Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:57

LOGOUT.hu

The Division 2 (PC, XO, PS4) összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26001) st3v3np3t3r válasza NoOne1976 (#26000) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Ha azt nézzük jelenleg is megoldható, hogy ne legyen maxos minden.

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#26002) Habugi


Habugi
addikt

Akad aki el is olvasta amit írtak? Minek találgattok?

Ebben a példában technician, demo és survivalist van összemosva.
Sok értelmét ugyan nem látom, inkább adja a látszat törődés érzetét h ebbe belenyúlnak de mondjuk az Artificer Hive & Firewall shield duót tuti tolni fogom. :D

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#26003) PETEE78


PETEE78
senior tag

Kiégtem.... Tegnap egy kezdő csapattal közel 4 óra kellett, hogy lenyomjunk az IH raidet!!!! Nem volt jobb dolgom, így hát maradtam. Ma még emésztem a történteket :U :D Érdekes, hogy 1500-as szintű emberekkel volt megtömve a csapat és mégis bénázás volt. Volt már 45 perces IH-m is, de ez egy neverending sztori volt. A végén mindenki ggzet :D

You are being revived

(#26004) sony309 válasza PETEE78 (#26003) üzenetére


sony309
őstag

"A végén mindenki ggzet" :DD

Talán én is beférnék akkor a "csapatba" valamikor!
Még nincs meg az IH raid normalon.

S3x, hifi & rock and roll

(#26005) granini válasza PETEE78 (#26003) üzenetére


granini
őstag

Mivel a Raid 8 emberes, simán eltom képzelni hogy valaki úgy tol 1500 shd-t ebbe a játékba hogy sose jut el raidig. Márpedig oda kell gear (Raid1 dps, Raid2 ugye elég sokfajta célhardver kell..) és kell rutin meg összeszokás.. Ha 8 emberből csak 2 tudja mikor mit kell nyomni, meg mi a mechanika akkor az bajos ja.. azé gz hogy kitartottál mellettük.. "gg" :R

[ Szerkesztve ]

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#26006) PETEE78 válasza granini (#26005) üzenetére


PETEE78
senior tag

köszi :) Igazából talán Williams-nél voltak a legnagyobb problémák... Ott elvoltunk ~2 órát

You are being revived

(#26007) centrino


centrino
aktív tag

Kimaradt fél év kb, érdeklődnék nehézségi fok/loot minőségben van érdemi változás? Hol hogyan a leghatékonyabb farmolni?

Lehet csak baromi szerencse, de nulláról újrakezdve mire meglett pár óra alatt Keener (level 30 boost karakter) lett egy level 40 elég jó contractors glove, Pestilence első level 40 upgradere lett egy 1% ra a godroll tól..

Buildem másik alap darabja a Sawyers Knee, rápróbáltam summitban hard fokozaton kneepad target lootal (build még nagyon kezdetleges), második kulcsos láda dobott egy majdnem tökéleteset....

Feljebb tekerték a loot kapcsolókat, vagy csak lottóznom kell?

(#26008) PETEE78 válasza sony309 (#26004) üzenetére


PETEE78
senior tag

Azon a discordon, ahol Te is tag vagy sokszor indítanak totál kezdőknek IH-t. Ahova nem lehet csatlakozni kezdőként, azt jelzik, de azt se kell totál komolyan venni :N inkább preferált kívánalom a tapasztalat.
Olyat keress, ahol gyűjtik a kulcsot és kezdők is csatlakozhatnak, vagy írd ki, hogy meg szeretnéd tanulni, van-e hely valahol.

You are being revived

(#26009) st3v3np3t3r válasza PETEE78 (#26008) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Amúgy mint kezdő ilyen esetben mit takar? Ha jól gondolom, olyanok, akik még nem voltak Operation Iron Horse-on?

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#26010) PETEE78 válasza centrino (#26007) üzenetére


PETEE78
senior tag

véleményem szerint summit a leggyorsabb heroic/legendary tonna direktívával ízlés szerint :)

You are being revived

(#26011) PETEE78 válasza st3v3np3t3r (#26009) üzenetére


PETEE78
senior tag

Így van

You are being revived

(#26012) st3v3np3t3r válasza PETEE78 (#26010) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Szerintem lootolni nem annyira jó a The Summit-ot, meghát nagyon kevés TP-t is ad és sokszor gagyi a loot, még akkor is ha Target Loot van beállítva, nem is beszélve ha bedobja neki a Rouge Agenteket. Akkor már jobban jár CP foglalással Challanging-en vagy Heroic-ban... Vagy esetleg Heroic Bountie-kkal. Neki meg a Legendary eléggé rohadt nehéz lenne. Mondjuk én sem vállalnám be közel SHD lvl 940-en sem, pedig nincsenek annyira gyenge cuccaim... Mondjuk a Heroic-ot egyre jobban bírom.

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#26013) st3v3np3t3r válasza PETEE78 (#26011) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Azt mondjuk kipróbálnám én is, csak hát a Raidhez 4 fő kell, mi meg többnyire 3an szoktuk nyomni, néha 4en. Mondjuk a 3as csapatban én vagyok a bronzérmes, ha 4en akkor hátulról vagyok ezüst érmes :DDD

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#26014) PETEE78 válasza st3v3np3t3r (#26013) üzenetére


PETEE78
senior tag

itt próbálkozz! [link]

You are being revived

(#26015) st3v3np3t3r válasza PETEE78 (#26014) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

:R

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#26016) Anonymus23 válasza st3v3np3t3r (#26013) üzenetére


Anonymus23
veterán

A Raidhez 8 fő kell...

Summit: Az egyik legjobb hely lootolni, csak fel kell tolni a direktívákat (minimum 6-7) és lehetőleg 4 fős csapatban kell tolni, hogy minél több mob legyen a több loot miatt, minimum Heroic, de normális csapattal (akiknek nem csak 1 gearjük van, és tudnak alkalmazkodni a pocketekhez) a legendás sem nehéz...

;) - The Power of the Light Side

(#26017) centrino válasza st3v3np3t3r (#26012) üzenetére


centrino
aktív tag

Lincoln memorial heroic már megy, pestilence/braced/composure/sawyer kombóhoz egy alap páncélszett is elég, most azokat farmolom, meg summiton a skill build es exo fegyvert.

Igazából elsőre atomnagy szívásnak tűnt, hogy "elveszett minden", de újra élvezem a gyűjtögetést. (megvolt már minden blueprint és raid exclusice exo kivételével minden piros cucc is)

(#26018) PETEE78 válasza st3v3np3t3r (#26012) üzenetére


PETEE78
senior tag

Jó cuccban heroic summi pár direktívával nem/sem egy lehetetlen küldetés. Én mondjuk hülye voltam, summit legendásról kezdtem 4-5 direktívával :DDD Aztán heroicra már csak 5-6 direktívával vagy felette mentem. Ha jó cuccokat akarsz minimum heroic. Persze igen a 4 fő csapatban alap

[ Szerkesztve ]

You are being revived

(#26019) Nagus


Nagus
senior tag

Van egy lvl15 karakterem, gondoltam felhúzom hiszen olyan sok új játékos van, hogy 1 éven keresztül ismételni kell az eventeket a ruhákért. Minden missionnél elindítottam a MM-ot, hát kurvára nem csatlakozott senki és azt sem dobta föl, hogy én csatlakozzak máshoz. Ennyire vannak új játékosok!

(#26020) Anonymus23 válasza Nagus (#26019) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ez ugye csak vicc?
Még ha sokan tolnák is lvl0-30 között a karakterhúzást, akkor is azok közül azok akik éppen abban a szintsávban vannak (asszem +-2 lvl), mint te, és pont azt a missiont tolnák is, és még MM csapatban szeretnék azt tolni és persze pont akkor amikor te is.
Szóval ennek a valószínűségét (ami erősen konvergál a nullához) veted össze azzal a felvetéseddel, hogy sok új játékos van :C
:DDD :DDD

;) - The Power of the Light Side

(#26021) Nagus válasza Anonymus23 (#26020) üzenetére


Nagus
senior tag

A lvl +/-2-t nem tudtam. Viszont azóta felkúsztam lvl23-ra és összefutottam vagy 5 játékossal akikkel jól szórakoztunk. Már el is felejtettem a játék elejét és azt, hogy mennyire részletes a város kidolgozása. Voltak helyek ahol megálltam és aztakurva. Most ezt sokkal jobban élvezem, mint az 1800 SHD-ra húzott karaktert. A kis szintűnél az ember mászkál nézelődik, míg a nagynál csak átrohan mindenen.

Annyira jó lenne ha Div1-es túlélő mód bekerülne, de úgy érzem nem fog.

[ Szerkesztve ]

(#26022) granini válasza Nagus (#26021) üzenetére


granini
őstag

"Annyira jó lenne ha Div1-es túlélő mód bekerülne, de úgy érzem nem fog." - na mi ezért játsztunk Div1-et hónapok óta :K játékmenet hasonló, UI nyilván fapadosabb, cserébe havas nyújork lávli.. és 4-5 teljesen jól működő builddel elvagyunk.. Legendás, Inkörzsön, Rözisztansz, Global Even, minden baba..valahogy minden egyeszerűbb (mondjuk kissé kevésbé átlátható..) van 1 dps buildem, 1 skill, 1 healer, 1 dz-re meg most egy sniper.. pont mindenre elég..
:))

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#26023) centrino


centrino
aktív tag

Tegnap benéztem Summitba hátha sikerül szerezni egy Mementot, bedobott egy Legendary csomó direktíva Level 100 as trió mellé, mindenki legalább shd3000...
Sikerült elsőre, próbáltam én is hozzátenni amit csak tudok.
Durva adrenalin löket volt, legfelső szinten még nem voltam sose.

Dobott egy majdnem maxos Bornout-ot, Memento nem lett, de egyik kedves társ adott egy Bighorn exo fegyvert.
Lőtéren próbálgattam, tetszik eddig. Mennyire "hasznos" fegyver? Vagy inkább Bornout és Bakers dozen kombó helyette?

Egészen eddig szinte csak solo nyomtam a játékot, de most elkapott az élmény nagyon, randomokkal négyesben heroic mission és control pontok pucolása összehasonlíthatatlanul nagyobb élmény.

(#26024) st3v3np3t3r válasza centrino (#26023) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Ne agggódj...Nekem is sokára lett meg a Memento...

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#26025) centrino válasza st3v3np3t3r (#26024) üzenetére


centrino
aktív tag

A vicc, hogy a pc accounton megvan, még season ben kaptam, sokat nem is használtam, de most "kell" :D

Nagyon jó, élvezem az új capacitor + 3empress, tech support , force multiplier skill build-et. Még finomítani kell, de skill build ben tényleg "game changer" a Capacitor :C

(#26026) Lacielvtárs válasza st3v3np3t3r (#26024) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

én is arra vadászok, de egyelőre gondolom a Hard szinten nem sok esélyem van hogy megleljem :D
igaz még csak egy napja léptem nehézségi szintet :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#26027) st3v3np3t3r válasza Lacielvtárs (#26026) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Nemigen...

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#26028) centrino válasza Lacielvtárs (#26026) üzenetére


centrino
aktív tag

Weekly shd projekt, meg weekly summit (normalon 30 szint hamar megvan) ad 2 exo-t, hátha...

(#26029) centrino válasza Lacielvtárs (#26026) üzenetére


centrino
aktív tag

Mostani season hamar ad három empress cuccot, vagy akár hardwired- el össze lehet pakolni egy skill tier 6 buildet, summit normalon egy ora max alatt megvan a capacitor. Assault drón és turret kombóval challenging vagy akár heroic is simán megy. (Vagy ha van egy alap turret drón kombó, akkor matchmaking summitban heroic vagy akár legendary és segítenek. Beállítod a target lootot. Turret és drón teszi a dolgát, te hátul lapulsz. Szinte kivétel nélkül csupa segítőkész emberrel futottam eddig össze, mindenki dobálta a jobbál jobb cuccokat, ha látják hogy "veled se csak többen vannak". )

(#26030) Anonymus23 válasza Lacielvtárs (#26026) üzenetére


Anonymus23
veterán

Miért nem mész Summitra?
Ott be tudod állítani a táskát targeted lootra, beálltod pl Heroicra, és matchmake-t indítasz.
Szerencsés esetben bedob téged egy normális csapatba, akik lecarryznek téged, arra figyelj, hogy ne kapjon el a hév, és ha jól megy a csapatnak, akkor ne hősködj, mert pikk-pakk leszednek a mobok és csak teher leszel, akit mindig szedegetni kell :DDD
Esetleg ha beírod chatbe, hogy Mementot farmolsz, ha olyan lesz benn akinek mindegy, lehet átállítja Ő is táskára, és ha esik akkor dobja neked, és voilá.

;) - The Power of the Light Side

(#26031) centrino válasza Anonymus23 (#26030) üzenetére


centrino
aktív tag

Csak megerősíteni tudom az alábbiakat. :P
Turret+drón kombó farmolni tökéletes, és nem csak "holt súly" vagy akár legendary-n sem. Pár óra alatt összejön annyi olyan minőségű loot, ami hetekig tartana open world ben hard fokozaton.

Táska target loot, dobott két Acostát, vagy 5 Anarchist Cookbook nevesített táskát (beakadt az RNG... vagy nem tudom), Memento eddig semmi...

Kaptam Ridgeway, Tardigrade, Bighorn, Ladydeath...

(#26032) Lacielvtárs válasza Anonymus23 (#26030) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

köszönöm mindenkinek a tanácsokat, ötleteteket. :R
igen Summitra én is gondoltam, lehet megpróbálom komolyabb szinten csapatba :K
bár van két srác aki már így is nagyon sokat segített nekem, és valóban nem szabad hősködnöm, mert a piros mobokat "könnyen" tudom nyírni, de Heroic szinten valóban olyan az én szintemhez képest a harc, mintha vízipisztollyal lövöldöznék :D

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#26033) Anonymus23 válasza Lacielvtárs (#26032) üzenetére


Anonymus23
veterán

Azért oszlassunk el egy tévedést:
Sok véleménnyel ellentétben, ez a játék nem nehéz. :N

A lényeg, hogy legyen normálisan összerakott szetted. Vannak szettek, amiket viszonylag könnyű összerakni (Nego, skilles szettek, stb.) és vannak amikért kicsit többet kell farmolni, de közepes, vagy attól erősebb szettet nem nehéz összerakni.
Ha nem tól jó az aimed, akkor először el lehet tolódni a skilles szettek világa felé (drón+turret), nagyon csúnyán tudnak aprítani még heroicon is, miközben ha akarod szinte nem is feltétlenül kell lőni.
Tudatosan kell összerakni a dolgokat, nem baj ha lesel másoktól, pl ha együtt játszol csapatban, akkor tudod inspectelni, hogy miben játszik meg neten is sok minden felllelhető.

Ne felejtsd el az attrib library-t feltölteni maxos, vagy ahhoz közeli értékekkel, mert később szükséged lesz rá.

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#26034) Lacielvtárs válasza Anonymus23 (#26033) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

igen azok már megvannak, kimaxoltam amennyire a lehetőségek engedték :K
egyelőre még nem tudom pontosan mire jók de sokat tanulok, informálódom cikkekből, videókból, mert ez a játék megéri hogy időt szánjak rá.
az meg hogy nehéz e, az szerintem szubjektív, ;] oké valóban tudni kell az embernek hogy mit akar és merre akar menni, milyen típusú karaktert akar "építeni".
én egyelőre még ezt tanulom, próbálgatom, tesztelem
én alapvetően imádom a játékot, két és félhete van meg, de már 100 óra játék idő van benne :D

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#26035) capulet75


capulet75
addikt

Summiton megyek egyedül legendary módban, elég nehéz, de azért nem lehetetlen. Annyi hogy fogalmam sincs, hol kell a "targeted loot"-ot beállítani. Jó lenne értelmes társakkal, csapatban tolni, lehetőleg olyanokkal akiknek nem az a hobbijuk, hogy a játékot szidják, vagy azon morfondíroznak, hogy mennyire unják már a grindet. ;)

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#26036) st3v3np3t3r


st3v3np3t3r
veterán

Akinek van kedve Summitozni, az vegyen fel nyugodtan
st3v3n.p3t3rHUN
Ma kedvem támadt menni egy kört :DDD

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#26037) Anonymus23 válasza capulet75 (#26035) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ha PC-n vagy, akkor átmész Summitra, makd "M", majd bal oldalt alul lesz a szöveges menünél valami ilyesmi, hogy "Select targeted loot" (R billentyű egyébként), arra kattintasz és az ikonokból ki tudod választani, hogy mi is kell.

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#26038) st3v3np3t3r


st3v3np3t3r
veterán

Hát, azért van mèg mit javítani a Summiton... Nagyon sokszor falon keresztül lőnek le vagy a mesterlövés robotdög zárt ajtón keresztül :((( Azt ne akarja nekem bemesélni senki, hogy Hősies szinten ez normális :DDD

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#26039) Lacielvtárs válasza st3v3np3t3r (#26038) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

pedig hidd el hogy életszerű a játék ;] (szarkazmus: ON) :))
én is találkozom néha ilyennel.
ami nagyon érdekes volt számomra hogy Heroic szinten lövöm mint állat az ellenséget, majd a delikvens odajön pofán vág, és meghalok...
mondom magamban, de jó érőben vannak :D
igaz még csak 83 szinten vagyok :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#26040) Habugi válasza st3v3np3t3r (#26038) üzenetére


Habugi
addikt

HŐSIES-en minden IS normális.

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#26041) Lacielvtárs válasza Habugi (#26040) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

jééé Hablaty Úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúr :C
hol nem futunk össze :R

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#26042) st3v3np3t3r válasza Lacielvtárs (#26039) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Én 939-en vagyok... Ma mikor elkezdtem hősiesben a Summitot, kapásból 2 árulóügynököt dobott be kezdésnek... Gyorsan fedezék... Amint kihajoltam, akkora találatot kaptak, hogy KO... még Armor Kittet sem volt időm használni :(((
De pozitívum, hogy hősiesben folytatva a 12es szint kipucolásért kaptam egy Exos térdvédőt :DDD

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#26043) Lacielvtárs válasza st3v3np3t3r (#26042) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

ejha ez azért jól hangzik, már mint az utolsó mondat :B
igaz, én még nagyon sok játék óra után juthatok el olyan magas szintre, de azért meglepett, hogy tegnap voltunk Roosevelt island-on Heroic szinten és a 4000plusz és 8000 pluszos srácok is hullottak mint a legyek, igaz tuti az oka az volt hogy mi, két ilyen alacsony szintű játékos, - én a magam baby szintjén lévő karakterem ;] -, sokat nem osztott szorzót a jelenlétemmel a pályán, bár azért talpra állítani jól esett ilyen profi gémereket :D

engem nagyon megfogott a játék hangulata, atmoszférája, sok sok lehetősége, talán ez a számomra most olyan mint közel egy éve volt a CP77, mert az az ami nagyon magával ragadott mint játék :K

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#26044) st3v3np3t3r válasza Lacielvtárs (#26043) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Ez légyhullás nagyban függ azért a szetten is... nyilván 80as szinten még a Heroic elég kemény, de legalább boostolásra nagyon jó, mert te is megkapod ugyan azt az XP-t mint a többiek, és többnyire a heroic szint nagyon jól hoz a konyhára
Ha gondolod vegyél fel és ha fent vagyok, megyek besegítek

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#26045) Lacielvtárs válasza st3v3np3t3r (#26044) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

épp erre gondoltam én is, hogy lehet bejelöllek ismerőnek, mert jól jön a gyűjtögetéshez minden segítség :D :R
bár az is igaz van már két segítségem, de három jobb mint kettő ;]

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#26046) st3v3np3t3r válasza Lacielvtárs (#26045) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Megkaptam ;]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#26047) Lacielvtárs válasza st3v3np3t3r (#26046) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

épp írni akartam üzenetet hogy megkerestelek :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#26048) st3v3np3t3r válasza Lacielvtárs (#26047) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

PC-n vagy Xbox-on játszol?

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#26049) capulet75


capulet75
addikt

Vegyetek fel engem is: catona453, nem vagyok pro, egy kicsit sem, de elkaristolok. GS601. Ja, PC-n tolom.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#26050) Anonymus23


Anonymus23
veterán

PC-n (lehetőleg kezdőknek) minden héten szívesen fel tudok ajánlani 4 exo ládát, illetve annak a tartalmát, ami esik belőle.
A felajánlás jövő hét Keddtől él, mert az e hetiek már ki lettek nyitva.
Ha valakit érdekel, akkor keressen meg PM-ben. :R

;) - The Power of the Light Side

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.