Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:57

LOGOUT.hu

The Division 2 (PC, XO, PS4) összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1466) Anonymus23 válasza Fox Mulder (#1462) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ha azt a minmum szintet hozza, amit a Div1, akkor már nem lesz olyan rossz, de itt azért van fejlesztés is (pl HDR).
Jelen VGA árak mellett gyakorlatilag öngyilkosság lett volna beletolni valami Odyssey szintű grafikát, nem utolsó sorban jelen játék AMD támogatott (mármint promóció) és jól kell futnia egy 570-en is 4 GB-al FHD-ban.
A növényzet miatt szerintem sokkal dinamikusabb lesz a környezet, kvázi jóval többet kell majd számolnia a technikának.
Ettől függetlenül én is szeretném majd kipróbálni, hogy hogyan is mutat a játék 4K HDR-ben az oleden.

Én sokkal jobban örülnék annak, ha szerver oldalon tolnának bele sokkal többet, mert az viszont katasztrófa.
Tegnap is egy ideig szépen futott a játék, fix 144 FPS, majd (nem tudom biztosan, van-e köze hozzá, de sokszor tapasztaltuk már), hogy megjelent egy csaló, és szétesett a szerver, mert pl tegnap is elkezdett 110-144 FPS között droppolni, úgy, hogy közben meg mindenki métereket teleportált oda-vissza.
Szóval ha igaz lenne, hogy szerver oldalon is beletoltak plusz erőforrást (nagyobb krumpli ültetvényt vettek ;] ) akkor azzal máris előrébb lennénk.

;) - The Power of the Light Side

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.