én 1x végigtolom a pve részt utána lövöldözzön mobokra az akinek Józsi az anyukája. :DDD

(#556) Madoc válasza duvi (#554) üzenetére


Madoc
veterán

Igen, ezzel reklámozni is tudnák rendesen. Nem tudom miért nem használják ki ezt a lehetőséget.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#557) m0h0senator válasza Madoc (#556) üzenetére


m0h0senator
őstag

és szerintem az előrendelések száma is megugrana. Ha sok Div1-es játékos tudja hogy kap anticheat-et akkor teljes lelki nyugalommal kattint a vásárlás gombra...

An odyssey through the realm of consciousness.

(#558) Anonymus23 válasza m0h0senator (#557) üzenetére


Anonymus23
veterán

És hányan visszamondanák az előrendelést? Arra nem gondoltok? ;] :DDD
A DZ-ben millió meg 1 játékossal találkozunk, lelőjük, és visszajön olyan sebzéssel, hogy csak lesünk (ugyanabban a gearben), és sok van olyan is, aki mondja, hogy ha ti csaltok akkor én is. Pedig csak le lett lőve.

Az biztos, hogy PvE részben érdekes lesz, lesz benne 100-200 óra farmolgatás, azt sem gondolom, hogy nem lesz benne csalás elleni védelem, mert valaki említette már itt, hogy SoTG-n volt róla szó, és említették, hogy sokkal robosztusabb (na, hogy ez mit jelent????) csalás elleni védelem lesz benne.
De semmi konkrétum.
De talán nemsoká, az egyik Div1-es játékos megy tesztelni a Div2-t, talán Ő tud majd kiszedni belőlük dolgokat, bár szerintem olyan NDA-t íratnak velük alá, hogy még a szerveiket is eladhatják a mexikói piacon ha elmondanak dolgokat. És gondolom nem véletlenül nem otthoni saját géppel megy a teszt, mert nem engednek semmilyen tartalmat megosztani róla... Mindenesetre furcsa...

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#559) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Még Div1-et is el akarják adni. Nem írhatják hogy itt a Div2 ebben már van anti-cheat. Én még mindig remélem, hogy valami újítást bemutatnak. Ez egy újratextúrázott Div1 még mindig.

Mondjuk majd ti beszámoltok róla én meg megveszem akciósan. :D

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#560) Madoc válasza s4hu|SyD^ (#559) üzenetére


Madoc
veterán

Van? még fél év mire kijön a játék.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#561) arnikusz


arnikusz
veterán

Division 2 - Weapons with Fredrik Thylander- forrás reddit.
[link]

A P90-es SMG-re kiváncsi leszek-biztos lesz szórása, lehet majd szépen taktikázni a fegyverkiegészítőkkel.
A mostani exotic House pedig normál fegyver lesz.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#562) s4hu|SyD^ válasza Madoc (#560) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Gondolom azért nem az utolsó héten teszik bele.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#563) velizare válasza arnikusz (#561) üzenetére


velizare
nagyúr

lvoa-c => rifle :W

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#564) arnikusz válasza velizare (#563) üzenetére


arnikusz
veterán

Megint az van kitalált valamit az egyik okos aki szinte alig játszott az I résszel, hiába jönnek itt a majd figyelembe vesszük a tesztelők véleménye szöveggel. Az Agentek nagy része biztos Demolotion lesz. De megmarad a Könnyű M4, de én örülnék a G36 nak is.
A P90 alapból 50-es tárral bír gondolom a játékban sem lesz 70-es tárral.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#565) VTom válasza #59036672 (#555) üzenetére


VTom
veterán

Meg aki farmol... :)

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#566) Pintim....


Pintim....
tag

.

(#567) FaTHI


FaTHI
őstag

Jó lenne valami PVp bemutató!

[ Szerkesztve ]

(#568) akoska07


akoska07
nagyúr

Kis DZ infó:

Friendly fire is back.

Stealing... makes you rouge.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#569) velizare válasza akoska07 (#568) üzenetére


velizare
nagyúr

wow!

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#570) duvi válasza akoska07 (#568) üzenetére


duvi
nagyúr

Tehát csak idő kérdése és mindenki rugó lesz DZ-ben ;]

(#571) Madoc válasza akoska07 (#568) üzenetére


Madoc
veterán

Honnan az infó?

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#572) oriic válasza akoska07 (#568) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na akkor oda sem teszem be a labam. :D

Live-Die-Respawn

(#573) arnikusz válasza oriic (#572) üzenetére


arnikusz
veterán

Emellett ne felejtsük el azt,ami az 1 estében nem valósult meg a PVE DZ követelése is napi szinten előjőn a redditen és a főfórumon is.
Engem továbbra is az zavar-tudom megy egy háttérteszt meghívottakkal- hogy így 4 hónappal a megjelenés előtt még mindig az E3-as demót mutogatják a cheaterkiszűrésről meg mélyen hallgatnak.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#574) Anonymus23 válasza arnikusz (#573) üzenetére


Anonymus23
veterán

Nem tudják ezek mit beszélnek. Megy a kamu ezerrel.
Ez kb olyan, mint, hogy ubi fórumon megkérdezték, hogy mit tudnánk elképzelni, akiknek megvan a maximum commendation score, hogy milyen jutalmat adhatnának (ubis kérdezte). Beindult a fantázia, aztán később persze írta (mikor rákérdeztek, hogy akkor lesz ebből valami), hogy nem lesz semmi, csináljuk a shieldeket, mert azok adnak Div-2re bármit is :DDD
Szóval így próbálják az emberekben a lelket tartani, hogy megvegyék a Div2-t.

Őszintén, szerintem egész számos (akár kétjegyű) %-ban kimutatható, hogy mennyien megvették újra a játékot (Div1), és ez olyan szinten üzlet nekik, hogy annyira nem is mélyednek el ebben.
Mert mennyire lenne nehéz egy HW ID ban-t kiosztani? Semennyire, de gondolom a gazdasági osztály rendesen a kezére csap a fejlesztőknek, amikor bombabiztos anticheat játékot terveznének.

;) - The Power of the Light Side

(#575) arnikusz válasza Anonymus23 (#574) üzenetére


arnikusz
veterán

Ahogy korábban konzultáltuk nem rendeltük elő a játékot, majd csak mikor látjuk mi az a mi biztos, meg az 1. esetében elég jól elvoltunk PVE tartalmakkal meg a farmolással majd 2 évig. :)
Ennél meg gondolom egyetértünk abban, hogy újra kellesz tanulni az egész játékmechanikát stb.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#576) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Amúgy ki milyen csodákra számít? Én nekem őszintén jobban bejöttek az Ulti-k mint ezek a dedikált fegyverek. Örülnék ha belekerülne a játékba pár meglepetés, amiről senki nem beszél, de sajnos manapság már órákon át lehet nézni ahogy játszanak a játékokkal nem is marad semmi meglepetés a végére.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#577) velizare válasza s4hu|SyD^ (#576) üzenetére


velizare
nagyúr

én egy rendes anticsítre.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#578) Bird


Bird
addikt

Van arról bármilyen információ, hogy az ultimate kiadásban a plusz ládahely mennyi is valójában?

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#579) akoska07 válasza Bird (#578) üzenetére


akoska07
nagyúr

Ha jól emlékszem nincs ilyen infó.

De hamarosan arról is lesz infó.

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#580) Bird válasza akoska07 (#579) üzenetére


Bird
addikt

Igen, semmilyen konkrét utalás nincs erre vonatkozóan. Ubistoreban nincs ultimate konzolra csak only pc amin nagyon csodálkozom.... A goldot tudnám megvenni 20%-al olcsóbban 25k környékén. Az ms áruházban 33k az ultimate, nagy dilemma, hogy megéri-e azt a 8k különbözetet...

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#581) akoska07 válasza Bird (#580) üzenetére


akoska07
nagyúr

Várni kell még a vásárlással.

Lesznek még infók bőven a beta előtt.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#582) akoska07 válasza oriic (#572) üzenetére


akoska07
nagyúr

Egyébként én már nagyon várom mi lesz Noobi-Land-ben (DZ). ;]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#584) akoska07 válasza norti (#583) üzenetére


akoska07
nagyúr

Hive...

:C

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#586) norti válasza norti (#585) üzenetére


norti
addikt

De csak januárban lesz róla infó, addíg embargo van :(

(#587) arnikusz válasza norti (#586) üzenetére


arnikusz
veterán

Itt valami nagy svindli van a játékkal Az lesz a vége, hogy kapunk egy félkész bughalmazos játékot. Jó hogy nem rendeltem elő.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#588) Madoc válasza arnikusz (#587) üzenetére


Madoc
veterán

nem tudsz semmit de mint a varjú.....

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#589) duvi válasza arnikusz (#587) üzenetére


duvi
nagyúr

Miért lenne svindli? Az embargo miatt? Januárig már nem kell sokat várni az új infókra. Viszont március 15. odébb van, így reszelhetnek még rajta a closed tesztek után.

(#590) arnikusz válasza Madoc (#588) üzenetére


arnikusz
veterán

Azt tudjuk, hogy nem tudunk semmit.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#591) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Legtöbb játék kiadó nem reszel már sokat béták után. Főleg nem Ubi. Remélem tévedek.

Sajnos a legtöbb játék amikkel játszottam mostanság majdnem úgy jött ki hogy játszhatatlan és vagy 3 patch kellett mire normális lett.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#592) Madoc válasza arnikusz (#590) üzenetére


Madoc
veterán

De már temeted.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#593) Madoc válasza s4hu|SyD^ (#591) üzenetére


Madoc
veterán

Nem volt még béta teszt.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#594) arnikusz válasza Madoc (#592) üzenetére


arnikusz
veterán

Mennyit játszottál az eggyel, ott nyomon követhető volt, hogy mennyire nem tudtak mit kezdeni a játékban rejlő potenciállal. Most pedig pár apróságon kívül, az E3-as video óta semmi újat nem mutatnak. Szép, hogy rengetegen jelentkeztek a bétára, meg sokan elő is rendelték, de ez manapság már nekem kevés.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#595) Madoc válasza arnikusz (#594) üzenetére


Madoc
veterán

1100 óra.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#596) arnikusz válasza Madoc (#595) üzenetére


arnikusz
veterán

3100 óra és még vannak jópáran akik többet. Meg láttuk azt a sok State of the gamet ahol csak ment a ...../OFF]
De márciusban kiderül mire jutottak

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#597) velizare válasza s4hu|SyD^ (#591) üzenetére


velizare
nagyúr

hát azért volt 1-2 dlcjük a kiadás óta. új insták, ug, survival, last stand, új dz-k, meg egy időben 2-3 havonta újraírták a játékmechanikát a szettekkel.
de nyilván az első 3-6 hét itt is a stabilizációról fog szólni.

@Madoc: azért látjuk, hogyan készül a játékszoftver a xxi. században. a határidő nagyobb úr az ubinál, mint a qa.

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#598) Madoc válasza velizare (#597) üzenetére


Madoc
veterán

Nen vitattam egyiket sem csak a károgásért meg a temetésért írtam. Nulla infó van de rosszakat írni? Minek?

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#599) Bird válasza Madoc (#598) üzenetére


Bird
addikt

Ráadásul a -2k óra miatt a pofa be roló le mentalitás sem túl szimpatikus....

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#600) szatyor1972 válasza arnikusz (#594) üzenetére


szatyor1972
tag

Szia!
3800+ órám van a játékban és a hibái ellenére is a mai napig szeretek vele játszani.
A div2 sem lesz probléma mentes ezzel mindenki tisztában van.

Boldognak lenni nem azt jelenti, hogy minden tökéletes!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.