Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9950) enjoy018 válasza Bull26 (#9855) üzenetére


enjoy018
tag

Bull, Krisz: bocsesz, de tegnap ledobott és mikor resetelés után felmentem, nem voltatok már fent! Mindenesetre tetszett a krúz! :R

Fel: nekem ez a Port Forward dolog nem vált be, pedig nagy reményt fektettem a dologba, mert nekem nagyon sz*rok a kapcsolódásaim másokhoz; ritka az, amikor több embert látok normálisan és nem -||- :F

Ja, gondoltam megosztom veletek, amin már egy ideje gondolkodok (bár lehet hülyeség):
az jutott eszembe, hogy mit szólnátok egy "élő" autós & motoros talihoz és krúzhoz?? Egyelőre még csak femérést végzek, hogy lenne-e érdeklődő a dolog iránt! :) Én eddig úgy gondolkodtam, hogy megbeszélnénk egy helyet, egy időt, ahol taliznánk, elterveznénk (vagy tervezném) az útvonalat, "megállókat" (közös megegyezés szerint, különféle kultúrprogramokat, pl. strandolás, időpontegyeztetéssel be lehetne ugrani, mondjuk gyorsulásira, motoros találkozóra, sátorozás, ivás... :DD, vagy bármi), stb. Természetesen, aki autó/motor hiányában is el szeretne jönni, az mondjuk beül más mellé/mögé, ezt is meg lehetne oldani! Időpontra konkrétan még nem gondoltam, szerintem az a legjobb, ha valamikor jövő tavasszal/nyáron lenne és így mindenki rá tudna készülni, mind szabadideileg, mind pénzügyileg, vagy netán járművileg! Szerintem ez egy nagyon jó buli lenne! Így igazán összerázódhatna a banda! :)) Amennyiben lennének a tali iránt érdeklődő emberek, abban az esetben nyitnák neki egy külön topicot, de ez még a jövő zenéje! Várom az jelentkezőket!! Szép napot minenkinek!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.